Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Radzymin, 2024-06-09

Kategoria M3, Dystans MINI - 35.0 Km , w/g czasu netto , Razem : 64

M. openNrNazwisko ImięRocz.Kat.M. kat.Klub-MiastoCzas
2324Białek Patryk1988M31KK Catena Wyszków01:14:56
71207Płoski Adam1988M32PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM01:16:07
9624Żydek Paweł1989M34VORTUNE EQUITY BIKE TEAM01:16:12
8326Jabłoński Cezary1984M33KK Catena Wyszków01:16:21
111240Duda Sebastian1987M35TRIATHLON SIEDLCE TEAM01:17:02
151201Poturnicki Maciej1986M36PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM01:17:20
31138Podgórski Rafał1989M37Milejowice01:20:05
47295Koc Krzysztof1986M38Wataha Grójec01:21:09
481206Piotrowicz Kamil1985M39PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM01:21:21
49700Dobrowolski Paweł1987M310Józefosław01:21:47
521261Kozłowski Mateusz1991M311RETRO TEAM01:23:08
571031Świątnicki Damian1992M312Bike Fun Legionowo01:24:30
629Kolibowski Krzysztof1988M313Łomianki01:25:27
66722Mika Przemysław1985M314Warszawa01:25:31
72684Domański Rafał1985M315Warszawa01:26:46
77795Kowalewski Bartosz1984M316HORNET TEAM01:27:25
8218Podgórski Bartosz1987M317HORNET TEAM01:27:47
861488Sieczkowski Paweł1985M318BICYKL PIASECZNO01:28:34
99866Przeworski Marcin1987M319ELEKTROLUZ01:29:48
101949Wierzbicki Maciej1985M320ENEA KS ENERGIA KOZIENICE01:30:33
107664Janas Marek1990M321DAMOVO BIKE TEAM01:31:40
1111217Siess Mateusz1986M322PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM01:32:02
114497Granat Daniel1987M323SOLLERS CYCLING01:32:29
116993Dąbek Marek1984M324BAGSTAR01:32:51
122238Walczak Daniel1986M325CIASTECZKOWY POTWÓR01:33:18
1241495Zygner Tomasz1984M326ESKOM01:33:24
1291481Wawrzyński Mariusz1987M327Warszawa01:33:48
139356Jarosiewicz Michał1989M328Warszawa01:34:59
14329Charzyński Kamil1990M329KONICA MINOLTA BS TEAM01:35:45
145977Marcinkiewicz Łukasz1989M330BAGSTAR01:36:07
1491792Bralski Piotr1984M331Warszawa01:36:42
1501058Głowacki Michał1993M332Józefów01:36:52
1511541Stankiewicz Marcin1993M333Łomianki01:37:05
1531382Kiercz Tomasz1985M334Warszawa01:37:20
154380Choroszczyński Bartłomiej1992M335ENERP01:37:51
158553Kociszewski Łukasz1986M336BICYKL PIASECZNO01:38:28
164213Utnicki Marek1985M337HORNET TEAM01:40:01
172467Masłowski Michał1984M338Warszawa01:41:36
1741089Kacprzak Marcin1993M339Warszawa01:42:54
1751752Skirzyński Łukasz1993M340Kobyłka01:43:00
18339Laskowski Paweł1985M341CYKLON01:44:41
191695Żerdzicki Emil1989M342Legionowo01:45:26
1951931Szuchnik Sebastian1986M343HORNET TEAM01:45:56
206779Natkański Oskar1992M345TRANSPROJEKT WARSZAWA01:47:53
2052016Siemiński Marcin1985M344Hellmann Logistics Team Warszawa01:47:55
2221153Roguski Kamil1986M346Radzymin01:51:58
223786Wrzesiński Adam1984M347Marceli-Rower.Biz01:52:04
227528Sobolewski Adrian1990M348Marki01:53:48
2301493Kaczmarczyk Daniel1991M349SRS Zamienie01:54:27
233831Mierzwicki Wojciech1984M350Warszawa01:55:17
234984Weis Mariusz1988M351BAGSTAR01:55:27
2381152Stańczuk Krzysztof1984M352Czarna01:55:49
246480Orłowski Mateusz1984M353Warszawa01:59:35
249965Skrętowski Michał1990M354HORNET TEAM02:01:00
2541363Broda Maciej1988M355SII CYCLING TEAM02:02:30
255791Kapuściński Artur1984M356HORNET TEAM02:03:04
2581991Mirecki Bartłomiej1991M357HORNET TEAM02:04:01
2621353Siawrys Bartłomiej1987M358Warszawa02:11:48
272421Gapisz Marcin1985M359LC ELEKTRONIK 02:25:04
2761281Karczmarczyk Tomasz1985M360Wołomin02:39:20
2781715Bydgowski Bartosz1988M361Turów02:42:57
Zawodnicy, którzy nie przejechali przez linię METY
1802Piwowarski Maciej1985M3 LIRENE BIKE TEAM  
2640Kowalski Paweł1988M3 BICYKL PIASECZNO  
31397Sobiech Łukasz1986M3 Marceli-Rower.Biz  
Hosting ESKOM