7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2021

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MINI Kategoria OPEN K

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyJabłonna
2021-05-16
punkty
czas
Radzymin
2021-05-22
punkty
czas
Nadarzyn
2021-06-06
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2021-06-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2021-06-20
punkty
czas
Wyszków
2021-06-27
punkty
czas
Perlejewo (podlaskie)
2021-07-04
punkty
czas
Żabia Wola
2021-07-11
punkty
czas
Serock
2021-08-15
punkty
czas
Ossów
2021-08-22
punkty
czas
Marki
2021-08-29
punkty
czas
Legionowo
2021-09-12
punkty
czas
Otwock
2021-09-26
punkty
czas
Wawer - Finał
2021-10-10
punkty
czas
11251Tomaszewska Julita
K4
TIMBUD TEAM1600.004400.00
01:05:45
400.00
01:11:31
400.00
01:05:38
400.00
00:55:54
          
21261Strumnik Katarzyna
K3
TIMBUD TEAM1448.234344.76
01:16:17
361.41
01:19:09
383.18
01:08:31
358.88
01:02:19
          
3681Sekuła Katarzyna
K2
WARSZTAT ROWEROWY1397.814342.47
01:16:48
345.05
01:22:54
356.16
01:13:43
354.13
01:03:09
          
4750Bielecka Magdalena
K4
ZERWANI Z ŁAŃCUCHA1397.654356.74
01:13:43
328.56
01:27:04
360.91
01:12:44
351.44
01:03:38
          
5231Kowalska Monika
K3
Grupa ANG1386.914355.47
01:13:59
318.22
01:29:53
356.48
01:13:39
356.74
01:02:41
          
6499Lichocka Agata
K3
Sklepbicykl.pl-Perfectsource1380.404346.76
01:15:51
335.19
01:25:20
354.99
01:13:57
343.46
01:05:07
          
71501Maliszewska Milena
K3
Grupa ANG1366.194334.29
01:18:40
332.97
01:25:54
351.54
01:14:41
347.39
01:04:23
          
8501Skura Katarzyna
K4
KOLARSGO TEAM1181.103390.28
01:07:23
 394.64
01:06:31
396.18
00:56:27
          
9437Chojecka Karolina
K2
KOLARSGO TEAM1115.223357.91
01:13:29
 371.82
01:10:36
385.49
00:58:01
          
10796McFarlane Oliwia
K3
BLUE SKY ENDURANCE1114.093 358.44
01:19:48
375.61
01:09:54
380.04
00:58:51
          
111185Marcelewicz Barbara
K4
MARCELI TEAM1113.523365.96
01:11:52
 377.81
01:09:29
369.75
01:00:29
          
12163Korzeb Natalia
K3
DAMOVO BIKE TEAM1058.594268.55
01:37:56
261.39
01:49:26
284.49
01:32:17
244.16
01:31:36
          
13380Majkowska Iwona
K4
MARCELI TEAM1056.004261.79
01:40:28
248.06
01:55:19
271.63
01:36:39
274.52
01:21:28
          
14299Magoń Anna
K4
OPEN BIKE TEAM1042.353340.41
01:17:16
343.44
01:23:17
358.50
01:13:14
           
15603Wasil Magdalena
K3
Lublin1031.403330.93
01:19:28
 350.51
01:14:54
349.96
01:03:54
          
161997Olter Klaudia
K2
OPEN BIKE TEAM1005.314250.06
01:45:11
220.54
02:09:42
271.85
01:36:35
262.86
01:25:05
          
17375Gollnik Daria
K3
ROZJEŹDZIMY NOWY DWÓR1001.563331.82
01:19:16
 336.30
01:18:04
333.44
01:07:04
          
18479Podgórska Karolina
K3
ROZTOCZE CYCLING TEAM935.353322.00
01:21:41
277.74
01:43:00
335.61
01:18:14
           
19318Mularczyk-Frączkowska Anna
K4
Kanie885.973293.86
01:29:30
 295.02
01:28:59
297.09
01:15:17
          
20451Borowska Iwona
K5
Warszawa730.953244.77
01:47:27
227.95
02:05:29
258.23
01:41:40
           
211503Posadzy Zuzanna
KJ
UKS KOLARZ NADARZYN728.872368.02
01:11:28
 360.85
01:12:45
           
22349Jedynak Katarzyna
KJ
LKK LUKS SŁAWNO717.062351.49
01:14:49
  365.57
01:01:10
          
2320Żbikowska Wanda
K5
Przasnysz705.763255.89
01:42:47
236.36
02:01:02
 213.51
01:44:45
          
24362Knapczyk Małgorzata
K4
NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 689.952 326.77
01:27:32
363.18
01:12:17
           
25622Nowak Katarzyna
K4
Warszawa684.202341.46
01:17:01
 342.74
01:16:36
           
26868Kozak Maryla
K3
MARCELI TEAM680.972  341.77
01:16:49
339.20
01:05:56
          
27687Charlak Paulina
K3
Wołomin672.443226.47
01:56:08
204.71
02:19:44
241.26
01:48:49
           
28390Grzelak Monika
K3
PATNET TEAM667.622329.06
01:19:56
  338.56
01:06:03
          
291302Wiśniewska Dominika
K1
Nowy Dwór Mazowiecki652.192340.53
01:17:14
  311.66
01:11:45
          
30210Kalicka Małgorzata
K3
PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM652.142336.08
01:18:15
316.06
01:30:30
            
31315Gustaw Agnieszka
K3
PZU SPORT TEAM576.892297.53
01:28:24
279.36
01:42:24
            
32140Łaskawska Justyna
K4
Warszawa568.022273.48
01:36:10
 294.54
01:29:08
           
33648Krupa dorota
K2
Warszawa567.462274.98
01:35:39
 292.48
01:29:46
           
34120Pawłowska Anna
K4
AKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW560.242296.39
01:28:44
263.85
01:48:25
            
35664Kado Teresa
K4
WIELISZEW HERON TEAM549.182264.14
01:39:34
 285.04
01:32:06
           
36378Bieniek Katarzyna
K4
Nowy Dwór Mazowiecki490.902243.00
01:48:14
  247.90
01:30:13
          
371074Orszulak Maria
KJ
GKK OPTY MAZOWSZE384.451  384.45
01:08:17
           
38826Ludian Agnieszka
K3
Sklepbicykl.pl-Perfectsource375.091  375.09
01:09:59
           
39611Gąsiewska Magdalena
K3
Warszawa373.521  373.52
01:10:17
           
40259Krzemińska Aleksandra
KJ
UKK HURAGAN WOŁOMIN368.961   368.96
01:00:37
          
41387Troficka Klara
K4
BIKE EXPO NARODOWY TEAM361.761  361.76
01:12:34
           
42588Salik Katarzyna
K4
Augustów MTB Team358.661 358.66
01:19:45
            
43680Dudzik Urszula
K4
WARSZTAT ROWEROWY353.351  353.35
01:14:18
           
44452Laskowska Kamila
K2
Łask338.421338.42
01:17:43
             
45760Kwiatkowska-Sioch Edyta
K4
PLAY338.231  338.23
01:17:37
           
461204Ankiewicz Natalia
K3
KS HERAKLES336.971336.97
01:18:03
             
47634Bartosiak Katarzyna
K3
BEAT BIKE333.301333.30
01:18:55
             
48971Graff Martyna
K2
Nowy Dwór Mazowiecki327.901  327.90
01:20:04
           
491407Wróblewska Anna
K3
MARCELI TEAM326.881 326.88
01:27:31
            
50816Michalska Pola
KJ
RETRO STORK TEAM325.751  325.75
01:20:36
           
51804Golon Aleksandra
K4
Kawęczynek322.541  322.54
01:21:24
           
52923ZMYSŁOWSKA MAGDA
K3
LUBLIN320.591   320.59
01:09:45
          
53837Niklewicz Ewa
K4
HPE-ESKOM317.661  317.66
01:22:39
           
541270Pasiewicz Ewa
K3
Legionowo311.301  311.30
01:24:20
           
55943SZCZUROWSKA ALEKSANDRA
K3
ZAKROCZYM308.621   308.62
01:12:28
          
561100Paterak Anna
K4
TEAM PKO BANK POLSKI302.381302.38
01:26:59
             
5765Dyjas Aneta
K3
TEAM PKO BANK POLSKI299.541299.54
01:27:48
             
58768Paździoch Marta
K3
PATATAJNIA298.791  298.79
01:27:52
           
59754Laskowska Elwira
K3
Radzymin295.541  295.54
01:28:50
           
60633Bogdańska Julia
K1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI292.121  292.12
01:29:52
           
61602Kuczyńska Patrycja
K2
Warszawa291.911291.91
01:30:06
             
62185Grzebalska Bogumiła
K4
DAMOVO BIKE TEAM278.961278.96
01:34:17
             
63761Jabłońska Anna
K4
Konstancin Jeziorna277.571  277.57
01:34:35
           
64975Kufera Sylwia
K4
Warszawa271.521   271.52
01:22:22
          
652003Wędrowska Agnieszka
K4
Warszawa258.611258.61
01:41:42
             
66818Korajczyk Jolanta
K5
Dosin257.631  257.63
01:41:54
           
67539Czarnowska Beata
K5
LOTTO256.111256.11
01:42:42
             
68978Ściuba-Lewczuk Monika
K4
Urzut248.051   248.05
01:30:10
          
691109Zbińkowska Dorota
K4
Milanówek227.981  227.98
01:55:10
           
70798Śladowska Małgorzata
K3
SKISPA219.021 219.02
02:10:36
            
71693Dangel Joanna
K5
BUSHIDO217.831217.83
02:00:45
             
721577Grabarczyk Halina
K5
Warszawa209.831  209.83
02:05:07
           
73126Pustelnik Katarzyna
K3
LINK X-Force208.631 208.63
02:17:07