Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Otwock, 2022-09-25

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2207.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
161Woźnica Łukasz1994M221MAXDAMOVO BIKE TEAM588.27
876Tkaczyk Sylwia1988K322MAXDAMOVO BIKE TEAM567.18
171Mioduszewski Artur1978M441MAXDAMOVO BIKE TEAM565.74
193Gogół Artur1977M43618MAXDAMOVO BIKE TEAM486.75
167Pęczkowski Andrzej1969M5426MAXDAMOVO BIKE TEAM478.78
172Zwierko Łukasz1982M35915MAXDAMOVO BIKE TEAM448.60
191Kosko Magdalena1984K311MINIDAMOVO BIKE TEAM400.00
181Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K322MINIDAMOVO BIKE TEAM391.66
359Górecki Karol1983M3117MINIDAMOVO BIKE TEAM383.74
190Barańczyk Piotr1976M4247MINIDAMOVO BIKE TEAM370.46
184Baciński Szymon2004M1464MINIDAMOVO BIKE TEAM360.86
179Wilczyński Rafał1978M46421MINIDAMOVO BIKE TEAM350.81
169Sokolnicki Andrzej1969M5739MINIDAMOVO BIKE TEAM347.77
189Bogdanowicz Marcin1979M49234MINIDAMOVO BIKE TEAM342.18
176Głębocki Jarosław1972M411842MINIDAMOVO BIKE TEAM328.62
175Borzęcki Adam1972M416761MINIDAMOVO BIKE TEAM305.43
173Ptaszyński Bartosz1980M417263MINIDAMOVO BIKE TEAM303.36
183Baciński Arkadiusz1975M419174MINIDAMOVO BIKE TEAM297.33
182Stępień Jakub2005M128914MINIDAMOVO BIKE TEAM232.95
163Korzeb Natalia1984K33716MINIDAMOVO BIKE TEAM217.24
156Galeńska Kaja2015D1186FANDAMOVO BIKE TEAM108.03

2

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2062.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Perczyński Radek1979M4114MAXMYBIKE.PL534.07
1273Abramek Piotr1981M4219MAXMYBIKE.PL515.56
397Szlązak Piotr1973M42210MAXMYBIKE.PL515.40
324Wódka Wojciech1977M43216MAXMYBIKE.PL497.84
800Zduniak Sylwia1984K353MAXMYBIKE.PL496.61
650Janowska Ewa1975K461MAXMYBIKE.PL493.72
320Piotrowski Rafał1973M45729MAXMYBIKE.PL450.31
70Borowiecki Tomasz1975M46431MAXMYBIKE.PL434.94

3

PT MAZURY TEAM EŁK

PUNKTY : 1981.28

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
921Perkowski Damian1996M2152MAXPT MAZURY TEAM EŁK524.89
917Paszczyk Katarzyna1969K541MAXPT MAZURY TEAM EŁK518.45
955Paszczyk Mariusz1972M44523MAXPT MAZURY TEAM EŁK471.72
916Olszewski Sławomir1957M6491MAXPT MAZURY TEAM EŁK466.22
919Kulik Ryszard1971M56112MAXPT MAZURY TEAM EŁK440.75

4

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1879.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1176Marcelewicz Piotr1976M4103MAXMARCELI TEAM534.14
1397Sobiech Łukasz1986M32910MAXMARCELI TEAM504.47
1405Wróblewski Marcin1982M34412MAXMARCELI TEAM475.03
19Walkiewicz Igor1999M2385MINIMARCELI TEAM366.34
1185Marcelewicz Barbara1978K482MINIMARCELI TEAM347.54

5

Grupa ANG

PUNKTY : 1812.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
603Staniewski Michał1978M4166MAXGrupa ANG521.04
901Zagórski Jan Jakub1978M4177MAXGrupa ANG521.03
697Szczepański Dawid1992M211MINIGrupa ANG400.00
604Kamiński Wojciech1984M32611MINIGrupa ANG370.17
158Tlaga Krzysztof1986M33915MINIGrupa ANG366.03
206Zdanowski Krzysztof1984M35017MINIGrupa ANG359.20
553Kowalski Ireneusz1970M512413MINIGrupa ANG325.46
79Thiel Mateusz2018CC17CROSGrupa ANG

6

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 1738

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
810Skalski Kacper1982M353MAXRafbike Cycling Team565.73
6Iwański Tomasz1983M321MINIRafbike Cycling Team399.96
1099Bednarek Paweł1986M343MINIRafbike Cycling Team387.14
880Roszkowski Jarosław1988M396MINIRafbike Cycling Team385.17
41Gardulski Adam1983M32310MINIRafbike Cycling Team370.53
1280Zakrzewski Jerzy1984M36521MINIRafbike Cycling Team350.18

7

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1641.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
314Białek Patryk1988M385MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM551.24
323Surdyk Alicja2007KJ41MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM367.10
322Surdyk Maciej1977M44212MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM362.67
380Białek Tomasz1963M5486MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM360.82
364Mucharski Krzysztof1994M2586MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM354.93
440Klaus Albert1975M47427MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM346.77
1492Mucharski Piotr1995M2768MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM346.59
24Nowak Jan1962M520220MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM293.13
790Mucharski Fabian2008C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
593Dorsz Aleksandra2009D432FANKAMYK Radzymin MTB TEAM181.48
1012Dudkowski Leonard2012C251FANKAMYK Radzymin MTB TEAM176.30
1010Dudkowski Tymoteusz2010C361FANKAMYK Radzymin MTB TEAM171.90
2015Dudkowska Maja2015D1111FANKAMYK Radzymin MTB TEAM143.06

8

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 1624.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1977Bachański Rafał1977M43820MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA486.53
868Janicki Sławomir1971M5415MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA480.92
686Bielecka Magdalena1978K4103MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA343.94
801Jagiełło Łukasz1989M314543MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA313.09
764Kondratowicz Łukasz1989M319354MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA296.82
818Wydziałkiewicz Marek1971M522024MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA285.14
903Walczak Paweł1988M322159MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA284.39

9

HPE-ESKOM

PUNKTY : 1624.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
127Trawkowski Paweł1973M42613MAXHPE-ESKOM510.52
251Thiel Tomasz1985M3149MINIHPE-ESKOM379.90
225Buczel Mateusz1984M33314MINIHPE-ESKOM367.18
309Mucha Jacek2004M1362MINIHPE-ESKOM366.70
1455Niklewicz Sebastian1973M46119MINIHPE-ESKOM353.71
306Mucha Jacek1972M47226MINIHPE-ESKOM348.04
1549Niklewicz Ewa1974K4318MINIHPE-ESKOM256.75
200Gorzoch Łucja2016DC27CROSHPE-ESKOM
20Buczel Mia2020DC18CROSHPE-ESKOM
201Gorzoch Adam2018CC110CROSHPE-ESKOM

10

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1619.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Paprocki Michał1978M46633MAXLIRENE BIKE TEAM432.21
422Podębski Dariusz1971M56713MAXLIRENE BIKE TEAM432.16
414Wysocki Grzegorz1957M6703MAXLIRENE BIKE TEAM418.26
1699Rębiś Tomasz1974M410637MINILIRENE BIKE TEAM336.53
869Piwowarski Maciej1985M314142MINILIRENE BIKE TEAM313.78
415Piwowarska Magdalena1985K3166MINILIRENE BIKE TEAM299.96
409Bojzan-Matysiak Beata1980K4184MINILIRENE BIKE TEAM295.64
413Sykurska Katarzyna1986K32310MINILIRENE BIKE TEAM270.50
687Baran Piotr1984M326367MINILIRENE BIKE TEAM265.53
1700Forkasiewicz Adrianna1992K2277MINILIRENE BIKE TEAM263.60

11

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 1607.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
751Zarzycki Michał1972M42714MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE508.77
1963Kamiński Wojciech1963M5394MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE484.17
277Kielec Mikołaj1994M2859MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE344.90
493Kamińska Anna1983K32411MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE270.07

12

Stajnia Rowerowa Team

PUNKTY : 1575.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
707Lasek Marcin1974M46330MAXStajnia Rowerowa Team438.33
44Zachwieja Eugeniusz1959M6692MAXStajnia Rowerowa Team420.67
1289Miecznikowski Adam1983M34316MINIStajnia Rowerowa Team362.09
605Komór Piotr1976M46018MINIStajnia Rowerowa Team354.29
133Chyliński Michał1991M38024MINIStajnia Rowerowa Team345.71
1235Piotrowski Sebastian1981M48130MINIStajnia Rowerowa Team345.68
236Tokarz Paweł1973M410035MINIStajnia Rowerowa Team338.14
1939Komór Julian2006MJ22311MINIStajnia Rowerowa Team284.30
366Kielak Paweł1981M423088MINIStajnia Rowerowa Team281.15
208Kępka Kamil2007MJ23112MINIStajnia Rowerowa Team280.53

13

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 1569.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1175Stypułkowski Dariusz1964M5518MAXWIELISZEW HERON TEAM465.61
250Kado Grzegorz1963M5529MAXWIELISZEW HERON TEAM465.57
42Szaturski Artur1978M47729MINIWIELISZEW HERON TEAM346.41
211Kaczorowski Aleksander1946M72041MINIWIELISZEW HERON TEAM292.39
1949Gramann Andrzej1949M72787MINIWIELISZEW HERON TEAM247.31

14

WATAHA GRÓJEC

PUNKTY : 1480.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
463Sztuka Artur1978M45628MAXWATAHA GRÓJEC450.69
109Erber Dariusz1970M5374MINIWATAHA GRÓJEC366.61
568Koc Krzysztof1986M35519MINIWATAHA GRÓJEC356.01
410Rędziński Michał1995M216417MINIWATAHA GRÓJEC306.85
73Skiba Robert1973M417766MINIWATAHA GRÓJEC302.10
457Grabowski Jan1975M4257100MINIWATAHA GRÓJEC267.09

15

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1452.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Wyszkowski Mikołaj2005M1191MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI372.24
495Tabor Filip2006MJ272MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI370.07
135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ303MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI370.00
557Folta Tomasz2006MJ938MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI340.60
1676Liber Krzysztof2005M1946MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI340.36
1070Brzezińska Maja2006KJ133MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI318.01
462Majkowska Zuzanna2011D321FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI183.79
280Uszyński Korneliusz2009C496FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI164.49
147Boruc Aleksander2011C3102FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI164.40
305Helman Jakub2015C1161FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI150.25
1230Luszka Jan2014C1172FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI150.05
110Puławski Tomasz2013C2184FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI147.46
1165Luszka Zuzanna2012D283FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI146.87
750Kliś Kacper2011C3196FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI144.29
1809Aksamit Yavora2014D1122FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI139.80
272Trzciński Jan2013C23411FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI118.20
2001Podolski Kacper2015C1356FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI116.09
120Puławski Tymoteusz2015C14512FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI95.94
222Luszka Wiktoria2016DC21CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
33Puławski Tobiasz2017CC211CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
14Buczel Eryk2017CC26CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
8Kałuski Damian2016CC21CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

16

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1397.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M374MAXBike Fun Legionowo551.38
196Machula Mariusz1973M418571MINIBike Fun Legionowo299.95
104Cyckiewicz Robert1972M421384MINIBike Fun Legionowo287.05
1138Kuflikowska Marta1984K32912MINIBike Fun Legionowo258.77

17

Bolo Bike Team

PUNKTY : 1365.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M44624MAXBolo Bike Team 469.87
773Bolek Stanisław2002M115411MINIBolo Bike Team 308.68
772Bolek Adam1974M415557MINIBolo Bike Team 308.64
775Gocłowski Cezary1975M423691MINIBolo Bike Team 278.27

18

NEXTIE Bike Team

PUNKTY : 1321.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
343Dąbrowski Michał1995M2163MININEXTIE Bike Team 375.65
1989Rymanowski Michał1989M39527MININEXTIE Bike Team 339.93
566Glinicki Damian1996M29612MININEXTIE Bike Team 339.78
1098Jeziorowski Jaromir1977M4259101MININEXTIE Bike Team 266.48

19

OPEN BIKE TEAM

PUNKTY : 1276.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1194Błaszczyk Łukasz1983M310731MINIOPEN BIKE TEAM335.40
18Podgórski Bartosz1987M313440MINIOPEN BIKE TEAM319.91
58Malinowski Marcin1980M413949MINIOPEN BIKE TEAM313.91
1058Mirecki Zbigniew1981M416059MINIOPEN BIKE TEAM307.16
85Kuczyński Dariusz1975M417464MINIOPEN BIKE TEAM302.47
629Skrzecz Marek1981M418672MINIOPEN BIKE TEAM299.00
1991Mirecki Bartłomiej1991M319655MINIOPEN BIKE TEAM295.78
1641Mazurkiewicz Piotr1973M421586MINIOPEN BIKE TEAM286.78
399Florczak Kamil1985M321958MINIOPEN BIKE TEAM285.40
332Florczak Arkadiusz1993M222624MINIOPEN BIKE TEAM283.16
1997Olter Klaudia1997K2368MINIOPEN BIKE TEAM217.24
2011Śledź Wiktor2011C3318FANOPEN BIKE TEAM123.91

20

Red InGo

PUNKTY : 1265.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1617Klimkiewicz Antoni2007MJ989MINIRed InGo338.59
1621Michalski Piotr1974M413648MINIRed InGo316.48
1618Staniec Filip2000M216216MINIRed InGo307.06
1619Klimkiewicz Przemysław1971M517017MINIRed InGo303.60
1622Klimkiewicz Stanisław2011C3257FANRed InGo131.88

21

SPARTAN LUBLIN

PUNKTY : 1264.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1317Wsół Damian1997M2193MAXSPARTAN LUBLIN520.85
1565Fausek Marcin1976M42512MAXSPARTAN LUBLIN511.53
1029Krasa Sebastian1998M229029MINISPARTAN LUBLIN231.92

22

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 1181.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
286Jedynak Katarzyna2005K131MAXLKK LUKS SŁAWNO541.52
289Jedynak Michał2007MJ886MINILKK LUKS SŁAWNO343.76
288Jedynak Jakub1973M419575MINILKK LUKS SŁAWNO295.96

23

MCP BIKE TEAM

PUNKTY : 1169.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1564Gural Piotr1979M44514MINIMCP BIKE TEAM361.22
947Dużyński Sebastian1975M46924MINIMCP BIKE TEAM348.79
841Miazgowski Piotr1982M312839MINIMCP BIKE TEAM324.75
1057Stanisławski Tadeusz2009C4239FANMCP BIKE TEAM135.21

24

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 1165.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
284Wiesiołek Magdalena1990K311MAXRETRO STORK TEAM600.00
387Brzyski Rafał1974M462MAXRETRO STORK TEAM565.48

25

PATNET TEAM

PUNKTY : 1131.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1750Grzegorczuk Tomasz1973M46834MAXPATNET TEAM427.73
1955Kępa Marcin1977M419876MINIPATNET TEAM293.90
583Bertowski Mirosław1953M62606MINIPATNET TEAM265.78
882Kępa Maja2009D494FANPATNET TEAM143.71

26

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 1066.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1013Kopp Przemysław1969M57414MAXPRZYPAŚNIKI TEAM377.59
704Lasota Łukasz1983M315345MINIPRZYPAŚNIKI TEAM308.91
1978Deptuszewski Ireneusz1978M4261102MINIPRZYPAŚNIKI TEAM265.78
1011Deptuszewski Jan2012C23813FANPRZYPAŚNIKI TEAM113.85

27

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1051.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1391Tomaszewski Jakub2003M1403MINITIMBUD TEAM365.84
520Świderski Tadeusz1968M5475MINITIMBUD TEAM360.83
517Tomaszewski Bogdan1974M412643MINITIMBUD TEAM324.87

28

MAZOWSZE WARSZAWA

PUNKTY : 1042.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
394Budny Łukasz1986M3208MAXMAZOWSZE WARSZAWA520.84
1312Kuczyńska Patrycja1993K2123MINIMAZOWSZE WARSZAWA325.59
1026Strzeszewska Natalia1998K2419MINIMAZOWSZE WARSZAWA195.79

29

Travelo MTB Team

PUNKTY : 975.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Obrazińska Kornelia2007KJ72MINITravelo MTB Team351.50
544Radomska Magdalena1985K3155MINITravelo MTB Team299.98
291Obraziński Marcel2008C444FANTravelo MTB Team192.33
218Bucholc Roman2014C1263FANTravelo MTB Team131.20

30

LKS MAZOWSZE TERESIN

PUNKTY : 925.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
945Makowiecki Bartosz2006MJ595MINILKS MAZOWSZE TERESIN354.84
949Mańkowski Dawid2007MJ10210MINILKS MAZOWSZE TERESIN337.79
1546Rzymowski Jakub2008C4208FANLKS MAZOWSZE TERESIN144.10
1545Ciuksza Tobiasz2015C14915FANLKS MAZOWSZE TERESIN88.99

31

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 908.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
46Stempniak Sebastian1985M314041MINITEAM PKO BANK POLSKI313.87
39Malinowski Robert1988M317351MINITEAM PKO BANK POLSKI302.91
32Janikowski Robert1966M520521MINITEAM PKO BANK POLSKI292.13

32

Bike Expo Narodowy Team

PUNKTY : 850.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M5343MAXBike Expo Narodowy Team487.67
199Troficka Klara1980K451MINIBike Expo Narodowy Team362.67

33

CONTABLE MTB TEAM

PUNKTY : 813.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
102Somow Dariusz1962M5477MAXCONTABLE MTB TEAM469.30
103Rojek Justyna1987K394MINICONTABLE MTB TEAM344.51

34

Jeździmy! Radzymin

PUNKTY : 811.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
500Sochacki Piotr1978M43719MAXJeździmy! Radzymin486.60
1111Tyczyński Artur1977M412744MINIJeździmy! Radzymin324.82

35

FTI RACING TEAM

PUNKTY : 757.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1064McFarlane Anthony1985M332MINIFTI RACING TEAM387.17
494McFarlane Oliwia1982K333MINIFTI RACING TEAM370.04

36

SCANDIT

PUNKTY : 755.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
853Sikorski Tsimafei2000M222423MINISCANDIT283.89
1213Pasiewicz Ewa1988K33214MINISCANDIT248.77
1367Woroniecka Joanna1982K33515MINISCANDIT223.29

37

LOTTO

PUNKTY : 691.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
232Pogorzelski Zdzisław1970M5122MINILOTTO379.99
111Zakrzewski Andrzej1976M414652MINILOTTO311.84

38

IGT MTB TEAM

PUNKTY : 654.64

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1881Sztylka Rafał1974M411340MINIIGT MTB TEAM332.36
1410Somow Norbert1973M412945MINIIGT MTB TEAM322.28

39

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 627.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
837Tuski Maciej1978M4258MINIPZU SPORT TEAM370.32
1106Choda Michał1987M327271MINIPZU SPORT TEAM256.85

40

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 600

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1556Truszczyński Piotr1983M311MAXKOMOBIKE SCOTT600.00

41

PWPW RACING TEAM

PUNKTY : 580.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1180Rybicki Artur1978M415958MINIPWPW RACING TEAM307.22
1196Urbański Bartłomiej1980M424594MINIPWPW RACING TEAM273.34

42

HOT WHEELS

PUNKTY : 552.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
237Żurawska Alicja2009D473FANHOT WHEELS153.90
445Bralski Aleksander2012C2226FANHOT WHEELS139.83
1771Jaworski Krzysztof2012C2247FANHOT WHEELS133.76
506Zagożdżon Szymon2012C23010FANHOT WHEELS124.78
446Bralski Tomasz2015C1419FANHOT WHEELS106.51

43

ROWEROWY ŁUKÓW

PUNKTY : 513.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1437Cichosz Marcin1975M42311MAXROWEROWY ŁUKÓW513.76

44

Ciechanowska Grupa Rowerowa

PUNKTY : 507.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
275Bober Zbigniew1946M72222MINICiechanowska Grupa Rowerowa284.32
67Górski Zdzisław1951M72978MINICiechanowska Grupa Rowerowa223.64

45

WGR Team

PUNKTY : 504.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1109Gos Grzegorz1973M43015MAXWGR Team504.35

46

COMP TEAM

PUNKTY : 503.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1701Frąckiewicz Tomasz1975M421485MINICOMP TEAM287.03
1375Mikołajczyk Artur1977M4300117MINICOMP TEAM216.14

47

XPLUS S.A

PUNKTY : 496.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1526Hajduk Monika1993K2175MINIXPLUS S.A295.84
1481Andrijew Jakub1989M330377MINIXPLUS S.A200.95

48

WOŁOMIN

PUNKTY : 477.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
620Rorbach Paweł1972M44322MAXWOŁOMIN477.50

49

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 475.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
265Dzięcioł Aleksandra2008D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
261Koc Patrycja2013D262FANUKK HURAGAN WOŁOMIN160.35
257Dębski Franciszek2014C1367FANUKK HURAGAN WOŁOMIN114.97

50

DAZAR OLIMPIC PIASECZNO

PUNKTY : 457.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
744Pazdrowski Robert1964M55410MAXDAZAR OLIMPIC PIASECZNO457.91

51

LINK X-Force

PUNKTY : 447.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
273Krysiak Maciej1986M39929MINILINK X-Force338.15
242Krysiak Antoni2014C1398FANLINK X-Force109.66

52

PATATAJNIA

PUNKTY : 434.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1384Paździoch Adam1978M46532MAXPATATAJNIA434.89

53

Braci Leśnej

PUNKTY : 400.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
381Grudziński Tomasz1958M6724MAXBraci Leśnej400.71

54

KK Załuski Team

PUNKTY : 385.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
688Kmita Robert1990M364MINIKK Załuski Team385.46

55

REYMAN KRAKÓW

PUNKTY : 375.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1027Andriiash Roman1976M47536MAXREYMAN KRAKÓW375.94

56

Victor MTB Racing

PUNKTY : 374.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1491Polonis Wiktor1978M4173MINIVictor MTB Racing 374.81

57

ROWEROWA TEAM

PUNKTY : 373.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
616Zieliński Marek1973M4184MINIROWEROWA TEAM373.40

58

KOLARSGO TEAM

PUNKTY : 360.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
219Chojecka Karolina1998K261MINIKOLARSGO TEAM360.71

59

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 360.58

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
562Szczepański Mateusz2004M1495MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI360.58

60

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 358.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M45115MINIPOLSKI KLUB MTB358.62

61

TUBULAR BIKES AVILA

PUNKTY : 356.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
786Esteban Escodero Hugo2006MJ544MINITUBULAR BIKES AVILA356.34

62

Pie3cki Team

PUNKTY : 355.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
234Boratyński Marcin1977M45616MINIPie3cki Team355.32

63

Body i coach team

PUNKTY : 354.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1519Gawek Michał1977M45717MINIBody i coach team354.97

64

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 352.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
451Paziewski Krzysztof2008C433FANUKS KOLARZ NADARZYN199.58
441Paziewski Michał2013C2153FANUKS KOLARZ NADARZYN153.05

65

ARTEC PROJEKT BIKE TEAM

PUNKTY : 346.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1207Błaszczyk Sławomir1977M47528MINIARTEC PROJEKT BIKE TEAM346.62

66

iFON KolarzKlub MTB

PUNKTY : 345.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1067Bilski Artur1973M48331MINIiFON KolarzKlub MTB345.29

67

Ojciec i Syn

PUNKTY : 343.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
97Kokoryk Filip2007MJ897MINIOjciec i Syn343.54

68

INVESTCARE

PUNKTY : 339.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1364Misiałkiewicz Piotr1982M39728MINIINVESTCARE339.51

69

BIKEHOLIC TEAM

PUNKTY : 337.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1279Klewaczew Andrzej1964M510410MINIBIKEHOLIC TEAM337.72

70

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 336.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M310530MINIKraft Automotive Team336.87

71

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 329.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1034Szklarczyk Michał1990M311534MINIBIKE SALON TEAM329.82

72

HENGST FILTER TEAM

PUNKTY : 329.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Koczeski Wojciech1970M511712MINIHENGST FILTER TEAM329.41

73

STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team

PUNKTY : 327.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1937Komór Antoni2009C475FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team167.12
1938Majewski Juliusz2009C4137FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team160.69

74

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 326.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
700Wanat Krzysztof1989M312136MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 326.88

75

Sokół Bodzanów

PUNKTY : 324.87

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
198Lewandowski Krzysztof1961M61251MINISokół Bodzanów324.87

76

DABARTI CYCLING TEAM

PUNKTY : 320.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1147Kondracki Grzegorz2002M11319MINIDABARTI CYCLING TEAM320.78

77

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 314.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
652Lachowicz Dariusz1966M513814MINIBIKE CONCEPT314.61

78

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 307.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1259Możdżonek Konrad1990M315847MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM307.83

79

MAŁKINIA GÓRNA

PUNKTY : 306.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2020Bula Jacek1984M316650MINIMAŁKINIA GÓRNA306.23

80

KONICA MINOLTA BS TEAM

PUNKTY : 297.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
29Charzyński Kamil1990M318753MINIKONICA MINOLTA BS TEAM297.92

81

Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling

PUNKTY : 297.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
715Przybysz Sebastian1976M419073MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling297.63

82

SPORT STATION TEAM

PUNKTY : 296.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
739Jabłoński Lech Jerzy1954M61924MINISPORT STATION TEAM296.82

83

Sport-Tour

PUNKTY : 294.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
293Piętka Jarosław1969M519719MINISport-Tour294.70

84

KS ZEW KRWI

PUNKTY : 291.71

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1366Gettel Justyna1985K3208MINIKS ZEW KRWI291.71

85

TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY

PUNKTY : 290.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
803Stefańska Elżbieta1977K4215MINITRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY290.59

86

LOVEROWY SKŁAD

PUNKTY : 290.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
245Ślusarczyk Konrad1979M421082MINILOVEROWY SKŁAD290.05

87

Stanwex II TEAM

PUNKTY : 288.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1445ZAWADKA ŁUKASZ1987M321157MINIStanwex II TEAM288.76

88

Medyk Otwock

PUNKTY : 281.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1536Łokieć Marek1964M522927MINIMedyk Otwock281.55

89

GRANATY

PUNKTY : 276.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
974Granat Daniel1987M323861MINIGRANATY276.73

90

Lublin

PUNKTY : 264.73

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1125Jóźwiakowska Dominika2000K2266MINILublin264.73

91

JK7 TWINS

PUNKTY : 262.39

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1043Walczyk Kamila1979K4287MINIJK7 TWINS262.39
206Walczyk Apolonia2019DC16CROSJK7 TWINS
207Walczyk Helena2019DC17CROSJK7 TWINS

92

KGW Lesznowola

PUNKTY : 247.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1108Gos Marta1977K4339MINIKGW Lesznowola247.60

93

Łomianki

PUNKTY : 247.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1541Stankiewicz Marcin1993M227728MINIŁomianki247.47

94

MDRIVE

PUNKTY : 237.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1137Marciniak Piotr1979M4286111MINIMDRIVE237.19

95

KOBYŁKA

PUNKTY : 228.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1870Niechciał Michał1983M329475MINIKOBYŁKA228.41

96

POLONIA WARSZAWA MTB

PUNKTY : 212.69

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1911Puchalski Paweł1961M63019MINIPOLONIA WARSZAWA MTB212.69

97

Sklepbicykl.pl-Perfectsource

PUNKTY : 199.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1236Dabrowski Krzysztof2008C422FANSklepbicykl.pl-Perfectsource199.92

98

Club Bike Zwoleń

PUNKTY : 196.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1339Cywka Rafał1990M330478MINIClub Bike Zwoleń196.84

99

CNC Warszawa Blaze Technology

PUNKTY : 176.8

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
216Błazucka Zuzanna2013D251FANCNC Warszawa Blaze Technology176.80

100

POLNA TEAM

PUNKTY : 162.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1032Matanowski Jakub2010C3113FANPOLNA TEAM162.54

101

TRICLUB

PUNKTY : 161.09

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1483Bury Hubert2010C3124FANTRICLUB161.09

102

KS Sokół Serock

PUNKTY : 154.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Majgier Dawid2011C3145FANKS Sokół Serock154.25
74Ostrowski Ignaś2018CC11CROSKS Sokół Serock
230Ostrowski Franciszek2020CC111CROSKS Sokół Serock

103

KAEMDE

PUNKTY : 141.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
298Cieszkowski Julian2013C2215FANKAEMDE141.65

104

Pampuńcie na rowerach

PUNKTY : 137.41

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1306Podgórska Adela2013D2134FANPampuńcie na rowerach137.41

105

Szybkie Byki

PUNKTY : 119.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1135Warowny Wojciech2015C1335FANSzybkie Byki119.02

106

CYKLON

PUNKTY : 115.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
951Skorek Zofia2014D1164FANCYKLON115.05

107

SZYBKIE REKINY

PUNKTY : 104.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1224Gaj Bartek2013C24315FANSZYBKIE REKINY104.01
Hosting ESKOM