Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Otwock, 2022-09-25

II Mistrzostwa Polski Informatyków, Kategoria Open, Dystans (MINI) - 31.0 Km , Razem : 96

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
1697Szczepański Dawid1992M21Grupa ANG01:06:46
21099Bednarek Paweł1986M31Sygnisoft S.A.01:08:59
31553Pepla Daniel1971M51HP Instant Ink01:09:00
4688Kmita Robert1990M3201:09:17
51585Lange Marcin1978M413S Bike Team01:09:21
61097Poturnicki Maciej1986M333S Bike Team01:10:17
7251Thiel Tomasz1985M34HPE-ESKOM01:10:18
81035Polcyn Wojciech1994M22Sii Cycling Team01:10:33
9343Dąbrowski Michał1995M2301:11:06
10604Kamiński Wojciech1984M35Grupa ANG01:12:09
11799Wachocki Bartosz1983M36Grupa ANG01:12:16
12225Buczel Mateusz1984M37HPE-ESKOM01:12:44
131041Mokrogulski Bartłomiej1977M42Konica Minolta01:12:45
14309Mucha Jacek2004M11HPE-ESKOM01:12:50
1519Walkiewicz Igor1999M2401:12:54
16158Tlaga Krzysztof1986M38Grupa ANG01:12:58
171140Różański Marcin1975M43Konica Minolta01:13:14
181475Zawistowski Tomasz1981M44HP Instant Ink01:13:56
191564Gural Piotr1979M45Konica Minolta01:13:56
20555Pilarczyk Michał1984M3901:14:40
21191Kosko Magdalena1984K31Damovo Bike Team01:14:48
221519Gawek Michał1977M4601:15:14
231455Niklewicz Sebastian1973M47HPE-ESKOM01:15:30
24306Mucha Jacek1972M48HPE-ESKOM01:16:44
25169Sokolnicki Andrzej1969M5201:16:48
2642Szaturski Artur1978M49Comp Team01:17:06
271036Kasprzak Maciej1982M310ISS Cycling Club01:17:06
281267Mika Przemysław1985M3113S Bike Team01:17:14
291577Czółno Marcin1976M410Atman01:17:22
3097Kokoryk Filip2007M1201:17:44
311456Figiński Paweł1993M25HP Instant Ink01:17:55
321617Klimkiewicz Antoni2007M13Red InGo01:18:53
331993Jeleń Mateusz1993M26ING Hubs Poland01:19:05
34123Kwiatkowski Rafał1985M31201:19:17
351578Szatkowski Arek 1981M411Atman01:19:56
361998Kamiński Grzegorz1970M5301:20:02
371249Łepkowski Wojciech2003M1401:20:15
381881Sztylka Rafał1974M41201:20:21
39436Królewski Karol1982M313Józefów01:20:57
401111Tyczyński Artur1977M413Comp Team01:22:13
411410Somow Norbert1973M414IGT MTB TEAM01:22:52
421621Michalski Piotr1974M415Red InGo01:24:23
431574Skotak Sebastian1992M27Atman01:25:13
44307Orzechowski Paweł1977M41601:25:17
45801Jagiełło Łukasz1989M31401:25:18
461458Opara Marcin1972M417HP Instant Ink01:25:51
471055Rudnik Marcin1986M315Grupa Pracuj01:26:35
481465Ossoliński Marek1978M418HP Instant Ink01:26:57
491618Staniec Filip2000M28Red InGo01:26:59
501619Klimkiewicz Przemysław1971M54Red InGo01:27:58
51196Machula Mariusz1973M41901:29:02
52629Skrzecz Marek1981M420Sii Cycling Team01:29:19
5329Charzyński Kamil1990M316Konica Minolta01:29:39
541238Głowacki Piotr1993M2901:29:42
551463Węgrzynowski Bartosz2005M15HP Instant Ink01:29:43
56183Baciński Arkadiusz1975M421Damovo Bike Team01:29:49
571587Jurkowski Tomasz1992M210SCANDIT01:30:11
581452Ruszkowski Jakub1976M422Sii Cycling Team01:30:54
59211Kaczorowski Aleksander1946M5501:31:20
6032Janikowski Robert1966M5601:31:25
611701Frąckiewicz Tomasz1975M423Comp Team01:33:03
62853Sikorski Tsimafei2000M211SCANDIT01:34:05
631466Podlewski Jacek1967M57HP Instant Ink01:34:37
641450Gorzoch Karol1979M424HPE-ESKOM01:35:50
65974Granat Daniel1987M317Sollers01:36:31
661038Brzezicki Tomasz1984M318XPLUS S.A.01:38:36
671457Niepsuj Mariusz1993M212HP Instant Ink01:38:38
681114Hawrył Piotr1979M425Inter cars01:39:41
691526Hajduk Monika1993K21XPLUS S.A.01:41:08
701581Broda Maciej1988M319Sii Cycling Team01:41:12
711521Płochocki Krzysztof 1969M5801:41:16
721582Szostak Przemysław1980M426Sii Cycling Team01:43:52
731576Krzemiński Daniel1981M427Atman01:44:10
741571Mońka Agata1987K32Atman01:44:56
751459Piątek Maciej1975M428HP Instant Ink01:47:34
761541Stankiewicz Marcin1993M21301:47:55
771340Naftyński Michał1972M429Sii Cycling Team01:48:10
781037Czerwiński Paweł1978M430Konica Minolta01:48:11
791454Burzyński Tomasz1973M431HP Instant Ink01:49:09
801040Buczek Arkadiusz1981M432Konica Minolta01:49:27
811105Michalak Marek1983M320Konica Minolta01:49:38
821575Przewłoka Maciej1976M433Atman01:54:09
831042Gałka Mariusz1978M434Konica Minolta01:55:34
841549Niklewicz Ewa1974K41HPE-ESKOM01:56:32
851462FEDROWICZ TOMASZ1976M435HP Instant Ink01:59:43
861039Nowicki Maciej1983M321Konica Minolta01:59:46
871213Pasiewicz Ewa1988K33SCANDIT02:00:16
881375Mikołajczyk Artur1977M436Comp Team02:03:34
891481Andrijew Jakub1989M322XPLUS S.A.02:12:55
901367Woroniecka Joanna1982K34SCANDIT02:14:00
911475Laudańska- Tomczak Maja1980K42HP Instant Ink02:18:50
921338Nojszewski Rafał1986M323XPLUS S.A.02:27:35
931464Kapuściński Maciej1989M324HP Instant Ink02:44:46
941030Naumenko Polina1998K22Sii Cycling Team02:47:12
951461Dzienisiewicz Dagmara1989K35HP Instant Ink02:54:29
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
11447Wälli Martin1979M4 SCANDIT  
Hosting ESKOM