Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2024

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, DRUŻYNOWA

Lp.DrużynaPunktySerock
2024-04-06
punkty
Jabłonna
2024-04-28
punkty
Nadarzyn
2024-05-05
punkty
Góra Kalwaria
2024-05-12
punkty
Nowy Dwór Mazowiecki
2024-06-02
punkty
Radzymin
2024-06-09
punkty
Wyszków
2024-06-23
punkty
Perlejewo
2024-06-30
punkty
Marki
2024-08-25
punkty
Gmina Stoczek Łukowski
2024-09-01
punkty
Pionki
2024-09-08
punkty
Gmina Łaskarzew
2024-09-15
punkty
Legionowo
2024-09-22
punkty
Otwock
2024-09-29
punkty
Żabia Wola
2024-10-06
punkty
Wawer - Finał
2024-10-13
punkty
1 MSR & Toyota Grupa Cygan2266.832266.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
857Nadany Mariusz1990M3133MAX MSR & Toyota Grupa Cygan579.45
561Skrzypczyk Karol1979M4259MAX MSR & Toyota Grupa Cygan564.95
1050Anasiak Nikodem1999M2264MAX MSR & Toyota Grupa Cygan561.87
881Suchecki Michał1983M42710MAX MSR & Toyota Grupa Cygan560.56
               
2DAMOVO BIKE TEAM2264.492264.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
661Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K422MAXDAMOVO BIKE TEAM593.68
673Mierzejewski Tomasz1981M4248MAXDAMOVO BIKE TEAM565.45
657Sadowska Dominika1993K331MAXDAMOVO BIKE TEAM564.46
656Sadowski Marcin1989M35614MAXDAMOVO BIKE TEAM540.90
               
3Grupa ANG2262.472262.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
603Gajewski Karol1982M483MAXGrupa ANG587.51
600Kamiński Wojciech1984M3195MAXGrupa ANG573.16
602Tlaga Krzysztof1986M3307MAXGrupa ANG560.35
605Staniewski Michał1978M45322MAXGrupa ANG541.45
               
4ROSTI MTB TEAM2237.662237.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1077Zawadzki Marcin1991M3112MAXROSTI MTB TEAM583.61
1079Pomian Sławomir1974M4216MAXROSTI MTB TEAM566.47
1076Sołomianko Kamil1978M43914MAXROSTI MTB TEAM550.87
1075Kiersnowski Tomasz1972M5598MAXROSTI MTB TEAM536.71
               
5TEAM PKO BANK POLSKI2060.122060.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
964Kwiatkowski Michał1983M4237MAXTEAM PKO BANK POLSKI565.60
107Wróbel Grzegorz1990M37218MAXTEAM PKO BANK POLSKI524.48
104Traczyk Rafał1981M410043MAXTEAM PKO BANK POLSKI491.41
105Urbańczyk Jakub1975M411851MAXTEAM PKO BANK POLSKI478.63
               
6MYBIKE.PL2053.992053.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
558Mrożewski Krzysztof1960M6321MAXMYBIKE.PL559.11
1801Wódka Wojciech1977M47631MAXMYBIKE.PL520.86
64Woźniak Jan1964M510216MAXMYBIKE.PL488.95
474Błażewski Bartosz1968M510820MAXMYBIKE.PL485.07
               
7KAMYK Radzymin MTB TEAM2043.592043.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1023Pietrak Marcin1986M33711MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM553.13
935Mrowiński Adam1979M44417MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM548.21
351Rowicki Rafał1978M45221MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM542.25
825Gruca Michał2007M121MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
               
8RETRO TEAM2036.442036.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
354Stram Marek1973M5122MAXRETRO TEAM581.64
212Majewski Tomasz1970M5173MAXRETRO TEAM574.10
789Krakowiak Piotr1977M44215MAXRETRO TEAM549.35
1036Gawkowski Robert1973M59316MINIRETRO TEAM331.35
               
9KK Catena Wyszków2027.562027.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
327Trzciński Paweł1972M591MAXKK Catena Wyszków587.41
1017Mróz Łukasz1992M35113MAXKK Catena Wyszków542.57
325Burghardt Jakub1997M2818MAXKK Catena Wyszków517.81
326Jabłoński Cezary1984M3121MINIKK Catena Wyszków379.77
               
10PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM1900.051900.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
208Lamowski Marcin1986M33610MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM553.99
205Karp Łukasz1982M49841MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM494.59
207Augustyniak Dariusz1979M414660MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM442.95
308Stasiak Waldemar1976M415362MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM408.52
               
11PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM1808.031808.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1216Słupek Paweł1982M4104MAXPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM585.98
1201Poturnicki Maciej1986M3359MAXPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM554.72
1213Lange Marcin1978M4145MINIPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM379.50
1220Bober Zbigniew1946M71962MINIPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM287.83
               
12ESKOM1803.971803.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
952Mucha Jacek2004M1225MAXESKOM566.34
951Mucha Jacek1972M57813MAXESKOM519.75
611Buczel Mateusz1984M3243MINIESKOM371.26
465Kowalski Krzysztof1991M3629MINIESKOM346.62
               
13BAGSTAR1799.261799.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
981Klimkiewicz Antoni2007M1757MAXBAGSTAR522.21
978Klimkiewicz Przemysław1971M510417MAXBAGSTAR488.08
988Owczarczyk Michał1980M412654MAXBAGSTAR469.45
993Dąbek Marek1984M311620MINIBAGSTAR319.52
               
14LIRENE BIKE TEAM1783.601783.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
816Paprocki Michał1978M48234MAXLIRENE BIKE TEAM517.34
810Rębiś Tomasz1974M49640MAXLIRENE BIKE TEAM499.49
800Wysocki Grzegorz1957M61497MAXLIRENE BIKE TEAM435.47
811Rębiś Joanna1975K473MINILIRENE BIKE TEAM331.30
               
15STRABAG BIKE TEAM1782.951782.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
60Hajbowicz Agnieszka1989K352MAXSTRABAG BIKE TEAM525.33
45Hretski Andrei1989M39022MAXSTRABAG BIKE TEAM503.08
1929Błaszczyk Paweł1982M415061MAXSTRABAG BIKE TEAM430.94
1558Soszyński Adam1976M410845MINISTRABAG BIKE TEAM323.60
               
16TIMBUD TEAM1782.911782.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
399Rozwadowski Adam1973M5415MAXTIMBUD TEAM549.63
1035Nowak Artur1973M56911MAXTIMBUD TEAM527.84
401Świderski Tadeusz1968M5376MINITIMBUD TEAM360.39
402Szymborski Krzysztof1990M36411MINITIMBUD TEAM345.05
               
17KRAINA DRZWI BIKE TEAM 1765.151765.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
463Cieciera Maciej1978M4205MAXKRAINA DRZWI BIKE TEAM 572.66
464Zgorzałek Daniel1982M44316MAXKRAINA DRZWI BIKE TEAM 549.35
876Szulim Piotr1980M44318MINIKRAINA DRZWI BIKE TEAM 356.67
395Grocholewicz Mariusz1974M419988MINIKRAINA DRZWI BIKE TEAM 286.47
               
18ENEA KS ENERGIA KOZIENICE1761.621761.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
559Grabowska Anna1980K411MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE600.00
469Kościński Marcin1979M48636MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE515.45
609Golec Tomasz1979M44720MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE354.67
610Mikołajczyk Łukasz1981M418584MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE291.50
               
19Marceli-Rower.Biz1753.331753.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
19Walkiewicz Igor1999M2607MAXMarceli-Rower.Biz536.31
1397Sobiech Łukasz1986M36616MAXMarceli-Rower.Biz531.10
8Horecki Marcin1977M4227MINIMarceli-Rower.Biz373.81
1511Graczyk Kamil1979M414868MINIMarceli-Rower.Biz312.11
               
20WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1706.991706.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
384Lachowicz Szymon2005M122MAXWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI599.33
509Skoszkiewicz Oliwier2006M182MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI395.29
956Esteban Escodero Hugo2006M1134MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI379.57
1676Liber Krzysztof2005M19010MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI332.80
               
21Rafbike Cycling Team1688.481688.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1305Roszkowski Jarosław1988M3338MAXRafbike Cycling Team555.94
6Iwański Tomasz1983M473MINIRafbike Cycling Team396.12
41Gardulski Adam1983M494MINIRafbike Cycling Team384.44
50Wiśniewski Arkadiusz1970M55610MINIRafbike Cycling Team351.98
               
22Stajnia Rowerowa Team1612.281612.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
450Bąkowski Marcin1974M46225MAXStajnia Rowerowa Team532.48
274Tokarz Paweł1973M5212MINIStajnia Rowerowa Team375.27
83Tenerowicz Michał1983M44217MINIStajnia Rowerowa Team356.88
374Komór Piotr1976M45925MINIStajnia Rowerowa Team347.65
               
23BICYKL PIASECZNO1589.781589.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
958Tkaczyk Sylwia1988K363MAXBICYKL PIASECZNO520.91
961Kunka Mariusz1970M5254MINIBICYKL PIASECZNO370.99
72Jarszak Jarosław1972M5387MINIBICYKL PIASECZNO359.73
439Zawadzka-Kowalska Agnieszka1984K361MINIBICYKL PIASECZNO338.15
               
24Bike Fun Legionowo1373.601373.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
505Ciskowski Marcin1980M44619MINIBike Fun Legionowo354.87
1031Świątnicki Damian1992M37113MINIBike Fun Legionowo341.60
980Romańczuk Michał1979M47531MINIBike Fun Legionowo339.34
765Jabłoński Mateusz1996M2787MINIBike Fun Legionowo337.79
               
25HORNET TEAM1341.401341.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
278Mirecki Zbigniew1981M43514MINIHORNET TEAM361.28
795Kowalewski Bartosz1984M36612MINIHORNET TEAM344.48
85Kuczyński Dariusz1975M411951MINIHORNET TEAM319.05
470Błaszczyk Łukasz1983M413157MINIHORNET TEAM316.59
               
26UKK HURAGAN WOŁOMIN1190.151190.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
80Petryszyn Maciej2004M111MAXUKK HURAGAN WOŁOMIN600.00
260Zieliński Tomasz2005M153MAXUKK HURAGAN WOŁOMIN590.15
               
27PEGO.CC iFON1188.631188.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1070Andrzejczuk Adam1995M231MAXPEGO.CC iFON598.76
476Pasternak Aleksy1982M461MAXPEGO.CC iFON589.87
               
28Bettermaker Gang Bike1165.021165.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
865Studniarek Tomasz1977M412755MINIBettermaker Gang Bike317.66
447Bzdek Krzysztof1981M417882MINIBettermaker Gang Bike294.43
867Wierzchowski Rafał1976M418183MINIBettermaker Gang Bike293.33
448Nowicki Sylwester1988M325651MINIBettermaker Gang Bike259.60
               
29WODOCIĄGI WARSZAWSKIE1051.451051.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
861Zarzycki Michał1972M56410MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE532.09
1963Kamiński Wojciech1963M6802MAXWODOCIĄGI WARSZAWSKIE519.36
               
30Bolo Bike Team 1031.871031.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M414057MAXBolo Bike Team 460.37
773Bolek Stanisław2002M216111MINIBolo Bike Team 304.44
775Gocłowski Cezary1975M4241105MINIBolo Bike Team 267.06
               
31INTRO ACADEMY.PL1029.021029.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
530Wierzbicki Kacper2006M1207MINIINTRO ACADEMY.PL375.34
577Wiraszka Rafał1984M3344MINIINTRO ACADEMY.PL361.60
557Wiraszka Zuzanna2008KJ213MINIINTRO ACADEMY.PL292.08
               
32KURPIE TEAM989.18989.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
693Waleńdziewski Robert1982M4288MINIKURPIE TEAM368.03
415Szklarski Zdzisław1979M46827MINIKURPIE TEAM344.21
699Pawełczyk Michał1988M322043MINIKURPIE TEAM276.94
               
33TRANSPROJEKT WARSZAWA954.20954.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
468Zdunowski Tomasz1984M311419MINITRANSPROJEKT WARSZAWA320.36
473Nagłowski Bartłomiej1982M411749MINITRANSPROJEKT WARSZAWA319.32
472Noskiewicz Jacek1979M414064MINITRANSPROJEKT WARSZAWA314.52
               
34BIKE CONCEPT896.26896.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
385Lachowicz Dariusz1966M57112MAXBIKE CONCEPT526.48
54Pogorzelski Zdzisław1970M5275MINIBIKE CONCEPT369.78
               
35SZALONE KOŁA618.61618.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1004Szwajka Piotr1974M4280119MINISZALONE KOŁA233.37
1334Malicka Agnieszka 1976K43116MINISZALONE KOŁA201.24
1333Bogdański Maciej1960M629414MINISZALONE KOŁA184.00
               
36PZU SPORT TEAM595.08595.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1046Sioch Radosław1981M412856MINIPZU SPORT TEAM317.18
1063Borowiec Mariusz1973M521936MINIPZU SPORT TEAM277.90
               
37PRZYPAŚNIKI TEAM554.71554.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1049Lasota Łukasz1983M417479MINIPRZYPAŚNIKI TEAM297.75
13Kopp Przemysław1969M525946MINIPRZYPAŚNIKI TEAM256.96
               
38SAMI SWOI352.04352.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
250Iwaniuk Michał2003M2555MINISAMI SWOI352.04
               
39PATNET TEAM347.26347.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
314Michalak Jacek1973M56011MINIPATNET TEAM347.26
               
40UKS KOLARZ NADARZYN339.10339.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1069Kaczmarek Julek2009MJ764MINIUKS KOLARZ NADARZYN339.10
               
41PKO Bank Polski271.39271.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
963Wielądek Tomasz1983M4235103MINIPKO Bank Polski271.39
               



Hosting ESKOM