Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - PBM Zima Wawer, 2024-03-03

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2164.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
381Wojtkowski Tomasz1978M4104MAXMYBIKE.PL554.41
88Skrzyniarz Tomasz1977M4125MAXMYBIKE.PL554.27
516Perczyński Radek1979M4197MAXMYBIKE.PL546.67
1273Abramek Piotr1981M45424MAXMYBIKE.PL508.94
248Mędel Piotr1971M58615MAXMYBIKE.PL483.40
70Borowiecki Tomasz1975M410750MAXMYBIKE.PL464.65
345Piotrowski Rafał1973M514125MAXMYBIKE.PL437.73
777Ślesicki Grzegorz1972M5397MINIMYBIKE.PL342.63

2

MSR & Toyota Grupa Cygan

PUNKTY : 2128.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
388Zubenko Wiktorija1991KOpen55MAX MSR & Toyota Grupa Cygan558.49
270Zieliński Marek1973M5243MAX MSR & Toyota Grupa Cygan543.60
79Jabłonowski Michał1979M44117MAX MSR & Toyota Grupa Cygan520.53
979Grabowski Mateusz1979M45827MAX MSR & Toyota Grupa Cygan505.64
387Borkowski Maciej1984M37213MAX MSR & Toyota Grupa Cygan492.73
556Żebrowski Marcin1983M48741MAX MSR & Toyota Grupa Cygan482.21
873Maciejak Aleksandra1974KOpen88MAX MSR & Toyota Grupa Cygan481.11
4Miazgowski Piotr1982M49745MAX MSR & Toyota Grupa Cygan475.80
2005Wejner Olgierd1973M510117MAX MSR & Toyota Grupa Cygan469.61
271OLKOWSKI MAREK1957M61173MAX MSR & Toyota Grupa Cygan459.78
930Doliński Daniel1982M414265MAX MSR & Toyota Grupa Cygan437.60
1985Gettel Justyna1985K392MINI MSR & Toyota Grupa Cygan325.20
1177Klimkiewicz Piotr1976M411135MINI MSR & Toyota Grupa Cygan284.94

3

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2124.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
327Trzciński Paweł1972M5172MAXKK Catena Wyszków553.93
167Sztachelski Robert1979M43111MAXKK Catena Wyszków532.30
324Białek Patryk1988M3325MAXKK Catena Wyszków532.29
325Burghardt Jakub1997M2605MAXKK Catena Wyszków505.60
326Jabłoński Cezary1984M391MINIKK Catena Wyszków383.94
328Mikołajczyk Przemysław1975M4164MINIKK Catena Wyszków374.04

4

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 2080.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
208Lamowski Marcin1986M3234MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM543.62
537Kalicki Grzegorz1982M43612MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM525.76
204Schmidt Piotr1983M44620MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM515.88
330Bronikowski Przemysław1977M46834MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM495.64
627Bartosiak-Semków Paweł1979M47437MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM490.67
205Karp Łukasz1982M48540MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM483.68
207Augustyniak Dariusz1979M49544MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM477.45
111Zakrzewski Andrzej1976M411954MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM459.72
308Stasiak Waldemar1976M415469MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM416.18
538Kalicka Małgorzata1985K3123MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM319.04
112Zakrzewska Kinga1978K41910MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM306.10
1968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M511822MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM278.82

5

HORNET TEAM

PUNKTY : 1981.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1993Goszczyński Albert1993M3183MAXHORNET TEAM549.86
278Mirecki Zbigniew1981M44218MAXHORNET TEAM520.42
18Podgórski Bartosz1987M310823MAXHORNET TEAM464.36
334Popis Maciej1978M413563MAXHORNET TEAM446.45
1991Mirecki Bartłomiej1991M313631MAXHORNET TEAM446.39
1641Mazurkiewicz Piotr1973M514727MAXHORNET TEAM431.10
213Utnicki Marek1985M315134MAXHORNET TEAM426.19
795Kowalewski Bartosz1984M3426MINIHORNET TEAM342.47
85Kuczyński Dariusz1975M46922MINIHORNET TEAM320.66
2011Śledź Wiktor2011C4279FANHORNET TEAM152.85
280Mirecki Cezary2015C24311FANHORNET TEAM130.90
279Mirecka Alina2012D3187FANHORNET TEAM130.39

6

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1940.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
74Kwiatkowski Michał1983M43010MAXTEAM PKO BANK POLSKI535.65
46Duma Patrycja1982KOpen77MAXTEAM PKO BANK POLSKI520.66
107Wróbel Grzegorz1990M35310MAXTEAM PKO BANK POLSKI509.04
541Paradowski Waldemar1952M616310MAXTEAM PKO BANK POLSKI375.01
151Paterak Anna1973K4114MINITEAM PKO BANK POLSKI319.08
49Duda Ewelina1987K3174MINITEAM PKO BANK POLSKI310.94
81Malinowski Robert1988M38419MINITEAM PKO BANK POLSKI304.69
93Pawlikowski Sebastian1984M315033MINITEAM PKO BANK POLSKI233.88
292Ziółek Iga2016D1214FANTEAM PKO BANK POLSKI115.95

7

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1920.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
401Świderski Tadeusz1968M5296MAXTIMBUD TEAM535.87
399Rozwadowski Adam1973M5337MAXTIMBUD TEAM531.72
407Tomaszewski Bogdan1974M410548MAXTIMBUD TEAM467.38
404Kąkol Sławomir1964M571MINITIMBUD TEAM385.30
403Czajkowska Agnieszka1978K4157MINITIMBUD TEAM314.72

8

Marceli-Rower.Biz

PUNKTY : 1860.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Marcelewicz Barbara1978KOpen22MAXMarceli-Rower.Biz592.65
888Kisson Daniel1981M412055MAXMarceli-Rower.Biz459.33
872Bogacz Mariusz1972M515629MAXMarceli-Rower.Biz412.01
432Bogdański Jacek1959M61588MAXMarceli-Rower.Biz396.74
536Kozak Mariusz1975M410833MINIMarceli-Rower.Biz285.13
131Brzeziński Andrzej1977M412742MINIMarceli-Rower.Biz269.91

9

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 1817.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
385Lachowicz Dariusz1966M56211MAXBIKE CONCEPT500.32
389Kita Marcin1978M46935MAXBIKE CONCEPT495.30
110Starachowski Tomasz1963M61405MAXBIKE CONCEPT438.02
54Pogorzelski Zdzisław1970M5103MINIBIKE CONCEPT383.91

10

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 1805.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
60Hajbowicz Agnieszka1989KOpen44MAXSTRABAG BIKE TEAM571.61
1558Soszyński Adam1976M47336MAXSTRABAG BIKE TEAM491.46
45Hretski Andrei1989M312327MAXSTRABAG BIKE TEAM456.37
690Wójcik Sławomir1977M410330MINISTRABAG BIKE TEAM285.76
418Klik Kamil1988M313228MINISTRABAG BIKE TEAM266.10

11

Stajnia Rowerowa Team

PUNKTY : 1803.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
450Bąkowski Marcin1974M46632MAXStajnia Rowerowa Team498.92
83Tenerowicz Michał1983M49042MAXStajnia Rowerowa Team481.83
376Rutkowski Szymon2004M1919MAXStajnia Rowerowa Team480.71
375Komór Julian2006M1446MINIStajnia Rowerowa Team342.40
374Komór Piotr1976M44714MINIStajnia Rowerowa Team341.64
44Zachwieja Eugeniusz1959M6714MINIStajnia Rowerowa Team316.90

12

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 1759.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
80Petryszyn Maciej2004M111MAXUKK HURAGAN WOŁOMIN600.00
260Zieliński Tomasz2005M132MAXUKK HURAGAN WOŁOMIN587.82
263Stanisławski Tadeusz2009MJ967MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN291.52
264Kożuchowski Kacper2009MJ1148MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN280.22
266Mościcka Katarzyna2012D342FANUKK HURAGAN WOŁOMIN197.26
261Cirut Jerzy2012C331FANUKK HURAGAN WOŁOMIN192.00
255Pawłowski Emil2012C342FANUKK HURAGAN WOŁOMIN191.99
267Mościcka Julia2013D3115FANUKK HURAGAN WOŁOMIN165.17
259Filipowicz Jan2015C23610FANUKK HURAGAN WOŁOMIN138.78

13

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1740.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
351Rowicki Rafał1978M44821MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM514.63
180Nowak Jan1962M61507MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM426.20
352Mrowiński Antoni2008MJ11MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
118Surdyk Alicja2007K111MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
520Dorsz Aleksandra2009K132MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM389.84
349Kwartnik Hieronim2009MJ123MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM381.05
126Surdyk Maciej1977M4143MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM375.93
287Dzięcioł Aleksandra2008K143MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM363.13
125Koc Fabian2009MJ244MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM353.73
336Białek Tomasz1963M6261MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM351.06
767Folta Tomasz2006M1275MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM350.54
521Dorsz Jacek1980M4339MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM348.82
288Dzięcioł Włodzimierz1972M5518MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM338.04
117Koc Patrycja2013D353FANKAMYK Radzymin MTB TEAM197.19

14

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1706.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
816Paprocki Michał1978M46329MAXLIRENE BIKE TEAM499.54
803Wójcik Paweł1987M312629MAXLIRENE BIKE TEAM453.42
800Wysocki Grzegorz1957M61446MAXLIRENE BIKE TEAM436.77
817Kożuchowska Aneta1976K4135MINILIRENE BIKE TEAM316.63
806Matysiak Beata1980K4189MINILIRENE BIKE TEAM310.83
802Piwowarski Maciej1985M310425MINILIRENE BIKE TEAM285.63
812Ryszewski Grzegorz1966M512323MINILIRENE BIKE TEAM273.31
815Skotnicki Bartosz1981M412843MINILIRENE BIKE TEAM269.63
813Wiśniakowski Jacek1968M515230MINILIRENE BIKE TEAM225.88

15

BAGSTAR

PUNKTY : 1706.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
981Klimkiewicz Antoni2007M19610MAXBAGSTAR477.17
978Klimkiewicz Przemysław1971M511220MAXBAGSTAR464.07
988Owczarczyk Michał1980M413160MAXBAGSTAR448.28
993Dąbek Marek1984M37215MINIBAGSTAR316.70
982Zaremba Marek1979M415348MINIBAGSTAR225.56

16

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1696.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
384Lachowicz Szymon2005M143MAXWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI573.78
509Skoszkiewicz Oliwier2006M121MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI395.39
365Kaszewski Dawid2009MJ42MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI386.77
1676Liber Krzysztof2005M1487MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI340.95
184Staszewska Laura2011D411FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
145Luszka Zuzanna2012D364FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI184.70
162Hawro Maciej2011C495FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI179.22
144Luszka Jan2014C2112FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI177.77
228Bucholc Roman2014C2123FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI177.54
12Kurman Antoni2012C3156FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI172.83
242Puławski Tomasz2013C3167FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI172.75
225Kliś Kacper2011C4177FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.10
132Kołacz Aleksandra2015D291FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI170.91
170Stępel Michał2013C3188FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI170.62
1809Aksamit Yavora2014D2102FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI168.53
290Pasik Bartłomiej2010C4198FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI167.15
286Tomiło Lucjan2016C1221FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI162.57
237Walczak Filip2015C2234FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI157.98
275Muszyński Adam2013C32511FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI156.53
249Kałuski Damian2016C1282FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI152.28
226Kliś Zofia2015D2123FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI151.09
130Rogowski Wojciech2015C2359FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI138.92
211Zmiejko Alicja2015D2154FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI138.90
243Puławski Tobiasz2017C1418FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI132.22
2017Dobrzyński Krzysztof2017C14711FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI127.67
241Szymański Jan2017C15415FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI108.91

17

RETRO TEAM

PUNKTY : 1688.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
354Stram Marek1973M551MAXRETRO TEAM573.70
304Brzyski Rafał1974M472MAXRETRO TEAM573.64
212Majewski Tomasz1970M5264MAXRETRO TEAM541.28

18

PATNET TEAM

PUNKTY : 1488.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
115Grzegorczuk Tomasz1973M511019MAXPATNET TEAM464.28
315Rajczyk Patrycjusz1974M414566MAXPATNET TEAM433.58
314Michalak Jacek1973M5315MINIPATNET TEAM349.25
378Zienkiewicz Jan1946M71464MINIPATNET TEAM241.21

19

GoldenBike Team

PUNKTY : 1458.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
363Chodkiewicz Kacper2005M1144MAXGoldenBike Team554.09
364Chodkiewicz Szymon2007M1165MAXGoldenBike Team553.96
383Pszczoła Wiktor2008MJ305MINIGoldenBike Team350.01

20

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 1442.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
41Gardulski Adam1983M483MAXRafbike Cycling Team560.31
435Zakrzewski Jerzy1984M37916MAXRafbike Cycling Team486.68
6Iwański Tomasz1983M431MINIRafbike Cycling Team395.29

21

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1432.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
505Ciskowski Marcin1980M46531MAXBike Fun Legionowo499.17
518Romańczuk Michał1979M43511MINIBike Fun Legionowo344.24
1973Bedra Józef1973M58315MINIBike Fun Legionowo307.88
230Bucholc Natalia1985K3226MINIBike Fun Legionowo281.57
231Bucholc Piotr1979M411336MINIBike Fun Legionowo280.69
1982Karpiński Norbert1982M412038MINIBike Fun Legionowo277.14

22

JEŹDZIMY ! RADZYMIN

PUNKTY : 1423.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
500Sochacki Piotr1978M46128MAXJEŹDZIMY ! RADZYMIN500.50
1111Tyczyński Artur1977M48238MAXJEŹDZIMY ! RADZYMIN484.63
309Barankiewicz Kamil1986M313932MAXJEŹDZIMY ! RADZYMIN438.54

23

GKK PELETON OKSZÓW

PUNKTY : 1400.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
391Rękas Adam2004M1216MAXGKK PELETON OKSZÓW543.84
329Cimek Jakub2001M2787MINIGKK PELETON OKSZÓW312.37
390Rękas Mikołaj2006M18910MINIGKK PELETON OKSZÓW301.70
392Stasiuk Paweł2008MJ1459MINIGKK PELETON OKSZÓW242.26

24

SCANFIL

PUNKTY : 1362.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
301Sowjak Paweł1980M45023MAXSCANFIL512.54
296Bogdański Marcin1980M46733MAXSCANFIL497.76
282Matusiak Bartosz1989M3254MINISCANFIL352.52

25

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 1324.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
347Kostrzewa Jakub1998M2132MAXV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI554.15
272Balcerzak Paweł1974M462MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI386.33
164Szczepański Mateusz2004M1113MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI383.64

26

KK ZAŁUSKI TEAM

PUNKTY : 1320

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
412Łużny Radosław1996M2283MAXKK ZAŁUSKI TEAM 535.93
38Koprowski Kamil1986M310222MAXKK ZAŁUSKI TEAM 468.85
368Mroczek Norbert1974M47323MINIKK ZAŁUSKI TEAM 315.22

27

SAMI SWOI

PUNKTY : 1287.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
247Świątkowski Artur1979M43612MINISAMI SWOI344.18
250Iwaniuk Michał2003M2374MINISAMI SWOI344.11
302Wasilewski Cezary1968M57713MINISAMI SWOI313.28
298Pogorzały Emil1970M510520MINISAMI SWOI285.50
246Bosiacki Paweł1972M514025MINISAMI SWOI257.92

28

ROWERYDUDA TEAM

PUNKTY : 1262.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
360Duda Robert1969M5529MAXROWERYDUDA TEAM511.48
361Rząsowska Anna1982K421MINIROWERYDUDA TEAM394.46
344Kożuszek Michał1995M2203MINIROWERYDUDA TEAM356.92

29

PT MAZURY TEAM EŁK

PUNKTY : 1105.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
193Paszczyk Katarzyna1969KOpen11MAXPT MAZURY TEAM EŁK600.00
190Paszczyk Mariusz1972M55710MAXPT MAZURY TEAM EŁK505.68

30

Bolo Bike Team

PUNKTY : 1055.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M410649MAXBolo Bike Team 467.14
773Bolek Stanisław2002M2918MINIBolo Bike Team 295.94
775Gocłowski Cezary1975M49427MINIBolo Bike Team 292.85

31

AKAMIT Bodzentyn

PUNKTY : 1042.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
513Skrzyniarz Michał1980M43713MAXAKAMIT Bodzentyn523.76
514Kołomański Kamil1988M3437MAXAKAMIT Bodzentyn518.52

32

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 934.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
284Posadzy Zuzanna2005K164MINIUKS KOLARZ NADARZYN339.99
283Krasuski Mikołaj2010C411FANUKS KOLARZ NADARZYN200.00
178Szołucha Maria2010D422FANUKS KOLARZ NADARZYN199.72
285Michalski Tadeusz2010C422FANUKS KOLARZ NADARZYN195.22
21Paziewski Michał2013C353FANUKS KOLARZ NADARZYN191.63
179Rychlicka Julia2010D484FANUKS KOLARZ NADARZYN177.98
176Klimkiewicz Stanisław2011C4136FANUKS KOLARZ NADARZYN176.61
1015Szreniawa-Sztajnert Marcel2011C42910FANUKS KOLARZ NADARZYN150.06
154Federowicz Maja2016D1131FANUKS KOLARZ NADARZYN148.92
30Dziel Filip2016C1374FANUKS KOLARZ NADARZYN138.51
181Szpikowski Szczepan2016C15214FANUKS KOLARZ NADARZYN119.97

33

STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

PUNKTY : 878.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
373Komór Antoni2009MJ466MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team342.07
196Jaśkiewicz Szymon2010C474FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team186.31
195Brzozowski Adam2012C384FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team185.11
214Jankowiak Jan2013C32110FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team165.13

34

CIASTECZKOWY POTWÓR

PUNKTY : 853.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
171Stępel Wojciech1981M44519MAXCIASTECZKOWY POTWÓR516.05
238Walczak Daniel1986M3528MINICIASTECZKOWY POTWÓR337.42

35

CNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY

PUNKTY : 806.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
217Błazucki Piotr1985M311626MAXCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY459.90
215Błazucka Zuzanna2013D331FANCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY197.29
216Błazucki Stanisław2016C1313FANCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY149.53

36

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 763.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
532Borowiec Mariusz1973M516030MAXPZU SPORT TEAM381.72
534Marcinek Krzysztof1980M416171MAXPZU SPORT TEAM381.66

37

NIEWIADÓW

PUNKTY : 733.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
175Szturnoga Sylwester1970M582MININIEWIADÓW384.01
174Wojciechowski Zbigniew1964M5326MININIEWIADÓW349.02

38

INTRO CYCLING TEAM

PUNKTY : 691.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
530Wierzbicki Kacper2006M1174MINIINTRO CYCLING TEAM370.74
517Jarosiewicz Tomasz1996M2686MINIINTRO CYCLING TEAM320.95

39

Bestie OCR Legionowo

PUNKTY : 679.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
369Dobrowolski Kamil1990M3233MINIBestie OCR Legionowo355.74
367Świętochowski Jarosław1993M36613MINIBestie OCR Legionowo323.77

40

TRAVELO MTB TEAM

PUNKTY : 640.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
655Radomska Magdalena1985K381MINITRAVELO MTB TEAM325.32
2021Wojas Agnieszka1970K4146MINITRAVELO MTB TEAM314.77

41

ENERP

PUNKTY : 605.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
526Majak Marcin1992M37516MINIENERP313.64
380Choroszczyński Bartłomiej1992M39522MINIENERP291.99

42

LC ELEKTRONIK

PUNKTY : 576.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
421Gapisz Marcin1985M39924MINILC ELEKTRONIK 291.26
419Myszkowski Bartłomiej1976M411034MINILC ELEKTRONIK 284.99

43

RECYCLINGRIDER

PUNKTY : 573.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
433Gierczak Przemysław1982M461MAXRECYCLINGRIDER573.65

44

JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW

PUNKTY : 560.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
306Paluch Kamil1990M392MAXJASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW560.09

45

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 548.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
13Kopp Przemysław1969M511521MINIPRZYPAŚNIKI TEAM279.84
1978Deptuszewski Ireneusz1978M413044MINIPRZYPAŚNIKI TEAM268.34

46

PEGO.CC iFON

PUNKTY : 546.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
139Leciejewski Kamil1983M4208MAXPEGO.CC iFON546.58

47

MEDISEPT MAYDAY TEAM

PUNKTY : 543.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
299Brodziak Wiktor2005M1227MAXMEDISEPT MAYDAY TEAM543.75

48

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 536.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
353Praxmajer Marcin1973M5275MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI536.08

49

NA OSI CYCLING TEAM

PUNKTY : 527.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
127Kochanowski Paweł1987M3346MAXNA OSI CYCLING TEAM527.97

50

Grupa ANG

PUNKTY : 520.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
605Staniewski Michał1978M43814MAXGrupa ANG520.69

51

WYDOLNOSC PL

PUNKTY : 520.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
134Czachor Piotr1974M44016MAXWYDOLNOSC PL520.56

52

ROWEROWA REDUTA

PUNKTY : 516.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
428Skoneczny Kamil1997M2444MAXROWEROWA REDUTA516.33

53

BEAT BIKE

PUNKTY : 513.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
422Kwiatkowski Krzysztof1982M44922MAXBEAT BIKE513.90

54

PROCTER & GAMBLE CYCLING TEAM

PUNKTY : 512.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
337BAZYDŁO MARCIN1988M3519MAXPROCTER & GAMBLE CYCLING TEAM512.51

55

HTF Ludwik Sikorski

PUNKTY : 506.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
371Zakrzewski Krzysztof1980M45626MAXHTF Ludwik Sikorski506.71

56

WYSZKÓW BNK

PUNKTY : 499.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
434Witkowski Rafał1978M46430MAXWYSZKÓW BNK499.41

57

NEXTIE Bike Team

PUNKTY : 493.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
531Kominek Mikołaj1973M57012MAXNEXTIE Bike Team 493.99

58

Wataha Grójec

PUNKTY : 490.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
295Koc Krzysztof1986M37614MAXWataha Grójec490.33

59

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 487.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M37715MAXKraft Automotive Team487.52

60

BŁAŻEJ KIELAK 1,5 procent

PUNKTY : 486.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
431Kielak Sławomir1972M57814MAXBŁAŻEJ KIELAK 1,5 procent486.75

61

ZMIT TEAM

PUNKTY : 485.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
114Iwaniuk Artur1989M38017MAXZMIT TEAM485.09

62

La Puta Racing Team Gdynia

PUNKTY : 484.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
297Jozkowicz Michał1978M48439MAXLa Puta Racing Team Gdynia484.05

63

Gulermak

PUNKTY : 481.99

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
523Kaczmarczyk Michał1989M38920MAXGulermak481.99

64

CONTABLE MTB TEAM

PUNKTY : 477.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
372Somow Dariusz1962M6931MAXCONTABLE MTB TEAM477.75

65

Viewióry Team

PUNKTY : 473.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
254Kowalik Paweł1966M59816MAXViewióry Team473.49

66

VeloBank Team

PUNKTY : 467.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
707Lasek Marcin1974M410347MAX VeloBank Team467.50

67

NOMAD-MTB

PUNKTY : 458.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
67Bujnowski Grzegorz1978M412257MAXNOMAD-MTB458.01

68

BSS

PUNKTY : 446.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
124Stępiński Dariusz1970M513324MAXBSS446.54

69

Bike Club Janów Lubelski

PUNKTY : 431.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
362Nita Rafał1999M21486MAXBike Club Janów Lubelski431.09

70

CONSTEEL BIKE TEAM

PUNKTY : 416.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
143Chrobociński Krzysztof1974M415368MAXCONSTEEL BIKE TEAM416.83

71

SOLLERS CYCLING

PUNKTY : 411.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1106Wrotek Piotr1981M415770MAXSOLLERS CYCLING411.94

72

JUST RIDE CT BABOSZEWO

PUNKTY : 396.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
210Wolder Wojciech1986M315935MAXJUST RIDE CT BABOSZEWO396.12

73

LUKS TRÓJKA PIASECZNO

PUNKTY : 386.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
312Wyszkowski Mikołaj2005M152MINILUKS TRÓJKA PIASECZNO386.42

74

LTEC

PUNKTY : 366.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
359Tężycki Jarosław1976M4185MINILTEC366.78

75

IGT MTB TEAM

PUNKTY : 356.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
102Sztylka Rafał1974M4227MINIIGT MTB TEAM356.76

76

ANTY_JELEŃ

PUNKTY : 342.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1995Marciniuk Przemysław1995M2385MINIANTY_JELEŃ342.93

77

KLUB BIEGACZA"SOKÓŁ"BODZANÓW

PUNKTY : 342.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
293Lewandowski Krzysztof1961M6432MINIKLUB BIEGACZA"SOKÓŁ"BODZANÓW342.46

78

ELEKTROLUZ

PUNKTY : 342.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
866Przeworski Marcin1987M3457MINIELEKTROLUZ342.19

79

JÓZEFÓW

PUNKTY : 338.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
436Królewski Karol1982M45016MINIJÓZEFÓW338.11

80

KURPIE TEAM

PUNKTY : 336.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
415Szklarski Zdzisław1979M45317MINIKURPIE TEAM336.67

81

MARIO BIKE TEAM

PUNKTY : 333.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
119Skoszkiewicz Mariusz1975M45519MINIMARIO BIKE TEAM333.63

82

MILAN CLUB POLONIA

PUNKTY : 328.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
133Kołacz Wojciech1984M35811MINIMILAN CLUB POLONIA328.64

83

KRAINA DRZWI BIKE TEAM

PUNKTY : 327.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
319Młynarczyk Michał1973M56110MINIKRAINA DRZWI BIKE TEAM 327.73

84

Bettermaker Gang Bike

PUNKTY : 327.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Żochowski Chrystian1984M36212MINIBettermaker Gang Bike327.38

85

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 327.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
522Hofman Igor2007M1638MINIKOMOBIKE SCOTT327.03

86

Hellmann Logistics Team Warszawa

PUNKTY : 324.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
305Kowalczyk Krzysztof1977M46521MINIHellmann Logistics Team Warszawa324.17

87

HOT WHEELS

PUNKTY : 321.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
219Bralski Aleksander2012C3209FANHOT WHEELS165.21
1771Jaworski Krzysztof2012C32612FANHOT WHEELS156.40

88

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 321.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
370Małolepszy Janusz1970M56711MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT321.48

89

GKC Gorlice

PUNKTY : 273.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
153Zimowski Jakub1977M412440MINIGKC Gorlice273.17

90

BAJKIDS

PUNKTY : 270.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
232Orłowska-Dubas Antonina2013D3146FAN BAJKIDS144.18
235Orłowski-Dubas Janek2016C14912FAN BAJKIDS126.22

91

ABSOLUTE BIKE TEAM

PUNKTY : 263.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
535Marciniak Krzysztof1954M61347MINIABSOLUTE BIKE TEAM263.93

92

AUTO WNUK

PUNKTY : 252.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
529Wnuk Kamil1987M314131MINIAUTO WNUK252.71

93

Husaria LC Elektronik

PUNKTY : 251.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
417Olszewski Wojciech1968M514226MINIHusaria LC Elektronik251.75

94

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 245.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
147Gramann Andrzej1949M71433MINIWIELISZEW HERON TEAM245.76

95

Chowańscy

PUNKTY : 234.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
149Chowański Jan2016C1385FANChowańscy134.74
152Chowański Aleksander2017C15516FANChowańscy99.68

96

BSK BIŁGORAJ

PUNKTY : 187.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
183Biały Dawid2011C463FANBSK BIŁGORAJ187.72

97

CIECHANÓW BIKE TEAM

PUNKTY : 177.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
289Lange Gustaw2015C2101FANCIECHANÓW BIKE TEAM177.79

98

Szybkie Byki

PUNKTY : 157.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
136Warowny Wojciech2015C2245FANSzybkie Byki157.36

99

BAJKIDS

PUNKTY : 126.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
236Brzeziński Jakub2016C15013FANBAJKIDS126.13
Hosting ESKOM