7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Marki (Zimowy PBM), 2019-03-17

Klasyfikacja Drużynowa OPEN

1

IM Logistic Rafbike Cycling Team

PUNKTY : 2314.57

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
18Kamińska Izabela1989KOpen11MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team600.00
16Sajnóg Anna1989KOpen22MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team598.52
15Zakrzewski Jerzy1984M376MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team572.45
20Kaniewski Rafał1994M2201MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team543.60
483Janas Marek1990M2404MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team527.65
17Sadowski Marcin1989M27812MAXIM Logistic Rafbike Cycling Team472.66
451Guzenda Michał2002M1203MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team343.48
484Bazańska Marta1991K2153MINIIM Logistic Rafbike Cycling Team283.26

2

KK Catena Wyszków

PUNKTY : 2232.6

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
191Góralewski Łukasz1983M333MAXKK Catena Wyszków599.42
192Trzciński Paweł1972M4132MAXKK Catena Wyszków560.42
193Bralewski Mirosław1963M5281MAXKK Catena Wyszków537.25
530Parys Robert1982M33017MAXKK Catena Wyszków535.51
194Antoniak Adam1978M46617MAXKK Catena Wyszków489.64
187Wojtkowski Adam1985M393MINIKK Catena Wyszków366.53
186Stempień Marek1978M43311MINIKK Catena Wyszków324.57
497Puławski Andrzej1978M44013MINIKK Catena Wyszków323.49
496Mroczek Hubert1979M34115MINIKK Catena Wyszków322.73
188Wasiak Damian1982M34216MINIKK Catena Wyszków321.14
492Jastrzębski Stanisław1959M5668MINIKK Catena Wyszków299.38

3

MCP Bike Team

PUNKTY : 2169.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
272Radziszewska Katarzyna1991KOpen33MAXMCP Bike Team576.46
517Kudlak Marcin1979M387MAXMCP Bike Team566.31
565Papis Paweł1978M4299MAXMCP Bike Team535.74
89Bronikowski Przemysław1977M46416MAXMCP Bike Team490.51
479Dużyński Sebastian1975M48223MAXMCP Bike Team468.64
307Kubisiak Kacper1976M48524MAXMCP Bike Team462.61
558Skóra Artur1990M28613MAXMCP Bike Team461.50
572Trojanek Łukasz1985M38941MAXMCP Bike Team458.09
489Klicki Tomasz1977M49627MAXMCP Bike Team448.40
273Turski Przemysław1975M411134MAXMCP Bike Team424.90
266Ruciński Michał1981M3279MINIMCP Bike Team330.75
312Cieloch Tomasz1980M33513MINIMCP Bike Team324.24
181Romaniuk Sebastian1975M44916MINIMCP Bike Team317.88
331Janowski Alan2002M1605MINIMCP Bike Team302.74
320Wejner Olgierd1973M47222MINIMCP Bike Team294.93
374Kanownik Sławomir1975M49732MINIMCP Bike Team281.69
470Milewska Paulina1987K3227MINIMCP Bike Team264.69
345Maksimczuk Tomasz1983M313144MINIMCP Bike Team261.40
462Pytlik Łukasz1985M314249MINIMCP Bike Team255.63
577Juchnicki Sebastian1984M316557MINIMCP Bike Team237.52
463Kościk Łukasz1981M317561MINIMCP Bike Team226.77
383Jaczyński Karol2006C4107FANMCP Bike Team172.38
516Kudlak Malwina2006D4184FANMCP Bike Team129.47

4

WIELISZEW HERON TEAM

PUNKTY : 2154.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
444Sienkiewicz Artur1982M31110MAXWIELISZEW HERON TEAM565.41
448Witeska Jacek1984M32314MAXWIELISZEW HERON TEAM542.89
515Sienkiewicz Sebastian1980M33721MAXWIELISZEW HERON TEAM530.92
42Barańczyk Piotr1976M44712MAXWIELISZEW HERON TEAM514.84
98Gramann Andrzej1949M61384MAXWIELISZEW HERON TEAM393.62
400Jankowski Dariusz1973M43912MINIWIELISZEW HERON TEAM323.59
196Lipka Rafał1981M35118MINIWIELISZEW HERON TEAM315.20
100Kaczorowski Aleksander1946M71111MINIWIELISZEW HERON TEAM275.23
445Sobczak Aleksandra1994K2205MINIWIELISZEW HERON TEAM271.28
280Bogucki Zbigniew1946M71282MINIWIELISZEW HERON TEAM262.60
195Kordowski Konrad1980M315453MINIWIELISZEW HERON TEAM246.61
512Mazur Mikołaj1986M315554MINIWIELISZEW HERON TEAM246.61

5

KAMYK Radzymin MTB TEAM

PUNKTY : 2150.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
116Białek Patryk1988M3109MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM565.53
541Niebielski Bartosz2001M1151MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM553.55
446Pietrak Marcin1986M34423MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM519.25
119Mrowiński Adam1979M34925MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM512.50
113Szaturska Aleksandra2001KOpen77MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM490.46
122Gruca Karolina1977KOpen99MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM433.91
127Godlewski Adam1972M411938MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM413.84
491Toruszewski Zdzisław1960M51238MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM409.47
118Dorsz Jacek1980M33011MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM325.98
128Białek Tomasz1963M5456MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM320.29
129Nowak Jan1962M5477MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM318.40
121Rowicki Rafał1978M44815MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM317.99
117Dorsz Katarzyna1984K3115MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM297.77
123Surdyk Maciej1977M47524MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM294.67
124Rowicka Olga1976K4134MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM287.18
120Surdyk Joanna1978K4217MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM264.94
147Gancarz Marcin1977M413747MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM259.10
125Gruca Marcin1976M415651MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM244.32
112Dorsz Maciej2001M11789MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM224.78
111Surdyk Filip2005C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
106Gruca Michał2007C321FANKAMYK Radzymin MTB TEAM191.92
514Mrowiński Antoni2008C332FANKAMYK Radzymin MTB TEAM190.85
110Górczyński Konrad2005C464FANKAMYK Radzymin MTB TEAM187.71
107Wścisły Cezary2007C373FANKAMYK Radzymin MTB TEAM181.34
108Surdyk Alicja2007D373FANKAMYK Radzymin MTB TEAM174.80
104Dorsz Aleksandra2009D282FANKAMYK Radzymin MTB TEAM172.32
105Gancarz Zuzanna2008D3126FANKAMYK Radzymin MTB TEAM151.36
103Dudkowski Tymoteusz2010C2173FANKAMYK Radzymin MTB TEAM150.93
101Dudkowski Leonard2012C1254FANKAMYK Radzymin MTB TEAM133.18
102Kramska Julianna2011D1172FANKAMYK Radzymin MTB TEAM129.73
66Gruca Ewa2011D1234FANKAMYK Radzymin MTB TEAM105.26

6

NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL

PUNKTY : 2000.89

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
29Knapczyk Piotr1978M44511MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 519.25
455Jarosz Albert1975M45414MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 507.15
562Brzostek Rafał1975M46718MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 489.45
341Strąk Jarosław1982M36832MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 485.04
77Grot Mariusz1973M4228MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 337.05
377Baranowski Ryszard1946M71795MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 223.80

7

Absolute Bikes Team

PUNKTY : 1924.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
442Giziński Łukasz1982M355MAXAbsolute Bikes Team585.42
10Zygner Tomasz1984M33118MAXAbsolute Bikes Team534.35
578Krzysztof Zygner1978M413144MAXAbsolute Bikes Team403.15
86Marciniak Krzysztof1954M61333MAXAbsolute Bikes Team401.98
298Wasiłek Paweł1980M36727MINIAbsolute Bikes Team297.83

8

AGR PŁOŃSK

PUNKTY : 1830.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
248Wasążnik Marcin1991M26310MAXAGR PŁOŃSK492.26
265Bilicki Paweł1990M27211MAXAGR PŁOŃSK476.20
247Kornatowski Mateusz1988M39944MAXAGR PŁOŃSK444.54
432Paprota Przemysław1979M311550MAXAGR PŁOŃSK417.33

9

STAJNIA ROWEROWA TEAM

PUNKTY : 1816.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
233Staniak Mariusz2000M1393MAXSTAJNIA ROWEROWA TEAM527.98
206Krzyczkowski Michał1998M2506MAXSTAJNIA ROWEROWA TEAM511.76
249Miazek Jan2001M1938MAXSTAJNIA ROWEROWA TEAM452.32
238Górski Krystian2004MJ344MINISTAJNIA ROWEROWA TEAM324.46
357Skwarek Bartosz2004MJ888MINISTAJNIA ROWEROWA TEAM288.80
76Wachowicz Alan2005C4118FANSTAJNIA ROWEROWA TEAM166.67
97Janiak Franciszek2009C2245FANSTAJNIA ROWEROWA TEAM137.46

10

MARCELI TEAM

PUNKTY : 1743.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
264Kisson Daniel1981M35227MAXMARCELI TEAM510.49
213Walkiewicz Igor1999M1717MAXMARCELI TEAM477.12
270Graczyk Kamil1979M311449MAXMARCELI TEAM421.80
509Marcelewicz Piotr1976M4259MINIMARCELI TEAM333.70

11

DAMOVO BIKE TEAM

PUNKTY : 1697.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
9Ptaszyński Bartosz1980M38338MAXDAMOVO BIKE TEAM466.97
313Zwierko Łukasz1982M39743MAXDAMOVO BIKE TEAM447.91
8Wilczyński Rafał1978M412140MAXDAMOVO BIKE TEAM410.69
163Nieciecki Robert1972M414351MAXDAMOVO BIKE TEAM371.96
6Lalak Jacek1981M34617MINIDAMOVO BIKE TEAM318.61
7Kamiński Rafał1979M38632MINIDAMOVO BIKE TEAM289.32
566Borzęcki Adam1972M416452MINIDAMOVO BIKE TEAM237.81

12

Świat Rowerów Team

PUNKTY : 1686.9

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
88Skalski Kacper1982M31211MAXŚwiat Rowerów Team560.55
388Jankiewicz Bogusław1974M410832MAXŚwiat Rowerów Team426.88
44Marcinkiewicz Sebastian1979M310947MAXŚwiat Rowerów Team426.88
72Moćko Beata1972K4196MINIŚwiat Rowerów Team272.59

13

Bike Fun Legionowo

PUNKTY : 1631.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
332Górnicki Michał1985M36130MAXBike Fun Legionowo496.90
333Jankowski Robert1975M47721MAXBike Fun Legionowo474.20
157Niemyjski Jarosław1983M314653MAXBike Fun Legionowo354.99
323Cyckiewicz Robert1972M45720MINIBike Fun Legionowo305.88
519Ochędzan Grzegorz1979M36324MINIBike Fun Legionowo302.27
69Laczkowski Grzegorz1981M38230MINIBike Fun Legionowo291.14
410Kamiński Tomasz1982M315855MINIBike Fun Legionowo242.07

14

BIKE SALON TEAM

PUNKTY : 1585.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
487Mikołajczyk Paweł1996M2557MAXBIKE SALON TEAM504.58
79Tarnowska Justyna1979K311MINIBIKE SALON TEAM400.00
78Przybylski Piotr1981M3196MINIBIKE SALON TEAM343.60
482Sotyn Marcin1991M2211MINIBIKE SALON TEAM337.17
84Przybylski Witold2012C1223FANBIKE SALON TEAM140.05
83Zofia Przybylska2009D2226FANBIKE SALON TEAM119.51

15

UKK HURAGAN WOŁOMIN

PUNKTY : 1571.44

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
62Wyczółkowski Paweł2001M1434MAXUKK HURAGAN WOŁOMIN521.33
499Lach Kamil2003MJ71MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN368.61
208Petryszyn Maciej2004MJ152MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN356.06
319Goszczyński Kamil2003MJ323MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN325.44
48Krzemińska Aleksandra2006D422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN182.86
430Zieliński Tomasz2005C485FANUKK HURAGAN WOŁOMIN179.81

16

LOYALTY POINT RACING TEAM

PUNKTY : 1560.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
275Drzewiecki Marcin1974M4216MAXLOYALTY POINT RACING TEAM543.36
172Drzewiecki Grzegorz1979M34624MAXLOYALTY POINT RACING TEAM518.39
573Murdzia Tomasz1987M35929MAXLOYALTY POINT RACING TEAM499.09

17

Kraft Automotive Team

PUNKTY : 1445.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
230Kwiatkowski Rafał1985M37535MAXKraft Automotive Team474.65
324Busza Marcin1973M413547MAXKraft Automotive Team401.78
522Goluch Marcin1981M35922MINIKraft Automotive Team304.64
288Hofman Tomasz1964M512511MINIKraft Automotive Team264.60

18

SuperDrob Bike Team

PUNKTY : 1419.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
586Wachnik Wojtek1960M5733MAXSuperDrob Bike Team476.02
299Kowalski Ireneusz1970M4146MINISuperDrob Bike Team361.76
326Stanaszek Tadeusz1951M6681MINISuperDrob Bike Team295.92
587Wachnik Bożenna1954K4145MINISuperDrob Bike Team285.93

19

TIMBUD TEAM

PUNKTY : 1414.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
251Tomaszewska Julita1978K421MINITIMBUD TEAM362.17
252Kąkol Sławomir1964M5132MINITIMBUD TEAM362.03
253Ziółkowski Dariusz1980M3175MINITIMBUD TEAM354.37
258Pawlak Lidia1974K452MINITIMBUD TEAM335.83
254Świderski Tadeusz1968M5374MINITIMBUD TEAM323.92
452Patalan Dariusz1976M45619MINITIMBUD TEAM307.04
498Tomaszewski Jakub2003MJ705MINITIMBUD TEAM295.38
256Tomaszewski Bogdan1974M49631MINITIMBUD TEAM282.10

20

TEAM PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 1359.26

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
151Grabowicz Bartosz1989M28714MAXTEAM PKO BANK POLSKI460.04
553Pazdan Piotr1972M414452MAXTEAM PKO BANK POLSKI358.68
152Kostrzewa Jakub1986M310436MINITEAM PKO BANK POLSKI278.86
153Pawlikowski Sebastian1984M313043MINITEAM PKO BANK POLSKI261.68
346Rawska- Borowy Magdalena1989K2236MINITEAM PKO BANK POLSKI259.06
154Paradowski Waldemar1952M61536MINITEAM PKO BANK POLSKI248.12

21

Zerwani z łańcucha

PUNKTY : 1354.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
170Janicki Sławomir1971M49426MAXZerwani z łańcucha451.50
169Bielecka Magdalena1978K473MINIZerwani z łańcucha325.69
389Janicki Grzegorz1978M47825MINIZerwani z łańcucha292.01
500Kondratowicz Łukasz1989M2916MINIZerwani z łańcucha285.66
560Sikora Bartłomiej1989M21129MINIZerwani z łańcucha274.77
490Rosłon Jakub1990M215714MINIZerwani z łańcucha242.25
211Socha Igor2003MJ16110MINIZerwani z łańcucha240.28

22

RADZIO ROWERY

PUNKTY : 1353.62

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
235Nowaczewski Piotr1976M410529MAXRADZIO ROWERY428.87
294Dziubiński Przemysław1983M311348MAXRADZIO ROWERY424.47
236Kamiński Mirosław1959M510510MINIRADZIO ROWERY277.51
434Erber Dariusz1970M418160MINIRADZIO ROWERY222.77

23

IGT MTB TEAM

PUNKTY : 1326.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
246Somow Dariusz1962M5954MAXIGT MTB TEAM450.84
537Łuczyński Robert1967M51016MAXIGT MTB TEAM438.11
204Sztylka Rafał1974M410328MAXIGT MTB TEAM437.18

24

KK CYKLON WARSZAWA

PUNKTY : 1318

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
228Cygan Szymon1978M4143MAXKK CYKLON WARSZAWA560.30
476Bojdecki Filip1999M1656MAXKK CYKLON WARSZAWA490.12
544Wrona Piotr1970M412143MINIKK CYKLON WARSZAWA267.58

25

JAKOOBCYCLES BKK TEAM

PUNKTY : 1186.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
219Wolcendorf Jakub1975M461MAXJAKOOBCYCLES BKK TEAM581.85
52Skura Katarzyna1980K342MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM345.76
162Wolcendorf Edward1948M71393MINIJAKOOBCYCLES BKK TEAM258.69

26

KS ENERGIA KOZIENICE

PUNKTY : 1177.75

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
60Wójtowicz Wojciech1988M36231MAXKS ENERGIA KOZIENICE494.62
92Piskozub Jarosław1989M212416MAXKS ENERGIA KOZIENICE408.26
91Kubik Wiktoria1999K1183MINIKS ENERGIA KOZIENICE274.87

27

WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

PUNKTY : 1149.97

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
338Kamela Jan2000M1565MAXWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI502.02
40Godlewski Dominik2003MJ777MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI293.16
141Tabor Patrycja2009D251FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI180.48
140Tabor Filip2006C496FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI174.31
424Błaszczyk Michał2007C3124FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI159.51
38Dobosz Antoni2010C2151FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI151.19
2Woźniak Szymon2009C2162FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI151.06
274Drzewiecki Franek2011C1192FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI148.31
174Wysocka Emila2011D1131FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI140.12
99Wysocka Amelia2009D2144FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI140.01
53Drągowski Piotr2012C1295FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI127.14

28

PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

PUNKTY : 1135.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
480Śmiechurski Robert1966M51309MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 404.07
278Krupa Andrzej1963M5101MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 365.98
269Krupa Emil1987M3114MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM 365.02

29

RETRO STORK TEAM

PUNKTY : 1123.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
472Arcipowski Maciej1982M344MAXRETRO STORK TEAM585.56
11Kulesza Łukasz1981M32616MAXRETRO STORK TEAM537.71

30

Niewiadów Boro

PUNKTY : 1119.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
559Szczepański Mariusz1979M398MAXNiewiadów Boro565.79
534Szturnoga Sylwester1970M4164MAXNiewiadów Boro553.55

31

Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin

PUNKTY : 1110.61

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
503Gajewski Karol1982M38439MAXAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin465.39
150Krzyczkowska Malwina2004K161MINIAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin329.61
504Kornacka Alicja2008D3104FANAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin163.47
30Żytowiecki Jacek2008C3146FANAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin152.14
63Kaszewski Dawid2009C2234FANAkademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin138.35

32

T4B Team

PUNKTY : 1073.93

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
342Majkowski Krzysztof1994M2222MAXT4B Team543.01
506Kamiński Radosław1977M43610MAXT4B Team530.92

33

Mad Moose

PUNKTY : 1067

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
505Mikołajczyk Przemysław1975M410034MINIMad Moose281.37
550Waszczak Łukasz1983M312341MINIMad Moose265.97
535Gałązka Jarosław1991M213311MINIMad Moose260.84
501Kmoch Mariusz1980M313847MINIMad Moose258.82

34

Bike Concept

PUNKTY : 1065.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
67Starachowski Tomasz1963M5985MAXBike Concept446.87
65Lachowicz Dariusz1966M5385MINIBike Concept323.70
569Barnaś Paweł1975M47323MINIBike Concept294.85

35

TS MERAN OTWOCK

PUNKTY : 1055.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
61Ciaś Przemysław1974M49029MINITS MERAN OTWOCK288.46
232Szuchnik Sebastian1986M310135MINITS MERAN OTWOCK281.20
563Wierzbicki Jerzy1957M61183MINITS MERAN OTWOCK271.62
295Popis Maciej1978M418361MINITS MERAN OTWOCK213.76

36

MYBIKE.PL

PUNKTY : 1048.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
291Perczyński Radek1979M35126MAXMYBIKE.PL511.34
375Ślesicki Grzegorz1972M45017MINIMYBIKE.PL317.67
481Galeńska Anna1946K4268MINIMYBIKE.PL219.87

37

PIASECKI CONCEPT

PUNKTY : 1004.85

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
564Piasecki Patryk1986M322MAXPIASECKI CONCEPT599.85
473Piasecki Andrzej1953M61292MAXPIASECKI CONCEPT405.00

38

PZU SPORT TEAM

PUNKTY : 1001.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
380Grządka Przemysław1979M34222MAXPZU SPORT TEAM522.87
526Gustaw Agnieszka1986K3248MINIPZU SPORT TEAM255.46
524Marcinek Krzysztof1980M318062MINIPZU SPORT TEAM222.77

39

AirBike.pl

PUNKTY : 978.84

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
55Staniewski Michał1978M46015MAXAirBike.pl498.49
268Prus Marcin1983M36933MAXAirBike.pl480.35

40

Zabłudów Team

PUNKTY : 978.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
36Kamiński Krystian1985M32515MAXZabłudów Team538.06
545Tomaszewski Piotr1983M310045MAXZabłudów Team440.13

41

ROZTOCZE CYCLING TEAM

PUNKTY : 934.88

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
284Herc Sławomir1968M513610MAXROZTOCZE CYCLING TEAM395.13
243Podgórska Karolina1990K2164MINIROZTOCZE CYCLING TEAM277.86
285Król Paweł1983M312942MINIROZTOCZE CYCLING TEAM261.89

42

PEK-MONT EKIPA MTB

PUNKTY : 913.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
43Peciakowski Robert1973M4187MINIPEK-MONT EKIPA MTB352.06
49Kozłowski Cezary1981M3237MINIPEK-MONT EKIPA MTB334.50
386Szymerski Paweł1969M417457MINIPEK-MONT EKIPA MTB226.93

43

AGR PODLASIE

PUNKTY : 775.25

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
168Bojarczak Michał1974M422MINIAGR PODLASIE396.74
508Bojarczak Dawid2000M131MINIAGR PODLASIE378.51

44

LeSz Go ! Rogów

PUNKTY : 760.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
407Szczepaniak Andrzej1974M413546MINILeSz Go ! Rogów259.58
580Jedynak Jakub1973M417156MINILeSz Go ! Rogów229.99
408Szczepaniak Julia2007D3157FANLeSz Go ! Rogów139.51
409Szczepaniak Mikołaj2009C2266FANLeSz Go ! Rogów131.03

45

GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM

PUNKTY : 746.86

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Stękiel Jerzy1965M5342MAXGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM533.55
227Stękiel Dorota1965K4279MINIGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM213.31

46

Patnet Team

PUNKTY : 651.53

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
538Rajczyk Radosław1974M413245MAXPatnet Team403.15
245Kępa Marcin1977M415250MINIPatnet Team248.38

47

ISOVER MTB TEAM LUBLIN

PUNKTY : 647.68

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
582Trujnara Jarosław1980M3248MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN333.70
581Czachor Piotr1974M45418MINIISOVER MTB TEAM LUBLIN313.98

48

PRZYPAŚNIKI TEAM

PUNKTY : 642.63

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
311Iwański Tomasz1983M311739MINIPRZYPAŚNIKI TEAM272.15
133Kopp Przemysław1969M417055MINIPRZYPAŚNIKI TEAM231.63
310Rongiers Paweł1979M318663MINIPRZYPAŚNIKI TEAM138.85

49

Baran Cycling Team

PUNKTY : 611.13

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
142Brodzik Andrzej1963M5283MINIBaran Cycling Team329.52
160Piwowar Marek1957M6992MINIBaran Cycling Team281.61

50

KOMOBIKE SCOTT

PUNKTY : 610.66

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
557Chwiej Karolina1983KOpen66MAXKOMOBIKE SCOTT504.32
431Czyż Dawid2010C23410FANKOMOBIKE SCOTT106.34

51

Hurom Sławno Accent

PUNKTY : 600

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
521Gierczak Przemysław1982M311MAXHurom Sławno Accent600.00

52

DAX Rowery Legionowo

PUNKTY : 556.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
570Gawkowski Robert1973M412641MAXDAX Rowery Legionowo408.13
35Ołdak Leon2011C1181FANDAX Rowery Legionowo148.70

53

MGG Dobry Kurs Team

PUNKTY : 553.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
458Bożeń Jarosław1984M31712MAXMGG Dobry Kurs Team553.30

54

NASZ BIKE TEAM

PUNKTY : 552.19

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
296Marcinkiewicz Grzegorz1986M31913MAXNASZ BIKE TEAM552.19

55

Stanwex II TEAM

PUNKTY : 542.51

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
39Włazałek Aleksander1999M11158MINIStanwex II TEAM272.92
45Włazałek Mariusz1974M411941MINIStanwex II TEAM269.59

56

GERAPPA

PUNKTY : 542.06

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Kordek Sergiusz1976M4247MAXGERAPPA542.06

57

Venezia MTB

PUNKTY : 540.98

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
59Szulim Paweł1982M38733MINIVenezia MTB289.06
70Strzelecki Jakub1987M314851MINIVenezia MTB251.92

58

JBB Cycles

PUNKTY : 537.59

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
590Rynkiewicz Mariusz1978M4278MAXJBB Cycles537.59

59

Geodetic Dobry Kurs

PUNKTY : 536.49

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
457Osińska Adrianna1997KOpen44MAXGeodetic Dobry Kurs536.49

60

LOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW

PUNKTY : 534.12

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
518Dąbkowski Wojciech1988M33219MAXLOAD-LOK SYSTEMY MOCOWANIA ŁADUNKÓW534.12

61

Warmia Biskupiec

PUNKTY : 531.04

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
551Lemański Hubert2001M1352MAXWarmia Biskupiec531.04

62

SKK Sokół Sokółka

PUNKTY : 529.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
513Nadany Mariusz1990M2383MAXSKK Sokół Sokółka529.34

63

ETI LKKG Lublin

PUNKTY : 527.54

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
556Michalski Michał1997M2415MAXETI LKKG Lublin527.54

64

Wertepowiec Łochów

PUNKTY : 502.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
437Oniśk Damian2001M1162MINIWertepowiec Łochów354.89
583Masztalerz Jakub2006C4209FANWertepowiec Łochów147.67

65

Open Bike Team

PUNKTY : 496.01

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
96Florczak Arkadiusz1993M213412MINIOpen Bike Team260.56
94Florczak Kamil1985M316658MINIOpen Bike Team235.45

66

MONDIAL ASSISTANCE MTB

PUNKTY : 479.14

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
209Żebrowski Marcin1983M37034MAXMONDIAL ASSISTANCE MTB479.14

67

BIKE EXPO NARODOWY TEAM

PUNKTY : 474.38

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Stępień Tomasz1969M47620MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM474.38

68

Hurtap

PUNKTY : 472.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
507Poluchowicz Artur1974M47922MAXHurtap472.03

69

XBOX BIKE TEAM

PUNKTY : 458.34

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
532Wolny Wojciech1981M38840MAXXBOX BIKE TEAM458.34

70

KK24h

PUNKTY : 457.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
87Malinowski Zenon1956M6911MAXKK24h457.07

71

Cykliści Rypin

PUNKTY : 442.95

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
588Dykalska Martyna2003K182MINICykliści Rypin310.03
529Szymańska Amelia2008D3168FANCykliści Rypin132.92

72

Międzylesie

PUNKTY : 424.83

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
33Gawrysiak Maciej1967M51127MAXMiędzylesie424.83

73

WAWA BIKE TEAM

PUNKTY : 414.4

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
322Kajak Dariusz1977M411837MAXWAWA BIKE TEAM414.40

74

CODEPROUD MTB

PUNKTY : 403.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Orzechowski Paweł1977M410837MINICODEPROUD MTB275.86
182Orzechowski Stanisław2006C42710FANCODEPROUD MTB127.90

75

Inżynieria Rowerowa

PUNKTY : 400

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
413Sawa Robert1976M411MINIInżynieria Rowerowa400.00

76

Accelerating Poland Bike Team

PUNKTY : 376.32

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
456Adamczyk Paweł1982M341MINIAccelerating Poland Bike Team376.32

77

CRMS AUTO CZĘŚCI

PUNKTY : 376.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
143Cichocki Rafał1987M362MINICRMS AUTO CZĘŚCI376.17

78

PRUSZYŃSKI CYCLING TEAM

PUNKTY : 376.17

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
584Posadzy Tomasz1973M453MINIPRUSZYŃSKI CYCLING TEAM376.17

79

ALA TEAM

PUNKTY : 373.76

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
364Aleksander Zieleniewicz1957M61425MAXALA TEAM373.76

80

Płocki Klub Kolarski

PUNKTY : 368.05

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
93Polonis Wiktor1978M484MINIPłocki Klub Kolarski368.05

81

MTB MOSIR DUKLA

PUNKTY : 357.46

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
47Marek Kamil2006C442FANMTB MOSIR DUKLA188.74
37Marek Izabela2009D293FANMTB MOSIR DUKLA168.72

82

Trzecia

PUNKTY : 350.42

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
28Leszczyński Rafał1971M414754MAXTrzecia350.42

83

LKK LUKS SŁAWNO

PUNKTY : 336.03

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
520Jedynak Katarzyna2005D463FANLKK LUKS SŁAWNO177.84
549Jedynak Michał2007C3135FANLKK LUKS SŁAWNO158.19

84

Decathlon Team

PUNKTY : 314.29

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
224Gębara Rafał1985M35320MINIDecathlon Team314.29

85

Kross MTB Team

PUNKTY : 308.11

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
259Staniec Filip2000M1554MINIKross MTB Team308.11

86

Fantsmagoria Racing

PUNKTY : 302.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
378Sawicki Grzegorz1980M36123MINIFantsmagoria Racing302.36

87

MARO SPORT MTB TEAM

PUNKTY : 302.27

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
231Szymaniak Arkadiusz1970M46221MINIMARO SPORT MTB TEAM302.27

88

Wysportowani Racing Team

PUNKTY : 301.43

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
71Romanowski Kamil1981M36526MINIWysportowani Racing Team301.43

89

Zmit Team

PUNKTY : 295.56

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
207Iwaniuk Artur1989M2693MINIZmit Team295.56

90

Polski Klub MTB

PUNKTY : 295.02

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
379Miszczak Sławomir1985M37128MINIPolski Klub MTB295.02

91

COMP TEAM

PUNKTY : 290.36

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
218Tyczyński Artur1977M48427MINICOMP TEAM290.36

92

CZARNY LAS

PUNKTY : 290.1

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
494Zembrzuski Wojciech1978M48528MINICZARNY LAS290.10

93

ATOLBIKE

PUNKTY : 283.33

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
74Wróblewski Wojciech1986M39434MINIATOLBIKE283.33

94

Chyże Małpy

PUNKTY : 275.7

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
301Górski Paweł1971M410938MINIChyże Małpy275.70

95

Klub Kenko

PUNKTY : 273.22

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
315Matyszczak Damian2001M11147MINIKlub Kenko273.22

96

NADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA

PUNKTY : 253.3

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
459Chmiel Artur1975M414549MININADWIŚLAŃSKA GRUPA ROWEROWA253.30

97

WSKG ROWERY JAMRÓZ KENDA TEAM

PUNKTY : 241.35

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
474Nowak Kamil2004MJ1599MINIWSKG ROWERY JAMRÓZ KENDA TEAM241.35

98

Pro Family Sport Team

PUNKTY : 232.08

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
19Wypych Marcin1976M416954MINIPro Family Sport Team232.08

99

FIZJO.FIT

PUNKTY : 229.77

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
384Wrzesiński Adam1984M317260MINIFIZJO.FIT229.77

100

RKS FAMILY ACTIVE

PUNKTY : 200

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
359Wielgo Natalia2006D411FANRKS FAMILY ACTIVE200.00

101

Akademia Ruchu Płock

PUNKTY : 198.21

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
397Chrzanowski Ryszard1946M71846MINIAkademia Ruchu Płock198.21

102

SK Logo Service Stryków

PUNKTY : 182.52

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
362Skrzyńska Weronika2007D331FANSK Logo Service Stryków182.52

103

Alltop Stag Team

PUNKTY : 162.24

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
175Grudna Zuzanna2008D3115FANAlltop Stag Team162.24

104

VICTORIA RADZYMIN

PUNKTY : 144.67

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
428Gruchota Wojciech2008C3217FANVICTORIA RADZYMIN144.67

105

Wicher 2010

PUNKTY : 115.07

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
166Matysiak Maciej2010C2328FANWicher 2010115.07

106

PKO BANK POLSKI

PUNKTY : 82.65

zobacz szczegóły

NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
95Górak Kacper2012C1368FANPKO BANK POLSKI82.65