Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Wawer - Finał, 2022-10-09
Wyniki dla sektora 10 ,Dystans MINI
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.Klub-MiastoCzas
1403Łaździn Arkadiusz1974M48027Warszawa01:10:42 
(3)
1925Sienkiewicz Piotr1995M21209Poznań01:13:47 
(4)
1768Witkowski Michał1978M412850Warszawa01:14:52 
(5)
1841Kapuściński Maciej1985M314339Warszawa01:16:00 
(5)
1826Witkowski Bernard1979M414458HURTAP01:16:02 
(5)
1426Mazur Krzysztof1974M414660Warszawa01:16:14 
(5)
1558Soszyński Adam1976M416567STRABAG BIKE TEAM01:17:22 
(5)
1432Filipczyński Michał1981M416668Warszawa01:17:22 
(5)
1824Dubas Maciej1983M316745 BAJKIDS01:17:23 
(5)
1682Małczyński Andrzej1972M418375Warszawa01:18:45 
(6)
1846Dobkowski Grzegorz1987M319253ZAWADY01:19:10 
(6)
1678Roszyk Marcin1978M419377ORANGE POLSKA01:19:13 
(6)
1427Brajczewski Jarosław1973M419578Warszawa01:19:37 
(6)
1755Koprowski Kamil1986M320455KK ZAŁUSKI TEAM 01:20:12 
(6)
1817Pakos Jakub1992M220916555 TEAM01:20:19 
(6)
1811Klik Kamil1988M321357STRABAG BIKE TEAM01:20:32 
(6)
1816Pakos Adam1988M322463555 TEAM01:21:42 
(7)
1005Księżak Karolina1982K3164LOYALTY POINT RACING TEAM01:23:39 
(7)
1849Dydycz Piotr1984M324367Warszawa01:23:44 
(7)
1844Gręziak Michał1982M324669Józefosław01:24:15 
(7)
1015Jelonek Andrzej1957M62518MARUDERZY01:24:47 
(7)
1560Walęcka Anna2007KJ175MCP BIKE TEAM01:25:37 
(7)
1016Bartlewski Bartłomiej1993M225718Warszawa01:25:39 
(7)
1813Gilewski Piotr1986M325871Strzeniówka01:25:40 
(7)
1376Izrailewski Mikołaj1988M327375Warszawa01:28:43 
(8)
1820Dobies Bartosz2007MJ27417Aleksandrów Łódzki01:30:12 
(8)
1018Stępień Paweł1992M227519Warszawa01:30:26 
(8)
25Koc Janusz1979M4276107OEX VCC BIKE TEAM01:30:45 
(8)
1108Gos Marta1977K4217KGW Lesznowola01:31:30 
(9)
1814Zawardzin Robert1976M4280110TEAM PKO BANK POLSKI01:31:30 
(8)
1812Świerszcz Tomasz1982M328477Piaseczno01:33:29 
(9)
1944Włazałek Mariusz1974M4286112Pilawa01:33:48 
(6)
1823Pliszka Andrzej1972M4287113Stefanówka01:33:55 
(9)
1014Kowalska Monika1976K42910MARUDERZY01:35:45 
(9)
1017Wójcikowski Marek1951M72899MARUDERZY01:35:46 
(9)
1428Gołowicz Maciej1983M329480Stanwex II TEAM01:39:02 
(9)
1848Szczepański Wojciech1983M329581Stanwex II TEAM01:39:03 
(9)
1019Uhera Grzegorz2005M129612Warszawa01:39:38 
(9)
67Górski Zdzisław1951M729710Ciechanowska Grupa Rowerowa01:39:44
1997Olter Klaudia1997K2306OPEN BIKE TEAM01:40:05
849Dobrowolska Aleksandra1993K2317VALUE ENGINEERING01:40:14 
(9)
811Wach Jarosław1981M4298114 Infopulse Poland01:40:15 
(9)
1821Kufera Sylwia1973K43211Warszawa01:41:24 
(9)
1125Jóźwiakowska Dominika2000K2348Lublin01:41:43
163Korzeb Natalia1984K33610DAMOVO BIKE TEAM01:42:19
1951Pawikowska Anna1983K33711Warszawa01:45:10
1009Stolarski Adam1980M4300115FAIM01:45:23
1819Wewerek Mariusz1986M330282Warszawa01:52:24
282Borowska Iwona1959K5383Warszawa01:54:06
640Charlak Paulina1981K43912Wołomin01:55:43
1822Grzeszczak Bogusław1951M730513S.N. Klasyk02:02:46
23Skolimowski Krzysztof1961M630611Warszawa - Wilanów 02:28:33
Hosting ESKOM