7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Legionowo, 2019-03-31

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 2262.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
582Kleczaj Barbara1986K351MAXBIKE SALON TEAM585.18
621Różycka Katarzyna1989K265MAXBIKE SALON TEAM578.09
589Kamiński Michał1998M2115MAXBIKE SALON TEAM553.65
140Kołodziejek Paweł1980M3198MAXBIKE SALON TEAM545.83
172Kapłon Aleksandra1999K1151MAXBIKE SALON TEAM514.71
587Mikołajczyk Paweł1996M27713MAXBIKE SALON TEAM498.39
583Chmielewski Cezary1969M48028MAXBIKE SALON TEAM495.18
588Okniński Dawid1999M1883MAXBIKE SALON TEAM492.43
1030Chrobak Tomasz1979M39742MAXBIKE SALON TEAM485.38
544Majek Mariusz1972M412043MAXBIKE SALON TEAM471.62
33Gregorowicz Marek1977M4153MINIBIKE SALON TEAM380.40
173Barabasz Michał1996M2344MINIBIKE SALON TEAM365.80
586Sotyn Marcin1991M2515MINIBIKE SALON TEAM349.83
1029Kleps Michał1998M2747MINIBIKE SALON TEAM339.39
680Andrzejczuk Katarzyna1971K4186MINIBIKE SALON TEAM327.27
694Szot Aleksander1994M212610MINIBIKE SALON TEAM320.03
376Węgrzynowski Mariusz1977M414038MINIBIKE SALON TEAM317.43
545Nowak Julia1999K1282MINIBIKE SALON TEAM308.53
169Małysz Michał1980M3340136MINIBIKE SALON TEAM281.50
584Walkiewicz Tomasz1977M4422151MINIBIKE SALON TEAM261.22
170Małysz Katarzyna1986K35519MINIBIKE SALON TEAM245.39
377Węgrzynowski Bartosz2005C422FANBIKE SALON TEAM197.17
305Przybylska Zofia2009D2113FANBIKE SALON TEAM146.11
304Przybylski Witold2012C1376FANBIKE SALON TEAM132.13

2

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2256.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
767Góralewski Łukasz1983M322MAXKK Catena Wyszków590.46
771Kuszmider Kamil1992M231MAXKK Catena Wyszków581.94
757Trzciński Paweł1972M4144MAXKK Catena Wyszków553.32
756Bralewski Mirosław1963M5311MAXKK Catena Wyszków530.87
754Parys Robert1982M37433MAXKK Catena Wyszków500.37
800Wojciechowski Wojciech1980M38337MAXKK Catena Wyszków493.86
701Sarnacki Przemysław1982M39140MAXKK Catena Wyszków489.92
773Antoniak Adam1978M411239MAXKK Catena Wyszków476.44
750Korytkowski Robert1962M51408MAXKK Catena Wyszków460.21
772Jastrzębski Stanisław1959M517612MAXKK Catena Wyszków438.18
775Rojek Kamil1988M385MINIKK Catena Wyszków390.82
602Wojtkowski Adam1985M31310MINIKK Catena Wyszków380.96
705Wojciechowska Weronika2003KJ102MINIKK Catena Wyszków340.06
703Stempień Marek1978M48423MINIKK Catena Wyszków334.37
513Kachel Ilona1980K3174MINIKK Catena Wyszków328.16
753Knap Piotr1977M417452MINIKK Catena Wyszków311.02
378Kwiatkowski Mateusz1985M3256112MINIKK Catena Wyszków295.94

3

IM Logistic Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 2256.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
447Sajnóg Anna1989K222MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team599.92
2245Kamińska Izabela1989K233MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team599.83
448Zakrzewski Jerzy1984M32110MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team545.18
462Janas Marek1990M2569MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team511.13
3000Sadowski Marcin1989M211115MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team476.92
463Podleś Marcin1985M32916MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team368.82
769Guzenda Michał2002M12187MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team303.69

4

Geodetic Dobry Kurs Team

PUNKTY : 2159.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
570Bożeń Jarosław1984M3104MAXGeodetic Dobry Kurs Team557.37
644Lipiec Dominik1983M3209MAXGeodetic Dobry Kurs Team545.22
628Sobczak Krzysztof1983M33013MAXGeodetic Dobry Kurs Team530.87
83Tokarska Magdalena1983K3124MAXGeodetic Dobry Kurs Team525.66
647Pałyska Kamil1986M34520MAXGeodetic Dobry Kurs Team519.02
2016Kocik Rafał1980M35726MAXGeodetic Dobry Kurs Team511.06
865Sikora Maciej1986M314760MAXGeodetic Dobry Kurs Team456.80

5

Świat Rowerów Team

PUNKTY : 2150.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
106Jusiński Arkadiusz1976M441MAXŚwiat Rowerów Team580.73
117Woźnica Łukasz1994M294MAXŚwiat Rowerów Team565.40
116Zawistowska Justyna1993K286MAXŚwiat Rowerów Team562.71
114Marcinkiewicz Sebastian1979M317266MAXŚwiat Rowerów Team441.41
115Jankiewicz Bogusław1974M419477MAXŚwiat Rowerów Team426.86
119Skalski Kacper1982M332MINIŚwiat Rowerów Team395.21
124Moćko Beata1972K44716MINIŚwiat Rowerów Team280.71

6

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 2130.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1089Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K392MAXWIELISZEW HERON TEAM558.86
1717Sienkiewicz Artur1982M32912MAXWIELISZEW HERON TEAM533.15
154Witeska Jacek1984M33514MAXWIELISZEW HERON TEAM528.23
2999Sienkiewicz Sebastian1980M35928MAXWIELISZEW HERON TEAM510.33
1800Nowak Przemysław1991M26612MAXWIELISZEW HERON TEAM503.90
156Barańczyk Piotr1976M47826MAXWIELISZEW HERON TEAM497.48
2111Orłowska Dorota1991K2217MAXWIELISZEW HERON TEAM480.70
2900Lipka Rafał1981M315462MAXWIELISZEW HERON TEAM453.82
2666Jankowski Dariusz1973M417766MAXWIELISZEW HERON TEAM437.81
246Gramann Andrzej1949M62309MAXWIELISZEW HERON TEAM390.21
1700Sobczak Magdalena1990K262MINIWIELISZEW HERON TEAM380.62
2901Sobczak Aleksandra1994K2125MINIWIELISZEW HERON TEAM337.89
2555Sienkiewicz Zbigniew1953M61843MINIWIELISZEW HERON TEAM309.37
2121Kordowski Dariusz1985M3260115MINIWIELISZEW HERON TEAM295.56
345Kaczorowski Aleksander1946M72761MINIWIELISZEW HERON TEAM292.93
549Bogucki Zbigniew1946M73763MINIWIELISZEW HERON TEAM273.85

7

T4B Team

PUNKTY : 2127.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
244Ostrowska Anna1961K5102MAXT4B Team558.84
217Płoski Adam1988M3156MAXT4B Team553.18
1918Słupek Paweł1982M34217MAXT4B Team521.73
1Pomaski Paweł1988M38438MAXT4B Team493.85
218Wyszkowski Arkadiusz1989M29514MAXT4B Team486.99
245Ostrowski Grzegorz1961M5985MAXT4B Team485.38
2004Siess Mateusz1986M310245MAXT4B Team482.69
42Fedor Martin1977M4194MINIT4B Team375.52
432Lange Marcin1978M4215MINIT4B Team375.45
224Rogiński Marcin1977M49626MINIT4B Team330.53
213Piotrowicz Kamil1985M310854MINIT4B Team325.45
219Kraśniewski Piotr1984M313265MINIT4B Team319.54
221Sprusiński Jakub1982M3259114MINIT4B Team295.58
845Falejczyk Paweł1974M4335123MINIT4B Team282.26
79Petryczko Igor1979M3460177MINIT4B Team247.91
226Krajza Ireneusz1957M648918MINIT4B Team238.64
336Bober Zbigniew1946M749211MINIT4B Team236.13
67Górski Zdzisław1951M649419MINIT4B Team234.15
185Lange Gustaw2015CC12CROST4B Team

8

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2111.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2222Skrzyniarz Tomasz1977M42810MAXMYBIKE.PL534.50
1333Wojtkowski Tomasz1978M43312MAXMYBIKE.PL529.07
785Górecki Karol1983M33615MAXMYBIKE.PL526.47
1221Mrożewski Krzysztof1960M5382MAXMYBIKE.PL521.93
535Tkaczyk Sylwia1988K3198MAXMYBIKE.PL505.36
405Perczyński Radek1979M36730MAXMYBIKE.PL503.56
406Wódka Wojciech1977M410334MAXMYBIKE.PL482.48
1008Zduniak Karol1984M312854MAXMYBIKE.PL468.78
409Sobczak Artur1978M415154MAXMYBIKE.PL455.27
1102Buczyński Piotr1973M418973MAXMYBIKE.PL430.78
412Kuchniewski Tomasz1966M520416MAXMYBIKE.PL420.16
97Piotrowski Rafał1973M422394MAXMYBIKE.PL398.68
94Zduniak Sylwia1984K3142MINIMYBIKE.PL333.59
408Nowotka Michał1980M38943MINIMYBIKE.PL332.38
502Ślesicki Grzegorz1972M411832MINIMYBIKE.PL322.22
70Borowiecki Tomasz1975M4290102MINIMYBIKE.PL291.02
735Rola-Janicki Robert1961M546236MINIMYBIKE.PL247.28
411Kuchniewska Beata1966K5573MINIMYBIKE.PL237.39
62Zduniak Julian2010C2257FANMYBIKE.PL147.90

9

Absolute Bikes Team

PUNKTY : 2086.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1714Bielecki Łukasz1981M3135MAXAbsolute Bikes Team553.63
2Rajkowski Ireneusz1989M2407MAXAbsolute Bikes Team521.90
1716Zygner Tomasz1984M36029MAXAbsolute Bikes Team510.30
776Perzanowski Artur1975M47124MAXAbsolute Bikes Team501.06
442Marciniak Krzysztof1954M62248MAXAbsolute Bikes Team398.66
51Kowalski Jacek1954M647317MINIAbsolute Bikes Team244.74

10

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 2084.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K3113MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 558.44
689Knapczyk Małgorzata1978K4172MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 514.14
573Sadło Przemysław1981M35827MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 510.88
332Brzostek Rafał1975M47023MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 501.06
330Jarosz Albert1975M47225MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 501.04
889Knapczyk Piotr1978M47927MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 495.52
113Macutkiewicz Izabela1992K221MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 387.82
1777Grot Mariusz1973M44613MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 354.51
576Strąk Jarosław1982M313969MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 317.78
490Leśniak Sebastian1978M4324117MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 284.81
1946Baranowski Ryszard1946M750312MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 227.76
2662Sterczewski Alex2010C26520FANNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 99.80
2552Grot Leon2011C16721FANNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 94.88

11

MCP Bike Team

PUNKTY : 2056.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2019Radziszewska Katarzyna1991K244MAXMCP Bike Team595.48
1366Papis Paweł1978M43211MAXMCP Bike Team529.19
197Smołuch Przemysław1980M310846MAXMCP Bike Team479.00
690Trojanek Łukasz1985M315663MAXMCP Bike Team453.12
2415Klicki Tomasz1977M416762MAXMCP Bike Team447.20
2734Dużyński Sebastian1975M416863MAXMCP Bike Team445.79
434Turski Przemysław1975M421891MAXMCP Bike Team404.27
1117Ruciński Michał1981M35629MINIMCP Bike Team347.91
192Grabowski Paweł1979M37636MINIMCP Bike Team338.43
2323Romaniuk Sebastian1975M48824MINIMCP Bike Team332.51
997Bańka Piotr1981M311156MINIMCP Bike Team324.98
760Borys Ewa1976K4249MINIMCP Bike Team317.68
2005Wejner Olgierd1973M422272MINIMCP Bike Team303.01
1750Hunkiewicz Wojciech1972M422975MINIMCP Bike Team302.22
1850Kanownik Sławomir1975M424079MINIMCP Bike Team299.73
2050Maksimczuk Tomasz1983M3264117MINIMCP Bike Team294.92
886Nowak Seweryn1986M3296123MINIMCP Bike Team290.02
1177Klimkiewicz Piotr1976M4350127MINIMCP Bike Team279.14
617Pytlik Łukasz1985M3378155MINIMCP Bike Team273.74
1901Stanisławski Filip1979M3427167MINIMCP Bike Team260.75
834Kościk Łukasz1981M3475182MINIMCP Bike Team243.94

12

Velmar Viridian Polska Team

PUNKTY : 2048.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
39Sołtys Zofia1959K571MAXVelmar Viridian Polska Team563.56
321Drópiewski Michał1993M26110MAXVelmar Viridian Polska Team509.57
1552Gliszczyński Michał1979M38739MAXVelmar Viridian Polska Team493.47
1414Kieliszek Paweł1978M410435MAXVelmar Viridian Polska Team481.45
56Marciniak Wojciech1963M515310MAXVelmar Viridian Polska Team453.88
1515Kalkowski Radosław1980M316165MAXVelmar Viridian Polska Team450.77

13

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 2040.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
916Niebielski Bartosz2001M1261MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM538.26
918Białek Patryk1988M34318MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM521.09
919Pietrak Marcin1986M38135MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM494.55
915Szaturska Aleksandra2001K1202MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM486.97
975Uczkiewicz Jarosław1975M411640MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM473.87
928Zasada Aleksandra1977K4244MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM424.95
933Białek Tomasz1963M520214MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM420.81
934Toruszewski Zdzisław1960M521219MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM411.01
932Godlewski Adam1972M422092MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM401.25
922Mrowiński Adam1979M32314MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM375.03
163Januszewski Rafał1988M33919MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM360.48
929Surdyk Maciej1977M46416MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM346.16
921Dorsz Jacek1980M310652MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM326.06
927Gruca Karolina1977K4217MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM324.10
931Rowicka Olga1976K42510MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM312.24
925Rowicki Rafał1978M419161MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM308.49
926Gancarz Marcin1977M426890MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM293.87
996Klaus Monika1979K33711MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM293.35
930Gruca Marcin1976M4434152MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM258.91
914Surdyk Filip2005C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
98Klaus Kamila2006D411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
34Gregorowicz Jakub2005C433FANKAMYK Radzymin MTB TEAM196.98
912Rowicki Nikodem2005C444FANKAMYK Radzymin MTB TEAM196.76
917Czajka Wiktoria1996K2619MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM194.03
909Gruca Michał2007C371FANKAMYK Radzymin MTB TEAM183.93
908Mrowiński Antoni2008C382FANKAMYK Radzymin MTB TEAM183.90
910Wścisły Cezary2007C3114FANKAMYK Radzymin MTB TEAM178.61
32Gregorowicz Maciej2008C3125FANKAMYK Radzymin MTB TEAM178.48
905Dudkowski Tymoteusz2010C2184FANKAMYK Radzymin MTB TEAM162.97
911Surdyk Alicja2007D362FANKAMYK Radzymin MTB TEAM161.35
906Dorsz Aleksandra2009D292FANKAMYK Radzymin MTB TEAM152.16
907Gancarz Zuzanna2008D3105FANKAMYK Radzymin MTB TEAM147.00
901Dudkowski Leonard2012C1293FANKAMYK Radzymin MTB TEAM141.38
96Klaus Patryk2012C1314FANKAMYK Radzymin MTB TEAM140.51
903Kramska Julianna2011D1141FANKAMYK Radzymin MTB TEAM139.67
904Gruca Ewa2011D1319FANKAMYK Radzymin MTB TEAM88.37
178Dudkowska Maja2015DC11CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM

14

NRF HEPU RACING

PUNKTY : 2032.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
722Kleczaj Jarosław1987M3177MAXNRF HEPU RACING553.01
711Kaczmarski Artur1986M35124MAXNRF HEPU RACING514.05
755Babacz Aleksander1983M38236MAXNRF HEPU RACING493.88
733Marcinowski Dawid1987M312152MAXNRF HEPU RACING471.44
799Góralewski Sławomir1969M4469165MININRF HEPU RACING245.94

15

IFON KOLARZ KLUB

PUNKTY : 2005.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
139Leciejewski Kamil1983M34419MAXIFON KOLARZ KLUB521.05
525Krawczyk Wojciech1975M45015MAXIFON KOLARZ KLUB514.34
343Kasiński Ryszard1958M6751MAXIFON KOLARZ KLUB500.07
347Bilski Artur1973M412445MAXIFON KOLARZ KLUB469.82

16

Wodociągi Warszawskie

PUNKTY : 1979.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
651Sypuła Monika1975K4141MAXWodociągi Warszawskie519.48
654Surmacki Michał1978M45216MAXWodociągi Warszawskie514.04
653Zarzycki Michał1972M49632MAXWodociągi Warszawskie486.06
652Kamińska Anna1983K3239MAXWodociągi Warszawskie459.89
655Kamiński Wojciech1963M51439MAXWodociągi Warszawskie458.67
656Pluciński Piotr1976M4237105MAXWodociągi Warszawskie359.40

17

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1946.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
569Wieczorek Maciej1980M34721MAXBike Fun Legionowo518.36
2020Jankowski Robert1975M411038MAXBike Fun Legionowo477.62
13Górnicki Michał1985M311348MAXBike Fun Legionowo475.29
161Furtak Sławomir1984M311550MAXBike Fun Legionowo474.77
87Ochędzan Grzegorz1979M317367MAXBike Fun Legionowo439.69
2002Cyckiewicz Robert1972M418068MAXBike Fun Legionowo437.06
129Kobyliński Grzegorz1978M420584MAXBike Fun Legionowo419.70
275Adamiak Mateusz1987M36133MINIBike Fun Legionowo347.32
1010Laczkowski Grzegorz1981M318383MINIBike Fun Legionowo309.58
1982Karpiński Norbert1982M3298124MINIBike Fun Legionowo289.99
683Kamiński Tomasz1982M3322129MINIBike Fun Legionowo286.28
1973Bedra Józef1973M4380135MINIBike Fun Legionowo273.41
688Niemyjski Jarosław1983M3385157MINIBike Fun Legionowo271.58
566Kuflikowski Sebastian1976M4437153MINIBike Fun Legionowo257.68
564Gągalski Łukasz1982M3450173MINIBike Fun Legionowo252.16

18

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 1917.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
664Wołos Anna1980K3166MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE514.37
538Wójcik Justyn1981M310947MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE478.38
541Nowakowski Piotr1970M412747MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE468.90
667Małysa Krzysztof1990M215018MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE455.74
540Kudła Andrzej1973M419276MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE430.08
539Weronowicz Mariusz1976M419780MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE424.97
537Seremak Paweł2000M12217MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE401.01
1049Wójtowicz Wojciech1988M34522MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE355.17
659Wierzbicki Maciej1985M39245MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE331.73
609Golec Tomasz1979M39546MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE330.78
610Mikołajczuk Łukasz1981M312763MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE319.95
663Grabowski Rafał1983M3250108MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE297.41
536Strzelczyk Waldemar1964M527521MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE292.96
1553Wyczółkowska Elżbieta1967K5392MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE290.08
658Ruciński Grzegorz1975M4390140MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE270.84

19

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 1797.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
290Ptaszyński Bartosz1980M314861MAXDAMOVO BIKE TEAM456.43
288Głębocki Jarosław1972M414953MAXDAMOVO BIKE TEAM456.01
1970Broncewicz Piotr1970M416964MAXDAMOVO BIKE TEAM445.40
292Zwierko Łukasz1982M317468MAXDAMOVO BIKE TEAM439.26
299Pęczkowski Andrzej1969M419679MAXDAMOVO BIKE TEAM426.02
286Wroński Grzegorz1977M421188MAXDAMOVO BIKE TEAM413.05
287Wilczyński Rafał1978M422293MAXDAMOVO BIKE TEAM399.83
293Nieciecki Robert1972M422898MAXDAMOVO BIKE TEAM392.09
300Kwaśniewska Justyna1977K452MINIDAMOVO BIKE TEAM383.33
297Lalak Jacek1981M38641MINIDAMOVO BIKE TEAM334.03
298Sokolnicki Andrzej1969M414743MINIDAMOVO BIKE TEAM316.16
296Kamiński Rafał1979M3238106MINIDAMOVO BIKE TEAM300.83
289Borzęcki Adam1972M4454161MINIDAMOVO BIKE TEAM250.60
283Stępień Paweł1973M4515185MINIDAMOVO BIKE TEAM205.05

20

AGR PŁOŃSK

PUNKTY : 1774.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Wasążnik Marcin1991M212316MAXAGR PŁOŃSK470.19
1178Kmita Robert1990M213417MAXAGR PŁOŃSK463.94
90Bilicki Paweł1990M217519MAXAGR PŁOŃSK438.65
374Paprota Przemysław1979M321977MAXAGR PŁOŃSK401.26
88Kornatowski Mateusz1988M316074MINIAGR PŁOŃSK313.98

21

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1751.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M49933MAXMARCELI TEAM485.10
2200Kisson Daniel1981M311851MAXMARCELI TEAM473.39
2137Walkiewicz Igor1999M11706MAXMARCELI TEAM444.52
1511Graczyk Kamil1979M324178MAXMARCELI TEAM348.20
2800Brzeziński Michał2001M11895MINIMARCELI TEAM308.58
580Czyżewski Bogdan1985M322799MINIMARCELI TEAM302.47
2400Kozak Tadeusz1951M642812MINIMARCELI TEAM260.59

22

Płocki Klub Kolarski

PUNKTY : 1734.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
507Sibiński Dariusz1977M413649MAXPłocki Klub Kolarski463.63
1033Budzyński Grzegorz1967M515911MAXPłocki Klub Kolarski451.52
285Uliczny Marcin1974M420083MAXPłocki Klub Kolarski422.84
1094Karkowski Rafał1977M422595MAXPłocki Klub Kolarski396.55
458Strzemieczny Tomasz1983M31411MINIPłocki Klub Kolarski380.42
340Malinowski Jacek1963M5403MINIPłocki Klub Kolarski360.09
860Błaszczyk Grzegorz1973M48322MINIPłocki Klub Kolarski334.49
174Behnke Przemysław1982M312059MINIPłocki Klub Kolarski321.44
424Seifert Paweł1983M316777MINIPłocki Klub Kolarski312.25
1353Praxmajer Marcin1973M417654MINIPłocki Klub Kolarski310.94
355Błaszczyk Jakub2001M12016MINIPłocki Klub Kolarski307.37
1034Konieczny Adam 1986M3349143MINIPłocki Klub Kolarski279.50
504Szewczyk Benedykt1948M73926MINIPłocki Klub Kolarski270.76
1032Kacperski Przemysław1985M3409164MINIPłocki Klub Kolarski267.46
533Sowiński Edmund1942M74578MINIPłocki Klub Kolarski249.11

23

Polski Klub MTB

PUNKTY : 1706.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
734Zieliński Arkadiusz1977M46219MAXPolski Klub MTB508.08
515Bogaczyk Maciej1985M318671MAXPolski Klub MTB433.46
478Borkowski Marcin1976M419578MAXPolski Klub MTB426.46
1674Kurmanowska Izabela1990K2114MINIPolski Klub MTB338.23
787Siwiński Łukasz1980M38239MINIPolski Klub MTB334.52
585Miszczak Sławomir1985M313466MINIPolski Klub MTB318.31
623Łuczyński Zbigniew1959M530623MINIPolski Klub MTB287.96
1956Siwiński Zdzisław1956M645915MINIPolski Klub MTB248.37
482Siwińska Maja2008D3208FANPolski Klub MTB116.35
483Siwińska Patrycja2011D1212FANPolski Klub MTB114.44

24

metrobikes.pl

PUNKTY : 1692.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
466Cichacka Klaudia1993K211MAXmetrobikes.pl600.00
467Wierzbowicz Maciej1981M3166MAXmetrobikes.pl553.07
385Mazur Grzegorz1986M32311MAXmetrobikes.pl539.25

25

LOYALTY POINT RACING TEAM

PUNKTY : 1661.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2018Murdzia Tomasz1987M36831MAXLOYALTY POINT RACING TEAM502.80
58Jatelnicki Olgierd1972M414252MAXLOYALTY POINT RACING TEAM459.20
1979Drzewiecki Grzegorz1979M34924MINILOYALTY POINT RACING TEAM352.51
1356Horecki Marcin1977M46315MINILOYALTY POINT RACING TEAM346.95

26

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1645.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2911Kąkol Sławomir1964M5393MAXTIMBUD TEAM521.92
1412Tomaszewska Julita1978K441MINITIMBUD TEAM383.96
1450Pawlak Lidia1974K473MINITIMBUD TEAM373.77
1083Ziółkowski Dariusz1980M33217MINITIMBUD TEAM365.91
68Świderski Tadeusz1968M5706MINITIMBUD TEAM343.33
1350Patalan Dariusz1976M49425MINITIMBUD TEAM330.99
75Tomaszewski Jakub2003MJ1146MINITIMBUD TEAM323.56
1550Olender Rafał1980M314870MINITIMBUD TEAM315.61
74Tomaszewski Bogdan1974M417955MINITIMBUD TEAM310.47
48Makowski Jacek1969M422574MINITIMBUD TEAM302.50
1081Kąkol Adam1972M424481MINITIMBUD TEAM299.09
1150Wypich Marcin1970M4329120MINITIMBUD TEAM283.55
233Patalan Jakub2013CC2701FANTIMBUD TEAM0.00

27

KK24h

PUNKTY : 1562.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
247Aleksandrowicz Dariusz1976M46521MAXKK24h505.11
1080Malinowski Zenon1956M61645MAXKK24h448.74
361Karczewski Marek1966M520416MINIKK24h306.82
1308Wołosz Wojciech1980M3233103MINIKK24h301.57

28

JAKOOBCYCLES BKK TEAM

PUNKTY : 1558.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
595Wolcendorf Jakub1975M4258MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM538.70
501Skura Katarzyna1980K331MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM387.22
596Pietrzak Andrzej1974M4369MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM362.19
581Wolcendorf Edward1948M73915MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM270.77
165Wolcendorf Łucja2014DC214CROSJAKOOBCYCLES BKK TEAM

29

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 1557.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
206Kalicki Grzegorz1982M313155MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 468.53
700Krupa Emil1987M3107MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 390.61
110Krupa Andrzej1963M5161MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 380.39
1007Rajchert Radosław1976M413737MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 317.89
201Panasiuk Tomasz1972M417553MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 311.01
208Cisowski Artur1977M421170MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 305.91
209Bartosiak Paweł1979M3232102MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 301.63
1610Śmiechurski Robert1966M524620MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 299.06
207Augustyniak Dariusz1979M3271118MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 293.53
202Adamczuk Marcin1973M4360129MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 276.14
508Sosnowski Arkadiusz1973M4382137MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 272.36
204Ślusarczyk Maciej1968M544435MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 254.24

30

INTERCARS SONIC BIKE TEAM

PUNKTY : 1546.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Staniak Mariusz2000M1904MAXINTERCARS SONIC BIKE TEAM490.00
1024Kowalski Ireneusz1970M4226MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM375.39
130Krzyczkowski Michał1998M2313MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM365.92
1021Stanaszek Tadeusz1951M61512MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM315.22
761Skwarek Bartosz2004MJ2218MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM303.13
600Łagowski Jacek1980M3230101MINIINTERCARS SONIC BIKE TEAM302.00
607Łagowski Hubert2008C3228FANINTERCARS SONIC BIKE TEAM154.91
391Janiak Franciszek2009C2308FANINTERCARS SONIC BIKE TEAM140.84
228Dąbrowski Marcin2008C33413FANINTERCARS SONIC BIKE TEAM138.51

31

IGT MTB TEAM

PUNKTY : 1545.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1351Somow Dariusz1962M51397MAXIGT MTB TEAM460.36
1402Łuczyński Robert1967M517913MAXIGT MTB TEAM437.11
1122Sztylka Rafał1974M410529MINIIGT MTB TEAM327.34
668Rydel Marcin1978M412334MINIIGT MTB TEAM321.02
615Nożewski Adam1983M3313127MINIIGT MTB TEAM286.80

32

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1501.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1361Glanz Michał1996M252MAXWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI579.00
627Snopczyński Maksymilian2003MJ542MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI349.14
368Mazurkiewicz Karol1981M316878MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI312.06
126Kuchcik Filip2004MJ42312MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI261.08
27Zduniak Franciszek2007C3103FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI178.72
397Rogalski Maciej2009C2141FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.04
352Żylik Antonina2009D231FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI164.76
393Wolny Michał2009C2162FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI163.68
660Woźniak Szymon2009C2173FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI163.43
489Bicki Paweł2009C2195FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI162.51
200Błaszczyk Michał2007C3217FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI157.02
1707Mroczek Jan2007C3239FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI154.74
398Rogalska Wiktoria2010D2124FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI145.21
488Bicki Szymon2011C1437FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI127.66
990Brylak Dawid2011C1489FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI122.94
131Olesiejuk Aniela2012D1286FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI92.10

33

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1501.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1801Sudnik Irek1968M51296MAXLIRENE BIKE TEAM468.77
1810Podębski Dariusz1971M416360MAXLIRENE BIKE TEAM448.96
1805Badowski Jacek1967M519415MINILIRENE BIKE TEAM308.33
1813Adamczyk Waldemar1976M4369131MINILIRENE BIKE TEAM275.12
1809Wysocki Grzegorz1957M642511MINILIRENE BIKE TEAM260.93
1806Paziewska Patrycja1982K35821MINILIRENE BIKE TEAM227.21
1802Kowalik Zbigniew1972M4511183MINILIRENE BIKE TEAM218.31
1803Kowalik Monika1980K36022MINILIRENE BIKE TEAM216.14
1808Skotnicki Bartosz1981M3523192MINILIRENE BIKE TEAM189.56

34

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 1493.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
763Jawnik Mirosław1975M4279MAXKOMOBIKE SCOTT538.05
1015Chwiej Karolina1983K3187MAXKOMOBIKE SCOTT506.00
1097Iwan Dominik1978M416259MAXKOMOBIKE SCOTT449.46

35

Patnet Team

PUNKTY : 1483.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2255Michalak Jacek1973M411741MAXPatnet Team473.62
215Grzegorczuk Tomasz1973M415255MAXPatnet Team453.94
1955Kępa Marcin1977M4344125MINIPatnet Team280.43
630Zienkiewicz Jan1946M73632MINIPatnet Team275.91
522Kurowski Marek1961M542932MINIPatnet Team260.55
531Bertowski Mirosław1953M649720MINIPatnet Team230.56

36

Bike Concept

PUNKTY : 1480.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2201Malicki Dominik1981M310043MAXBike Concept483.53
1043Lachowicz Dariusz1966M5584MINIBike Concept347.80
2112Kalinowski Michał1980M310249MINIBike Concept328.05
151Starachowski Tomasz1963M51199MINIBike Concept321.48
152Barnaś Paweł1975M418156MINIBike Concept309.94

37

Stanwex II TEAM

PUNKTY : 1437.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
384Grudziński Jakub1982M37332MAXStanwex II TEAM500.62
382Świderski Wojciech1979M37135MINIStanwex II TEAM343.23
379Włazałek Mariusz1974M425185MINIStanwex II TEAM297.38
380Włazałek Aleksander1999M12558MINIStanwex II TEAM295.95
381Gołowicz Maciej1983M3500187MINIStanwex II TEAM229.44

38

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 1410.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
503Praszczałek Katarzyna2004KJ11MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
80Petryszyn Maciej2004MJ331MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN365.82
261Goszczyński Kamil2003MJ733MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN341.48
260Wiśniewska Dominika2003KJ323MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN302.72
269Zieliński Tomasz2005C455FANUKK HURAGAN WOŁOMIN196.66
264Brutkowski Jakub2006C466FANUKK HURAGAN WOŁOMIN191.89
259Krzemińska Aleksandra2006D422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN181.00
263Fortuna Weronika2007D32310FANUKK HURAGAN WOŁOMIN107.56

39

TS MERAN OTWOCK

PUNKTY : 1380.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
677Wierzbicki Jerzy1957M61444MAXTS MERAN OTWOCK458.51
518Kasprzak Tomasz1965M515010MINITS MERAN OTWOCK315.29
593Ciaś Przemysław1974M421971MINITS MERAN OTWOCK303.45
758Kołowiecki Stanisław1950M62204MINITS MERAN OTWOCK303.39
279Zalewski Mirosław1957M62676MINITS MERAN OTWOCK294.24
1931Szuchnik Sebastian1986M3286120MINITS MERAN OTWOCK291.57
516Cywiński Marcin1983M3397159MINITS MERAN OTWOCK269.98
334Popis Maciej1978M4402144MINITS MERAN OTWOCK268.82

40

AirBike.pl

PUNKTY : 1359.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
253Sachs Karol1982M34822MAXAirBike.pl515.70
251Prus Marcin1983M39241MAXAirBike.pl489.91
254Staniewski Michał1978M44714MINIAirBike.pl354.23

41

KROSS STAFF TEAM

PUNKTY : 1330.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
578Grędziński Bartosz1989M283MAXKROSS STAFF TEAM569.45
143Jastrzębowski Janusz1972M414151MAXKROSS STAFF TEAM459.76
146Pyłko Grzegorz1982M3236105MINIKROSS STAFF TEAM301.27

42

KK CYKLON WARSZAWA

PUNKTY : 1319.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
826Cygan Szymon1978M4185MAXKK CYKLON WARSZAWA545.85
827Bojdecki Filip1999M1862MAXKK CYKLON WARSZAWA493.55
841Wrona Piotr1970M4347126MINIKK CYKLON WARSZAWA280.01

43

Zerwani z łańcucha

PUNKTY : 1263.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Bielecka Magdalena1978K4155MINIZerwani z łańcucha331.34
2504Kondratowicz Łukasz1989M214315MINIZerwani z łańcucha317.07
803Janicki Sławomir1971M416350MINIZerwani z łańcucha313.66
2100Bachański Rafał1977M423577MINIZerwani z łańcucha301.39
725Janicki Grzegorz1978M426388MINIZerwani z łańcucha295.13
459Sikora Bartłomiej1989M228921MINIZerwani z łańcucha291.04
2530Rosłon Jakub1990M236229MINIZerwani z łańcucha275.94
44Socha Igor2003MJ40310MINIZerwani z łańcucha268.42
40Wydziałkiewicz Marek1971M4419149MINIZerwani z łańcucha263.48
2150Walczak Paweł1988M3451174MINIZerwani z łańcucha251.82
30Wydziałkiewicz Szymon1999M148313MINIZerwani z łańcucha240.93
1104Wydziałkiewicz Lena2006D4194FANZerwani z łańcucha130.00

44

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1214.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2178Tararuj Edyta1978K4228MINITEAM PKO BANK POLSKI323.49
2613Seferyniak Jacek1977M421069MINITEAM PKO BANK POLSKI306.03
2607Kostrzewa Jakub1986M321291MINITEAM PKO BANK POLSKI305.27
2608Pawlikowski Sebastian1984M3348142MINITEAM PKO BANK POLSKI279.76
2618Stempniak Sebastian1985M3367151MINITEAM PKO BANK POLSKI275.25
2606Komorowski Robert1973M4379134MINITEAM PKO BANK POLSKI273.71
2624Wróbel Grzegorz1990M243337MINITEAM PKO BANK POLSKI259.73
2622Walczak Maciej1985M3449172MINITEAM PKO BANK POLSKI252.22
2627Ziółek Marcin1978M4478168MINITEAM PKO BANK POLSKI242.82
195Laskowski Tomasz1986M3510189MINITEAM PKO BANK POLSKI219.26
2629Górak Kacper2012C17424FANTEAM PKO BANK POLSKI86.81

45

BNP Paribas

PUNKTY : 1181.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
427Lipowski Marek1969M4232101MAXBNP Paribas387.63
567Seferyniak Marzena1977K44817MINIBNP Paribas275.82
789Stefańska Elżbieta1977K44918MINIBNP Paribas275.82
194Juszczak Tomasz1972M4479169MINIBNP Paribas242.59

46

DAX Rowery Legionowo

PUNKTY : 1161.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Gawkowski Robert1973M420365MINIDAX Rowery Legionowo306.97
198Mika Jakub1976M426187MINIDAX Rowery Legionowo295.32
685Ołdak Marcin1973M426589MINIDAX Rowery Legionowo294.78
686Szczepański Marcin1980M3414165MINIDAX Rowery Legionowo264.86
335Sieradz Dariusz1968M543234MINIDAX Rowery Legionowo259.90
162Franciszek Machowicz2009C2206FANDAX Rowery Legionowo162.02
684Ołdak Leon2011C1261FANDAX Rowery Legionowo146.70
687Szczepański Piotr2011C1355FANDAX Rowery Legionowo136.34
193Ciskowski Hugo2012C16620FANDAX Rowery Legionowo98.56
178Kubiszyn Krystian2009C27824FANDAX Rowery Legionowo58.35

47

DSV

PUNKTY : 1149.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
506Karwowski Jakub1984M310148MINIDSV328.49
796Bielecki Jakub1989M219519MINIDSV308.07
719Karwowski Maciej1991M242135MINIDSV262.02
718Oleksiak Marcin1981M3453175MINIDSV250.74

48

WAWA BIKE TEAM

PUNKTY : 1143.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
105Parzych Mariusz1970M49727MINIWAWA BIKE TEAM330.14
214Kajak Dariusz1977M427091MINIWAWA BIKE TEAM293.63
1966Nasiłowski Jarosław1966M533626MINIWAWA BIKE TEAM282.00
1975Majewski Bartosz1975M4490173MINIWAWA BIKE TEAM237.59
882Kępa Maja2009D2258FANWAWA BIKE TEAM104.89

49

Alltop Stag Team

PUNKTY : 1122.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
278Grudny Bartłomiej1978M48930MAXAlltop Stag Team490.84
277Grudna Monika1982K3237MINIAlltop Stag Team318.20
125Kowalik Natalia2007D373FANAlltop Stag Team157.72
276Grudna Zuzanna2008D384FANAlltop Stag Team155.26

50

RADZIO ROWERY

PUNKTY : 1084.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1200Czyżewski Rafał1979M318772MAXRADZIO ROWERY432.46
234Dziubiński Przemysław1983M319373MAXRADZIO ROWERY426.93
1354Nowak Marcin1974M4507181MINIRADZIO ROWERY224.74

51

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 1067.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
135Majewski Tomasz1970M4123MAXRETRO STORK TEAM553.64
136Michalski Maciej1979M35325MAXRETRO STORK TEAM513.58

52

PIASECKI CONCEPT

PUNKTY : 1065.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
682Piasecki Patryk1986M311MAXPIASECKI CONCEPT600.00
681Piasecki Andrzej1953M61333MAXPIASECKI CONCEPT465.53

53

PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 1016.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
52Posadzy Tomasz1973M4226MAXPRUSZYŃSKI CYCLING TEAM545.08
54Gula Konrad1977M411942MAXPRUSZYŃSKI CYCLING TEAM471.75

54

AEGON CYCLING TEAM

PUNKTY : 989.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Tuski Maciej1978M44211MINIAEGON CYCLING TEAM357.12
1600Tułowiecki Grzegorz1985M311358MINIAEGON CYCLING TEAM324.09
1724Rybak Jacek1977M419964MINIAEGON CYCLING TEAM307.93

55

iWorldService

PUNKTY : 987.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1051Pazyna Izabela1981K3135MAXiWorldService523.67
1052Tkaczyk Maciej1978M413548MAXiWorldService463.77

56

ROZTOCZE CYCLING TEAM

PUNKTY : 978.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
511Herc Sławomir1968M521018MAXROZTOCZE CYCLING TEAM413.77
510Podgórska Karolina1990K2447MINIROZTOCZE CYCLING TEAM286.64
1565Król Paweł1983M3353146MINIROZTOCZE CYCLING TEAM278.38

57

PEK-MONT EKIPA MTB

PUNKTY : 977.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
339Peciakowski Robert1973M4267MINIPEK-MONT EKIPA MTB370.23
212Kozłowski Cezary1981M34823MINIPEK-MONT EKIPA MTB352.52
1000Szymerski Paweł1969M4442156MINIPEK-MONT EKIPA MTB254.70

58

Wysportowani Racing Team

PUNKTY : 972.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
498Piskozub Jarosław1989M223820MAXWysportowani Racing Team358.45
768Romanowski Kamil1981M311055MINIWysportowani Racing Team325.36
499Kubik Wiktoria1999K1404MINIWysportowani Racing Team288.60

59

Cryospace Olsztyn

PUNKTY : 958.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
543Banul Konrad2000M11065MAXCryospace Olsztyn479.43
318Banul Rafał1977M410737MAXCryospace Olsztyn479.14

60

HPE ESKOM

PUNKTY : 936.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1028Niklewicz Sebastian1973M47721MINIHPE ESKOM338.13
1026Buczel Mateusz1984M317782MINIHPE ESKOM310.81
1023Niklewicz Ewa1974K44215MINIHPE ESKOM287.68

61

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 920.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M38540MINIKraft Automotive Team334.07
808Hofman Tomasz1964M524218MINIKraft Automotive Team299.24
3Busza Marcin1973M4308110MINIKraft Automotive Team287.35

62

RIDE43team

PUNKTY : 918.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
430Rogala Marcin1974M46618MINIRIDE43team345.66
1431Paszkowska-Grudziąż Anna1981K33812MINIRIDE43team292.42
1432Grudziąż Rafał1981M3345140MINIRIDE43team280.21

63

HUSARIA LC Elektronik

PUNKTY : 913.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1925Ośka Dawid1978M4477167MINIHUSARIA LC Elektronik243.52
1923Myszkowski Bartek1976M4499178MINIHUSARIA LC Elektronik230.06
1926Piasecki Piotr1975M4502179MINIHUSARIA LC Elektronik227.97
1922Sawicki Adam1986M3512190MINIHUSARIA LC Elektronik212.09
1924Olszewski Wojciech1968M551942MINIHUSARIA LC Elektronik202.28

64

Centurion MTB Team

PUNKTY : 901.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
815Wilczyński Dariusz1978M415556MAXCenturion MTB Team453.38
732Wilczyński Jan1955M61656MAXCenturion MTB Team448.28

65

POLSTAR DOORS TEAM

PUNKTY : 895.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Zgorzałek Daniel1982M39144MINIPOLSTAR DOORS TEAM331.77
401Szulim Piotr1980M3319128MINIPOLSTAR DOORS TEAM286.54
402Świętoniowski Tomasz1987M3359150MINIPOLSTAR DOORS TEAM276.99

66

Smurfit Kappa Adventures Team

PUNKTY : 885.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
274Cieślak Marcin1972M424380MINISmurfit Kappa Adventures Team299.14
138Kopczyński Jacek1973M424883MINISmurfit Kappa Adventures Team297.60
128Kowalski Andrzej1978M4301107MINISmurfit Kappa Adventures Team289.12

67

GERAPPA

PUNKTY : 884.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
271Kordek Sergiusz1976M43413MAXGERAPPA528.82
670Rybak Artur1979M34421MINIGERAPPA356.09

68

MTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI

PUNKTY : 875.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1099Kowalik Marcin1990M26411MAXMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI505.77
1098Łukasik Mikołaj2002M1282MINIMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI369.84

69

Allianz Partners MTB

PUNKTY : 867.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1044Żebrowski Marcin1983M38037MINIAllianz Partners MTB336.46
1005Kubicki Patryk1986M3330132MINIAllianz Partners MTB283.52
1003Darłak Grzegorz1993M246140MINIAllianz Partners MTB247.88

70

Venezia MTB

PUNKTY : 862.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
452Szulim Paweł1982M319886MINIVenezia MTB308.00
451Strzelecki Jakub1987M3352145MINIVenezia MTB278.39
450Skorupka Sylwia1990K2508MINIVenezia MTB275.70

71

LOTTO

PUNKTY : 852.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M416149MINILOTTO313.84
137Witkowski Grzegorz1959M518012MINILOTTO310.44
57Tosiek Wojciech1982M3501188MINILOTTO228.54

72

Chlorki.pl

PUNKTY : 837.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
160Gogół Artur1977M420685MAXChlorki.pl418.97
239Głąb Wojciech1971M420786MAXChlorki.pl418.92

73

Pro Family Sport Team

PUNKTY : 791.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Wypych Michał1978M427292MINIPro Family Sport Team293.37
1976Wypych Marcin1976M4509182MINIPro Family Sport Team221.57
517Wypych Bartłomiej2008C33312FANPro Family Sport Team139.30
331Bader-Strzała Adrianna2010D2156FANPro Family Sport Team137.05
390Nowakowska Maja2010D2177FANPro Family Sport Team135.15
2345Wypych Szymon2010C23610FANPro Family Sport Team133.00
329Legucki Tymoteusz2011C15412FANPro Family Sport Team111.87
99Wawer Antonina2014DC28CROSPro Family Sport Team

74

Niewiadów Boro

PUNKTY : 782.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
548Szturnoga Sylwester1970M451MININiewiadów Boro391.34
546Szczepański Mariusz1979M364MININiewiadów Boro391.32

75

Kuźnia Talentów

PUNKTY : 772.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
792Chyczewski Rafał1973M425786MINIKuźnia Talentów295.81
833Gurzyński Dariusz1971M4468164MINIKuźnia Talentów246.05
790Bałdyga Grzegorz1972M4496176MINIKuźnia Talentów230.64

76

NASZ BIKE TEAM

PUNKTY : 745.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
639Żołędowski Jacek1976M418470MAXNASZ BIKE TEAM434.44
640Wasiak Marta1977K42711MININASZ BIKE TEAM311.35

77

POLA-K

PUNKTY : 743.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
422Kurowski Michał1978M416058MAXPOLA-K451.09
423Sobczyk Bartłomiej1979M3277119MINIPOLA-K292.74

78

SSC Suchedniów

PUNKTY : 742.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
598Knieć Sławomir1957M61302MAXSSC Suchedniów468.60
599Bieniek Małgorzata1970K45119MINISSC Suchedniów273.85

79

CRMS AUTO CZĘŚCI

PUNKTY : 740.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
695Cichocki Rafał1987M396MINICRMS AUTO CZĘŚCI390.79
697Kozłowski Jan1987M35025MINICRMS AUTO CZĘŚCI349.94

80

Instal Projekt

PUNKTY : 733.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1202Nowak Szymon2003MJ46613MINIInstal Projekt246.50
1201Kozicki Rafał1985M3467180MINIInstal Projekt246.37
1203Nowak Ireneusz1973M4485171MINIInstal Projekt240.75

81

Bikeholic Team Ostrów Maz

PUNKTY : 713.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Bednarczyk Bożena1989K283MINIBikeholic Team Ostrów Maz366.61
38Charucki Rafał1988M36032MINIBikeholic Team Ostrów Maz347.33

82

Ramę na Ramię

PUNKTY : 709.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
356Baranowski Przemysław1981M343MINIRamę na Ramię394.50
797Andrys Bartosz1976M415244MINIRamę na Ramię315.19

83

sklepbicykl.pl - perfectsource

PUNKTY : 699.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
524Kowalski Paweł1988M3129MINIsklepbicykl.pl - perfectsource382.32
1683Skalski Mirosław1971M414239MINIsklepbicykl.pl - perfectsource317.39

84

Wertepowiec Łochów

PUNKTY : 695.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
665Oniśk Damian2001M1353MINIWertepowiec Łochów365.60
65Oniśk Adrian2004MJ995MINIWertepowiec Łochów329.50

85

SuperDrob Bike Team

PUNKTY : 682.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
216Wachnik Wojtek1960M5675MINISuperDrob Bike Team345.40
1216Wachnik Bożenna1954K5131MINISuperDrob Bike Team336.96

86

Ciasteczkowy Potwór

PUNKTY : 677.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
783Stępel Wojciech1981M320288MINICiasteczkowy Potwór307.31
416Podwysocki Łukasz1983M3332133MINICiasteczkowy Potwór282.79
415Podwysocki Mieszko2012C17323FANCiasteczkowy Potwór87.67
13Podwysocki Gustaw2014CC212CROSCiasteczkowy Potwór

87

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 661.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
419Langner Michał1974M44312MINIPZU SPORT TEAM356.83
243Szczypek Łukasz1981M321695MINIPZU SPORT TEAM304.31

88

DEUTSCHE BANK POLSKA

PUNKTY : 648.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1074Tenderenda Jan1980M31712MINIDEUTSCHE BANK POLSKA380.31
474Dąbroś Łukasz1980M3405162MINIDEUTSCHE BANK POLSKA268.15

89

Erkado RT Kraśnik

PUNKTY : 638.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
446Rostek Jerzy1964M5242MINIErkado RT Kraśnik374.35
373Oszust Leszek1965M541731MINIErkado RT Kraśnik264.07

90

DRUŻYNA TVN

PUNKTY : 633.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
89Kobus Cezary1973M4234102MAXDRUŻYNA TVN380.13
61Kania Sebastian1980M3446171MINIDRUŻYNA TVN253.54

91

Baran Cycling Team

PUNKTY : 631.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
333Brodzik Andrzej1963M5798MINIBaran Cycling Team336.99
367Piwowar Marek1957M62665MINIBaran Cycling Team294.38

92

Janusze Polskiego Kolarstwa

PUNKTY : 625.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1939Świder Andrzej1979M312562MINIJanusze Polskiego Kolarstwa320.42
1945Cendrowski Jarosław1980M321493MINIJanusze Polskiego Kolarstwa304.87

93

METTLER TOLEDO

PUNKTY : 619.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1508Kąkiel Agata1987K3206MINIMETTLER TOLEDO325.24
1507Sczaniecka Karolina1980K33610MINIMETTLER TOLEDO294.04

94

IBOX Mała Liga Cycling Team

PUNKTY : 603.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
671Szczepański Tomasz1980M316676MINIIBOX Mała Liga Cycling Team312.63
672Nguyen Robert1991M229222MINIIBOX Mała Liga Cycling Team290.72

95

Plik Team

PUNKTY : 584.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1445Siwiec Robert1974M427895MINIPlik Team292.54
1444Siwiec Hubert2002M12819MINIPlik Team292.13

96

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 583.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
495Jedynak Mikołaj2003MJ3669MINILKK LUKS SŁAWNO275.40
494Jedynak Katarzyna2005D443FANLKK LUKS SŁAWNO164.54
496Jedynak Michał2007C32811FANLKK LUKS SŁAWNO143.30

97

PWPW RACING TEAM

PUNKTY : 582.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
473Urbański Bartłomiej1980M320690MINIPWPW RACING TEAM306.37
632Rybicki Artur1978M4364130MINIPWPW RACING TEAM275.87

98

BEPS RACING TEAM

PUNKTY : 571.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1358Rutkowski Krzysztof1979M320589MINIBEPS RACING TEAM306.70
1359Laskowski Paweł1989M241534MINIBEPS RACING TEAM264.81

99

Hurom Sławno Accent

PUNKTY : 569.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
509Gierczak Przemysław1982M363MAXHurom Sławno Accent569.48

100

PROGRESSTRAINING.PL

PUNKTY : 569.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
362Mioduszewski Artur1978M472MAXPROGRESSTRAINING.PL569.46

101

TRIATHLON SIEDLCE CLUB

PUNKTY : 562.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
348Krasuska-Błachnio Ewa1985K3298MINITRIATHLON SIEDLCE CLUB306.76
349Błachnio Franek2010C24012FANTRIATHLON SIEDLCE CLUB128.33
350Błachnio Antek2010C24413FANTRIATHLON SIEDLCE CLUB126.95
12Błachno Stanisław2013CC22CROSTRIATHLON SIEDLCE CLUB

102

TS REGLE

PUNKTY : 554.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1086Naciążek Bianka1972K44114MINITS REGLE287.94
1085Piotrowski Ryszard1969M4411146MINITS REGLE266.34

103

RENAULT TEAM

PUNKTY : 539.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
388Skalski Tomasz1973M4247MAXRENAULT TEAM 539.23

104

Kobietarakieta

PUNKTY : 531.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
521Brulińska Monika1976K43313MINIKobietarakieta300.43
519Bruliński Krzysztof2007C34114FANKobietarakieta127.87
520Bruliński Stanisław2011C15916FANKobietarakieta102.95

105

JBB Cycles

PUNKTY : 522.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
505Rynkiewicz Mariusz1978M43714MAXJBB Cycles522.85

106

COMP TEAM

PUNKTY : 522.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1977Tyczyński Artur1977M4297105MINICOMP TEAM289.99
180Frąckiewicz Tomasz1975M4495175MINICOMP TEAM232.31

107

OŚKA Warszawa

PUNKTY : 521.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
84Szewczyk Marcin1984M34116MAXOŚKA Warszawa521.87

108

CODEPROUD MTB

PUNKTY : 517.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
307Orzechowski Paweł1977M4326118MINICODEPROUD MTB284.46
2006Orzechowski Stanisław2006C4399FANCODEPROUD MTB130.43
1006Orzechowski Karol2010C26219FANCODEPROUD MTB102.17

109

RB Riders

PUNKTY : 514.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
770Koloński Arkadiusz1977M4395142MINIRB Riders270.14
179Sosnowski Bartosz1977M4471166MINIRB Riders244.82

110

KK ŻOLIBER

PUNKTY : 513.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
642Woźniak Tomasz1974M45417MAXKK ŻOLIBER513.22

111

ZAMANA GROUP

PUNKTY : 501.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
386Krakowiak Piotr1977M46922MAXZAMANA GROUP501.45

112

Trenuj Rower Team

PUNKTY : 498.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1019Orzechowski Hubert1981M37634MAXTrenuj Rower Team498.78

113

BLU Cersanit Team Refleks

PUNKTY : 487.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
649Rogalski Franciszek1960M5934MAXBLU Cersanit Team Refleks487.84

114

CrazyRacingTeam

PUNKTY : 487.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
795Bąkowski Marcin1974M49431MAXCrazyRacingTeam487.50

115

ASD Consulting

PUNKTY : 474.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1071Łopatka Krystian1983M311449MAXASD Consulting474.78

116

Cykloza

PUNKTY : 471.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
669Balcerzak Andrzej1976M412244MAXCykloza471.23

117

Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team

PUNKTY : 469.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
417Świerczyński Dariusz1968M523717MINIRaz Na Wozie Brzeziny MTB Team301.05
418Świerczyński Beniamin2007C3156FANRaz Na Wozie Brzeziny MTB Team168.91

118

BIKE EXPO NARODOWY TEAM

PUNKTY : 469.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M412546MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM469.56

119

UŚMIECHNIJ SIĘ I RUSZ

PUNKTY : 462.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1092Galeński Janusz1949M647016MINIUŚMIECHNIJ SIĘ I RUSZ244.83
389Galeńska Anna1946K5594MINIUŚMIECHNIJ SIĘ I RUSZ217.93

120

LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków

PUNKTY : 460.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
231Tomczak Paweł1976M413850MAXLUKS Dwójka Diesel Truck Stryków460.86

121

PINCET PLUS

PUNKTY : 458.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
165Pasiewicz Jacek1986M3441170MINIPINCET PLUS255.94
164Sierakowski Jacek1989M251841MINIPINCET PLUS202.50

122

DENTALKING.EU

PUNKTY : 435.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
709Król Paweł1985M318370MAXDENTALKING.EU435.20

123

COLOR TEAM

PUNKTY : 430.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
782Michalak Jacek1975M419175MAXCOLOR TEAM430.16

124

REXONA MTB TEAM

PUNKTY : 416.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1530Graczykowski Marek1977M420987MAXREXONA MTB TEAM416.43

125

SKI SPA

PUNKTY : 409.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
730Kapuściński Jacek1956M62137MAXSKI SPA409.35

126

INTEGA

PUNKTY : 407.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
155Giedzicz Andrzej1975M421589MAXINTEGA407.16

127

Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM

PUNKTY : 400

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
635Kryński Piotr2001M111MINIVolkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM400.00

128

LeSz Go ! Rogów

PUNKTY : 398.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Jedynak Jakub1973M4420150MINILeSz Go ! Rogów263.02
497Szczepaniak Julia2007D3166FANLeSz Go ! Rogów135.21

129

IPA BIKE TEAM

PUNKTY : 397.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
742Baranek Paweł1986M321MINIIPA BIKE TEAM397.11

130

Inżynieria Rowerowa

PUNKTY : 390.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
527Sawa Robert1976M472MINIInżynieria Rowerowa390.83

131

HOT WHEELS

PUNKTY : 386.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
575Nabiałczyk Miłosz2009C25517FANHOT WHEELS111.23
443Jamski Borys2012C16318FANHOT WHEELS100.18
577Strąk Wojciech2012C16419FANHOT WHEELS99.95
574Nowicki Krzysztof2012C17625FANHOT WHEELS74.74

132

BOKSERSKA AUTOSERWIS

PUNKTY : 375.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
739Giez Wojciech1983M31813MINIBOKSERSKA AUTOSERWIS375.87

133

SKK Sokół Sokółka

PUNKTY : 375.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1048Nadany Mariusz1990M2201MINISKK Sokół Sokółka375.45

134

Zabłudów Team

PUNKTY : 372.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
157Kamiński Krystian1985M32515MINIZabłudów Team372.89

135

KWP KATOWICE

PUNKTY : 368.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
320Rycombel Łukasz1976M4308MINIKWP KATOWICE368.70

136

Domy Drewniane DOMPOL

PUNKTY : 349.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
556Domański Rafał1985M35226MINIDomy Drewniane DOMPOL349.32

137

BEAT BIKE

PUNKTY : 349.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
675Kwiatkowski Krzysztof1982M35327MINIBEAT BIKE349.27

138

LeSz Go ! Rogów MASTERS

PUNKTY : 349.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
236Leśniewski Paweł1979M35528MINILeSz Go ! Rogów MASTERS349.11

139

ROZYCKY TEAM

PUNKTY : 347.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
620Różycki Jacek1984M35931MINIROZYCKY TEAM347.46

140

Probis Bike Team

PUNKTY : 346.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2334Stefanek Grzegorz1973M46517MINIProbis Bike Team346.01

141

Hurtap

PUNKTY : 343.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1076Poluchowicz Artur1974M46919MINIHurtap343.77

142

XBOX BIKE TEAM

PUNKTY : 334.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
645Schmidt Piotr1983M38138MINIXBOX BIKE TEAM334.76

143

Z-Hotel

PUNKTY : 333.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
491Demiańczuk Tomasz1982M38742MINIZ-Hotel333.29

144

Luks Dwójka Danielo Sportswear

PUNKTY : 331.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
229Tomczak Igor2003MJ904MINILuks Dwójka Danielo Sportswear331.84

145

GTR GOLUB-DOBRZYŃ

PUNKTY : 331.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1045Gęsicki Remigiusz1990M2939MINIGTR GOLUB-DOBRZYŃ331.51

146

Decathlon Team

PUNKTY : 329.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
765Gębara Rafał1985M39847MINIDecathlon Team329.54

147

Kross MTB Team

PUNKTY : 322.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1018Staniec Filip2000M11154MINIKross MTB Team322.70

148

WOLNI TEAM

PUNKTY : 319.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1087Jóźwiak Przemysław1983M312964MINIWOLNI TEAM319.83

149

rasputin69 team

PUNKTY : 319.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
716Słupek Jarosław1989M213112MINIrasputin69 team319.66

150

Polonia Warszawa MTB

PUNKTY : 317.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
46Wyrzykowski Marcin1981M313868MINIPolonia Warszawa MTB317.88

151

VALEANT MED CYCLING TEAM

PUNKTY : 315.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2526Zwaliński Tomasz1989M214916MINIVALEANT MED CYCLING TEAM315.35

152

DAF

PUNKTY : 314.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
967Sosnowski Artur1974M415746MINIDAF314.50

153

JASIENICA TEAM

PUNKTY : 314.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1027Jednorowski Michał1978M415948MINIJASIENICA TEAM314.15

154

CZARNY LAS

PUNKTY : 311.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
835Zembrzuski Wojciech1978M416951MINICZARNY LAS311.93

155

Dynamik - ART

PUNKTY : 311.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
759Praszczałek Hanna2001K1261MINIDynamik - ART311.79

156

Fantsmagoria Racing

PUNKTY : 311.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
158Sawicki Grzegorz1980M317381MINIFantsmagoria Racing311.12

157

JALEX-SPORT-TOUR TEAM

PUNKTY : 309.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
242Piętka Jarosław1969M418658MINIJALEX-SPORT-TOUR TEAM309.10

158

E.SKLEP.PL TEAM

PUNKTY : 308.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
723Podbielski Piotr1975M419060MINIE.SKLEP.PL TEAM308.52

159

MAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY

PUNKTY : 307.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
413Majchrzak Tomasz1986M3516191MINIMAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY204.57
414Majchrzak Jan2012C16017FANMAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY102.54

160

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 302.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
568Perkowski Emil1981M322698MINIUKS KOLARZ NADARZYN302.49

161

ATOLBIKE.PL

PUNKTY : 299.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
727Wróblewski Wojciech1986M3241107MINIATOLBIKE.PL299.56

162

Międzylesie

PUNKTY : 299.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
167Gawrysiak Maciej1967M524519MINIMiędzylesie299.06

163

NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA

PUNKTY : 293.31

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1360Chmiel Artur1975M427393MININADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA293.31

164

BANK PEKAO TEAM

PUNKTY : 290.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
679Kulesza Krzysztof1971M4295104MINIBANK PEKAO TEAM290.27

165

Educational Testing Service (ETS) Global

PUNKTY : 289.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2015Zając Piotr1983M3299125MINIEducational Testing Service (ETS) Global289.97

166

Nasielsk Baszta Team

PUNKTY : 288.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
60Jankowski Kamil1984M3302126MININasielsk Baszta Team288.54

167

proBiznes MTB TEAM

PUNKTY : 288.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1430Sztuka Artur1978M4304108MINIproBiznes MTB TEAM288.04

168

MAGIC NIGHT RADOM

PUNKTY : 287.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
829Banasiak Michał1978M4309111MINIMAGIC NIGHT RADOM287.19

169

Elwico

PUNKTY : 287.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
354Mędel Piotr1971M4311113MINIElwico287.03

170

Rowerowa Team

PUNKTY : 286.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1136Kacprzak Aneta1980K34313MINIRowerowa Team286.95

171

Club Bike Zwoleń

PUNKTY : 286.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
487Cywka Zbigniew1966M531725MINIClub Bike Zwoleń286.56

172

Klub Kenko

PUNKTY : 286.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
95Matyszczak Damian2001M132011MINIKlub Kenko286.42

173

IM-POSSIBLE TEAM

PUNKTY : 286.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
844Nalepa Szymon1983M3323130MINIIM-POSSIBLE TEAM286.24

174

DEMANT TECHNOLOGY CENTRE

PUNKTY : 282.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
855Wolny Małgorzata1980K34514MINIDEMANT TECHNOLOGY CENTRE282.87

175

Nowa Iwiczna

PUNKTY : 282.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
638Sotkiewicz Igor2002M133412MININowa Iwiczna282.49

176

PRUSZKÓW

PUNKTY : 280.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1078Michałowski Artur1983M3346141MINIPRUSZKÓW280.12

177

Grupa Biegowa CHTMO

PUNKTY : 278.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
561Łatkowski Łukasz1977M4354128MINIGrupa Biegowa CHTMO278.20

178

PRB KOMBUD Radom

PUNKTY : 276.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
428Kostrzewa Maciej1949M63617MINIPRB KOMBUD Radom276.06

179

Sokół Bodzanów

PUNKTY : 274.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
426Lewandowski Krzysztof1961M537027MINISokół Bodzanów274.58

180

OMIDA Cyclo Team

PUNKTY : 274.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
813Sławiński Arkadiusz1983M3372153MINIOMIDA Cyclo Team274.53

181

e-point bike team

PUNKTY : 271.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
392Wolny Piotr1982M3384156MINIe-point bike team271.82

182

slowfoot.pl

PUNKTY : 271.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
563Wiereska Tomasz1985M3386158MINIslowfoot.pl271.47

183

COZMOBIKE.pl

PUNKTY : 270.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
103Możański Grzegorz1944M73947MINICOZMOBIKE.pl270.46

184

KLUB BIKE ZWOLEŃ

PUNKTY : 267.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
726Cywka Rafał1990M241033MINIKLUB BIKE ZWOLEŃ267.13

185

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 256.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2313Kopp Przemysław1969M4438154MINIPRZYPAŚNIKI TEAM256.67

186

Technicolor FSSC

PUNKTY : 246.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
712Wysocki Bartłomiej1988M3465179MINITechnicolor FSSC246.69

187

PITERCYCLES

PUNKTY : 210.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
565Trzciński Piotr1974M4513184MINIPITERCYCLES210.93

188

Akademia Ruchu Płock

PUNKTY : 206.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Chrzanowski Ryszard1946M751413MINIAkademia Ruchu Płock206.06

189

AGK Nexelo Kurowski Team

PUNKTY : 140.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
171Rękawek Matylda2009D2135FANAGK Nexelo Kurowski Team140.43

190

RADIO MARYJA

PUNKTY : 135.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
737Szymoński Janusz1946M752816MINIRADIO MARYJA135.72

191

WKK

PUNKTY : 124.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
465Mazur Szymon2010C24614FANWKK124.22

192

Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin

PUNKTY : 117.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2777Mirkowski Adrian2012C15110FANAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin117.89

193

TREZADO

PUNKTY : 92.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
375Rządca Magdalena2012D1275FANTREZADO92.16

194

PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 67.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
469Kędzierska Marika2012D13210FANPKO BANK POLSKI67.65
131Szczygłowski Dawid2015CC111CROSABUS11Ostrowski Jacek2016CC17CROSPOLSKARYBA.MTB143Cieszkowski Julian2013CC21CROSPOLSKARYBA.MTB10Ostrowski Przemysław2014CC220CROSPOLSKARYBA.MTB