Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2022

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MAX Kategoria OPEN M

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartySerock
2022-03-20
punkty
czas
Legionowo
2022-03-27
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2022-04-03
punkty
czas
Jabłonna
2022-04-24
punkty
czas
Żabia Wola
2022-05-01
punkty
czas
Nadarzyn
2022-05-08
punkty
czas
Góra Kalwaria
2022-06-05
punkty
czas
Perlejewo (podlaskie)
2022-06-19
punkty
czas
Wyszków
2022-06-26
punkty
czas
Ossów
2022-08-21
punkty
czas
Marki
2022-08-28
punkty
czas
Radzymin
2022-09-11
punkty
czas
Otwock
2022-09-25
punkty
czas
Wawer - Finał
2022-10-09
punkty
czas
1102Somow Dariusz
M5
CONTABLE MTB TEAM3936.888485.31
01:59:57
487.07
02:57:37
 502.72
01:57:58
502.19
01:49:49
521.96
02:05:31
491.60
02:21:00
488.26
03:38:14
457.77
02:56:07
     
2771Bolek Remigiusz
M4
Bolo Bike Team 3889.318474.00
02:02:48
488.14
02:57:14
469.78
02:09:06
492.77
02:00:21
497.46
01:50:51
518.09
02:06:27
485.76
02:22:42
 463.31
02:54:01
     
3248Mędel Piotr
M5
Stajnia Rowerowa Team3850.399466.23
02:04:51
460.68
03:07:47
460.68
02:11:39
483.42
02:02:40
496.56
01:51:03
521.82
02:05:33
482.52
02:23:39
478.48
03:42:42
458.79
02:55:44
     
4155Kado Mirosław
M5
WIELISZEW HERON TEAM3790.538460.72
02:06:21
466.72
03:05:21
460.49
02:11:42
472.83
02:05:25
485.78
01:53:31
503.70
02:10:04
463.16
02:29:39
477.13
03:43:20
      
5101Kuflewski Piotr
M4
Warszawa3754.368467.44
02:04:32
463.19
03:06:46
454.69
02:13:23
462.03
02:08:21
496.23
01:51:08
521.83
02:05:33
445.91
02:35:27
 443.04
03:01:58
     
6707Lasek Marcin
M4
Stajnia Rowerowa Team3615.568463.41
02:05:37
446.22
03:13:53
440.41
02:17:42
460.36
02:08:49
474.80
01:56:09
497.61
02:11:39
449.33
02:34:16
 383.42
03:30:16
     
744Zachwieja Eugeniusz
M6
Stajnia Rowerowa Team3478.988438.85
02:12:39
429.95
03:21:13
397.75
02:32:29
442.36
02:14:04
457.21
02:00:37
457.84
02:23:06
454.49
02:32:31
 400.53
03:21:17
     
8422Podębski Dariusz
M5
LIRENE BIKE TEAM3371.777470.97
02:03:36
466.72
03:05:22
 487.86
02:01:34
503.72
01:49:29
522.12
02:05:29
493.14
02:20:33
 427.24
03:08:42
     
9127Trawkowski Paweł
M4
HPE-ESKOM3261.306552.92
01:45:17
533.12
02:42:16
 543.22
01:49:10
553.42
01:39:39
565.26
01:55:54
513.36
02:15:01
       
10400Paprocki Michał
M4
LIRENE BIKE TEAM3251.377436.63
02:13:19
 461.92
02:11:18
456.22
02:09:59
 502.41
02:10:24
476.37
02:25:30
465.36
03:48:58
452.46
02:58:11
     
11166Jusiński Adrian
M3
DAMOVO BIKE TEAM3228.086546.24
01:46:34
536.99
02:41:06
543.21
01:51:39
 527.48
01:44:33
548.17
01:59:31
525.99
02:11:47
       
12751Zarzycki Michał
M4
WODOCIĄGI WARSZAWSKIE3218.066515.93
01:52:50
  511.32
01:55:59
 560.37
01:56:55
537.08
02:09:04
552.94
03:12:42
540.42
02:29:11
     
131397Sobiech Łukasz
M3
MARCELI TEAM3103.906526.33
01:50:36
523.13
02:45:22
516.52
01:57:25
523.74
01:53:14
  525.28
02:11:57
 488.90
02:44:54
     
14353Bąkowski Marcin
M4
Stajnia Rowerowa Team3093.226517.68
01:52:27
  522.03
01:53:36
 516.85
02:06:45
525.33
02:11:57
528.05
03:21:47
483.28
02:46:49
     
151963Kamiński Wojciech
M5
WODOCIĄGI WARSZAWSKIE3061.636502.95
01:55:44
509.90
02:49:40
 511.31
01:55:59
512.74
01:47:33
524.13
02:05:00
500.60
02:18:28
       
161174Mioduszewski Artur
M4
DAMOVO BIKE TEAM2998.865598.94
01:37:11
599.94
02:24:12
 600.00
01:38:50
  600.00
01:55:31
 599.98
02:14:22
     
17161Woźnica Łukasz
M2
DAMOVO BIKE TEAM2982.535598.92
01:37:11
599.90
02:24:12
 599.86
01:38:52
583.85
01:34:27
 600.00
01:55:31
       
18417Kopycki Jakub
M3
LIRENE BIKE TEAM2933.166482.26
02:00:42
480.49
03:00:03
466.69
02:09:57
  526.90
02:04:20
494.47
02:20:11
 482.35
02:47:09
     
19387Brzyski Rafał
M4
RETRO STORK TEAM2902.565576.90
01:40:54
575.99
02:30:12
 582.14
01:41:52
583.85
01:34:27
 583.68
01:58:45
       
20250Kado Grzegorz
M5
WIELISZEW HERON TEAM2901.836480.36
02:01:11
469.32
03:04:20
473.13
02:08:11
 504.90
01:49:13
 495.74
02:19:49
478.38
03:42:45
      
211324Trzciński Paweł
M4
KK Catena Wyszków2888.285576.29
01:41:01
575.96
02:30:12
565.35
01:47:16
578.82
01:42:27
    591.86
02:16:13
     
22600Gajewski Karol
M3
Grupa ANG2869.625576.89
01:40:54
 571.78
01:46:04
581.84
01:41:55
570.15
01:36:43
 568.96
02:01:50
       
23172Zwierko Łukasz
M3
DAMOVO BIKE TEAM2846.056455.78
02:07:43
 439.17
02:18:06
472.81
02:05:26
500.73
01:50:08
521.46
02:05:38
  456.10
02:56:46
     
24221Michalski Maciej
M4
RETRO STORK TEAM2827.825570.37
01:42:03
561.74
02:34:00
565.36
01:47:16
561.98
01:45:32
  568.37
02:01:57
       
25164Mierzejewski Tomasz
M4
DAMOVO BIKE TEAM2798.565541.28
01:47:32
  553.97
01:47:03
563.53
01:37:51
599.58
01:49:16
 540.20
03:17:15
      
261176Marcelewicz Piotr
M4
MARCELI TEAM2794.555555.26
01:44:50
  552.64
01:47:19
 581.52
01:52:40
549.09
02:06:14
556.04
03:11:38
      
27192Stępień Paweł
M3
Bike Fun Legionowo2774.685538.19
01:48:09
553.17
02:36:23
 548.14
01:48:11
 572.52
01:54:26
562.66
02:03:11
       
2870Borowiecki Tomasz
M4
MYBIKE.PL2747.656464.17
02:05:24
446.22
03:13:53
446.71
02:15:46
472.42
02:05:32
 492.85
02:12:56
 425.28
04:10:33
      
29921Perkowski Damian
M2
PT MAZURY TEAM EŁK2739.725   542.79
01:49:15
568.65
01:36:59
581.46
01:52:40
534.83
02:09:36
 511.99
02:37:28
     
30901Zagórski Jan Jakub
M4
Grupa ANG2735.935556.26
01:44:39
 544.90
01:51:18
 553.69
01:39:36
524.21
02:04:59
  556.87
02:24:46
     
311999Surmacki Michał
M4
WODOCIĄGI WARSZAWSKIE2731.895   537.77
01:50:17
553.08
01:39:42
579.95
01:52:58
532.96
02:10:03
 528.13
02:32:39
     
321159Kamiński Wojciech
M3
Grupa ANG2703.045  536.33
01:53:04
548.53
01:48:07
539.27
01:42:16
566.28
01:55:41
512.63
02:15:13
       
33290Aleksandrowicz Dariusz
M4
KK24h2695.025554.67
01:44:57
  480.53
02:03:25
 549.36
01:59:15
569.56
02:01:42
 540.90
02:29:03
     
34416Badowski Jacek
M5
LIRENE BIKE TEAM2687.046448.11
02:09:54
426.42
03:22:53
410.71
02:27:40
454.24
02:10:33
 500.52
02:10:54
447.04
02:35:03
       
35752Jednorowski Michał
M4
WODOCIĄGI WARSZAWSKIE2672.146469.32
02:04:02
438.73
03:17:11
443.02
02:16:54
472.78
02:05:26
  454.02
02:32:40
394.27
04:30:16
      
36326Kasznia Wojciech
M5
DITTA-SERIA MTB TEAM2667.465522.82
01:51:20
512.73
02:48:44
 543.33
01:49:09
553.17
01:39:41
 535.41
02:09:28
       
371327Wasiak Damian
M3
KK Catena Wyszków2639.445542.01
01:47:24
509.68
02:49:44
534.12
01:53:33
511.27
01:56:00
542.36
01:41:41
         
38115Krzemiński Jarosław
M5
Warszawa2639.385528.19
01:50:12
532.56
02:42:27
   560.41
01:56:54
516.38
02:14:14
 501.84
02:40:39
     
39590Wacławek Bogusław
M5
VELMAR BLACHY PRUSZYŃSKI TEAM2559.805 481.33
02:59:44
 502.86
01:57:56
508.41
01:48:28
548.19
01:59:31
519.01
02:13:33
       
4050Stępień Tomasz
M5
Bike Expo Narodowy Team2488.115516.55
01:52:41
 465.99
02:10:09
495.11
01:59:47
506.66
01:48:51
 503.80
02:17:35
       
41167Pęczkowski Andrzej
M5
DAMOVO BIKE TEAM2474.505   485.11
02:02:15
517.64
01:46:32
536.56
02:02:06
461.63
02:30:09
 473.56
02:50:15
     
42363Gos Grzegorz
M4
WGR Team2471.455491.08
01:58:32
495.91
02:54:27
473.16
02:08:10
511.16
01:56:01
  500.14
02:18:36
       
43193Gogół Artur
M4
DAMOVO BIKE TEAM2468.135 484.34
02:58:37
470.59
02:08:52
   499.95
02:18:39
521.20
03:24:26
492.05
02:43:51
     
44430Sładek Karol
M3
7R ROWMIX TEAM P/B 72D2400.004600.00
01:37:01
600.00
02:24:11
600.00
01:41:05
 600.00
01:31:54
         
451333Góralewski Łukasz
M3
KK Catena Wyszków2389.074589.43
01:38:45
599.65
02:24:16
 599.99
01:38:50
    600.00
02:14:22
     
46558Gawkowski Robert
M4
RETRO STORK TEAM2321.665460.90
02:06:18
473.25
03:02:48
436.23
02:19:01
451.28
02:11:25
 500.00
02:11:02
        
47513Ugniewski Mariusz
M4
TIMBUD TEAM2306.624576.13
01:41:02
583.05
02:28:23
565.31
01:47:17
582.13
01:41:52
          
48919Kulik Ryszard
M5
PT MAZURY TEAM EŁK2305.255   465.15
02:07:30
496.51
01:51:04
508.93
02:08:44
467.52
02:28:16
 367.14
03:39:36
     
49514Kąkol Sławomir
M5
TIMBUD TEAM2219.094562.81
01:43:26
575.95
02:30:12
549.34
01:50:24
   530.99
02:10:32
       
50105Zaręba Andrzej
M4
Warszawa2200.585416.03
02:19:55
 410.87
02:27:36
432.02
02:17:16
465.59
01:58:27
476.07
02:17:37
        
51563Ząbczyński Michał
M3
Warszawa2188.244553.85
01:45:06
537.18
02:41:03
534.13
01:53:33
  563.08
01:56:21
        
52247Grabowski Rafał
M2
KK24h2167.514541.44
01:47:31
561.13
02:34:10
 543.89
01:49:02
  521.05
02:13:02
       
531334Abramczyk Paweł
M4
KK Catena Wyszków2165.604542.99
01:47:12
537.17
02:41:03
 543.59
01:49:06
    541.85
02:28:47
     
54381Grudziński Tomasz
M6
Braci Leśnej2146.605448.61
02:09:45
 421.07
02:24:02
 445.79
02:03:42
457.82
02:23:06
  373.31
03:35:58
     
55603Staniewski Michał
M4
Grupa ANG2105.764517.98
01:52:23
 510.88
01:58:43
   524.86
02:12:04
552.04
03:13:01
      
56955Paszczyk Mariusz
M4
PT MAZURY TEAM EŁK2076.464   523.78
01:53:13
542.85
01:41:35
 518.62
02:13:39
 491.21
02:44:08
     
571471Patalan Dariusz
M4
TIMBUD TEAM2068.004537.66
01:48:16
495.32
02:54:39
516.43
01:57:26
   518.59
02:13:40
       
581337Skoczeń Michał
M3
KK Catena Wyszków2064.384494.82
01:57:38
512.38
02:48:50
513.73
01:58:03
543.45
01:49:07
          
591405Wróblewski Marcin
M3
MARCELI TEAM2037.404   484.28
02:02:27
510.57
01:48:01
541.74
02:00:56
500.81
02:18:24
       
60916Olszewski Sławomir
M6
PT MAZURY TEAM EŁK2032.024   500.64
01:58:27
517.55
01:46:33
524.07
02:05:01
489.76
02:21:32
       
61324Wódka Wojciech
M4
MYBIKE.PL2026.324512.68
01:53:32
498.95
02:53:23
  511.88
01:47:44
 502.81
02:17:51
       
621020Kominek Mikołaj
M4
NEXTIE Bike Team 2017.824491.58
01:58:25
498.25
02:53:38
  500.59
01:50:10
527.40
02:04:13
        
6338Żak Tomasz
M3
Łódź2004.304487.92
01:59:18
 475.46
02:07:33
 507.54
01:48:39
533.38
02:02:50
        
64744Pazdrowski Robert
M5
DAZAR OLIMPIC PIASECZNO1990.114   488.72
02:01:21
503.50
01:49:31
512.51
02:07:50
485.38
02:22:48
       
65620Rorbach Paweł
M4
WOŁOMIN1986.584  488.68
02:04:06
  524.90
02:04:49
495.12
02:20:00
 477.88
02:48:43
     
661725Borcuch Marcin
M4
Szczęsne1976.074485.91
01:59:48
   489.10
01:52:45
520.82
02:05:47
480.24
02:24:20
       
67975Ślesicki Grzegorz
M4
MYBIKE.PL1972.754    516.87
01:46:41
522.18
02:05:28
484.87
02:22:57
448.83
03:57:25
      
68320Piotrowski Rafał
M4
MYBIKE.PL1934.404458.64
02:06:55
467.93
03:04:53
 493.69
02:00:07
514.14
01:47:16
         
69383Giera Marcin
M3
Jeździmy! Radzymin1933.114481.83
02:00:49
494.68
02:54:53
470.63
02:08:52
485.97
02:02:02
          
70891Błażewski Bartosz
M5
MYBIKE.PL1894.394   471.45
02:05:47
493.21
01:51:49
 469.51
02:27:38
 460.22
02:55:11
     
711800Głogowski Piotr
M3
Warszawa1857.174426.69
02:16:25
469.29
03:04:21
 484.29
02:02:27
  476.90
02:25:21
       
72414Wysocki Grzegorz
M6
LIRENE BIKE TEAM1718.674    462.54
01:59:14
481.06
02:16:11
378.15
03:03:18
 396.92
03:23:07
     
73359Górecki Karol
M3
DAMOVO BIKE TEAM1684.643555.07
01:44:52
560.99
02:34:13
  568.58
01:36:59
         
74158Tlaga Krzysztof
M3
Grupa ANG1639.963559.93
01:43:58
 545.62
01:51:09
   534.41
02:09:42
       
751329Stempień Marek
M4
KK Catena Wyszków1623.393542.46
01:47:18
537.17
02:41:03
 543.76
01:49:04
          
76573Kurek łukasz
M3
Piaseczno1567.754363.75
02:40:02
352.14
04:05:40
  421.23
02:10:55
430.63
02:32:08
        
771330Sarnacki Przemysław
M3
KK Catena Wyszków1550.293  503.00
02:00:34
516.65
01:54:47
530.64
01:43:55
         
78511Waś Piotr
M4
Warszawa1514.723   469.95
02:06:12
508.33
01:48:29
536.44
02:02:08
        
7964Woźniak Jan
M5
MYBIKE.PL1508.793   496.46
01:59:27
492.64
01:51:56
519.69
02:06:04
        
80868Janicki Sławomir
M5
ZERWANI Z ŁAŃCUCHA1508.483 487.54
02:57:27
   526.58
02:04:25
494.36
02:20:13
       
811919Kocik Rafał
M4
Podkowa Leśna1502.523    493.29
01:51:48
524.87
02:04:49
484.36
02:23:07
       
82342Godlewski Cezary
M3
Warszawa1495.273512.82
01:53:31
491.75
02:55:55
490.70
02:03:35
           
83123Kwiatkowski Rafał
M3
Kraft Automotive Team1482.513 486.33
02:57:53
   522.37
02:05:25
473.81
02:26:18
       
841980Pachowski Andrzej
M4
POLONIA WARSZAWA MTB1470.103 470.67
03:03:48
 489.99
02:01:02
 509.44
02:08:36
        
851977Bachański Rafał
M4
ZERWANI Z ŁAŃCUCHA1462.283473.35
02:02:58
472.48
03:03:06
   516.45
02:06:51
        
861750Grzegorczuk Tomasz
M4
PATNET TEAM1347.323 429.60
03:21:23
  467.06
01:58:04
 450.66
02:33:48
       
87391Jazgara Robert
M4
Warszawa1322.293415.98
02:19:56
430.10
03:21:09
  476.21
01:55:48
         
88810Skalski Kacper
M3
Rafbike Cycling Team1170.362     600.00
01:49:11
570.36
02:01:32
       
89561Kielak Hubert
M2
BŁAŻEJ KIELAK 1procent1149.672573.69
01:41:28
575.98
02:30:12
            
90406Ryszewski Grzegorz
M5
LIRENE BIKE TEAM1129.693361.89
02:40:51
    414.61
02:38:01
353.19
03:16:15
       
91602Daczkowski Gustaw
M2
Grupa ANG1126.602559.84
01:43:59
    566.76
01:55:36
        
92734Grudziński Jakub
M3
Otwock1124.382      567.68
02:02:06
 556.70
02:24:49
     
931960Mrożewski Krzysztof
M6
MYBIKE.PL1121.642553.23
01:45:13
   568.41
01:37:01
         
94697Szczepański Dawid
M2
Grupa ANG1113.952  545.35
01:51:12
 568.60
01:36:59
         
95912Podgórski Adam
M3
LPRT POWERED BY DECATHLON1107.102     563.01
01:56:22
 544.09
03:15:51
      
96331Sadowski Marcin
M3
Rafbike Cycling Team1106.402547.04
01:46:25
    559.36
01:57:07
        
971806Milewski Bartosz
M3
Warszawa1105.992    538.21
01:42:28
567.78
01:55:23
        
98325Mielnik Karol
M4
Janów1098.182560.86
01:43:47
537.32
02:41:00
            
99914Zgorzałek Daniel
M3
KRAINADRZWI BIKE TEAM1092.902     560.44
01:56:54
532.46
02:10:11
       
10068Murdzia Tomasz
M3
LOYALTY POINT RACING TEAM1092.422 548.69
02:37:40
 543.73
01:49:04
          
101129Talmont Piotr
M4
KOMON BIKES1090.052545.67
01:46:41
544.38
02:38:55
            
102592Rajkowski Ireneusz
M3
Radom1089.122 543.58
02:39:09
545.54
01:51:10
           
103252Dzięgielewski Paweł
M3
Body i coach team1083.782546.58
01:46:30
537.20
02:41:02
            
104315Łopatka Krystian
M3
Warszawa1078.152545.28
01:46:45
     532.87
02:10:05
       
1051273Abramek Piotr
M4
MYBIKE.PL1074.082 536.44
02:41:16
    537.64
02:08:55
       
1061280Zakrzewski Jerzy
M3
Rafbike Cycling Team1072.032    521.57
01:45:44
550.46
01:59:01
        
1071278Kwiatkowski Krzysztof
M3
BEAT BIKE1071.932      527.93
02:11:18
 544.00
02:28:12
     
108518Rozwadowski Adam
M4
TIMBUD TEAM1066.782    530.90
01:43:52
 535.88
02:09:21
       
109130Radziszewski Konrad
M3
KOMON BIKES1052.072542.30
01:47:20
509.77
02:49:42
            
110896Sachs Karol
M3
WIELKIE BIAŁE KOGUTY1038.892     528.50
02:03:58
  510.39
02:37:58
     
111599Traut Michał
M3
Grupa ANG1037.172  513.62
01:58:05
523.55
01:53:16
          
1121836Kwiatkowski Michał
M3
TEAM PKO BANK POLSKI1037.072  502.26
02:00:45
 534.81
01:43:07
         
113397Szlązak Piotr
M4
MYBIKE.PL1028.162489.67
01:58:53
   538.49
01:42:24
         
114928Szulim Piotr
M4
KRAINADRZWI BIKE TEAM1014.432     522.12
02:05:29
492.31
02:20:48
       
115100Jakubczyk Marcin
M4
Geodetic Howden Team1004.232   505.44
01:57:20
498.79
01:50:33
         
116520Świderski Tadeusz
M5
TIMBUD TEAM1000.912    527.11
01:44:37
 473.80
02:26:18
       
1171283Olejnik Marcin
M3
Warszawa1000.642      512.33
02:15:18
 488.31
02:45:06
     
118508Sosnowski Arkadiusz
M4
PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM986.832496.47
01:57:15
490.36
02:56:26
            
119766Gotowała Tomasz
M4
Geodetic Howden Team984.772   472.85
02:05:25
 511.92
02:07:59
        
120330Skumiał Norbert
M4
Warszawa983.502496.48
01:57:15
487.02
02:57:38
            
1211008Zduniak Karol
M3
MYBIKE.PL980.482505.35
01:55:11
475.13
03:02:05
            
122500Sochacki Piotr
M4
Jeździmy! Radzymin976.422478.94
02:01:32
   497.48
01:50:51
         
123834Wolszczak Hubert
M4
Brwinów972.612   463.20
02:08:02
509.41
01:48:15
         
124823Rajczyk Patrycjusz
M4
PATNET TEAM970.472     509.88
02:08:29
  460.59
02:55:02
     
12566Łukasiewicz Łukasz
M3
Stajnia Rowerowa Team964.332   476.36
02:04:30
487.97
01:53:01
         
126396Sokalski Grzegorz
M4
Konstancin-Jeziorna928.492449.09
02:09:37
     479.40
02:24:35
       
127977Łatkowski Łukasz
M4
Chotomów912.462 441.70
03:15:52
 470.76
02:05:58
          
12855Kawalec Marcin
M4
Solec912.132 446.97
03:13:33
    465.16
02:29:01
       
1291910Grzesik Marcin
M4
GRUPA BIEGOWA CHTMO891.102 441.70
03:15:52
 449.40
02:11:58
          
130489Sobala Arnold
M3
Warszawa880.742    450.16
02:02:30
 430.58
02:40:59
       
1311002Buczyński Piotr
M4
MYBIKE.PL876.022447.35
02:10:07
428.67
03:21:49
            
1321959Sujecki Paweł
M6
Piaseczno873.182   409.37
02:24:52
 463.81
02:21:15
        
133554Szewczyk Andrzej
M3
Warszawa872.592442.65
02:11:30
 429.94
02:21:04
           
134708Kurek Dariusz
M6
ABSOLUTE BIKE TEAM870.742    433.10
02:07:20
437.64
02:29:42
        
135732Wilczyński Jan
M6
CENTURION TEAM MTB840.302423.66
02:17:24
416.64
03:27:39
            
136547Antoszewski Bartosz
M3
MOYA TEAM778.322387.95
02:30:03
 390.37
02:35:21
           
1371527Nowak Mariusz
M5
Płock775.972400.61
02:25:18
375.36
03:50:29
            
1381013Kopp Przemysław
M5
PRZYPAŚNIKI TEAM775.542367.15
02:38:33
    408.39
02:40:25
        
1391303Nojszewski Adam
M4
ROSTI MTB TEAM600.001       600.00
02:57:36
      
140933Jawnik Mirosław
M4
KOMOBIKE SCOTT599.691     599.69
01:49:15
        
1411263Stram Marek
M4
RETRO STORK TEAM585.831      585.83
01:58:19
       
142538Packi Daniel
M3
Rycerze Rolanda Maciejewski Cycling Team584.261    584.26
01:34:23
         
143689Kuszmider Kamil
M2
KK ZAŁUSKI TEAM 581.561  581.56
01:44:17
           
1441110Skrzyniarz Tomasz
M4
MYBIKE.PL574.531574.53
01:41:19
             
1451Pomaski Paweł
M3
SCGR BIKE TEAM571.531     571.53
01:54:38
        
1461282Cieciera Maciej
M4
KRAINADRZWI BIKE TEAM570.981      570.98
02:01:24
       
1471167Wechman Dariusz
M3
OPALENICKI KLUB KOLARSKI OKK ŁYDA568.891       568.89
03:07:18
      
1481323Góralewski Wojciech
M4
KK Catena Wyszków568.791    568.79
01:36:57
         
149894Snakowski Piotr
M4
CONTINENTAL567.741     567.74
01:55:24
        
150956Perzanowski Artur
M4
iFON KolarzKlub MTB566.581     566.58
01:55:38
        
151341Majkowski Krzysztof
M2
TTS coach TEAM563.621563.62
01:43:17
             
152660Pomian Sławomir
M4
ROSTI MTB TEAM561.161 561.16
02:34:10
            
153909Rychlicki Łukasz
M3
Geodetic Howden Team560.511     560.51
01:56:53
        
1541851Błachucki Paweł
M4
Warszawa559.701     559.70
01:57:03
        
155497Niemczyk Rafał
M4
POLSKI KLUB MTB557.911 557.91
02:35:04
            
1561222Demianiuk Mariusz
M3
Grupa ANG555.741     555.74
01:57:53
        
157675Nadany Mariusz
M3
BIKEHOLIC TEAM554.161 554.16
02:36:07
            
1581336Mróz Łukasz
M2
KK Catena Wyszków553.951    553.95
01:39:33
         
159710Szczepański Mariusz
M4
NIEWIADÓW BORO553.531    553.53
01:39:38
         
160617Traczyk Damian
M2
AD Cycling Team551.831  551.83
01:49:54
           
1611173Hirsh Forrest
M2
IVELO550.391      550.39
02:05:56
       
162619Majewski Tomasz
M5
RETRO STORK TEAM549.271  549.27
01:50:25
           
1631437Cichosz Marcin
M4
ROWEROWY ŁUKÓW549.051       549.05
03:14:04
      
164701Poterek Sławomir
M4
Komorów548.071     548.07
01:59:32
        
165394Budny Łukasz
M3
Krasne547.341547.34
01:46:21
             
166388Kurowski Ernest
M4
Józefów547.221547.22
01:46:22
             
167531Grządka Przemysław
M4
PZU SPORT TEAM546.641546.64
01:46:29
             
168880Roszkowski Jarosław
M3
Rafbike Cycling Team544.211  544.21
01:51:26
           
1691245Cygan Szymon
M4
KK CYKLON WARSZAWA541.521      541.52
02:08:00
       
170427Duda Robert
M5
RETRO STORK TEAM541.421541.42
01:47:31
             
1711326Kuczyński Adrian
M3
KK Catena Wyszków538.061    538.06
01:42:29
         
172693Boniewski Kamil
M3
KK Załuski Team536.601  536.60
01:53:01
           
1731231Wąsowski Tomasz
M4
Geodetic Howden Team533.211      533.21
02:10:00
       
174588Trykacz Marcin
M4
SZPRYCHA GIŻYCKO533.131 533.13
02:42:16
            
175850Kallas Arkadiusz
M4
Warszawa529.491      529.49
02:10:55
       
1761362Milej Łukasz
M3
Stajnia Rowerowa Team528.221        528.22
02:32:38
     
177335Barankiewicz Kamil
M3
Jeździmy! Radzymin526.481   526.48
01:52:38
          
178232Pogorzelski Zdzisław
M5
LOTTO526.041526.04
01:50:39
             
179481Perczyński Radek
M4
MYBIKE.PL524.971 524.97
02:44:48
            
1801261Pietrak Marcin
M3
KAMYK Radzymin MTB TEAM523.191      523.19
02:12:29
       
1811214Świderski Tomasz
M4
Warszawa522.771    522.77
01:45:29
         
182770Zurel Michał
M4
CYKLIŚCI RYPIN522.151   522.15
01:53:34
          
183897Zakrzewski Krzysztof
M4
Łódź521.791     521.79
02:05:33
        
184106Górnicki Michał
M3
Bike Fun Legionowo521.571521.57
01:51:36
             
1851274Tomaszewski Grzegorz
M2
OLIMPIC BIKE.PL SKLEP/SERWIS ROWEROWY519.381      519.38
02:13:27
       
186733Schmidt Piotr
M3
PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM517.821    517.82
01:46:30
         
18779Jabłonowski Michał
M4
MCP BIKE TEAM514.901      514.90
02:14:37
       
188470Witeska Jacek
M3
Reckitt Riders514.811 514.81
02:48:03
            
189336Ozimko Michał
M4
AGR PODLASIE511.841511.84
01:53:44
             
190382Skibski Piotr
M3
Jeździmy! Radzymin506.371506.37
01:54:57
             
191980Anders Marcin
M3
Warszawa505.181    505.18
01:49:10
         
192730Betka Maciej
M4
GLICKI BIKE TEAM505.161    505.16
01:49:10
         
19322Rees Robert
M5
Wycinki Osowskie, pow. grodziski503.721    503.72
01:49:29
         
194401Sudnik Irek
M5
LIRENE BIKE TEAM500.351     500.35
02:10:56
        
195743Nowotka Michał
M4
MYBIKE.PL499.201   499.20
01:58:48
          
1961604Gromadko Piotr
M5
Warszawa496.271    496.27
01:51:07
         
197165Pasiewicz Jacek
M3
Legionowo493.861        493.86
02:43:15
     
198525Nowak Artur
M4
TIMBUD TEAM493.691493.69
01:57:54
             
199877Bogaczyk Maciej
M3
POLSKI KLUB MTB491.251   491.25
02:00:43
          
20015Grabowicz Bartosz
M3
TEAM PKO BANK POLSKI491.131 491.13
02:56:09
            
201699Świder Andrzej
M4
JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA490.221  490.22
02:03:43
           
202148Ciskowski Marcin
M4
mechaniq.pl488.651  488.65
02:04:07
           
203987Cisowski Artur
M4
PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM486.721    486.72
01:53:18
         
204541Wysocki Przemysław
M4
CATAPULT482.791    482.79
01:54:13
         
205360Bartosiewicz Mariusz
M4
ENEA KS ENERGIA KOZIENICE476.851    476.85
01:55:39
         
206768Kita Marcin
M4
BIKE CONCEPT471.411   471.41
02:05:48
          
207519Szymborski Krzysztof
M3
TIMBUD TEAM470.761      470.76
02:27:14
       
208319Kuliński Hubert
M3
Marki469.411469.41
02:04:00
             
209986Grzeszkiewicz Maciej
M3
Warszawa465.941    465.94
01:58:21
         
210989Dudkiewicz Daniel
M4
LOTTO462.571    462.57
01:59:13
         
2111179Sadowski Marek
M4
Bolo Bike Team 462.511        462.51
02:54:19
     
212178Ziemak Grzegorz
M4
Warszawa458.641458.64
02:06:55
             
21347Seferyniak Jacek
M4
TEAM PKO BANK POLSKI455.721    455.72
02:01:01
         
214705Gajewski Jarosław
M4
ABSOLUTE BIKE TEAM453.851    453.85
02:01:30
         
215463Sztuka Artur
M4
WATAHA GRÓJEC453.211        453.21
02:57:53
     
2161706Milewski Ireneusz
M6
Warszawa451.421    451.42
02:02:10
         
2171955Kępa Marcin
M4
PATNET TEAM449.561    449.56
02:02:40
         
218910Kapuściński Jacek
M6
SKISPA448.421      448.42
02:34:35
       
219386Wróblewski Andrzej
M4
GRZMOT PODLASIA447.121 447.12
03:13:29
            
220132Wilczyński Dariusz
M4
CENTURION TEAM MTB445.771445.77
02:10:35
             
2212010Jóźwicki Mariusz
M3
#AKTYWNEMIASTA445.331      445.33
02:35:39
       
222210Kępka Sławomir
M4
Stajnia Rowerowa Team444.641    444.64
02:04:01
         
223550Siemiątkowski Jakub
M2
BIKE CONCEPT441.291441.29
02:11:55
             
224990Czarnowski Robert
M5
LOTTO439.361    439.36
02:05:31
         
225371Herc Sławomir
M5
ROZTOCZE CYCLING TEAM433.611433.61
02:14:15
             
226776Zurel Waldemar
M6
CYKLIŚCI RYPIN429.991   429.99
02:17:55
          
227679Błazucki Piotr
M3
Blaze Technology and Design429.781 429.78
03:21:17
            
228560Kielak Sławomir
M4
BŁAŻEJ KIELAK 1procent427.571427.57
02:16:09
             
2291352Kobus Cezary
M4
Piaseczno426.251        426.25
03:09:08
     
230638Ostrowski Paweł
M4
Brodnica424.691  424.69
02:22:48
           
2311683Smagalski Michał
M4
TEAM PKO BANK POLSKI423.041  423.04
02:23:22
           
232372Kawala Sylwester
M2
ROZTOCZE CYCLING TEAM421.941421.94
02:17:58
             
233183Baciński Arkadiusz
M4
DAMOVO BIKE TEAM421.281   421.28
02:20:46
          
234691Rowicki Wiesław
M5
Blizne Jaśnińskiego414.911    414.91
02:12:55
         
2351169Galeński Wojciech
M4
DAMOVO BIKE TEAM414.631       414.63
04:16:59
      
236674Sobota Maciej
M4
Budy-Grzybek406.391    406.39
02:15:42
         
237871Kostrzewski Piotr
M5
Warszawa403.711     403.71
02:42:17
        
2381284Melon Michał
M3
Warszawa401.041        401.04
03:21:02
     
239685Śleszyński Piotr
M4
PS8 Racing Team400.501 400.50
03:36:01
            
24039Malinowski Robert
M3
TEAM PKO BANK POLSKI397.151    397.15
02:18:51
         
241583Bertowski Mirosław
M6
PATNET TEAM396.501      396.50
02:54:49
       
242576Szymaniuk Wojciech
M3
Jabłonna396.441 396.44
03:38:13
            
243361Nesterowicz Jakub
M3
Warszawa393.741      393.74
02:56:03
       
244377Marciniak Krzysztof
M6
ABSOLUTE BIKE TEAM383.211383.21
02:31:54
             
24545Paradowski Waldemar
M6
TEAM PKO BANK POLSKI378.811 378.81
03:48:23
            
246582Chynowski Andrzej
M5
Łomianki377.681 377.68
03:49:04
            
247317Malec Krzysztof
M5
ROZTOCZE CYCLING TEAM368.841368.84
02:37:49
             
248913Studziński Paweł
M4
Milanówek353.511     353.51
03:05:20
        
249682Drankowski Michał
M3
Latchorzew313.511 313.51
04:35:57
            
250107Furtak Sławomir
M3
Bike Fun Legionowo0.000              
25130Wojtkowski Tomasz
M4
Warszawa0.000              
252421Szulc Filip
M1
POLONIA WARSZAWA MTB0.000              
253972Jasiński Mariusz
M5
Leszno0.000              
254948Majewski Kamil
MJ
LKS MAZOWSZE TERESIN0.000              
255343Dąbrowski Michał
M2
NEXTIE Bike Team 0.000              



Hosting ESKOM