Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Wawer - Finał, 2022-10-09

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2351.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
876Tkaczyk Sylwia1988K311MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
161Woźnica Łukasz1994M221MAXDAMOVO BIKE TEAM599.86
171Mioduszewski Artur1978M431MAXDAMOVO BIKE TEAM599.82
164Mierzejewski Tomasz1981M4208MAXDAMOVO BIKE TEAM552.21
167Pęczkowski Andrzej1969M5494MAXDAMOVO BIKE TEAM508.49
172Zwierko Łukasz1982M38029MAXDAMOVO BIKE TEAM473.67
1169Galeński Wojciech1977M49239MAXDAMOVO BIKE TEAM449.73
1381Woźnica Justyna1993K231MINIDAMOVO BIKE TEAM389.09
184Baciński Szymon2004M1393MINIDAMOVO BIKE TEAM357.76
190Barańczyk Piotr1976M44114MINIDAMOVO BIKE TEAM357.29
189Bogdanowicz Marcin1979M44416MINIDAMOVO BIKE TEAM356.16
169Sokolnicki Andrzej1969M5544MINIDAMOVO BIKE TEAM351.71
179Wilczyński Rafał1978M46121MINIDAMOVO BIKE TEAM348.40
173Ptaszyński Bartosz1980M49033MINIDAMOVO BIKE TEAM336.34
188Spieżak Marcin1989M39826MINIDAMOVO BIKE TEAM334.24
176Głębocki Jarosław1972M413152MINIDAMOVO BIKE TEAM320.28
175Borzęcki Adam1972M418274MINIDAMOVO BIKE TEAM305.04
183Baciński Arkadiusz1975M419176MINIDAMOVO BIKE TEAM303.32
163Korzeb Natalia1984K33610MINIDAMOVO BIKE TEAM285.32
156Galeńska Kaja2015D1196FANDAMOVO BIKE TEAM105.52
16Jusiński Tomasz2017CC28CROSDAMOVO BIKE TEAM

2

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2289.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1333Góralewski Łukasz1983M311MAXKK Catena Wyszków600.00
1324Trzciński Paweł1972M4166MAXKK Catena Wyszków571.23
1323Góralewski Wojciech1974M4197MAXKK Catena Wyszków568.43
1334Abramczyk Paweł1976M42210MAXKK Catena Wyszków550.23
1322Jabłoński Cezary1984M32810MAXKK Catena Wyszków542.63
1327Wasiak Damian1982M33111MAXKK Catena Wyszków533.54
1337Skoczeń Michał1983M33212MAXKK Catena Wyszków533.51
1332Parys Robert1982M3149MINIKK Catena Wyszków369.68
1336Mróz Łukasz1992M2263MINIKK Catena Wyszków363.80
1329Stempień Marek1978M43712MINIKK Catena Wyszków359.18
1335Bloch Michał1982M35216MINIKK Catena Wyszków352.09
244Stempień Henryk2017CC217CROSKK Catena Wyszków

3

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2217.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1110Skrzyniarz Tomasz1977M4144MAXMYBIKE.PL571.27
30Wojtkowski Tomasz1978M4155MAXMYBIKE.PL571.25
481Perczyński Radek1979M42712MAXMYBIKE.PL543.05
1273Abramek Piotr1981M43315MAXMYBIKE.PL531.81
812Szlązak Piotr1973M43416MAXMYBIKE.PL531.77
800Zduniak Sylwia1984K343MAXMYBIKE.PL530.24
324Wódka Wojciech1977M44120MAXMYBIKE.PL527.02
1981Sobczak Artur1978M45125MAXMYBIKE.PL503.73
1008Zduniak Karol1984M35418MAXMYBIKE.PL500.94
975Ślesicki Grzegorz1972M46330MAXMYBIKE.PL493.03
70Borowiecki Tomasz1975M47736MAXMYBIKE.PL473.86
1002Buczyński Piotr1973M410146MAXMYBIKE.PL428.79
64Woźniak Jan1964M514212MINIMYBIKE.PL316.11
1704Majewski Mateusz1994M224017MINIMYBIKE.PL288.63

4

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 2042.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
513Ugniewski Mariusz1980M442MAXTIMBUD TEAM594.21
1091Kąkol Sławomir1964M5171MAXTIMBUD TEAM571.15
525Nowak Artur1973M44722MAXTIMBUD TEAM510.21
1544Patalan Dariusz1976M4205MINITIMBUD TEAM367.14
1391Tomaszewski Jakub2003M1342MINITIMBUD TEAM361.72
520Świderski Tadeusz1968M5423MINITIMBUD TEAM357.14
518Rozwadowski Adam1973M44315MINITIMBUD TEAM357.12
517Tomaszewski Bogdan1974M49737MINITIMBUD TEAM334.32

5

PT MAZURY TEAM EŁK

PUNKTY : 2034.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
917Paszczyk Katarzyna1969K531MAXPT MAZURY TEAM EŁK556.08
921Perkowski Damian1996M2255MAXPT MAZURY TEAM EŁK547.06
916Olszewski Sławomir1957M6841MAXPT MAZURY TEAM EŁK468.83
919Kulik Ryszard1971M58711MAXPT MAZURY TEAM EŁK462.08

6

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 1876.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
284Wiesiołek Magdalena1990K322MAXRETRO STORK TEAM599.21
221Michalski Maciej1979M46531MAXRETRO STORK TEAM492.10
1211Rząsowska Anna1982K321MINIRETRO STORK TEAM394.79
387Brzyski Rafał1974M451MINIRETRO STORK TEAM389.99
1924Duda Robert1969M512611MINIRETRO STORK TEAM322.78

7

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1863.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1699Rębiś Tomasz1974M46732MAXLIRENE BIKE TEAM487.08
422Podębski Dariusz1971M5737MAXLIRENE BIKE TEAM479.10
400Paprocki Michał1978M49340MAXLIRENE BIKE TEAM449.47
414Wysocki Grzegorz1957M6953MAXLIRENE BIKE TEAM447.89
409Bojzan-Matysiak Beata1980K4196MINILIRENE BIKE TEAM336.46
417Kopycki Jakub1982M311631MINILIRENE BIKE TEAM325.78
869Piwowarski Maciej1985M314138MINILIRENE BIKE TEAM317.00
1700Forkasiewicz Adrianna1992K2255MINILIRENE BIKE TEAM314.96
418Kopycka Agata1982K3267MINILIRENE BIKE TEAM312.16
413Sykurska Katarzyna1986K3359MINILIRENE BIKE TEAM286.82
687Baran Piotr1984M326473MINILIRENE BIKE TEAM276.85

8

Grupa ANG

PUNKTY : 1833.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
901Zagórski Jan Jakub1978M4219MAXGrupa ANG552.09
158Tlaga Krzysztof1986M3248MAXGrupa ANG547.80
1222Demianiuk Mariusz1984M396MINIGrupa ANG376.46
206Zdanowski Krzysztof1984M34014MINIGrupa ANG357.31
79Thiel Mateusz2018CC113CROSGrupa ANG
35Zdanowski Oliwier2017CC212CROSGrupa ANG

9

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1795.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
15Grabowicz Bartosz1989M35719MAXTEAM PKO BANK POLSKI500.79
564Wróbel Grzegorz1990M36223MAXTEAM PKO BANK POLSKI494.24
47Seferyniak Jacek1977M410347MAXTEAM PKO BANK POLSKI425.48
2Perschke Kacper1969M510915MAXTEAM PKO BANK POLSKI374.52
45Paradowski Waldemar1952M61106MAXTEAM PKO BANK POLSKI372.33
1953Nowak Katarzyna1974K4143MINITEAM PKO BANK POLSKI355.94
1610Urbańczyk Jakub1975M416466MINITEAM PKO BANK POLSKI310.38
1431Stempniak Sebastian1985M317446MINITEAM PKO BANK POLSKI306.04
39Malinowski Robert1988M317647MINITEAM PKO BANK POLSKI305.96
32Janikowski Robert1966M518818MINITEAM PKO BANK POLSKI304.19
2017Rok Robert1980M423394MINITEAM PKO BANK POLSKI290.62
1814Zawardzin Robert1976M4280110MINITEAM PKO BANK POLSKI262.38

10

Stajnia Rowerowa Team

PUNKTY : 1750.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
248Mędel Piotr1971M5759MAXStajnia Rowerowa Team474.30
707Lasek Marcin1974M47937MAXStajnia Rowerowa Team473.74
210Kępka Sławomir1972M49742MAXStajnia Rowerowa Team441.81
1289Miecznikowski Adam1983M33613MINIStajnia Rowerowa Team360.25
866Szelc Mikołaj1976M45719MINIStajnia Rowerowa Team349.83
605Komór Piotr1976M47426MINIStajnia Rowerowa Team342.14
236Tokarz Paweł1973M48128MINIStajnia Rowerowa Team338.98
44Zachwieja Eugeniusz1959M61573MINIStajnia Rowerowa Team312.22
233Borysiak Marcin1983M318049MINIStajnia Rowerowa Team305.49
1939Komór Julian2006MJ18514MINIStajnia Rowerowa Team304.43
366Kielak Paweł1981M420684MINIStajnia Rowerowa Team299.22
2002Biały Artur1976M422190MINIStajnia Rowerowa Team295.86
208Kępka Kamil2007MJ29318MINIStajnia Rowerowa Team242.44

11

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1745.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1765Niebielski Bartosz2001M2123MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM571.33
323Surdyk Alicja2007KJ11MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
314Białek Patryk1988M322MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM390.10
1398Hyla Damian2001M271MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM384.05
665Szaturska Aleksandra2001K292MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM364.67
322Surdyk Maciej1977M43813MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM358.06
364Mucharski Krzysztof1994M2516MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM352.54
380Białek Tomasz1963M5605MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM348.95
1492Mucharski Piotr1995M2717MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM345.10
440Klaus Albert1975M410240MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM330.65
24Nowak Jan1962M521723MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM296.64
1079Godlewski Adam1972M4256101MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM280.79
790Mucharski Fabian2008C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00

12

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 1712.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
751Zarzycki Michał1972M43618MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE530.37
1963Kamiński Wojciech1963M5748MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE477.66
493Kamińska Anna1983K3103MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE363.80
277Kielec Mikołaj1994M2758MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE340.57
752Jednorowski Michał1978M414057MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE317.40
575Pluciński Piotr1976M4285111MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE255.96

13

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1706.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1397Sobiech Łukasz1986M34415MAXMARCELI TEAM517.19
1405Wróblewski Marcin1982M36825MAXMARCELI TEAM484.89
1185Marcelewicz Barbara1978K461MINIMARCELI TEAM381.17
999Rządkowski Wojciech1979M412548MINIMARCELI TEAM323.62
1107Bogdański Jacek1959M62549MINIMARCELI TEAM282.80

14

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 1669.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1977Bachański Rafał1977M45528MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA500.88
868Janicki Sławomir1971M5565MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA500.88
686Bielecka Magdalena1978K472MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA369.24
903Walczak Paweł1988M321156MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA298.48

15

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1566.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
250Kado Grzegorz1963M58110MAXWIELISZEW HERON TEAM472.42
1766Kado Mirosław1966M58812MAXWIELISZEW HERON TEAM461.06
42Szaturski Artur1978M45518MINIWIELISZEW HERON TEAM349.99
211Kaczorowski Aleksander1946M72524MINIWIELISZEW HERON TEAM282.82
1949Gramann Andrzej1949M72817MINIWIELISZEW HERON TEAM262.36

16

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1467.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ121MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI370.69
572Wyszkowski Mikołaj2005M1191MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI369.43
28Błaszczyk Michał2007MJ234MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI364.93
495Tabor Filip2006MJ285MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI361.96
1070Brzezińska Maja2006KJ134MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI358.22
197Skorupski Jakub2005M1454MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI353.46
1676Liber Krzysztof2005M1677MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI345.83
1568Gasek Bernard2007MJ838MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI337.42
557Folta Tomasz2006MJ11913MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI325.58
1406Wróblewski Adrian2011C381FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI186.84
1193Chojecki Konrad2009C4109FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI179.36
1184Bader-Strzała Adrianna2010D321FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI174.41
147Boruc Aleksander2011C3142FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI173.79
462Majkowska Zuzanna2011D332FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI167.00
1230Luszka Jan2014C1191FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI157.28
271Trzciński Filip2011C3205FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI154.75
750Kliś Kacper2011C3216FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI154.74
110Puławski Tomasz2013C2224FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI154.49
1809Aksamit Yavora2014D1111FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI138.37
1165Luszka Zuzanna2012D2135FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI131.71
321Wróblewska Oliwia2014D1142FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI127.06
272Trzciński Jan2013C2359FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI124.53
217Wawer Antonina2014D1218FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI98.45
120Puławski Tymoteusz2015C14513FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI95.66
222Luszka Wiktoria2016DC21CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
33Puławski Tobiasz2017CC210CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
8Kałuski Damian2016CC21CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

17

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 1437.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
376Walęcki Michał1985M3107MINIMCP BIKE TEAM375.76
79Jabłonowski Michał1979M4258MINIMCP BIKE TEAM364.77
635Ruszkowski Łukasz2004M1566MINIMCP BIKE TEAM349.95
947Dużyński Sebastian1975M46222MINIMCP BIKE TEAM347.31
310Żebrowski Marcin1983M36418MINIMCP BIKE TEAM345.93
1560Walęcka Anna2007KJ175MINIMCP BIKE TEAM340.98
389Cieloch Tomasz1980M410038MINIMCP BIKE TEAM332.60
841Miazgowski Piotr1982M311530MINIMCP BIKE TEAM325.85
1990Łukasiewicz Grzegorz1976M413655MINIMCP BIKE TEAM318.19
1057Stanisławski Tadeusz2009C42412FANMCP BIKE TEAM151.51

18

Bolo Bike Team

PUNKTY : 1435.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M47235MAXBolo Bike Team 481.57
1179Sadowski Marek1981M411344MINIBolo Bike Team 328.33
773Bolek Stanisław2002M114711MINIBolo Bike Team 314.70
772Bolek Adam1974M416365MINIBolo Bike Team 310.52
775Gocłowski Cezary1975M423495MINIBolo Bike Team 290.20

19

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 1355.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
810Skalski Kacper1982M363MAXRafbike Cycling Team585.77
6Iwański Tomasz1983M311MINIRafbike Cycling Team400.00
41Gardulski Adam1983M31510MINIRafbike Cycling Team369.65

20

WATAHA GRÓJEC

PUNKTY : 1327.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
109Erber Dariusz1970M5322MINIWATAHA GRÓJEC361.81
568Koc Krzysztof1986M36317MINIWATAHA GRÓJEC345.94
410Rędziński Michał1995M216113MINIWATAHA GRÓJEC311.00
73Skiba Robert1973M417071MINIWATAHA GRÓJEC309.04
457Grabowski Jan1975M4271105MINIWATAHA GRÓJEC272.26

21

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 1301.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1194Błaszczyk Łukasz1983M36920MINIOPEN BIKE TEAM345.41
18Podgórski Bartosz1987M312333MINIOPEN BIKE TEAM324.36
58Malinowski Marcin1980M413756MINIOPEN BIKE TEAM318.13
1991Mirecki Bartłomiej1991M315541MINIOPEN BIKE TEAM313.21
1058Mirecki Zbigniew1981M415664MINIOPEN BIKE TEAM313.09
332Florczak Arkadiusz1993M219615MINIOPEN BIKE TEAM301.19
1641Mazurkiewicz Piotr1973M419879MINIOPEN BIKE TEAM300.64
1931Szuchnik Sebastian1986M321959MINIOPEN BIKE TEAM296.61
1997Olter Klaudia1997K2306MINIOPEN BIKE TEAM291.65
334Popis Maciej1978M424198MINIOPEN BIKE TEAM288.45
2011Śledź Wiktor2011C3318FANOPEN BIKE TEAM136.63

22

Travelo MTB Team

PUNKTY : 1230.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Obrazińska Kornelia2007KJ42MINITravelo MTB Team386.66
782Zyskowski Maksymilian2007MJ859MINITravelo MTB Team336.69
543Wojas Agnieszka1970K5281MINITravelo MTB Team308.10
291Obraziński Marcel2008C466FANTravelo MTB Team199.32
218Bucholc Roman2014C1282FANTravelo MTB Team142.00

23

HPE-ESKOM

PUNKTY : 1228.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
127Trawkowski Paweł1973M43517MAXHPE-ESKOM531.72
251Thiel Tomasz1985M365MINIHPE-ESKOM386.46
1716Zygner Tomasz1984M316244MINIHPE-ESKOM310.58

24

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 1172.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
531Grządka Przemysław1979M43719MAXPZU SPORT TEAM529.21
837Tuski Maciej1978M43511MINIPZU SPORT TEAM361.54
1106Choda Michał1987M325570MINIPZU SPORT TEAM281.51

25

IGT MTB TEAM

PUNKTY : 1171.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1679Sobkowiak Jan1980M44823MAXIGT MTB TEAM510.20
1410Somow Norbert1973M410139MINIIGT MTB TEAM331.83
1881Sztylka Rafał1974M410642MINIIGT MTB TEAM329.16

26

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 1156.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1929Błaszczyk Paweł1982M310327MINISTRABAG BIKE TEAM330.03
1558Soszyński Adam1976M416567MINISTRABAG BIKE TEAM310.31
1811Klik Kamil1988M321357MINISTRABAG BIKE TEAM298.08
656Koziorowski Adam1979M4301116MINISTRABAG BIKE TEAM218.02

27

PATNET TEAM

PUNKTY : 1074.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
823Rajczyk Patrycjusz1974M410748MAXPATNET TEAM390.56
1955Kępa Marcin1977M420886MINIPATNET TEAM298.95
1752Zienkiewicz Jan1946M729911MINIPATNET TEAM237.57
882Kępa Maja2009D4103FANPATNET TEAM147.68

28

LOTTO

PUNKTY : 1068.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1580Romsicki Bogdan1960M61065MAXLOTTO400.15
1583Zając Slawomir1964M511316MAXLOTTO348.45
111Zakrzewski Andrzej1976M413253MINILOTTO320.04

29

SERWUS

PUNKTY : 1004.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1495Mielczarek Paweł1980M43014MAXSERWUS533.88
1950Zajączkowski Bartek1987M38331MAXSERWUS470.44

30

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 962.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1487Wierzbicki Maciej1985M37824MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE340.31
609Golec Tomasz1979M49535MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE334.45
1209Wyczółkowska Elżbieta1967K5332MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE287.44

31

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 931.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
768Kita Marcin1978M412447MINIBIKE CONCEPT324.32
551Starachowski Tomasz1963M517315MINIBIKE CONCEPT307.14
552Barnaś Paweł1975M420282MINIBIKE CONCEPT299.87

32

BIKEHOLIC TEAM

PUNKTY : 922.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
675Nadany Mariusz1990M3116MAXBIKEHOLIC TEAM584.98
1756Klewaczew Andrzej1964M5846MINIBIKEHOLIC TEAM337.07

33

555 TEAM

PUNKTY : 867.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1817Pakos Jakub1992M220916MINI555 TEAM298.93
1816Pakos Adam1988M322463MINI555 TEAM293.85
978Zagajewski Patryk1991M326674MINI555 TEAM274.23

34

CONTABLE MTB TEAM

PUNKTY : 859.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
102Somow Dariusz1962M5646MAXCONTABLE MTB TEAM492.18
103Rojek Justyna1987K382MINICONTABLE MTB TEAM366.89

35

MARUDERZY

PUNKTY : 838.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1014Kowalska Monika1976K42910MINIMARUDERZY304.85
1015Jelonek Andrzej1957M62518MINIMARUDERZY283.17
1017Wójcikowski Marek1951M72899MINIMARUDERZY250.68

36

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 828.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
885Gapisz Marcin1985M323265MINIHusaria LC Elektronik290.95
338Cykman Maciej1976M423596MINIHusaria LC Elektronik289.29
340Olszewski Wojciech1968M529032MINIHusaria LC Elektronik247.85

37

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 802.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1013Kopp Przemysław1969M510514MAXPRZYPAŚNIKI TEAM406.84
1978Deptuszewski Ireneusz1978M4272106MINIPRZYPAŚNIKI TEAM271.41
1011Deptuszewski Jan2012C23610FANPRZYPAŚNIKI TEAM124.11

38

VALUE ENGINEERING

PUNKTY : 802.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
849Dobrowolska Aleksandra1993K2317MINIVALUE ENGINEERING291.22
890Wyrzykowski Adam1980M4279109MINIVALUE ENGINEERING262.95
870Siwak Sebastian 1985M329179MINIVALUE ENGINEERING247.84

39

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 798.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
265Dzięcioł Aleksandra2008D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
266Kaszewski Dawid2009C444FANUKK HURAGAN WOŁOMIN199.75
268Kwartnik Hieronim2009C455FANUKK HURAGAN WOŁOMIN199.50
269Koc Fabian2009C477FANUKK HURAGAN WOŁOMIN199.24
262Pomiński Gabriel2009C498FANUKK HURAGAN WOŁOMIN179.43
5Pawłowski Emil2012C2111FANUKK HURAGAN WOŁOMIN178.23
261Koc Patrycja2013D273FANUKK HURAGAN WOŁOMIN149.26
257Dębski Franciszek2014C1377FANUKK HURAGAN WOŁOMIN120.11

40

ORANGE POLSKA

PUNKTY : 762.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1838Czabok Brunon1967M58913MAXORANGE POLSKA459.77
1678Roszyk Marcin1978M419377MINIORANGE POLSKA303.08

41

LOYALTY POINT RACING TEAM

PUNKTY : 710.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
8Horecki Marcin1977M4309MINILOYALTY POINT RACING TEAM361.88
1005Księżak Karolina1982K3164MINILOYALTY POINT RACING TEAM348.97

42

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 707.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1840Karkowski Rafał1977M49843MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI433.56
767Szewczyk Benedykt1948M72695MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI273.72

43

DABARTI CYCLING TEAM

PUNKTY : 696.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
754Hryszko Paulina1999K2113MINIDABARTI CYCLING TEAM363.35
1147Kondracki Grzegorz2002M19910MINIDABARTI CYCLING TEAM332.79

44

GKK OPTY MAZOWSZE

PUNKTY : 694.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
153Orszulak Maria2006KJ53MINIGKK OPTY MAZOWSZE381.38
816Orszulak Adam1984M315340MINIGKK OPTY MAZOWSZE313.27

45

POWER TRAINING

PUNKTY : 676.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1880Jaskółka Magdalena 1980K4185MINIPOWER TRAINING340.81
2005Tartanus Piotr 1972M49234MINIPOWER TRAINING335.73

46

HENGST FILTER TEAM

PUNKTY : 651.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Koczeski Wojciech1970M5938MINIHENGST FILTER TEAM334.85
533Koczeska Magdalena1976K4239MINIHENGST FILTER TEAM316.52

47

Red InGo

PUNKTY : 636.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1617Klimkiewicz Antoni2007MJ11712MINIRed InGo325.71
1619Klimkiewicz Przemysław1971M516014MINIRed InGo311.28

48

KOMBUD RADOM

PUNKTY : 588.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
459Szymczyk Marek1955M61845MINIKOMBUD RADOM304.83
460Kostrzewa Maciej1949M72483MINIKOMBUD RADOM283.85

49

TTS coach TEAM

PUNKTY : 585.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
341Majkowski Krzysztof1994M272MAXTTS coach TEAM585.76

50

HOT WHEELS

PUNKTY : 575.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
445Bralski Aleksander2012C2256FANHOT WHEELS148.44
237Żurawska Alicja2009D492FANHOT WHEELS148.28
1771Jaworski Krzysztof2012C2267FANHOT WHEELS148.02
506Zagożdżon Szymon2012C2328FANHOT WHEELS131.13
446Bralski Tomasz2015C1388FANHOT WHEELS119.98

51

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 575.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1138Kuflikowska Marta1984K3246MINIBike Fun Legionowo315.96
292Kuflikowska Ada2012D284FANBike Fun Legionowo149.17
76Kuflikowski Adam2014C14110FANBike Fun Legionowo110.19

52

Pogoń Puławy

PUNKTY : 571

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1815Gańko Antek1999M2184MAXPogoń Puławy571.00

53

Nadwiślańska Grupa Rowerowa

PUNKTY : 562.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
835Chmiel Artur1975M424299MININadwiślańska Grupa Rowerowa287.24
1670Baj Mateusz1975M4265104MININadwiślańska Grupa Rowerowa275.61

54

Infopulse Poland

PUNKTY : 559.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
795Kowalewski Bartosz1984M313335MINI Infopulse Poland319.83
811Wach Jarosław1981M4298114MINI Infopulse Poland239.45

55

ROWEROWY ŁUKÓW

PUNKTY : 540.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1437Cichosz Marcin1975M42913MAXROWEROWY ŁUKÓW540.81

56

SKISPA

PUNKTY : 536.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
910Kapuściński Jacek1956M6912MAXSKISPA454.92
1684Kapuścińska Hanna2013D2237FANSKISPA81.39
245Kapuściński Jakub2018CC16CROSSKISPA
209Kapuścińska Maja2016DC25CROSSKISPA

57

VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM

PUNKTY : 527.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
590Wacławek Bogusław1970M5393MAXVELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM527.15

58

WIELKIE BIAŁE KOGUTY

PUNKTY : 527.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
896Sachs Karol1982M34013MAXWIELKIE BIAŁE KOGUTY527.07

59

Ciechanowska Grupa Rowerowa

PUNKTY : 526.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
275Bober Zbigniew1946M72452MINICiechanowska Grupa Rowerowa285.68
67Górski Zdzisław1951M729710MINICiechanowska Grupa Rowerowa240.73

60

WGR Team

PUNKTY : 524.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1109Gos Grzegorz1973M44221MAXWGR Team524.88

61

Sklepbicykl.pl-Perfectsource

PUNKTY : 519.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1356Dąbrowski Jarosław1975M413554MINISklepbicykl.pl-Perfectsource319.52
1236Dabrowski Krzysztof2008C422FANSklepbicykl.pl-Perfectsource199.96

62

KONOPKA ROWERY

PUNKTY : 516.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1829Konopka Michał1978M43310MINIKONOPKA ROWERY361.77
1825Konopka Alicja2013D262FANKONOPKA ROWERY154.41
248Konopka Jakub2018CC11CROSKONOPKA ROWERY

63

Geodetic Howden Team

PUNKTY : 503.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
100Jakubczyk Marcin1975M45327MAXGeodetic Howden Team503.04

64

JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW

PUNKTY : 495.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1449Paluch Kamil1990M36022MAXJASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW495.62

65

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 491.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M36624MAXKraft Automotive Team491.33

66

Stanwex II TEAM

PUNKTY : 484.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1428Gołowicz Maciej1983M329480MINIStanwex II TEAM242.42
1848Szczepański Wojciech1983M329581MINIStanwex II TEAM242.37

67

LINK X-Force

PUNKTY : 466.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
273Krysiak Maciej1986M37623MINILINK X-Force340.41
242Krysiak Antoni2014C1346FANLINK X-Force126.55

68

POLNA TEAM

PUNKTY : 462.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Matanowski Sebastian1982M323966MINIPOLNA TEAM288.99
1032Matanowski Jakub2010C3153FANPOLNA TEAM173.71

69

#AKTYWNEMIASTA

PUNKTY : 455.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2010Jóźwicki Mariusz1982M39033MAX#AKTYWNEMIASTA455.63

70

Blaze Technology and Design

PUNKTY : 447.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
679Błazucki Piotr1985M39634MAXBlaze Technology and Design447.24

71

ROWEROWA REDUTA

PUNKTY : 427.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1488Skoneczny Kamil1997M21026MAXROWEROWA REDUTA427.89

72

Braci Leśnej

PUNKTY : 423.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
381Grudziński Tomasz1958M61044MAXBraci Leśnej423.17

73

BAJKIDS

PUNKTY : 421.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1824Dubas Maciej1983M316745MINI BAJKIDS310.26
1552Orłowska-Dubas Antonina2013D2166FAN BAJKIDS111.48
204Orłowski-Dubas Janek2016CC24CROS BAJKIDS

74

FTI RACING TEAM

PUNKTY : 390.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1064McFarlane Anthony1985M333MINIFTI RACING TEAM390.06

75

BAD BOY BIKE TEAM

PUNKTY : 390.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
69Reszke Marcin1987M344MINIBAD BOY BIKE TEAM390.03

76

AM CYCLING TEAM

PUNKTY : 375.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1378Lech Michał1988M3118MINIAM CYCLING TEAM375.39

77

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 375.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
451Paziewski Krzysztof2008C433FANUKS KOLARZ NADARZYN199.77
441Paziewski Michał2013C2133FANUKS KOLARZ NADARZYN175.43

78

ROWEROWA TEAM

PUNKTY : 369.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
616Zieliński Marek1973M4133MINIROWEROWA TEAM369.95

79

NIEWIADÓW BORO

PUNKTY : 369.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
509Chachuła Ignacy2006MJ162MININIEWIADÓW BORO369.55

80

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 364.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M4226MINIPOLSKI KLUB MTB364.96

81

RGK

PUNKTY : 361.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
591Błachnio Grzegorz1986M32911MINIRGK361.96

82

Ojciec i Syn

PUNKTY : 351.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
97Kokoryk Filip2007MJ536MINIOjciec i Syn351.80

83

TUBULAR BIKES AVILA

PUNKTY : 349.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
786Esteban Escodero Hugo2006MJ587MINITUBULAR BIKES AVILA349.25

84

iFON KolarzKlub MTB

PUNKTY : 345.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1067Bilski Artur1973M46523MINIiFON KolarzKlub MTB345.85

85

Hellmann Logistics Team Grodzisk Mazowiecki

PUNKTY : 336.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
967Mińkowski Robert1974M48730MINIHellmann Logistics Team Grodzisk Mazowiecki336.58

86

ARTEC PROJEKT BIKE TEAM

PUNKTY : 336.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1207Błaszczyk Sławomir1977M48831MINIARTEC PROJEKT BIKE TEAM336.42

87

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 336

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Hofman Igor2007MJ9110MINIKOMOBIKE SCOTT336.00

88

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 329.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
289Jedynak Michał2007MJ10511MINILKK LUKS SŁAWNO329.23

89

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 328.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
700Wanat Krzysztof1989M311229MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 328.65

90

Sokół Bodzanów

PUNKTY : 327.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
198Lewandowski Krzysztof1961M61142MINISokół Bodzanów327.53

91

Jeździmy! Radzymin

PUNKTY : 325.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1111Tyczyński Artur1977M411845MINIJeździmy! Radzymin325.69

92

VAZONOKTEAM

PUNKTY : 319.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1074Savchuk Ivan1993M213410MINIVAZONOKTEAM319.70

93

KGW Lesznowola

PUNKTY : 319.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1108Gos Marta1977K4217MINIKGW Lesznowola319.05

94

GRANATY

PUNKTY : 317.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
974Granat Daniel1987M313836MINIGRANATY317.74

95

MOYA TEAM

PUNKTY : 317.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1494Antoszewski Bartosz1982M313937MINIMOYA TEAM317.43

96

HURTAP

PUNKTY : 315.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1826Witkowski Bernard1979M414458MINIHURTAP315.70

97

KRAINADRZWI BIKE TEAM

PUNKTY : 313.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
395Grocholewicz Mariusz1974M414961MINIKRAINADRZWI BIKE TEAM313.99

98

SCANDIT

PUNKTY : 310.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1213Pasiewicz Ewa1988K3278MINISCANDIT310.61

99

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 306.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
362Małolepszy Janusz1970M517516MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT306.03

100

MAŁKINIA GÓRNA

PUNKTY : 305.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2020Bula Jacek1984M317748MINIMAŁKINIA GÓRNA305.90

101

Karasie w Trasie

PUNKTY : 305.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
222Karaś Tomasz1983M318150MINIKarasie w Trasie305.08

102

ZAWADY

PUNKTY : 303.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1846Dobkowski Grzegorz1987M319253MINIZAWADY303.23

103

COMP TEAM

PUNKTY : 300.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1701Frąckiewicz Tomasz1975M419980MINICOMP TEAM300.32

104

LOVEROWY SKŁAD

PUNKTY : 300.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
879Noskiewicz Jacek1979M420081MINILOVEROWY SKŁAD300.09

105

AVB

PUNKTY : 299.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
654Kossakowski Jacek Marek1964M520121MINIAVB299.89

106

KK ZAŁUSKI TEAM

PUNKTY : 299.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1755Koprowski Kamil1986M320455MINIKK ZAŁUSKI TEAM 299.33

107

MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 298.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1311Niewiarowski Kazimierz1955M62106MINIMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM298.87

108

RWE

PUNKTY : 298.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1001Wasilewski Leszek1980M421287MINIRWE298.40

109

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 296.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1259Możdżonek Konrad1990M322060MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM296.02

110

PWPW RACING TEAM

PUNKTY : 293.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1196Urbański Bartłomiej1980M422591MINIPWPW RACING TEAM293.64

111

KS Sokół Serock

PUNKTY : 292.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Majgier Dawid2011C3174FANKS Sokół Serock165.89
781Zyskowski Miłosz2015C1335FANKS Sokół Serock126.57
74Ostrowski Ignaś2018CC15CROSKS Sokół Serock
230Ostrowski Franciszek2020CC19CROSKS Sokół Serock

112

Lublin

PUNKTY : 287.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1125Jóźwiakowska Dominika2000K2348MINILublin287.01

113

Magnat

PUNKTY : 278.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1380Zielkiewicz Michał1976M4260102MINIMagnat278.39

114

MAZOWSZE TERESIN

PUNKTY : 273.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
840Zagajewski Grzegorz1965M526831MINIMAZOWSZE TERESIN273.75

115

OEX VCC BIKE TEAM

PUNKTY : 264.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
25Koc Janusz1979M4276107MINIOEX VCC BIKE TEAM264.56

116

MILAN CLUB POLONIA

PUNKTY : 253.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1827Kołacz Wojciech1984M328878MINIMILAN CLUB POLONIA253.75

117

FAIM

PUNKTY : 227.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1009Stolarski Adam1980M4300115MINIFAIM227.81

118

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 212.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
562Szczepański Mateusz2004M130313MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI212.01

119

S.N. Klasyk

PUNKTY : 195.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1822Grzeszczak Bogusław1951M730513MINIS.N. Klasyk195.55

120

ONBIKES

PUNKTY : 171.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1589Borowiecki Kacper2008C41610FANONBIKES171.72

121

CNC Warszawa Blaze Technology

PUNKTY : 164.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
216Błazucka Zuzanna2013D251FANCNC Warszawa Blaze Technology164.25

122

KAEMDE

PUNKTY : 154.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
298Cieszkowski Julian2013C2235FANKAEMDE154.07

123

Szybkie Byki

PUNKTY : 139.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1135Warowny Wojciech2015C1293FANSzybkie Byki139.59

124

CYKLON

PUNKTY : 116.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
951Skorek Zofia2014D1153FANCYKLON116.23
Hosting ESKOM