Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2022

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, DRUŻYNOWA MINI

Lp.DrużynaPunktySerock
2022-03-20
punkty
Legionowo
2022-03-27
punkty
Nowy Dwór Mazowiecki
2022-04-03
punkty
Jabłonna
2022-04-24
punkty
Żabia Wola
2022-05-01
punkty
Nadarzyn
2022-05-08
punkty
Góra Kalwaria
2022-06-05
punkty
Perlejewo (podlaskie)
2022-06-19
punkty
Wyszków
2022-06-26
punkty
Ossów
2022-08-21
punkty
Marki
2022-08-28
punkty
Radzymin
2022-09-11
punkty
Otwock
2022-09-25
punkty
Wawer - Finał
2022-10-09
punkty
1DAMOVO BIKE TEAM8538.771407.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
190Barańczyk Piotr1976M4114MINIDAMOVO BIKE TEAM372.43
189Bogdanowicz Marcin1979M4216MINIDAMOVO BIKE TEAM363.55
187Grzebalski Mieczysław1975M45516MINIDAMOVO BIKE TEAM344.06
185Jankowski Dariusz1973M48732MINIDAMOVO BIKE TEAM327.50
1361.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
187Grzebalski Mieczysław1975M43811MINIDAMOVO BIKE TEAM362.88
173Ptaszyński Bartosz1980M44013MINIDAMOVO BIKE TEAM360.48
185Jankowski Dariusz1973M412951MINIDAMOVO BIKE TEAM320.43
172Zwierko Łukasz1982M313645MINIDAMOVO BIKE TEAM318.04
1429.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
190Barańczyk Piotr1976M4133MINIDAMOVO BIKE TEAM366.25
189Bogdanowicz Marcin1979M4185MINIDAMOVO BIKE TEAM361.82
187Grzebalski Mieczysław1975M4266MINIDAMOVO BIKE TEAM353.09
184Baciński Szymon2004M1322MINIDAMOVO BIKE TEAM348.41
1477.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
190Barańczyk Piotr1976M4123MINIDAMOVO BIKE TEAM377.32
189Bogdanowicz Marcin1979M4185MINIDAMOVO BIKE TEAM373.59
184Baciński Szymon2004M1303MINIDAMOVO BIKE TEAM363.79
179Wilczyński Rafał1978M43112MINIDAMOVO BIKE TEAM362.87
1403.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
173Ptaszyński Bartosz1980M43012MINIDAMOVO BIKE TEAM363.11
169Sokolnicki Andrzej1969M54311MINIDAMOVO BIKE TEAM356.67
188Spieżak Marcin1989M3447MINIDAMOVO BIKE TEAM356.25
176Głębocki Jarosław1972M410142MINIDAMOVO BIKE TEAM327.79
1458.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
189Bogdanowicz Marcin1979M4188MINIDAMOVO BIKE TEAM369.53
187Grzebalski Mieczysław1975M42613MINIDAMOVO BIKE TEAM367.83
188Spieżak Marcin1989M3359MINIDAMOVO BIKE TEAM363.33
184Baciński Szymon2004M1384MINIDAMOVO BIKE TEAM357.75
        
2KAMYK Radzymin MTB TEAM8444.011451.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
314Białek Patryk1988M311MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
380Białek Tomasz1963M5193MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM364.39
323Surdyk Alicja2007KJ72MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM346.04
440Klaus Albert1975M46118MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM340.95
1514.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
314Białek Patryk1988M333MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM399.42
476Mrowiński Adam1979M4215MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM373.88
322Surdyk Maciej1977M4279MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM372.85
380Białek Tomasz1963M5333MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM368.13
1424.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
314Białek Patryk1988M333MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM392.74
380Białek Tomasz1963M5243MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM357.63
364Mucharski Krzysztof1994M2396MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM338.02
594Dorsz Jacek1980M44412MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM336.60
1473.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
314Białek Patryk1988M311MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
380Białek Tomasz1963M5261MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM368.17
364Mucharski Krzysztof1994M2424MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM355.67
621Gancarz Marcin1977M45219MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM349.64
1055.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
380Białek Tomasz1963M5214MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM370.38
364Mucharski Krzysztof1994M2333MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM362.45
24Nowak Jan1962M511217MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM322.89
1524.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
314Białek Patryk1988M311MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
323Surdyk Alicja2007KJ32MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM388.46
322Surdyk Maciej1977M42512MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM367.89
380Białek Tomasz1963M5273MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM367.81
        
3Stajnia Rowerowa Team8246.781361.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
301Krzyczkowski Michał1998M2396MINIStajnia Rowerowa Team352.30
605Komór Piotr1976M45817MINIStajnia Rowerowa Team342.87
133Chyliński Michał1991M36725MINIStajnia Rowerowa Team338.56
236Tokarz Paweł1973M48631MINIStajnia Rowerowa Team327.71
1397.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
301Krzyczkowski Michał1998M2375MINIStajnia Rowerowa Team362.90
605Komór Piotr1976M44616MINIStajnia Rowerowa Team358.14
133Chyliński Michał1991M38630MINIStajnia Rowerowa Team342.13
236Tokarz Paweł1973M410642MINIStajnia Rowerowa Team334.15
1314.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
605Komór Piotr1976M4339MINIStajnia Rowerowa Team344.97
637Stachowicz Kamil2001M2375MINIStajnia Rowerowa Team338.96
236Tokarz Paweł1973M47121MINIStajnia Rowerowa Team318.02
233Borysiak Marcin1983M37727MINIStajnia Rowerowa Team312.32
1413.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
605Komór Piotr1976M42811MINIStajnia Rowerowa Team367.11
794Kamiński Kamil1982M34814MINIStajnia Rowerowa Team350.91
866Szelc Mikołaj1976M45721MINIStajnia Rowerowa Team348.08
797Kamiński Mateusz1985M36220MINIStajnia Rowerowa Team347.00
1393.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
605Komór Piotr1976M43213MINIStajnia Rowerowa Team362.73
637Stachowicz Kamil2001M2364MINIStajnia Rowerowa Team357.60
233Borysiak Marcin1983M35812MINIStajnia Rowerowa Team344.45
236Tokarz Paweł1973M49839MINIStajnia Rowerowa Team328.50
1367.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
637Stachowicz Kamil2001M2596MINIStajnia Rowerowa Team348.13
233Borysiak Marcin1983M36019MINIStajnia Rowerowa Team348.04
236Tokarz Paweł1973M49838MINIStajnia Rowerowa Team335.99
606Michnowska Katarzyna1987K3187MINIStajnia Rowerowa Team335.21
        
4WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI8138.111401.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ172MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI366.38
572Wyszkowski Mikołaj2005M1251MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI360.73
197Skorupski Jakub2005M1493MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI345.27
557Folta Tomasz2006MJ836MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI328.70
1065.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Wyszkowski Mikołaj2005M1303MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI371.19
495Tabor Filip2006MJ411MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI360.44
557Folta Tomasz2006MJ1084MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI333.77
1343.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ222MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI357.95
572Wyszkowski Mikołaj2005M1353MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI344.63
495Tabor Filip2006MJ363MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI340.93
557Folta Tomasz2006MJ1077MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI299.90
1471.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Wyszkowski Mikołaj2005M1131MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI377.24
135Skoszkiewicz Oliwier2006MJ161MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI376.10
495Tabor Filip2006MJ342MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI361.29
28Błaszczyk Michał2007MJ374MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI357.13
1428.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Wyszkowski Mikołaj2005M1131MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI371.21
495Tabor Filip2006MJ283MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI363.23
28Błaszczyk Michał2007MJ404MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI356.84
557Folta Tomasz2006MJ829MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI337.04
1428.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Wyszkowski Mikołaj2005M1131MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI371.01
495Tabor Filip2006MJ162MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI370.13
1676Liber Krzysztof2005M1685MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI346.90
557Folta Tomasz2006MJ915MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI340.10
        
5OPEN BIKE TEAM7892.061279.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
85Kuczyński Dariusz1975M46420MINIOPEN BIKE TEAM340.22
18Podgórski Bartosz1987M39129MINIOPEN BIKE TEAM326.66
58Malinowski Marcin1980M412142MINIOPEN BIKE TEAM310.28
1991Mirecki Bartłomiej1991M313446MINIOPEN BIKE TEAM302.71
1264.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
18Podgórski Bartosz1987M310536MINIOPEN BIKE TEAM334.26
1641Mazurkiewicz Piotr1973M415160MINIOPEN BIKE TEAM313.18
58Malinowski Marcin1980M415362MINIOPEN BIKE TEAM312.36
1991Mirecki Bartłomiej1991M316752MINIOPEN BIKE TEAM304.39
1255.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
18Podgórski Bartosz1987M36122MINIOPEN BIKE TEAM325.03
698Szucki Mateusz1993M2638MINIOPEN BIKE TEAM324.78
1991Mirecki Bartłomiej1991M39537MINIOPEN BIKE TEAM304.07
58Malinowski Marcin1980M410032MINIOPEN BIKE TEAM301.31
1352.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
698Szucki Mateusz1993M2565MINIOPEN BIKE TEAM348.52
18Podgórski Bartosz1987M35918MINIOPEN BIKE TEAM347.34
85Kuczyński Dariusz1975M49736MINIOPEN BIKE TEAM333.93
1641Mazurkiewicz Piotr1973M412349MINIOPEN BIKE TEAM322.57
1360.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
18Podgórski Bartosz1987M3508MINIOPEN BIKE TEAM349.84
85Kuczyński Dariusz1975M45720MINIOPEN BIKE TEAM346.68
629Skrzecz Marek1981M48434MINIOPEN BIKE TEAM333.98
1991Mirecki Bartłomiej1991M39419MINIOPEN BIKE TEAM330.01
1379.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
698Szucki Mateusz1993M2485MINIOPEN BIKE TEAM355.17
18Podgórski Bartosz1987M34913MINIOPEN BIKE TEAM355.03
58Malinowski Marcin1980M49636MINIOPEN BIKE TEAM336.55
629Skrzecz Marek1981M410140MINIOPEN BIKE TEAM333.19
        
6HPE-ESKOM7748.801286.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2021Kowalski Krzysztof1991M35318MINIHPE-ESKOM344.63
1716Zygner Tomasz1984M36524MINIHPE-ESKOM339.71
306Mucha Jacek1972M410537MINIHPE-ESKOM318.35
303Turowski Krzysztof1976M417967MINIHPE-ESKOM284.16
1434.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Buczel Mateusz1984M395MINIHPE-ESKOM386.59
1716Zygner Tomasz1984M35618MINIHPE-ESKOM351.67
2021Kowalski Krzysztof1991M35719MINIHPE-ESKOM351.65
309Mucha Jacek2004M1785MINIHPE-ESKOM344.77
1350.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Buczel Mateusz1984M386MINIHPE-ESKOM367.21
309Mucha Jacek2004M1467MINIHPE-ESKOM335.33
2021Kowalski Krzysztof1991M35418MINIHPE-ESKOM329.30
306Mucha Jacek1972M47020MINIHPE-ESKOM318.41
1096.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Buczel Mateusz1984M364MINIHPE-ESKOM393.84
309Mucha Jacek2004M1384MINIHPE-ESKOM356.06
306Mucha Jacek1972M46122MINIHPE-ESKOM347.09
1107.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Buczel Mateusz1984M311MINIHPE-ESKOM400.00
309Mucha Jacek2004M1353MINIHPE-ESKOM357.62
306Mucha Jacek1972M44616MINIHPE-ESKOM350.26
1472.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Buczel Mateusz1984M322MINIHPE-ESKOM397.39
309Mucha Jacek2004M1333MINIHPE-ESKOM363.87
306Mucha Jacek1972M44620MINIHPE-ESKOM356.26
1716Zygner Tomasz1984M35014MINIHPE-ESKOM354.63
        
7TEAM PKO BANK POLSKI7512.251261.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
564Wróbel Grzegorz1990M35217MINITEAM PKO BANK POLSKI344.68
46Stempniak Sebastian1985M39734MINITEAM PKO BANK POLSKI321.63
36Laskowski Tomasz1986M311943MINITEAM PKO BANK POLSKI311.63
328Dyjas Aneta1983K3239MINITEAM PKO BANK POLSKI283.35
1266.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
564Wróbel Grzegorz1990M38529MINITEAM PKO BANK POLSKI342.67
39Malinowski Robert1988M314246MINITEAM PKO BANK POLSKI316.40
47Seferyniak Jacek1977M416064MINITEAM PKO BANK POLSKI307.79
32Janikowski Robert1966M518217MINITEAM PKO BANK POLSKI299.59
1246.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
564Wróbel Grzegorz1990M35317MINITEAM PKO BANK POLSKI329.33
328Dyjas Aneta1983K3126MINITEAM PKO BANK POLSKI313.07
681Duma Patrycja1982K3169MINITEAM PKO BANK POLSKI303.40
39Malinowski Robert1988M310440MINITEAM PKO BANK POLSKI300.59
1228.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
564Wróbel Grzegorz1990M37122MINITEAM PKO BANK POLSKI342.00
32Janikowski Robert1966M514015MINITEAM PKO BANK POLSKI310.87
2017Rok Robert1980M417574MINITEAM PKO BANK POLSKI293.72
34Komorowski Robert1973M419781MINITEAM PKO BANK POLSKI282.09
1217.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2017Rok Robert1980M410745MINITEAM PKO BANK POLSKI324.96
32Janikowski Robert1966M511818MINITEAM PKO BANK POLSKI319.24
34Komorowski Robert1973M415968MINITEAM PKO BANK POLSKI304.75
2Perschke Kacper1969M519826MINITEAM PKO BANK POLSKI268.21
1292.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
47Seferyniak Jacek1977M411247MINITEAM PKO BANK POLSKI329.29
39Malinowski Robert1988M312834MINITEAM PKO BANK POLSKI324.55
46Stempniak Sebastian1985M314638MINITEAM PKO BANK POLSKI319.99
32Janikowski Robert1966M515317MINITEAM PKO BANK POLSKI318.45
        
8WIELISZEW HERON TEAM7366.881099.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
160Sobczak Magdalena1990K311MINIWIELISZEW HERON TEAM400.00
157Sienkiewicz Artur1982M344MINIWIELISZEW HERON TEAM398.47
211Kaczorowski Aleksander1946M71422MINIWIELISZEW HERON TEAM300.71
1512.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
160Sobczak Magdalena1990K311MINIWIELISZEW HERON TEAM400.00
157Sienkiewicz Artur1982M322MINIWIELISZEW HERON TEAM399.67
92Nowak Przemysław1991M33614MINIWIELISZEW HERON TEAM366.06
42Szaturski Artur1978M46825MINIWIELISZEW HERON TEAM346.84
1317.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
160Sobczak Magdalena1990K311MINIWIELISZEW HERON TEAM400.00
157Sienkiewicz Artur1982M354MINIWIELISZEW HERON TEAM387.01
211Kaczorowski Aleksander1946M71392MINIWIELISZEW HERON TEAM273.44
1949Gramann Andrzej1949M71534MINIWIELISZEW HERON TEAM257.38
1324.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
157Sienkiewicz Artur1982M322MINIWIELISZEW HERON TEAM400.00
42Szaturski Artur1978M45118MINIWIELISZEW HERON TEAM350.03
211Kaczorowski Aleksander1946M71632MINIWIELISZEW HERON TEAM301.16
1949Gramann Andrzej1949M72178MINIWIELISZEW HERON TEAM273.68
866.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
211Kaczorowski Aleksander1946M71283MINIWIELISZEW HERON TEAM317.19
1949Gramann Andrzej1949M719510MINIWIELISZEW HERON TEAM279.20
673Kado Teresa1974K4246MINIWIELISZEW HERON TEAM270.47
1245.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
42Szaturski Artur1978M44419MINIWIELISZEW HERON TEAM356.84
211Kaczorowski Aleksander1946M71482MINIWIELISZEW HERON TEAM319.66
673Kado Teresa1974K4309MINIWIELISZEW HERON TEAM286.25
1949Gramann Andrzej1949M72428MINIWIELISZEW HERON TEAM282.82
        
9LIRENE BIKE TEAM7316.001156.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
414Wysocki Grzegorz1957M61514MINILIRENE BIKE TEAM298.39
413Sykurska Katarzyna1986K3186MINILIRENE BIKE TEAM291.09
415Piwowarska Magdalena1985K3197MINILIRENE BIKE TEAM289.82
409Bojzan-Matysiak Beata1980K4259MINILIRENE BIKE TEAM277.10
1218.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Paprocki Michał1978M411546MINILIRENE BIKE TEAM328.96
414Wysocki Grzegorz1957M61774MINILIRENE BIKE TEAM301.12
415Piwowarska Magdalena1985K3169MINILIRENE BIKE TEAM294.60
413Sykurska Katarzyna1986K31710MINILIRENE BIKE TEAM294.27
1199.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
409Bojzan-Matysiak Beata1980K4134MINILIRENE BIKE TEAM310.86
413Sykurska Katarzyna1986K3147MINILIRENE BIKE TEAM308.78
415Piwowarska Magdalena1985K3158MINILIRENE BIKE TEAM304.85
414Wysocki Grzegorz1957M61354MINILIRENE BIKE TEAM275.37
1249.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
415Piwowarska Magdalena1985K3115MINILIRENE BIKE TEAM320.32
413Sykurska Katarzyna1986K3177MINILIRENE BIKE TEAM312.93
409Bojzan-Matysiak Beata1980K4185MINILIRENE BIKE TEAM312.92
418Kopycka Agata1982K3208MINILIRENE BIKE TEAM303.44
1178.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
416Badowski Jacek1967M58916MINILIRENE BIKE TEAM331.07
413Sykurska Katarzyna1986K3137MINILIRENE BIKE TEAM320.19
412Skotnicki Bartosz1981M419980MINILIRENE BIKE TEAM267.95
687Baran Piotr1984M320347MINILIRENE BIKE TEAM259.32
1312.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
409Bojzan-Matysiak Beata1980K4144MINILIRENE BIKE TEAM341.79
415Piwowarska Magdalena1985K3198MINILIRENE BIKE TEAM330.57
413Sykurska Katarzyna1986K3209MINILIRENE BIKE TEAM327.90
418Kopycka Agata1982K32410MINILIRENE BIKE TEAM312.39
        
10TIMBUD TEAM7007.711437.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
515Tomaszewska Julita1978K442MINITIMBUD TEAM383.27
520Świderski Tadeusz1968M5304MINITIMBUD TEAM356.48
521Rydzewski Tomasz1987M34314MINITIMBUD TEAM349.53
518Rozwadowski Adam1973M44715MINITIMBUD TEAM348.09
1416.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
520Świderski Tadeusz1968M5354MINITIMBUD TEAM367.30
518Rozwadowski Adam1973M44214MINITIMBUD TEAM360.08
521Rydzewski Tomasz1987M36022MINITIMBUD TEAM351.53
517Tomaszewski Bogdan1974M49538MINITIMBUD TEAM337.64
1361.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
520Świderski Tadeusz1968M5274MINITIMBUD TEAM352.54
518Rozwadowski Adam1973M43410MINITIMBUD TEAM344.91
524Tomaszewski Jakub2003M1426MINITIMBUD TEAM336.67
628Pawlak Lidia1974K493MINITIMBUD TEAM327.26
1406.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
867Świderski Tadeusz1968M5332MINITIMBUD TEAM361.46
524Tomaszewski Jakub2003M1435MINITIMBUD TEAM355.67
521Rydzewski Tomasz1987M35015MINITIMBUD TEAM350.46
517Tomaszewski Bogdan1974M48129MINITIMBUD TEAM339.18
683.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
48Makowski Jacek1969M56613MINITIMBUD TEAM343.42
517Tomaszewski Bogdan1974M47428MINITIMBUD TEAM339.85
702.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
521Rydzewski Tomasz1987M33910MINITIMBUD TEAM357.63
517Tomaszewski Bogdan1974M47526MINITIMBUD TEAM344.74
        
11MCP BIKE TEAM6480.981368.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
376Walęcki Michał1985M376MINIMCP BIKE TEAM377.41
947Dużyński Sebastian1975M44111MINIMCP BIKE TEAM350.56
389Cieloch Tomasz1980M47727MINIMCP BIKE TEAM333.66
310Żebrowski Marcin1983M312645MINIMCP BIKE TEAM307.33
1339.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
947Dużyński Sebastian1975M44919MINIMCP BIKE TEAM357.09
684Kucher Maksym1994M2637MINIMCP BIKE TEAM347.79
389Cieloch Tomasz1980M48333MINIMCP BIKE TEAM343.89
1177Klimkiewicz Piotr1976M420192MINIMCP BIKE TEAM290.74
648.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
635Ruszkowski Łukasz2004M1415MINIMCP BIKE TEAM337.00
310Żebrowski Marcin1983M37928MINIMCP BIKE TEAM311.92
348.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
389Cieloch Tomasz1980M45520MINIMCP BIKE TEAM348.52
1374.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
947Dużyński Sebastian1975M4239MINIMCP BIKE TEAM369.53
692Wejner Olgierd1973M47327MINIMCP BIKE TEAM339.93
310Żebrowski Marcin1983M37517MINIMCP BIKE TEAM339.82
1500Stanisławski Filip1979M410644MINIMCP BIKE TEAM325.06
1400.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
947Dużyński Sebastian1975M43615MINIMCP BIKE TEAM363.05
940Dużyński Michał1980M44318MINIMCP BIKE TEAM356.85
310Żebrowski Marcin1983M36723MINIMCP BIKE TEAM347.06
692Wejner Olgierd1973M410039MINIMCP BIKE TEAM333.77
        
12MARCELI TEAM6464.82842.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1107Bogdański Jacek1959M61716MINIMARCELI TEAM289.69
313Majkowska Iwona1975K4248MINIMARCELI TEAM277.26
1550Moroz Piotr1981M418970MINIMARCELI TEAM275.44
940.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
19Walkiewicz Igor1999M2132MINIMARCELI TEAM378.74
1107Bogdański Jacek1959M62095MINIMARCELI TEAM284.78
1550Moroz Piotr1981M421899MINIMARCELI TEAM277.38
641.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
19Walkiewicz Igor1999M291MINIMARCELI TEAM366.66
1550Moroz Piotr1981M413648MINIMARCELI TEAM274.65
1266.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1185Marcelewicz Barbara1978K431MINIMARCELI TEAM382.36
313Majkowska Iwona1975K4227MINIMARCELI TEAM298.50
1107Bogdański Jacek1959M61767MINIMARCELI TEAM293.61
1550Moroz Piotr1981M417975MINIMARCELI TEAM291.96
1354.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1185Marcelewicz Barbara1978K451MINIMARCELI TEAM375.36
19Walkiewicz Igor1999M2192MINIMARCELI TEAM370.48
1550Moroz Piotr1981M416069MINIMARCELI TEAM304.69
313Majkowska Iwona1975K4194MINIMARCELI TEAM304.14
1419.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1185Marcelewicz Barbara1978K451MINIMARCELI TEAM386.55
19Walkiewicz Igor1999M2111MINIMARCELI TEAM371.18
1397Sobiech Łukasz1986M35115MINIMARCELI TEAM352.68
1550Moroz Piotr1981M418086MINIMARCELI TEAM308.71
        
13Bike Fun Legionowo5723.321334.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Jabłoński Mateusz1996M2284MINIBike Fun Legionowo357.68
87Ochędzan Grzegorz1979M48229MINIBike Fun Legionowo329.12
1304Kordowski Dariusz1985M39331MINIBike Fun Legionowo326.31
125Werner Sebastian1989M39835MINIBike Fun Legionowo321.63
1394.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Jabłoński Mateusz1996M2194MINIBike Fun Legionowo374.90
107Furtak Sławomir1984M32911MINIBike Fun Legionowo372.39
98Aleksandrowicz Aleksander1976M412348MINIBike Fun Legionowo323.73
125Werner Sebastian1989M312441MINIBike Fun Legionowo323.73
357.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Jabłoński Mateusz1996M2234MINIBike Fun Legionowo357.63
1040.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
107Furtak Sławomir1984M3148MINIBike Fun Legionowo377.21
87Ochędzan Grzegorz1979M49938MINIBike Fun Legionowo333.75
98Aleksandrowicz Aleksander1976M410642MINIBike Fun Legionowo329.46
654.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
98Aleksandrowicz Aleksander1976M46423MINIBike Fun Legionowo343.67
196Machula Mariusz1973M414662MINIBike Fun Legionowo310.57
941.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
98Aleksandrowicz Aleksander1976M47928MINIBike Fun Legionowo343.14
87Ochędzan Grzegorz1979M410341MINIBike Fun Legionowo332.98
935Szoblik Paweł1976M4267114MINIBike Fun Legionowo265.42
        
14Reckitt Riders5710.40633.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
77Koloński Arkadiusz1977M410336MINIReckitt Riders319.49
136Wester Stanisław1979M411540MINIReckitt Riders314.24
1220.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
77Koloński Arkadiusz1977M412749MINIReckitt Riders321.30
136Wester Stanisław1979M413453MINIReckitt Riders318.10
580Dulz Marcin1980M415261MINIReckitt Riders312.53
71Sosnowski Bartosz1977M4233104MINIReckitt Riders268.63
288.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
71Sosnowski Bartosz1977M412241MINIReckitt Riders288.49
1247.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
136Wester Stanisław1979M49133MINIReckitt Riders334.19
77Koloński Arkadiusz1977M49234MINIReckitt Riders334.17
71Sosnowski Bartosz1977M416068MINIReckitt Riders302.14
574Żuk Marcin1983M320956MINIReckitt Riders277.43
992.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
136Wester Stanisław1979M45921MINIReckitt Riders344.45
77Koloński Arkadiusz1977M46022MINIReckitt Riders344.34
653Zalewski Paweł1979M416571MINIReckitt Riders303.89
1327.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
136Wester Stanisław1979M47425MINIReckitt Riders344.88
77Koloński Arkadiusz1977M48731MINIReckitt Riders340.88
580Dulz Marcin1980M412557MINIReckitt Riders324.99
71Sosnowski Bartosz1977M416174MINIReckitt Riders316.26
        
15KK Catena Wyszków5500.591411.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1336Mróz Łukasz1992M2121MINIKK Catena Wyszków372.21
1322Jabłoński Cezary1984M3207MINIKK Catena Wyszków364.17
1320Antoniak Adam1978M44413MINIKK Catena Wyszków349.38
1335Bloch Michał1982M39533MINIKK Catena Wyszków325.55
1500.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1336Mróz Łukasz1992M251MINIKK Catena Wyszków389.13
1322Jabłoński Cezary1984M364MINIKK Catena Wyszków389.10
1332Parys Robert1982M31810MINIKK Catena Wyszków374.91
1321Rojek Kamil1988M36525MINIKK Catena Wyszków347.62
1032.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1332Parys Robert1982M3107MINIKK Catena Wyszków366.62
1320Antoniak Adam1978M44813MINIKK Catena Wyszków335.13
1334Abramczyk Paweł1976M45115MINIKK Catena Wyszków330.36
1556.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1326Kuczyński Adrian1985M333MINIKK Catena Wyszków399.98
1323Góralewski Wojciech1974M472MINIKK Catena Wyszków388.64
1336Mróz Łukasz1992M282MINIKK Catena Wyszków387.40
1322Jabłoński Cezary1984M3106MINIKK Catena Wyszków380.39
          
16PATNET TEAM4676.68326.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
390Grzelak Monika1983K3134MINIPATNET TEAM326.97
1208.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
390Grzelak Monika1983K3115MINIPATNET TEAM329.49
1955Kępa Marcin1977M417573MINIPATNET TEAM301.77
60Rajczyk Radosław1974M418781MINIPATNET TEAM298.69
583Bertowski Mirosław1953M62156MINIPATNET TEAM278.55
622.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
390Grzelak Monika1983K383MINIPATNET TEAM331.76
1955Kępa Marcin1977M412040MINIPATNET TEAM290.56
654.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
390Grzelak Monika1983K384MINIPATNET TEAM345.81
60Rajczyk Radosław1974M414762MINIPATNET TEAM308.25
612.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
60Rajczyk Radosław1974M49235MINIPATNET TEAM330.59
583Bertowski Mirosław1953M61927MINIPATNET TEAM281.77
1252.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
390Grzelak Monika1983K3155MINIPATNET TEAM341.14
60Rajczyk Radosław1974M411952MINIPATNET TEAM326.86
1955Kępa Marcin1977M415871MINIPATNET TEAM316.69
1752Zienkiewicz Jan1946M726110MINIPATNET TEAM267.78
        
17WATAHA GRÓJEC4628.04  1288.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
109Erber Dariusz1970M5122MINIWATAHA GRÓJEC366.43
410Rędziński Michał1995M2789MINIWATAHA GRÓJEC312.17
463Sztuka Artur1978M49129MINIWATAHA GRÓJEC305.97
73Skiba Robert1973M49730MINIWATAHA GRÓJEC303.72
668.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
568Koc Krzysztof1986M37624MINIWATAHA GRÓJEC340.69
73Skiba Robert1973M411143MINIWATAHA GRÓJEC327.93
1320.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
109Erber Dariusz1970M5317MINIWATAHA GRÓJEC362.85
568Koc Krzysztof1986M310922MINIWATAHA GRÓJEC324.18
410Rędziński Michał1995M21107MINIWATAHA GRÓJEC323.49
73Skiba Robert1973M414863MINIWATAHA GRÓJEC310.26
1350.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
109Erber Dariusz1970M5558MINIWATAHA GRÓJEC349.85
568Koc Krzysztof1986M37825MINIWATAHA GRÓJEC343.30
410Rędziński Michał1995M21119MINIWATAHA GRÓJEC329.33
73Skiba Robert1973M411751MINIWATAHA GRÓJEC327.87
        
18Husaria LC Elektronik4474.78783.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
338Cykman Maciej1976M417063MINIHusaria LC Elektronik289.87
339Myszkowski Bartek1976M419773MINIHusaria LC Elektronik268.04
340Olszewski Wojciech1968M521724MINIHusaria LC Elektronik226.08
814.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
338Cykman Maciej1976M418177MINIHusaria LC Elektronik300.48
339Myszkowski Bartek1976M420896MINIHusaria LC Elektronik284.96
340Olszewski Wojciech1968M525425MINIHusaria LC Elektronik228.88
505.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
338Cykman Maciej1976M411939MINIHusaria LC Elektronik290.65
340Olszewski Wojciech1968M516514MINIHusaria LC Elektronik214.62
824.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
338Cykman Maciej1976M413054MINIHusaria LC Elektronik317.09
885Gapisz Marcin1985M323563MINIHusaria LC Elektronik258.74
340Olszewski Wojciech1968M524127MINIHusaria LC Elektronik248.89
632.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
976Gapisz Marcin1985M312327MINIHusaria LC Elektronik318.09
338Cykman Maciej1976M413657MINIHusaria LC Elektronik314.14
914.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
976Gapisz Marcin1985M310731MINIHusaria LC Elektronik330.87
338Cykman Maciej1976M416073MINIHusaria LC Elektronik316.49
340Olszewski Wojciech1968M526433MINIHusaria LC Elektronik266.89
        
19NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 4452.49341.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
238Strąk Jarosław1982M36022MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 341.75
739.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
496Banasik Sławomir1978M483MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 388.22
238Strąk Jarosław1982M35921MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 351.59
680.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
496Banasik Sławomir1978M441MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 389.00
700Wanat Krzysztof1989M311642MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 291.90
1197.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
700Wanat Krzysztof1989M38227MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 339.05
238Strąk Jarosław1982M38730MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 335.98
765Wójcik Igor2001M220111MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 280.35
792Wójcik Piotr1973M424593MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 242.36
923.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
238Strąk Jarosław1982M3376MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 357.37
700Wanat Krzysztof1989M36515MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 343.65
1946Baranowski Ryszard1946M721614MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 222.20
569.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
700Wanat Krzysztof1989M36421MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 347.47
1946Baranowski Ryszard1946M728114MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 221.60
        
20Grupa ANG4390.41740.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
553Kowalski Ireneusz1970M581MINIGrupa ANG377.17
206Zdanowski Krzysztof1984M3228MINIGrupa ANG363.44
1104.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
251Thiel Tomasz1985M3158MINIGrupa ANG375.73
206Zdanowski Krzysztof1984M33212MINIGrupa ANG369.63
599Traut Michał1989M34516MINIGrupa ANG358.78
723.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
553Kowalski Ireneusz1970M5111MINIGrupa ANG366.54
1717Kowalska Monika1981K452MINIGrupa ANG356.87
712.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
251Thiel Tomasz1985M3117MINIGrupa ANG377.84
1717Kowalska Monika1981K4103MINIGrupa ANG334.68
741.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
553Kowalski Ireneusz1970M5113MINIGrupa ANG371.35
603Staniewski Michał1978M4208MINIGrupa ANG370.45
367.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
553Kowalski Ireneusz1970M5232MINIGrupa ANG367.93
        
21KS Sokół Serock4309.05962.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Obrazińska Kornelia2007KJ83MINIKS Sokół Serock344.12
212Waśniewska Olga2007KJ94MINIKS Sokół Serock332.66
141Wypych Jakub2007MJ1767MINIKS Sokół Serock285.30
343.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Obrazińska Kornelia2007KJ92MINIKS Sokół Serock343.25
356.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Obrazińska Kornelia2007KJ62MINIKS Sokół Serock356.03
953.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
212Waśniewska Olga2007KJ91MINIKS Sokół Serock336.80
782Zyskowski Maksymilian2007MJ1289MINIKS Sokół Serock318.65
141Wypych Jakub2007MJ17012MINIKS Sokół Serock297.68
991.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
212Waśniewska Olga2007KJ83MINIKS Sokół Serock352.73
782Zyskowski Maksymilian2007MJ10310MINIKS Sokół Serock327.07
141Wypych Jakub2007MJ14211MINIKS Sokół Serock311.80
702.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
212Waśniewska Olga2007KJ125MINIKS Sokół Serock355.33
782Zyskowski Maksymilian2007MJ614MINIKS Sokół Serock347.63
        
22Bolo Bike Team 4308.15606.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
772Bolek Adam1974M411741MINIBolo Bike Team 313.21
773Bolek Stanisław2002M11638MINIBolo Bike Team 293.70
628.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
772Bolek Adam1974M411847MINIBolo Bike Team 325.68
773Bolek Stanisław2002M11718MINIBolo Bike Team 302.51
580.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
772Bolek Adam1974M410934MINIBolo Bike Team 297.99
773Bolek Stanisław2002M11338MINIBolo Bike Team 282.31
922.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
772Bolek Adam1974M411445MINIBolo Bike Team 326.39
773Bolek Stanisław2002M11498MINIBolo Bike Team 306.59
775Gocłowski Cezary1975M418176MINIBolo Bike Team 289.13
643.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
772Bolek Adam1974M48032MINIBolo Bike Team 337.34
773Bolek Stanisław2002M11527MINIBolo Bike Team 306.59
926.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
773Bolek Stanisław2002M11167MINIBolo Bike Team 327.99
775Gocłowski Cezary1975M417482MINIBolo Bike Team 310.68
774Bolek Krzysztof2005M12369MINIBolo Bike Team 288.04
        
23WODOCIĄGI WARSZAWSKIE4145.98311.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
277Kielec Mikołaj1994M212011MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE311.41
932.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Kamińska Anna1983K383MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE345.83
277Kielec Mikołaj1994M213313MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE318.41
575Pluciński Piotr1976M4234105MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE268.16
567.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
277Kielec Mikołaj1994M28610MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE307.51
575Pluciński Piotr1976M414954MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE260.11
702.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Kamińska Anna1983K342MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE368.11
277Kielec Mikołaj1994M2968MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE334.03
635.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
277Kielec Mikołaj1994M2615MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE344.17
575Pluciński Piotr1976M418578MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE290.88
997.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Kamińska Anna1983K392MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE372.34
277Kielec Mikołaj1994M2728MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE345.44
575Pluciński Piotr1976M4248110MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE279.58
        
24Bike Expo Narodowy Team3651.64386.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
199Troficka Klara1980K431MINIBike Expo Narodowy Team386.06
1062.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
199Troficka Klara1980K431MINIBike Expo Narodowy Team377.50
888Hendel Piotr1980M45121MINIBike Expo Narodowy Team354.23
474Chojnacki Artur1980M411345MINIBike Expo Narodowy Team
385.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
199Troficka Klara1980K431MINIBike Expo Narodowy Team385.66
369.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
888Hendel Piotr1980M4228MINIBike Expo Narodowy Team369.59
371.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
888Hendel Piotr1980M4144MINIBike Expo Narodowy Team371.08
1076.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
199Troficka Klara1980K462MINIBike Expo Narodowy Team382.48
888Hendel Piotr1980M4177MINIBike Expo Narodowy Team369.99
474Chojnacki Artur1980M413359MINIBike Expo Narodowy Team324.00
        
25LKK LUKS SŁAWNO3461.66627.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
289Jedynak Michał2007MJ704MINILKK LUKS SŁAWNO337.20
288Jedynak Jakub1973M416962MINILKK LUKS SŁAWNO289.92
919.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
289Jedynak Michał2007MJ903MINILKK LUKS SŁAWNO338.25
288Jedynak Jakub1973M419083MINILKK LUKS SŁAWNO297.01
287Jedynak Mikołaj2003M12119MINILKK LUKS SŁAWNO283.79
322.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
289Jedynak Michał2007MJ656MINILKK LUKS SŁAWNO322.01
632.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
289Jedynak Michał2007MJ675MINILKK LUKS SŁAWNO344.12
288Jedynak Jakub1973M418477MINILKK LUKS SŁAWNO287.98
652.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
289Jedynak Michał2007MJ718MINILKK LUKS SŁAWNO341.62
288Jedynak Jakub1973M414460MINILKK LUKS SŁAWNO311.06
308.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
288Jedynak Jakub1973M418187MINILKK LUKS SŁAWNO308.70
        
26Jeździmy! Radzymin3110.79975.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
335Barankiewicz Kamil1986M34816MINIJeździmy! Radzymin347.24
1111Tyczyński Artur1977M47124MINIJeździmy! Radzymin337.09
384Filipowicz Daniel1985M316853MINIJeździmy! Radzymin291.55
643.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1111Tyczyński Artur1977M48734MINIJeździmy! Radzymin339.58
384Filipowicz Daniel1985M316853MINIJeździmy! Radzymin304.12
545.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1111Tyczyński Artur1977M47624MINIJeździmy! Radzymin315.92
639Ulanowski Karol1990M316148MINIJeździmy! Radzymin229.83
945.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1111Tyczyński Artur1977M47326MINIJeździmy! Radzymin341.67
742Smereczyński Michał1991M312036MINIJeździmy! Radzymin324.21
639Ulanowski Karol1990M320454MINIJeździmy! Radzymin279.58
          
27KS HERAKLES3021.10567.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1205Skalski Marek1972M413147MINIKS HERAKLES303.40
1201Pakosiński Marcin1979M420376MINIKS HERAKLES264.27
1169.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1203Krupa Krzysztof1978M416366MINIKS HERAKLES306.36
1204Ankiewicz Natalia1989K3158MINIKS HERAKLES300.10
1205Skalski Marek1972M420293MINIKS HERAKLES289.47
1201Pakosiński Marcin1979M4223100MINIKS HERAKLES273.85
303.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1205Skalski Marek1972M49931MINIKS HERAKLES303.46
643.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
741Jankowski Dariusz1980M49837MINIKS HERAKLES333.90
1203Krupa Krzysztof1978M414460MINIKS HERAKLES309.20
337.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1206Jankowski Dariusz1980M48133MINIKS HERAKLES337.09
         
28POLONIA WARSZAWA MTB2993.00526.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
676Szulc Rafał1976M415255MINIPOLONIA WARSZAWA MTB298.36
1911Puchalski Paweł1961M621611MINIPOLONIA WARSZAWA MTB228.57
540.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
676Szulc Rafał1976M416467MINIPOLONIA WARSZAWA MTB306.35
1911Puchalski Paweł1961M62528MINIPOLONIA WARSZAWA MTB234.07
220.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1911Puchalski Paweł1961M61646MINIPOLONIA WARSZAWA MTB220.42
541.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
676Szulc Rafał1976M415265MINIPOLONIA WARSZAWA MTB305.63
1911Puchalski Paweł1961M624812MINIPOLONIA WARSZAWA MTB236.10
579.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
676Szulc Rafał1976M410543MINIPOLONIA WARSZAWA MTB325.10
1911Puchalski Paweł1961M62079MINIPOLONIA WARSZAWA MTB254.11
584.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
676Szulc Rafał1976M413058MINIPOLONIA WARSZAWA MTB324.26
1911Puchalski Paweł1961M627113MINIPOLONIA WARSZAWA MTB260.03
        
29NEXTIE Bike Team 2770.38684.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
566Glinicki Damian1996M2407MININEXTIE Bike Team 351.21
1989Rymanowski Michał1989M37827MININEXTIE Bike Team 333.52
1055.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
343Dąbrowski Michał1995M2173MININEXTIE Bike Team 374.93
1989Rymanowski Michał1989M38128MININEXTIE Bike Team 343.98
581Sitarski Maciej1986M310033MININEXTIE Bike Team 336.12
698.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
343Dąbrowski Michał1995M2162MININEXTIE Bike Team 363.38
566Glinicki Damian1996M2457MININEXTIE Bike Team 335.48
  331.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
828Rychter Maciej1980M410543MININEXTIE Bike Team 331.76
        
30PRZYPAŚNIKI TEAM2634.39266.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1978Deptuszewski Ireneusz1978M419874MINIPRZYPAŚNIKI TEAM266.51
997.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1013Kopp Przemysław1969M522122MINIPRZYPAŚNIKI TEAM275.94
1331Szlasa Marcin1978M4232103MINIPRZYPAŚNIKI TEAM269.00
1978Deptuszewski Ireneusz1978M4240107MINIPRZYPAŚNIKI TEAM258.10
678Szlasa Damian2005M125610MINIPRZYPAŚNIKI TEAM194.69
242.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1013Kopp Przemysław1969M515812MINIPRZYPAŚNIKI TEAM242.33
542.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1978Deptuszewski Ireneusz1978M421887MINIPRZYPAŚNIKI TEAM273.48
1013Kopp Przemysław1969M522424MINIPRZYPAŚNIKI TEAM268.94
293.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
704Lasota Łukasz1983M318039MINIPRZYPAŚNIKI TEAM293.23
292.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
704Lasota Łukasz1983M322752MINIPRZYPAŚNIKI TEAM292.17
        
31ZERWANI Z ŁAŃCUCHA2379.82314.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
801Jagiełło Łukasz1989M311641MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA314.01
682.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
686Bielecka Magdalena1978K452MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA358.71
801Jagiełło Łukasz1989M312542MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA323.70
 1009.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
686Bielecka Magdalena1978K452MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA367.36
764Kondratowicz Łukasz1989M38026MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA339.49
903Walczak Paweł1988M315943MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA302.54
 374.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
686Bielecka Magdalena1978K483MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA374.01
        
32PZU SPORT TEAM2362.40337.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
379Sioch Radosław1981M46822MINIPZU SPORT TEAM337.63
  712.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
837Tuski Maciej1978M4239MINIPZU SPORT TEAM369.16
379Sioch Radosław1981M46924MINIPZU SPORT TEAM343.59
647.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
379Sioch Radosław1981M47830MINIPZU SPORT TEAM338.99
979Dawid Tomasz1973M415166MINIPZU SPORT TEAM308.19
664.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
837Tuski Maciej1978M42814MINIPZU SPORT TEAM366.99
295Szczypek Łukasz1981M421599MINIPZU SPORT TEAM297.85
        
33Travelo MTB Team2329.15   609.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
544Radomska Magdalena1985K3126MINITravelo MTB Team320.24
543Wojas Agnieszka1970K5232MINITravelo MTB Team289.13
362.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Obrazińska Kornelia2007KJ62MINITravelo MTB Team362.73
1357.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
512Obrazińska Kornelia2007KJ73MINITravelo MTB Team377.03
367Wiraszka Rafał1984M38428MINITravelo MTB Team342.14
544Radomska Magdalena1985K3166MINITravelo MTB Team339.21
543Wojas Agnieszka1970K5261MINITravelo MTB Team298.67
        
34BIKE CONCEPT2308.18 940.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
550Siemiątkowski Jakub1993M211710MINIBIKE CONCEPT328.09
551Starachowski Tomasz1963M514513MINIBIKE CONCEPT315.44
552Barnaś Paweł1975M419184MINIBIKE CONCEPT296.97
 329.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
793Lachowicz Dariusz1966M51089MINIBIKE CONCEPT329.04
343.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
768Kita Marcin1978M46724MINIBIKE CONCEPT343.26
695.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
652Lachowicz Dariusz1966M5536MINIBIKE CONCEPT350.34
768Kita Marcin1978M47324MINIBIKE CONCEPT345.04
        
35NIEWIADÓW BORO1844.63    1473.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
712Szturnoga Sylwester1970M561MININIEWIADÓW BORO381.35
509Chachuła Ignacy2006MJ222MININIEWIADÓW BORO370.27
711Barul Sławomir1964M5245MININIEWIADÓW BORO364.60
713Wojciechowski Zbigniew1964M5388MININIEWIADÓW BORO357.17
371.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
509Chachuła Ignacy2006MJ101MININIEWIADÓW BORO371.24
        
36Grupa Cygan Stop Smog Go Cycling1453.73    551.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
715Przybysz Sebastian1976M413254MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling316.62
728Pleskot Paweł1996M221511MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling234.43
902.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
715Przybysz Sebastian1976M412154MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling326.23
717Beczkowicz Michał1978M416678MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling313.76
728Pleskot Paweł1996M226917MINIGrupa Cygan Stop Smog Go Cycling262.69
        
37LKS MAZOWSZE TERESIN1292.34     1292.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
942Ciurzyńska Amelia2006KJ104MINILKS MAZOWSZE TERESIN366.47
946Wadecki Bogdan1965M513915MINILKS MAZOWSZE TERESIN322.68
950Mańkowski Kamil1984M318843MINILKS MAZOWSZE TERESIN306.97
923Borkowski Bartosz2007MJ21810MINILKS MAZOWSZE TERESIN296.22
        
38VALUE ENGINEERING994.45     994.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
890Wyrzykowski Adam1980M4274115MINIVALUE ENGINEERING252.79
849Dobrowolska Aleksandra1993K2353MINIVALUE ENGINEERING251.76
805Jóźwiak Bartosz1991M327662MINIVALUE ENGINEERING248.73
873Marczewski Gerard1980M4278116MINIVALUE ENGINEERING241.17
        
39STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team893.70 288.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1939Komór Julian2006MJ2056MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team288.02
 301.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1939Komór Julian2006MJ16211MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team301.26
304.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1939Komór Julian2006MJ16312MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team304.42
         
40RETRO STORK TEAM776.87  376.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
630Kulesza Łukasz1981M472MINIRETRO STORK TEAM376.87
 400.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1211Rząsowska Anna1982K311MINIRETRO STORK TEAM400.00
         
41GKK OPTY MAZOWSZE738.82     738.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
153Orszulak Maria2006KJ21MINIGKK OPTY MAZOWSZE396.50
816Orszulak Adam1984M38327MINIGKK OPTY MAZOWSZE342.32
        
42PT MAZURY TEAM EŁK635.35   266.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
915Rogucki Kamil1997M222612MINIPT MAZURY TEAM EŁK266.58
 368.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
955Paszczyk Mariusz1972M4209MINIPT MAZURY TEAM EŁK368.77
        
43PŁOCKI KLUB KOLARSKI541.56     541.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
767Szewczyk Benedykt1948M72266MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI292.40
959Sowiński Edmund1942M727512MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI249.16
        
44MYBIKE.PL340.84     340.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
891Błażewski Bartosz1968M58810MINIMYBIKE.PL340.84
        
45LOTTO316.12     316.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M416275MINILOTTO316.12
        
46ROZTOCZE CYCLING TEAM284.84284.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
370Podgórska Karolina1990K3218MINIROZTOCZE CYCLING TEAM284.84
             



Hosting ESKOM