Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2022

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MINI Kategoria OPEN K

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartySerock
2022-03-20
punkty
czas
Legionowo
2022-03-27
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2022-04-03
punkty
czas
Jabłonna
2022-04-24
punkty
czas
Żabia Wola
2022-05-01
punkty
czas
Nadarzyn
2022-05-08
punkty
czas
Góra Kalwaria
2022-06-05
punkty
czas
Perlejewo (podlaskie)
2022-06-19
punkty
czas
Wyszków
2022-06-26
punkty
czas
Ossów
2022-08-21
punkty
czas
Marki
2022-08-28
punkty
czas
Radzymin
2022-09-11
punkty
czas
Otwock
2022-09-25
punkty
czas
Wawer - Finał
2022-10-09
punkty
czas
1413Sykurska Katarzyna
K3
LIRENE BIKE TEAM1855.166291.09
01:33:12
294.27
02:05:35
308.78
01:16:01
312.93
01:25:17
320.19
01:01:51
327.90
01:26:20
        
2512Obrazińska Kornelia
KJ
Travelo MTB Team1783.165344.12
01:18:50
343.25
01:47:40
356.03
01:05:56
 362.73
00:54:36
377.03
01:15:05
        
3103Rojek Justyna
K3
CONTABLE MTB TEAM1725.365329.23
01:22:24
340.17
01:48:38
351.81
01:06:43
348.63
01:16:33
355.52
00:55:42
         
4390Grzelak Monika
K3
PATNET TEAM1675.175326.97
01:22:58
329.49
01:52:09
331.76
01:10:45
345.81
01:17:11
 341.14
01:22:59
        
51775Stokłosa Justyna
K2
Warszawa1590.275302.12
01:29:48
310.05
01:59:11
 319.13
01:23:38
322.08
01:01:29
336.89
01:24:01
        
6153Orszulak Maria
KJ
GKK OPTY MAZOWSZE1561.394388.54
01:09:49
 389.63
01:00:15
 386.72
00:51:13
396.50
01:11:23
        
7494McFarlane Oliwia
K3
FTI RACING TEAM1549.204 380.80
01:37:03
 382.76
01:09:44
385.64
00:51:21
400.00
01:10:46
        
8415Piwowarska Magdalena
K3
LIRENE BIKE TEAM1540.165289.82
01:33:36
294.60
02:05:26
304.85
01:17:00
320.32
01:23:19
 330.57
01:25:38
        
9409Bojzan-Matysiak Beata
K4
LIRENE BIKE TEAM1534.065277.10
01:37:54
291.39
02:06:49
310.86
01:15:31
312.92
01:25:18
 341.79
01:22:49
        
10199Troficka Klara
K4
Bike Expo Narodowy Team1531.704386.06
01:10:16
377.50
01:37:53
385.66
01:00:52
  382.48
01:14:00
        
11352Mularczyk- Frączkowska Anna
K4
Kanie1503.235284.01
01:35:31
284.89
02:09:43
 311.08
01:25:48
307.00
01:04:31
316.25
01:29:30
        
12212Waśniewska Olga
KJ
KS Sokół Serock1377.524332.66
01:21:33
  336.80
01:19:15
352.73
00:56:09
355.33
01:19:40
        
13544Radomska Magdalena
K3
Travelo MTB Team1285.984305.88
01:28:41
 320.65
01:13:13
320.24
01:23:21
 339.21
01:23:27
        
141997Olter Klaudia
K2
OPEN BIKE TEAM1255.845258.74
01:44:51
253.71
02:25:39
231.66
01:41:20
238.76
01:51:47
272.97
01:12:33
         
15137Janiszewska Sylwia
K2
Reckitt Riders1236.744296.75
01:31:25
  315.33
01:24:39
305.80
01:04:46
318.86
01:28:46
        
16131Korajczyk Jolanta
K5
Dosin1222.665231.33
01:57:16
230.49
02:40:20
 243.12
01:49:47
244.11
01:21:08
273.61
01:43:27
        
17160Sobczak Magdalena
K3
WIELISZEW HERON TEAM1200.003400.00
01:07:49
400.00
01:32:23
400.00
00:58:41
           
18313Majkowska Iwona
K4
MARCELI TEAM1188.114277.26
01:37:51
  298.50
01:29:25
304.14
01:05:07
308.21
01:31:51
        
191185Marcelewicz Barbara
K4
MARCELI TEAM1144.273   382.36
01:09:48
375.36
00:52:46
386.55
01:13:14
        
2062Posadzy Zuzanna
K1
UKS KOLARZ NADARZYN1142.853380.90
01:11:13
   375.39
00:52:45
386.56
01:13:14
        
21686Bielecka Magdalena
K4
ZERWANI Z ŁAŃCUCHA1100.083 358.71
01:43:01
 367.36
01:12:39
 374.01
01:15:41
        
22323Surdyk Alicja
KJ
KAMYK Radzymin MTB TEAM1098.983346.04
01:18:24
364.48
01:41:23
   388.46
01:12:52
        
23493Kamińska Anna
K3
WODOCIĄGI WARSZAWSKIE1086.283 345.83
01:46:51
 368.11
01:12:30
 372.34
01:16:01
        
24673Kado Teresa
K4
WIELISZEW HERON TEAM1052.524 241.33
02:33:08
 254.47
01:44:53
270.47
01:13:13
286.25
01:38:53
        
25163Korzeb Natalia
K3
DAMOVO BIKE TEAM1033.954269.72
01:40:35
276.01
02:13:53
229.39
01:42:20
258.83
01:43:07
          
26760Krezyman Beata
K3
#BEZ WYMÓWEK1014.983   301.57
01:28:30
348.44
00:56:50
364.97
01:17:33
        
27220Karaś Dominika
K3
Karasie w Trasie996.953328.66
01:22:32
 326.87
01:11:49
 341.42
00:58:00
         
28533Koczeska Magdalena
K4
HENGST FILTER TEAM927.473293.76
01:32:21
   310.50
01:03:47
323.21
01:27:35
        
29328Dyjas Aneta
K3
TEAM PKO BANK POLSKI877.103283.35
01:35:44
280.68
02:11:40
313.07
01:14:59
           
30162Grzebalska Bogumiła
K4
DAMOVO BIKE TEAM847.933  269.67
01:27:03
282.78
01:34:23
 295.48
01:35:48
        
31543Wojas Agnieszka
K5
Travelo MTB Team822.623234.82
01:55:32
  289.13
01:32:19
 298.67
01:34:47
        
32486Chrzanowska Maria
K1
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW736.912 355.87
01:43:51
381.04
01:01:36
           
33640Charlak Paulina
K4
Wołomin734.203   230.09
01:56:00
247.63
01:19:59
256.48
01:50:22
        
341717Kowalska Monika
K4
Grupa ANG691.552  356.87
01:05:47
334.68
01:19:45
          
35981Hajbowicz Agnieszka
K3
STRABAG BIKE TEAM682.262    330.22
00:59:58
352.04
01:20:24
        
36606Michnowska Katarzyna
K3
Stajnia Rowerowa Team626.942  291.73
01:20:28
  335.21
01:24:27
        
37418Kopycka Agata
K3
LIRENE BIKE TEAM615.832   303.44
01:27:57
 312.39
01:30:37
        
38839Kalinowska Justyna
K2
Legionowo592.982   283.50
01:34:09
309.48
01:04:00
         
391213Pasiewicz Ewa
K3
SCANDIT576.102    279.91
01:10:45
296.19
01:35:34
        
40407Bełzowska Delfina
K3
LIRENE BIKE TEAM518.302258.46
01:44:58
    259.84
01:48:56
        
41836Matrejek Emilia
K2
Stajnia Rowerowa Team500.792   249.04
01:47:10
251.75
01:18:40
         
42404Rokowska Aleksandra
K4
LIRENE BIKE TEAM493.472241.14
01:52:30
  252.33
01:45:47
          
43282Borowska Iwona
K5
Warszawa473.052245.29
01:50:36
227.76
02:42:15
            
44878Krzyczkowska Malwina
K1
RK Exclusive MTB Team400.001   400.00
01:06:43
          
451211Rząsowska Anna
K3
RETRO STORK TEAM400.001    400.00
00:49:31
         
46515Tomaszewska Julita
K4
TIMBUD TEAM383.271383.27
01:10:47
             
47942Ciurzyńska Amelia
KJ
LKS MAZOWSZE TERESIN366.471     366.47
01:17:14
        
48754Hryszko Paulina
K2
DABARTI CYCLING TEAM358.951   358.95
01:14:21
          
49665Szaturska Aleksandra
K2
KAMYK Radzymin MTB TEAM352.721 352.72
01:44:46
            
501710Krystek- Biernacka Aleksandra
K4
Warszawa349.281349.28
01:17:40
             
51378Kwiatkowska-Sioch Edyta
K4
PLAY330.631330.63
01:22:03
             
52628Pawlak Lidia
K4
TIMBUD TEAM327.261  327.26
01:11:44
           
53549Grabarczyk Halina
K5
Warszawa320.031   320.03
01:23:24
          
54803Stefańska Elżbieta
K4
TRENUJEMY Z SERCEM DLA KUBY316.161   316.16
01:24:25
          
55648Irina Krokos
K5
Warszawa312.671    312.67
01:03:20
         
56522Strumnik Katarzyna
K3
TIMBUD TEAM311.131 311.13
01:58:47
            
571731Danielak Małgorzata
K3
Warszawa307.981 307.98
01:59:59
            
58681Duma Patrycja
K3
TEAM PKO BANK POLSKI303.401  303.40
01:17:22
           
591204Ankiewicz Natalia
K3
KS HERAKLES300.101 300.10
02:03:08
            
60831Mirkowska Magdalena
K3
Radzymin297.661     297.66
01:35:06
        
61113Chmielewska Monika
K4
BIKEVELO287.111287.11
01:34:29
             
62370Podgórska Karolina
K3
ROZTOCZE CYCLING TEAM284.841284.84
01:35:14
             
63996Bożek Justyna
K2
Kraków284.771    284.77
01:09:33
         
64824Karecka Anna
K3
Józefosław282.251     282.25
01:40:17
        
65540Wysocka Anna
K4
CATAPULT271.771    271.77
01:12:53
         
66403Nielepkowicz Małgorzata
K1
LIRENE BIKE TEAM271.641   271.64
01:38:15
          
6774Wilczek Marta
K3
Reckitt Riders254.631 254.63
02:25:08
            
68231Chojnacka Ewa
K5
Asfaltlove Dziki Ciechanów254.531254.53
01:46:35
             
69849Dobrowolska Aleksandra
K2
VALUE ENGINEERING251.761     251.76
01:52:26
        
70908Dangel Joanna
K5
BUSHIDO240.821     240.82
01:57:33
        
71278Boruszewska Julia
KJ
GKK OPTY MAZOWSZE235.211235.21
01:55:20
             
72845Toporek Magdalena
K3
VALUE ENGINEERING225.491     225.49
02:05:32
        
73874Adaszewska Anna
K3
VALUE ENGINEERING224.381     224.38
02:06:09
        
74595Żbikowska Wanda
K5
Przasnysz217.341 217.34
02:50:02
            
75240Gwardiak Agnieszka
K4
Serock160.851160.85
02:48:40
             



Hosting ESKOM