Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2024

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna DECATHLON, Dystans MINI Kategoria OPEN K

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyGóra Kalwaria
2024-05-12
punkty
czas
Radzymin
2024-06-09
punkty
czas
Piaseczno
2024-08-18
punkty
czas
Marki
2024-08-25
punkty
czas
Otwock
2024-09-29
punkty
czas
Wawer - Finał
2024-10-13
punkty
czas
1449Skura Katarzyna
K4
MSR & Toyota Grupa Cygan788.322400.00
01:23:07
388.32
01:25:46
    
2118Surdyk Alicja
K1
KAMYK Radzymin MTB TEAM780.902398.63
01:23:24
382.27
01:27:08
    
3477Macnar Wilhelmina
KJ
KAMYK Radzymin MTB TEAM735.842366.35
01:30:45
369.49
01:30:08
    
41212Bielecka Magdalena
K4
ZERWANI Z ŁAŃCUCHA712.122356.66
01:33:13
355.46
01:33:42
    
5388Zubenko Wiktoria
K3
MSR & Toyota Grupa Cygan660.582329.61
01:40:52
330.97
01:40:38
    
6439Zawadzka-Kowalska Agnieszka
K3
BICYKL PIASECZNO644.722344.86
01:36:25
299.86
01:51:04
    
71985Gettel Justyna
K3
MSR & Toyota Grupa Cygan641.972325.06
01:42:17
316.91
01:45:06
    
8817Kożuchowska Aneta
K4
LIRENE BIKE TEAM615.772311.51
01:46:44
304.26
01:49:28
    
91039Księżak Karolina
K4
Marceli-Rower.Biz615.692310.36
01:47:08
305.33
01:49:05
    
101118Sobczuk Joanna
K4
Warszawa597.682309.36
01:47:28
288.32
01:55:31
    
111275Choroszczyńska Marta
K3
ENERP471.272261.25
02:07:16
210.02
02:38:35
    
121298Dobrzyńska Natalia
K1
KAMYK Radzymin MTB TEAM400.001 400.00
01:23:16
    
13958Tkaczyk Sylwia
K3
BICYKL PIASECZNO384.411384.41
01:26:29
     
14287Dzięcioł Aleksandra
KJ
KAMYK Radzymin MTB TEAM379.511379.51
01:27:36
     
15520Dorsz Aleksandra
KJ
KAMYK Radzymin MTB TEAM366.261366.26
01:30:46
     
16424Spytek Justyna
K4
Warszawa328.031328.03
01:41:21
     
171129Andrzejczuk Katarzyna
K5
PEGO.CC iFON325.181325.18
01:42:15
     
18320Gawda Anna
K5
Jabłonna318.381318.38
01:44:26
     
1949Duda Ewelina
K3
TEAM PKO BANK POLSKI312.791 312.79
01:46:29
    
20923Rojek Justyna
K3
CONTABLE MTB TEAM312.001312.00
01:46:34
     
21397Strumnik Katarzyna
K3
TIMBUD TEAM311.211311.21
01:46:50
     
221350Gryziak Anna
K4
Bike Fun Legionowo308.981 308.98
01:47:48
    
231236Szymczyk Anna
K4
Otwock291.001291.00
01:54:15
     
242021Wojas Agnieszka
K5
TRAVELO MTB TEAM290.571290.57
01:54:25
     
25224Bralska Katarzyna
K4
Warszawa284.011 284.01
01:57:16
    
261125Dobrowolska Aleksandra
K3
VALUE ENGINEERING273.601273.60
02:01:31
     
271249Rosiak Małgorzata
K4
Warszawa272.021272.02
02:02:14
     
281712Stobiecka Karolina
K2
Warszawa272.001 272.00
02:02:27
    
291109Szota Emilia
K4
TEAM PKO BANK POLSKI250.371250.37
02:12:48
     
30818Walczak Adrianna
K3
LIRENE BIKE TEAM240.061 240.06
02:18:44
    
311714Jarzewicz Klaudia
K1
Warszawa178.931 178.93
03:06:09
    



Hosting ESKOM