Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Radzymin, 2024-06-09

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

ROSTI MTB TEAM

PUNKTY : 2299.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1077Zawadzki Marcin1991M353MAXROSTI MTB TEAM599.77
1078Nojszewski Adam1981M495MAXROSTI MTB TEAM583.10
1079Pomian Sławomir1974M4148MAXROSTI MTB TEAM570.17
1076Sołomianko Kamil1978M43416MAXROSTI MTB TEAM546.51
1075Kiersnowski Tomasz1972M5374MAXROSTI MTB TEAM543.93

2

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2298.82

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
599Góralewski Łukasz1983M411MAXKK Catena Wyszków600.00
481Kuczyński Adrian1985M321MAXKK Catena Wyszków599.99
327Trzciński Paweł1972M5111MAXKK Catena Wyszków574.83
325Burghardt Jakub1997M2488MAXKK Catena Wyszków524.00
324Białek Patryk1988M321MINIKK Catena Wyszków399.94
488Góralewski Wojciech1974M454MINIKK Catena Wyszków393.51
326Jabłoński Cezary1984M383MINIKK Catena Wyszków392.83
328Mikołajczyk Przemysław1975M43013MINIKK Catena Wyszków374.62
167Sztachelski Robert1979M44420MINIKK Catena Wyszków369.82
434Witkowski Rafał1978M45123MINIKK Catena Wyszków360.87
875Antoniak Adam1978M46830MINIKK Catena Wyszków349.44

3

MYBIKE.PL

PUNKTY : 2254.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
88Skrzyniarz Tomasz1977M473MAXMYBIKE.PL583.32
381Wojtkowski Tomasz1978M41911MAXMYBIKE.PL565.03
32Majewski Mateusz1994M2234MAXMYBIKE.PL561.36
516Perczyński Radosław1979M43617MAXMYBIKE.PL544.46
558Mrożewski Krzysztof1960M6521MAXMYBIKE.PL520.18
1042Zduniak Sylwia1984KOpen66MAXMYBIKE.PL507.30
1801Wódka Wojciech1977M46124MAXMYBIKE.PL503.73
1043Zduniak Karol1984M36819MAXMYBIKE.PL495.23
686Szlązak Piotr1973M58015MAXMYBIKE.PL476.34
248Mędel Piotr1971M58217MAXMYBIKE.PL463.11
345Piotrowski Rafał1973M59221MAXMYBIKE.PL446.33
474Błażewski Bartosz1968M59317MINIMYBIKE.PL334.28

4

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 2251.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
661Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983KOpen11MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
673Mierzejewski Tomasz1981M42113MAXDAMOVO BIKE TEAM561.39
657Sadowska Dominika1993KOpen33MAXDAMOVO BIKE TEAM548.54
656Sadowski Marcin1989M34012MAXDAMOVO BIKE TEAM541.40
660Jusiński Adrian1984M37321MAXDAMOVO BIKE TEAM483.71
427Zwierko Łukasz1982M48833MAXDAMOVO BIKE TEAM454.80
1221Pęczkowski Andrzej1969M59020MAXDAMOVO BIKE TEAM451.85
662Bogdanowicz Marcin1979M43917MINIDAMOVO BIKE TEAM370.12
663Bazańska-Janas Marta1991K391MINIDAMOVO BIKE TEAM345.92
664Janas Marek1990M310721MINIDAMOVO BIKE TEAM326.69
426Korzeb Natalia1984K3317MINIDAMOVO BIKE TEAM247.81
665Galeńska Kaja2015D2164FANDAMOVO BIKE TEAM142.97
100Bogdanowicz Kuba2020CC12CROSDAMOVO BIKE TEAM
25Woźnica Maja2021DC15CROSDAMOVO BIKE TEAM

5

Grupa ANG

PUNKTY : 2207.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
603Gajewski Karol1982M484MAXGrupa ANG583.29
602Tlaga Krzysztof1986M3225MAXGrupa ANG561.38
605Staniewski Michał1978M44219MAXGrupa ANG541.09
601Zdanowski Krzysztof1984M35114MAXGrupa ANG522.16
1057Sachs Karol1982M45622MAXGrupa ANG508.93
604Zagórski Jan Jakub1978M4168MINIGrupa ANG386.24
681Zdanowski Oliwier2017C1369FANGrupa ANG138.87
79Thiel Mateusz2018CC216CROSGrupa ANG

6

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 2057.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1352Winek Mateusz1988M3266MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM547.83
208Lamowski Marcin1986M3329MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM546.75
1757Wyszogrodzki Przemek1984M37422MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM482.88
205Karp Łukasz1982M47829MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM479.67
111Zakrzewski Andrzej1976M48632MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM456.81
627Bartosiak-Semków Paweł1979M410547MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM329.04
1968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech1968M522642MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM264.85
308Stasiak Waldemar1976M4232100MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM260.86

7

PT MAZURY TEAM EŁK

PUNKTY : 2054.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
190Paszczyk Mariusz1972M5302MAXPT MAZURY TEAM EŁK546.81
799Perkowski Damian1996M2436MAXPT MAZURY TEAM EŁK534.65
193Paszczyk Katarzyna1969KOpen55MAXPT MAZURY TEAM EŁK509.19
784Kulik Ryszard1971M58116MAXPT MAZURY TEAM EŁK463.70

8

PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM

PUNKTY : 1984.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1Pomaski Paweł1988M3277MAXPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM547.09
1209Wyszkowski Arkadiusz1989M34413MAXPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM532.91
1210Ostrowski Grzegorz1961M6572MAXPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM508.78
1216Słupek Paweł1982M432MINIPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM395.71
1207Płoski Adam1988M372MINIPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM393.34
1213Lange Marcin1978M4106MINIPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM392.75
1201Poturnicki Maciej1986M3156MINIPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM387.11
1206Piotrowicz Kamil1985M3489MINIPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM368.03
1211Ostrowska Anna1961K581MINIPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM348.34
1217Siess Mateusz1986M311122MINIPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM325.49
1007Poturnicki Jan2015C25618FANPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM116.77

9

Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 1889.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
6Iwański Tomasz1983M4106MAXRafbike Cycling Team583.06
1301Kaniewski Rafał1994M2467MAXRafbike Cycling Team525.44
1302Skalski Kacper1982M443MINIRafbike Cycling Team393.55
41Gardulski Adam1983M4147MINIRafbike Cycling Team387.11
50Wiśniewski Arkadiusz1970M55310MINIRafbike Cycling Team359.49

10

MSR & Toyota Grupa Cygan

PUNKTY : 1883.23

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
443Murdzia Tomasz1987M33310MAX MSR & Toyota Grupa Cygan546.68
387Borkowski Maciej1984M35415MAX MSR & Toyota Grupa Cygan512.35
2005Wejner Olgierd1973M59422MAX MSR & Toyota Grupa Cygan435.88
449Skura Katarzyna1980K421MINI MSR & Toyota Grupa Cygan388.32
270Zieliński Marek1973M5181MINI MSR & Toyota Grupa Cygan383.91
556Żebrowski Marcin1983M47032MINI MSR & Toyota Grupa Cygan348.58
1149Dużyński Sebastian1975M47133MINI MSR & Toyota Grupa Cygan347.18
4Miazgowski Piotr1982M48337MINI MSR & Toyota Grupa Cygan338.36
388Zubenko Wiktoria1991K3132MINI MSR & Toyota Grupa Cygan330.97
650Przybysz Sebastian1976M412558MINI MSR & Toyota Grupa Cygan320.48
1985Gettel Justyna1985K3143MINI MSR & Toyota Grupa Cygan316.91
666Kubisiak Kacper1976M416578MINI MSR & Toyota Grupa Cygan298.35
1603Milewska Paulina1987K33410MINI MSR & Toyota Grupa Cygan233.10
49Borkowska Małgosia2020DC13CROS MSR & Toyota Grupa Cygan
29BORKOWSKA MAJA2019DC27CROS MSR & Toyota Grupa Cygan

11

Marceli-Rower.Biz

PUNKTY : 1778.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
19Walkiewicz Igor1999M2415MAXMarceli-Rower.Biz541.34
498Marcelewicz Barbara1978KOpen44MAXMarceli-Rower.Biz521.03
8Horecki Marcin1977M42611MINIMarceli-Rower.Biz378.00
1498Wróblewski Marcin1982M48438MINIMarceli-Rower.Biz338.25
1511Graczyk Kamil1979M413464MINIMarceli-Rower.Biz317.12
948Moroz Piotr1981M413766MINIMarceli-Rower.Biz316.19
1039Księżak Karolina1982K4189MINIMarceli-Rower.Biz305.33
1107Bogdański Jacek1959M61815MINIMarceli-Rower.Biz287.22
536Kozak Mariusz1975M420290MINIMarceli-Rower.Biz278.58
786Wrzesiński Adam1984M322347MINIMarceli-Rower.Biz267.63

12

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 1743.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
935Mrowiński Adam1979M42012MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM562.41
1298Dobrzyńska Natalia2007K111MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
616Dobrzyński Michał1975M465MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM393.44
1194Dąbrowski Krzysztof2008MJ121MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM388.13
118Surdyk Alicja2007K132MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM382.27
959Kiljan Franek2008MJ322MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM373.41
351Rowicki Rafał1978M43314MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM373.32
1026Mucharski Piotr1995M2382MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM370.27
477Macnar Wilhelmina2009KJ41MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM369.49
125Koc Fabian2009MJ553MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM355.48
349Kwartnik Hieronim2009MJ674MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM349.88
944Klaus Albert1975M47836MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM342.55
336Białek Tomasz1963M6791MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM342.54
683Dzięcioł Włodzimierz1972M58714MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM337.81
180Nowak Jan1962M61684MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM297.17
1091Dudkowski Tymoteusz2010C433FANKAMYK Radzymin MTB TEAM198.57
1090Dudkowski Leonard2012C362FANKAMYK Radzymin MTB TEAM195.83
117Koc Patrycja2013D322FANKAMYK Radzymin MTB TEAM190.43
1088Dudkowska Maja2015D293FANKAMYK Radzymin MTB TEAM162.14
5Mrowińska Marta2019DC23CROSKAMYK Radzymin MTB TEAM

13

BAGSTAR

PUNKTY : 1732.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
475Kurowski Ernest1976M462MAXBAGSTAR599.44
978Klimkiewicz Przemysław1971M56912MAXBAGSTAR495.22
993Dąbek Marek1984M311624MINIBAGSTAR323.09
981Klimkiewicz Antoni2007M11417MINIBAGSTAR314.70
977Marcinkiewicz Łukasz1989M314530MINIBAGSTAR312.01
988Owczarczyk Michał1980M415974MINIBAGSTAR304.17
990Klusek Piotr1983M419988MINIBAGSTAR281.69
984Weis Mariusz1988M323451MINIBAGSTAR259.87
975Nawrocka Martyna1992K3296MINIBAGSTAR257.51
976Romanowska Ewelina1985K3339MINIBAGSTAR238.76
995Bondarczuk Konrad1980M4265110MINIBAGSTAR217.97
992Gutowski Mariusz1977M4269112MINIBAGSTAR214.96
982Zaremba Marek1979M4275114MINIBAGSTAR188.85

14

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1664.72

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
964Kwiatkowski Michał1983M41710MAXTEAM PKO BANK POLSKI569.88
105Urbańczyk Jakub1975M47227MAXTEAM PKO BANK POLSKI484.79
49Duda Ewelina1987K3154MINITEAM PKO BANK POLSKI312.79
94Rok Robert1980M416779MINITEAM PKO BANK POLSKI297.26
1762Bochenek Wojciech1965M518933MINITEAM PKO BANK POLSKI285.05
499Siudalski Marcin1971M524343MINITEAM PKO BANK POLSKI253.44
63Janikowski Robert1966M525245MINITEAM PKO BANK POLSKI246.32
82Pazdan Piotr1972M526649MINITEAM PKO BANK POLSKI216.75

15

ROWERYDUDA TEAM

PUNKTY : 1603.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
361Rząsowska Anna1982KOpen22MAXROWERYDUDA TEAM580.74
360Duda Robert1969M5477MAXROWERYDUDA TEAM524.32
344Kożuszek Michał1995M2659MAXROWERYDUDA TEAM498.38

16

BICYKL PIASECZNO

PUNKTY : 1592.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1411Lichocka Agata1983KOpen77MAXBICYKL PIASECZNO501.36
72Jarszak Jarosław1972M5254MINIBICYKL PIASECZNO378.19
961Kunka Mariusz1970M5295MINIBICYKL PIASECZNO374.65
1488Sieczkowski Paweł1985M38618MINIBICYKL PIASECZNO338.13
553Kociszewski Łukasz1986M315836MINIBICYKL PIASECZNO304.70
439Zawadzka-Kowalska Agnieszka1984K3205MINIBICYKL PIASECZNO299.86
750Trzciński Miłosz2012C3134FANBICYKL PIASECZNO167.16
1011Kociszewski Jakub2017C14512FANBICYKL PIASECZNO129.37
1413Trzciński Bartosz2015C25317FANBICYKL PIASECZNO122.98
38Kociszewski Stanisław2019CC24CROSBICYKL PIASECZNO

17

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1591.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M4127MAXBike Fun Legionowo573.81
1031Świątnicki Damian1992M35712MINIBike Fun Legionowo354.91
505Ciskowski Marcin1980M45926MINIBike Fun Legionowo354.27
1350Gryziak Anna1981K4167MINIBike Fun Legionowo308.98
1982Karpiński Norbert1982M421494MINIBike Fun Legionowo272.62

18

VORTUNE EQUITY BIKE TEAM

PUNKTY : 1560.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
636Siewierski Tomasz1979M411MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM400.00
624Żydek Paweł1989M394MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM392.79
1791Modecki Gerard1978M4179MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM383.98
625Adamczyk Krzysztof1971M5202MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM383.76
621Grenda Kamil1995M2211MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM383.65

19

LIRENE BIKE TEAM

PUNKTY : 1462.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
804Badowski Jacek1967M57613MAXLIRENE BIKE TEAM482.85
811Rębiś Joanna1975K4104MINILIRENE BIKE TEAM341.20
810Rębiś Tomasz1974M49543MINILIRENE BIKE TEAM333.79
817Kożuchowska Aneta1976K41910MINILIRENE BIKE TEAM304.26
806Matysiak Beata1980K42413MINILIRENE BIKE TEAM282.54
800Wysocki Grzegorz1957M62077MINILIRENE BIKE TEAM276.50
809Śpiewak Aleksander1995M223516MINILIRENE BIKE TEAM259.68
812Ryszewski Grzegorz1966M525144MINILIRENE BIKE TEAM247.18
818Walczak Adrianna1992K3328MINILIRENE BIKE TEAM240.06
815Skotnicki Bartosz1981M4260109MINILIRENE BIKE TEAM233.97

20

Stajnia Rowerowa Team

PUNKTY : 1415.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
274Tokarz Paweł1973M5223MINIStajnia Rowerowa Team381.71
740Krzyczkowski Michał1998M2635MINIStajnia Rowerowa Team350.73
83Tenerowicz Michał1983M47334MINIStajnia Rowerowa Team345.42
1711Wierzejski Michał1982M49242MINIStajnia Rowerowa Team337.39
44Zachwieja Eugeniusz1959M61473MINIStajnia Rowerowa Team311.50
440Kielak Paweł1981M421897MINIStajnia Rowerowa Team269.48

21

JEŹDZIMY ! RADZYMIN

PUNKTY : 1382.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
309Barankiewicz Kamil1986M33511MAXJEŹDZIMY ! RADZYMIN545.43
730Rorbach Paweł1972M56411MAXJEŹDZIMY ! RADZYMIN499.48
1111Tyczyński Artur1977M49141MINIJEŹDZIMY ! RADZYMIN337.44

22

ZERWANI Z ŁAŃCUCHA

PUNKTY : 1374.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1717Janicki Sławomir1971M5498MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA523.97
1616Bachański Rafał1977M46725MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA495.32
1212Bielecka Magdalena1978K462MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA355.46

23

HORNET TEAM

PUNKTY : 1355.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
278Mirecki Zbigniew1981M45022MINIHORNET TEAM363.27
795Kowalewski Bartosz1984M37716MINIHORNET TEAM342.57
18Podgórski Bartosz1987M38217MINIHORNET TEAM341.54
1258Budzikowski Michał1980M415272MINIHORNET TEAM308.55
213Utnicki Marek1985M316437MINIHORNET TEAM299.65
1641Mazurkiewicz Piotr1973M517329MINIHORNET TEAM292.48
1931Szuchnik Sebastian1986M319543MINIHORNET TEAM282.79
1997Olter Klaudia1997K2253MINIHORNET TEAM279.50
965Skrętowski Michał1990M324954MINIHORNET TEAM247.75
791Kapuściński Artur1984M325556MINIHORNET TEAM243.49
1991Mirecki Bartłomiej1991M325857MINIHORNET TEAM241.65
2011Śledź Wiktor2011C4269FANHORNET TEAM154.37
280Mirecki Cezary2015C24916FANHORNET TEAM126.56
279Mirecka Alina2012D3218FANHORNET TEAM122.10
1154Budzikowska Zuzanna2012D3229FANHORNET TEAM121.73

24

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1196.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1035Nowak Artur1973M55810MAXTIMBUD TEAM508.47
401Świderski Tadeusz1968M5469MINITIMBUD TEAM369.69
407Tomaszewski Bogdan1974M413163MINITIMBUD TEAM318.82

25

PEGO.CC iFON

PUNKTY : 1170.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1070Andrzejczuk Adam1995M241MAXPEGO.CC iFON599.87
139Leciejewski Kamil1983M4169MAXPEGO.CC iFON570.14

26

ENEA KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 1130.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
610Mikołajczuk Łukasz1981M49637MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE429.64
609Golec Tomasz1979M44018MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE370.00
949Wierzbicki Maciej1985M310120MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE330.72

27

SRS Zamienie

PUNKTY : 1111.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
14Szucki Mateusz1993M35916MAXSRS Zamienie507.03
58Malinowski Marcin1980M47535MINISRS Zamienie343.09
1493Kaczmarczyk Daniel1991M323049MINISRS Zamienie261.67

28

NIEWIADÓW

PUNKTY : 1060.48

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1180Mierzwa Marek1977M43415MININIEWIADÓW371.53
1490Szczepański Mariusz1979M43516MININIEWIADÓW371.48
769Wrzesień Robert1965M513323MININIEWIADÓW317.47

29

V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI

PUNKTY : 957.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1098Kostrzewa Jakub1998M2153MAXV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI570.17
164Szczepański Mateusz2004M1131MINIV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI387.16

30

TRANSPROJEKT WARSZAWA

PUNKTY : 925.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
473Nagłowski Bartłomiej1982M411251MINITRANSPROJEKT WARSZAWA325.14
472Noskiewicz Jacek1979M411753MINITRANSPROJEKT WARSZAWA322.99
779Natkański Oskar1992M320645MINITRANSPROJEKT WARSZAWA277.73

31

Data Science House Cycling Club

PUNKTY : 920.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
323Kamecki Jerzy1971M5559MAXData Science House Cycling Club510.97
1192Kołodziejczyk Piotr1975M4257107MINIData Science House Cycling Club242.18
1193Nagłowski Piotr1999M228018MINIData Science House Cycling Club167.76

32

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 919.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1386Pruś Lucjan2007M1765MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI342.69
880Mazur Szymon2010C444FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI198.01
569Majgier Dawid2011C475FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI189.74
879Zakrzewski Franciszek2011C486FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI189.35
1171Nazaruk Marika2012D333FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI184.35
145Luszka Zuzanna2012D344FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI181.35
144Luszka Jan2014C2101FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI178.58
1367Piętka Hanna2014D261FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI174.69
1809Aksamit Yavora2014D272FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI172.90
758Milczarek Antoni2013C3123FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.23
1085Luszka Wiktoria2016D181FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI164.84
1169Kurek Fryderyk2012C3145FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI164.60
249Kałuski Damian2016C1191FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI158.89
286Tomiło Lucjan2016C1202FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI158.79
884Przybysz Aleksander2016C1224FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI157.56
628Gajewska Małgorzata2013D3126FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI149.78
237Walczak Filip2015C2307FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI146.73
2017Dobrzyński Krzysztof2017C1337FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI141.38
626Gajewska Kinia2016D1173FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI136.87
161Bilski Krzysztof2015C24212FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI133.86
832Mierzwicka Natalia2015D2207FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI123.36
22Pasiewicz Anna2018DC21CROSWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

33

WODOCIĄGI WARSZAWSKIE

PUNKTY : 900.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
861Zarzycki Michał1972M5313MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE546.76
732Kamińska Anna1983K473MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE354.20

34

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 789.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
446Tabor Filip2006M1281MAXWIELISZEW HERON TEAM547.03
147Gramann Andrzej1949M72569MINIWIELISZEW HERON TEAM242.75

35

WBD BIKE TEAM

PUNKTY : 780.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
954Kucher Maksym1994M2746MINIWBD BIKE TEAM344.90
1274Markowski2 Marcin1977M4239103MINIWBD BIKE TEAM258.63
1700Śleszyński Piotr1975M4279116MINIWBD BIKE TEAM177.06

36

SOLLERS CYCLING

PUNKTY : 775.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1106Wrotek Piotr1981M49135MAXSOLLERS CYCLING451.05
497Granat Daniel1987M311423MINISOLLERS CYCLING324.11

37

GoldenBike Team

PUNKTY : 756.94

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
364Chodkiewicz Szymon2007M1232MINIGoldenBike Team379.48
363Chodkiewicz Kacper2005M1274MINIGoldenBike Team377.46

38

Bolo Bike Team

PUNKTY : 755.2

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M47528MAXBolo Bike Team 482.85
775Gocłowski Cezary1975M421696MINIBolo Bike Team 272.35

39

ENERP

PUNKTY : 705.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
380Choroszczyński Bartłomiej1992M315435MINIENERP306.39
1275Choroszczyńska Marta1993K33611MINIENERP210.02
1476Duszyński Piotr1965M527451MINIENERP189.22

40

LESZ GO ROGÓW

PUNKTY : 702.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1094Szczepaniak Andrzej1974M419786MINILESZ GO ROGÓW282.60
1095Szczepaniak Mikołaj2009MJ2206MINILESZ GO ROGÓW268.05
1096Szczepaniak Lena2012D3105FANLESZ GO ROGÓW152.30

41

Wataha Grójec

PUNKTY : 691.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
295Koc Krzysztof1986M3478MINIWataha Grójec369.67
1430Sztuka Artur1978M412056MINIWataha Grójec321.54

42

DZIKA WATAHA

PUNKTY : 678.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
234Boratyński Marcin1977M46529MINIDZIKA WATAHA350.54
1351Derewońko Paweł1983M410648MINIDZIKA WATAHA327.75

43

PATNET TEAM

PUNKTY : 673.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
115Grzegorczuk Tomasz1973M58418MAXPATNET TEAM460.10
378Zienkiewicz Jan1946M727010MINIPATNET TEAM213.03

44

UKS KOLARZ NADARZYN

PUNKTY : 670.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
283Krasuski Mikołaj2010C422FANUKS KOLARZ NADARZYN199.50
176Klimkiewicz Stanisław2011C497FANUKS KOLARZ NADARZYN180.64
154Federowicz Maja2016D1152FANUKS KOLARZ NADARZYN148.13
30Dziel Filip2016C1315FANUKS KOLARZ NADARZYN142.36
633Mularczyk Emilia2014D2185FANUKS KOLARZ NADARZYN133.51

45

IGT MTB TEAM

PUNKTY : 668.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
102Sztylka Rafał1974M45424MINIIGT MTB TEAM356.88
1383Somow Norbert1973M514625MINIIGT MTB TEAM311.89

46

SAMI SWOI

PUNKTY : 637.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
250Iwaniuk Michał2003M2413MINISAMI SWOI369.99
1719Iwaniuk Marek1971M522140MINISAMI SWOI267.99

47

PWPW RACING TEAM

PUNKTY : 616.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1499Rybicki Artur1978M413665MINIPWPW RACING TEAM316.59
1718Urbański Bartłomiej1980M416276MINIPWPW RACING TEAM300.22

48

LOGWIN POLAND

PUNKTY : 599.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1028Dąbkowski Wojciech1988M332MAXLOGWIN POLAND599.95

49

JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW

PUNKTY : 569.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
306Paluch Kamil1990M3184MAXJASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW569.35

50

INTRO ACADEMY.PL

PUNKTY : 554.5

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
530Wierzbicki Kacper2006M1243MINIINTRO ACADEMY.PL378.26
790Bucholc Roman2014C2112FANINTRO ACADEMY.PL176.24
9BUCHOLC Róża2019DC24CROSINTRO ACADEMY.PL

51

PROCTER & GAMBLE CYCLING TEAM

PUNKTY : 547

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
337BAZYDŁO MARCIN1988M3298MAXPROCTER & GAMBLE CYCLING TEAM547.00

52

Michael Strom

PUNKTY : 543.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
858Ząbczyński Michał1983M43818MAXMichael Strom543.42

53

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 482.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1063Borowiec Mariusz1973M517128MINIPZU SPORT TEAM295.44
534Marcinek Krzysztof1980M4277115MINIPZU SPORT TEAM186.98

54

LC ELEKTRONIK

PUNKTY : 480.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
419Myszkowski Bartłomiej1976M421292MINILC ELEKTRONIK 273.54
421Gapisz Marcin1985M327259MINILC ELEKTRONIK 206.73

55

HOT WHEELS

PUNKTY : 478.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1771Jaworski Krzysztof2012C3167FANHOT WHEELS162.27
219Bralski Aleksander2012C3178FANHOT WHEELS162.05
692Bralski Tomasz2015C2255FANHOT WHEELS154.52

56

STRABAG BIKE TEAM

PUNKTY : 461.16

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1929Błaszczyk Paweł1982M48330MAXSTRABAG BIKE TEAM461.16

57

ESKOM

PUNKTY : 460.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1495Zygner Tomasz1984M312426MINIESKOM320.78
612Buczel Eryk2017C1348FANESKOM139.96
47Buczel Mia2020DC14CROSESKOM

58

SII CYCLING TEAM

PUNKTY : 457.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1363Broda Maciej1988M325455MINISII CYCLING TEAM244.57
1159Mucha Grzegorz1979M4271113MINISII CYCLING TEAM212.48

59

VeloBank Team

PUNKTY : 453.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
707Lasek Marcin1974M48934MAX VeloBank Team453.01

60

ELEKTROLUZ

PUNKTY : 447.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
866Przeworski Marcin1987M39919MINIELEKTROLUZ333.37
2015Przeworski Mikołaj2015C25921FANELEKTROLUZ113.96
151Przeworski Miłosz2019CC215CROSELEKTROLUZ

61

TRIATHLON SIEDLCE TEAM

PUNKTY : 388.15

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1240Duda Sebastian1987M3115MINITRIATHLON SIEDLCE TEAM388.15

62

POLSKI KLUB MTB

PUNKTY : 383.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M41910MINIPOLSKI KLUB MTB383.88

63

WYDOLNOSC PL

PUNKTY : 369.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
134Czachor Piotr1974M44219MINIWYDOLNOSC PL369.88

64

Probis Bike Team

PUNKTY : 369.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1157Stefanek Grzegorz1973M5438MINIProbis Bike Team369.86

65

ORANGE POLSKA

PUNKTY : 369.78

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
40Chojecki Michał1974M44521MINIORANGE POLSKA369.78

66

RETRO TEAM

PUNKTY : 360.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1261Kozłowski Mateusz1991M35211MINIRETRO TEAM360.52

67

CNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY

PUNKTY : 358.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
215Błazucka Zuzanna2013D311FANCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY200.00
216Błazucki Stanisław2016C1213FANCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY158.62

68

Elemi Jasienica Team

PUNKTY : 354.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
860Jednorowski Michał1978M45625MINIElemi Jasienica Team354.96

69

Bettermaker Gang Bike

PUNKTY : 354.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
22Rees Robert1965M55811MINIBettermaker Gang Bike354.86

70

ROWEROWA REDUTA

PUNKTY : 351.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
428Skoneczny Kamil1997M2614MINIROWEROWA REDUTA351.37

71

BIKE CONCEPT

PUNKTY : 350.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1494Kita Marcin1978M46428MINIBIKE CONCEPT350.59

72

KS HURTAP

PUNKTY : 349.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
99Witkowski Bernard1979M46931MINIKS HURTAP349.14

73

BŁAŻEJ KIELAK 1,5 procent

PUNKTY : 341.81

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
431Kielak Sławomir1972M58012MINIBŁAŻEJ KIELAK 1,5 procent341.81

74

MARIO BIKE TEAM

PUNKTY : 337.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
119Skoszkiewicz Mariusz1975M49040MINIMARIO BIKE TEAM337.63

75

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 334.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
522Hofman Igor2007M1946MINIKOMOBIKE SCOTT334.08

76

DC BIKE TEAM

PUNKTY : 333.55

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
414Czernoch Piotr1961M6962MINIDC BIKE TEAM333.55

77

MERCK

PUNKTY : 333

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1497Stankowski Piotr1972M510019MINIMERCK333.00

78

JÓZEFÓW

PUNKTY : 330.47

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
436Królewski Karol1982M410346MINIJÓZEFÓW330.47

79

PIASECKI CONCEPT

PUNKTY : 323.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1361Piasecki Andrzej1953M71151MINIPIASECKI CONCEPT323.62

80

JALEX

PUNKTY : 322.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
969Demiańczuk Tomasz1982M411854MINIJALEX322.97

81

PREDATORY

PUNKTY : 321.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
562Roman Przemysław1969M512121MINIPREDATORY321.49

82

CIASTECZKOWY POTWÓR

PUNKTY : 321.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
238Walczak Daniel1986M312225MINICIASTECZKOWY POTWÓR321.44

83

BIKEHOLIC TEAM

PUNKTY : 318.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1379Klewaczew Andrzej1964M513222MINIBIKEHOLIC TEAM318.65

84

FLOW TWIN

PUNKTY : 315.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1156Walczyk Marcin1978M414068MINIFLOW TWIN315.34
63Walczyk Apolonia2019DC29CROSFLOW TWIN
114Walczyk Helena2019DC210CROSFLOW TWIN

85

KONICA MINOLTA BS TEAM

PUNKTY : 313.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
29Charzyński Kamil1990M314329MINIKONICA MINOLTA BS TEAM313.11

86

RAZEM TRENUJEMY SPORT

PUNKTY : 306.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
370Małolepszy Janusz1970M515526MINIRAZEM TRENUJEMY SPORT306.30

87

Bike Club Janów Lubelski

PUNKTY : 305.91

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
362Nita Rafał1999M21568MINIBike Club Janów Lubelski305.91

88

KRAINA DRZWI BIKE TEAM

PUNKTY : 305.74

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
395Grocholewicz Mariusz1974M415773MINIKRAINA DRZWI BIKE TEAM 305.74

89

BAJKIDS

PUNKTY : 301.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1359Kasperek Szymon2012C32910FAN BAJKIDS152.13
232Orłowska-Dubas Antonina2013D3137FAN BAJKIDS148.93

90

KUŹNIA TALENTÓW

PUNKTY : 288.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1390Chyczewski Rafał1973M517830MINIKUŹNIA TALENTÓW288.90

91

CYKLON

PUNKTY : 286.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
39Laskowski Paweł1985M318341MINICYKLON286.12

92

Przygoda Na Dwóch Kółkach

PUNKTY : 285.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
742Przygoda Marek1961M61886MINIPrzygoda Na Dwóch Kółkach285.06

93

Hellmann Logistics Team Warszawa

PUNKTY : 277.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2016Siemiński Marcin1985M320544MINIHellmann Logistics Team Warszawa277.79

94

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 274.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
13Kopp Przemysław1969M521139MINIPRZYPAŚNIKI TEAM274.22

95

ABSOLUTE BIKE TEAM

PUNKTY : 266.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
535Marciniak Krzysztof1954M62259MINIABSOLUTE BIKE TEAM266.37

96

COZMOBIKE

PUNKTY : 248.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
47Możański Grzegorz1944M72477MINICOZMOBIKE248.90

97

PŁOCKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 248.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
753Szewczyk Benedykt1948M72488MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI248.29

98

DABE COSMETIC

PUNKTY : 226.96

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1758Zalewski Dariusz1969M526347MINIDABE COSMETIC226.96

99

ACREDITED EUROPEAN SCHOOL(AES)

PUNKTY : 225.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Neisse Jan2015C2358FANACREDITED EUROPEAN SCHOOL(AES)139.82
1708Akhundlu Fikrat2014C26824FANACREDITED EUROPEAN SCHOOL(AES)85.42

100

TRIATHLON SIEDLCE CLUB

PUNKTY : 200

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
691SKORUPKA ALAN2010C411FANTRIATHLON SIEDLCE CLUB200.00

101

Kampi Bike MTB TEAM

PUNKTY : 162.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2013Zajączkowski Antoni2013C3156FANKampi Bike MTB TEAM162.86

102

Szybkie Byki

PUNKTY : 154.79

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
136Warowny Wojciech2015C2244FANSzybkie Byki154.79

103

Zielonki-Parcela

PUNKTY : 141.45

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
796Stankiewicz Miłosz2016C1326FANZielonki-Parcela141.45

104

PESKÓW

PUNKTY : 120.18

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
844Mytsiak Nazar2012C35414FANPESKÓW120.18

105

DKWADRAT.PL

PUNKTY : 99.92

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1487Stasz Maja2015D2258FANDKWADRAT.PL99.92

106

BAJKIDS

PUNKTY : 92.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
236Brzeziński Jakub2016C16720FANBAJKIDS92.66

107

Varso Racing Team

PUNKTY : 84.37

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1136Łazarska Maja2017D1265FANVarso Racing Team84.37
Hosting ESKOM