Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2021

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, DRUŻYNOWA

Lp.DrużynaPunktyJabłonna
2021-05-16
punkty
Radzymin
2021-05-22
punkty
Nadarzyn
2021-06-06
punkty
Nowy Dwór Mazowiecki
2021-06-12
punkty
Góra Kalwaria
2021-06-20
punkty
Wyszków
2021-06-27
punkty
Perlejewo (podlaskie)
2021-07-04
punkty
Żabia Wola
2021-07-11
punkty
Serock
2021-08-15
punkty
Ossów
2021-08-22
punkty
Marki
2021-08-29
punkty
Legionowo
2021-09-12
punkty
Otwock
2021-09-26
punkty
Wawer - Finał
2021-10-10
punkty
1DAMOVO BIKE TEAM18575.962324.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
152Woźnica Łukasz1994M211MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
151Mioduszewski Artur1978M442MAXDAMOVO BIKE TEAM595.23
172Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K343MAXDAMOVO BIKE TEAM575.44
171Jusiński Adrian1984M33713MAXDAMOVO BIKE TEAM553.79
2329.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
152Woźnica Łukasz1994M211MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
151Mioduszewski Artur1978M421MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
172Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K321MAXDAMOVO BIKE TEAM593.56
171Jusiński Adrian1984M3195MAXDAMOVO BIKE TEAM536.35
2369.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
172Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K321MAXDAMOVO BIKE TEAM599.95
152Woźnica Łukasz1994M221MAXDAMOVO BIKE TEAM599.56
151Mioduszewski Artur1978M432MAXDAMOVO BIKE TEAM591.50
171Jusiński Adrian1984M3154MAXDAMOVO BIKE TEAM578.85
2169.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
172Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K311MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
182Mierzejewski Tomasz1981M3205MAXDAMOVO BIKE TEAM556.39
158Zwierko Łukasz1982M33514MAXDAMOVO BIKE TEAM512.54
181Pęczkowski Andrzej1969M5424MAXDAMOVO BIKE TEAM500.39
2246.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
151Mioduszewski Artur1978M411MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
152Woźnica Łukasz1994M221MAXDAMOVO BIKE TEAM599.95
182Mierzejewski Tomasz1981M3207MAXDAMOVO BIKE TEAM533.24
153Barańczyk Piotr1976M43013MAXDAMOVO BIKE TEAM513.07
2130.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
172Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K311MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
182Mierzejewski Tomasz1981M3217MAXDAMOVO BIKE TEAM530.02
158Zwierko Łukasz1982M33010MAXDAMOVO BIKE TEAM504.91
153Barańczyk Piotr1976M43615MAXDAMOVO BIKE TEAM495.15
2043.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
172Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K311MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
182Mierzejewski Tomasz1981M3124MAXDAMOVO BIKE TEAM510.66
153Barańczyk Piotr1976M4146MAXDAMOVO BIKE TEAM502.97
792Gogół Artur1977M42810MAXDAMOVO BIKE TEAM429.50
2321.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
151Mioduszewski Artur1978M432MAXDAMOVO BIKE TEAM599.89
152Woźnica Łukasz1994M241MAXDAMOVO BIKE TEAM598.95
182Mierzejewski Tomasz1981M3137MAXDAMOVO BIKE TEAM576.86
171Jusiński Adrian1984M32713MAXDAMOVO BIKE TEAM545.67
2318.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
151Mioduszewski Artur1978M421MAXDAMOVO BIKE TEAM599.98
152Woźnica Łukasz1994M231MAXDAMOVO BIKE TEAM598.55
182Mierzejewski Tomasz1981M3145MAXDAMOVO BIKE TEAM561.20
172Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K333MAXDAMOVO BIKE TEAM558.75
2296.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
152Woźnica Łukasz1994M211MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
151Mioduszewski Artur1978M421MAXDAMOVO BIKE TEAM599.98
182Mierzejewski Tomasz1981M3127MAXDAMOVO BIKE TEAM557.67
171Jusiński Adrian1984M3209MAXDAMOVO BIKE TEAM538.96
2369.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
152Woźnica Łukasz1994M211MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
151Mioduszewski Artur1978M442MAXDAMOVO BIKE TEAM599.09
172Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K322MAXDAMOVO BIKE TEAM598.82
182Mierzejewski Tomasz1981M3135MAXDAMOVO BIKE TEAM571.10
2205.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
152Woźnica Łukasz1994M221MAXDAMOVO BIKE TEAM599.98
182Mierzejewski Tomasz1981M385MAXDAMOVO BIKE TEAM571.09
1761Mioduszewski Artur1978M42110MAXDAMOVO BIKE TEAM528.99
181Pęczkowski Andrzej1969M5314MAXDAMOVO BIKE TEAM505.60
  
2MYBIKE.PL17813.732193.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1960Mrożewski Krzysztof1960M6201MAXMYBIKE.PL569.75
585Górecki Karol1983M3228MAXMYBIKE.PL565.38
38Perczyński Radek1979M44618MAXMYBIKE.PL540.75
1273Abramek Piotr1981M36322MAXMYBIKE.PL518.10
1788.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1960Mrożewski Krzysztof1960M6231MAXMYBIKE.PL526.43
38Perczyński Radek1979M43417MAXMYBIKE.PL493.11
797Wódka Wojciech1977M44419MAXMYBIKE.PL471.62
1480Buczyński Piotr1973M412756MINIMYBIKE.PL296.87
2324.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
585Górecki Karol1983M393MAXMYBIKE.PL588.89
1110Skrzyniarz Tomasz1977M4105MAXMYBIKE.PL588.66
1960Mrożewski Krzysztof1960M6131MAXMYBIKE.PL586.06
38Perczyński Radek1979M42712MAXMYBIKE.PL561.36
2307.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1110Skrzyniarz Tomasz1977M431MAXMYBIKE.PL597.01
1960Mrożewski Krzysztof1960M671MAXMYBIKE.PL579.22
1820Wojtkowski Tomasz1978M483MAXMYBIKE.PL579.02
38Perczyński Radek1979M42411MAXMYBIKE.PL551.75
2140.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1110Skrzyniarz Tomasz1977M442MAXMYBIKE.PL566.60
1820Wojtkowski Tomasz1978M453MAXMYBIKE.PL564.44
1083Tkaczyk Sylwia1988K352MAXMYBIKE.PL513.93
797Wódka Wojciech1977M43815MAXMYBIKE.PL495.74
2252.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1110Skrzyniarz Tomasz1977M432MAXMYBIKE.PL576.17
1820Wojtkowski Tomasz1978M495MAXMYBIKE.PL568.30
650Janowska Ewa1975K452MAXMYBIKE.PL561.06
1913Zduniak Sylwia1984K373MAXMYBIKE.PL546.47
1466.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
650Janowska Ewa1975K431MAXMYBIKE.PL493.02
1914Zduniak Karol1984M3165MAXMYBIKE.PL490.60
1913Zduniak Sylwia1984K342MAXMYBIKE.PL483.10
2077.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1124Piotrowski Rafał1973M43512MAXMYBIKE.PL533.93
2001Sobczak Artur1978M44115MAXMYBIKE.PL530.93
64Woźniak Jan1964M5574MAXMYBIKE.PL514.27
1480Buczyński Piotr1973M46729MAXMYBIKE.PL498.60
2260.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
585Górecki Karol1983M362MAXMYBIKE.PL587.68
1960Mrożewski Krzysztof1960M6101MAXMYBIKE.PL581.45
1914Zduniak Karol1984M32711MAXMYBIKE.PL546.13
38Perczyński Radek1979M42810MAXMYBIKE.PL545.02
2113.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1110Skrzyniarz Tomasz1977M473MAXMYBIKE.PL577.32
650Janowska Ewa1975K473MAXMYBIKE.PL517.31
1914Zduniak Karol1984M33516MAXMYBIKE.PL510.15
1913Zduniak Sylwia1984K382MAXMYBIKE.PL509.01
2221.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1820Wojtkowski Tomasz1978M483MAXMYBIKE.PL582.86
1960Mrożewski Krzysztof1960M6161MAXMYBIKE.PL563.21
38Perczyński Radek1979M42612MAXMYBIKE.PL542.68
1914Zduniak Karol1984M33112MAXMYBIKE.PL532.25
2038.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1820Wojtkowski Tomasz1978M471MAXMYBIKE.PL571.20
1914Zduniak Karol1984M33012MAXMYBIKE.PL506.97
1216Błażewski Bartosz1968M5405MAXMYBIKE.PL487.90
64Woźniak Jan1964M5507MAXMYBIKE.PL472.71
  
3Grupa ANG17459.132222.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
71Szczepański Dawid1992M2144MAXGrupa ANG572.89
99Daczkowski Gustaw2000M2338MAXGrupa ANG554.80
901Zagórski Jan Jakub1978M43614MAXGrupa ANG553.99
256Kamiński Wojciech1984M34516MAXGrupa ANG540.76
1661.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
255Tlaga Krzysztof1986M3289MAXGrupa ANG505.38
1901Demianiuk Mariusz1984M343MINIGrupa ANG394.97
22Staniewski Michał1978M4115MINIGrupa ANG381.15
256Kamiński Wojciech1984M3196MINIGrupa ANG379.64
2274.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
71Szczepański Dawid1992M262MAXGrupa ANG589.12
99Daczkowski Gustaw2000M2113MAXGrupa ANG588.02
901Zagórski Jan Jakub1978M42913MAXGrupa ANG552.54
255Tlaga Krzysztof1986M33312MAXGrupa ANG545.04
2214.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
71Szczepański Dawid1992M2144MAXGrupa ANG566.37
901Zagórski Jan Jakub1978M4178MAXGrupa ANG561.80
22Staniewski Michał1978M42310MAXGrupa ANG552.65
256Kamiński Wojciech1984M3289MAXGrupa ANG533.98
2022.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
99Daczkowski Gustaw2000M2113MAXGrupa ANG549.01
1272Gajewski Karol1982M3123MAXGrupa ANG546.79
22Staniewski Michał1978M4219MAXGrupa ANG532.51
71Szczepański Dawid1992M2101MINIGrupa ANG394.53
2149.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
99Daczkowski Gustaw2000M2112MAXGrupa ANG555.16
1272Gajewski Karol1982M3124MAXGrupa ANG555.16
22Staniewski Michał1978M42714MAXGrupa ANG525.11
255Tlaga Krzysztof1986M3289MAXGrupa ANG514.32
2083.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1272Gajewski Karol1982M342MAXGrupa ANG555.11
901Zagórski Jan Jakub1978M464MAXGrupa ANG523.75
99Daczkowski Gustaw2000M292MAXGrupa ANG514.58
256Kamiński Wojciech1984M3176MAXGrupa ANG490.00
1747.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1272Gajewski Karol1982M373MAXGrupa ANG587.86
1048Demianiuk Mariusz1984M363MINIGrupa ANG399.62
301Traut Michał1989M32511MINIGrupa ANG379.88
253Kowalski Ireneusz1970M5273MINIGrupa ANG379.64
2246.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
71Szczepański Dawid1992M282MAXGrupa ANG583.06
99Daczkowski Gustaw2000M2163MAXGrupa ANG557.41
901Zagórski Jan Jakub1978M4177MAXGrupa ANG557.31
255Tlaga Krzysztof1986M32610MAXGrupa ANG548.35
2046.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1272Gajewski Karol1982M384MAXGrupa ANG577.20
901Zagórski Jan Jakub1978M4156MAXGrupa ANG556.97
255Tlaga Krzysztof1986M32210MAXGrupa ANG537.71
251Thiel Tomasz1985M3176MINIGrupa ANG374.95
2221.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
71Szczepański Dawid1992M2102MAXGrupa ANG577.88
99Daczkowski Gustaw2000M2153MAXGrupa ANG564.84
22Staniewski Michał1978M42814MAXGrupa ANG542.24
1272Gajewski Karol1982M33011MAXGrupa ANG536.06
2003.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1272Gajewski Karol1982M396MAXGrupa ANG563.97
71Szczepański Dawid1992M2103MAXGrupa ANG563.97
22Staniewski Michał1978M43513MAXGrupa ANG495.02
1790Demianiuk Mariusz1984M395MINIGrupa ANG380.04
  
4KK Catena Wyszków16689.282304.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
352Góralewski Łukasz1983M321MAXKK Catena Wyszków599.99
599Kuszmider Kamil1992M252MAXKK Catena Wyszków595.12
355Trzciński Paweł1972M4156MAXKK Catena Wyszków570.93
354Góralewski Wojciech1974M45021MAXKK Catena Wyszków538.50
1507.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
599Kuszmider Kamil1992M232MAXKK Catena Wyszków575.92
355Trzciński Paweł1972M483MAXKK Catena Wyszków566.24
357Stempień Marek1978M43215MINIKK Catena Wyszków365.75
2206.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
355Trzciński Paweł1972M474MAXKK Catena Wyszków589.09
360Korytkowski Robert1962M5321MAXKK Catena Wyszków545.80
835Sarnacki Przemysław1982M34119MAXKK Catena Wyszków535.94
833Wasiak Damian1982M34220MAXKK Catena Wyszków535.71
342.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
917Antoniak Adam1978M47228MINIKK Catena Wyszków342.24
 2200.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
352Góralewski Łukasz1983M311MAXKK Catena Wyszków600.00
355Trzciński Paweł1972M484MAXKK Catena Wyszków568.78
360Korytkowski Robert1962M5221MAXKK Catena Wyszków529.99
833Wasiak Damian1982M33111MAXKK Catena Wyszków502.09
940.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
352Góralewski Łukasz1983M311MAXKK Catena Wyszków600.00
357Stempień Marek1978M42911MINIKK Catena Wyszków340.71
1943.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
352Góralewski Łukasz1983M321MAXKK Catena Wyszków599.95
355Trzciński Paweł1972M4198MAXKK Catena Wyszków574.15
1187Jabłoński Cezary1984M3127MINIKK Catena Wyszków386.25
359Mróz Łukasz1992M2201MINIKK Catena Wyszków382.77
1708.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
360Korytkowski Robert1962M5293MAXKK Catena Wyszków544.13
677Kuczyński Adrian1985M311MINIKK Catena Wyszków400.00
359Mróz Łukasz1992M261MINIKK Catena Wyszków387.47
1187Jabłoński Cezary1984M3147MINIKK Catena Wyszków376.64
1813.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
355Trzciński Paweł1972M4167MAXKK Catena Wyszków552.16
360Korytkowski Robert1962M5292MAXKK Catena Wyszków515.76
359Mróz Łukasz1992M2141MINIKK Catena Wyszków378.15
357Stempień Marek1978M43211MINIKK Catena Wyszków367.15
2256.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
352Góralewski Łukasz1983M331MAXKK Catena Wyszków599.66
355Trzciński Paweł1972M4126MAXKK Catena Wyszków573.22
354Góralewski Wojciech1974M4209MAXKK Catena Wyszków552.37
360Korytkowski Robert1962M5331MAXKK Catena Wyszków530.83
2256.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
352Góralewski Łukasz1983M311MAXKK Catena Wyszków600.00
677Kuczyński Adrian1985M332MAXKK Catena Wyszków582.07
354Góralewski Wojciech1974M4134MAXKK Catena Wyszków549.78
360Korytkowski Robert1962M5222MAXKK Catena Wyszków524.83
  
5MCP BIKE TEAM15972.782244.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1855Kosko Magdalena1984K311MAXMCP BIKE TEAM600.00
1351Kudlak Marcin1979M4239MAXMCP BIKE TEAM563.67
100Kuśmierz Sylwester1978M42511MAXMCP BIKE TEAM563.50
196Łuczak Kamil1984M36423MAXMCP BIKE TEAM517.73
2074.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
969Radziszewska Katarzyna1991K231MAXMCP BIKE TEAM584.42
100Kuśmierz Sylwester1978M4105MAXMCP BIKE TEAM559.59
1985Sierakowski Tomasz1985M34516MAXMCP BIKE TEAM469.36
41Gural Piotr1979M45023MAXMCP BIKE TEAM460.76
747.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
295Kucher Maksym1994M2373MINIMCP BIKE TEAM377.98
41Gural Piotr1979M45725MINIMCP BIKE TEAM369.44
1883.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
79Jabłonowski Michał1979M42712MAXMCP BIKE TEAM536.46
1985Sierakowski Tomasz1985M34016MAXMCP BIKE TEAM509.75
846Dużyński Sebastian1975M44720MAXMCP BIKE TEAM490.56
1850Kanownik Sławomir1975M46024MINIMCP BIKE TEAM346.97
1244.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1151Walęcki Michał1985M3195MINIMCP BIKE TEAM383.82
1703Jabłonka Grzegorz1982M310832MINIMCP BIKE TEAM325.14
1177Klimkiewicz Piotr1976M419784MINIMCP BIKE TEAM274.01
1500Stanisławski Filip1979M420988MINIMCP BIKE TEAM261.26
1451.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
79Jabłonowski Michał1979M44419MAXMCP BIKE TEAM482.67
1550Żebrowski Marcin1983M38032MINIMCP BIKE TEAM337.68
846Dużyński Sebastian1975M410336MINIMCP BIKE TEAM325.01
218Milewska Paulina1987K3178MINIMCP BIKE TEAM305.87
1356.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1985Sierakowski Tomasz1985M32510MAXMCP BIKE TEAM442.84
846Dużyński Sebastian1975M45720MINIMCP BIKE TEAM314.06
1550Żebrowski Marcin1983M36522MINIMCP BIKE TEAM305.14
2005Wejner Olgierd1973M47329MINIMCP BIKE TEAM294.75
2195.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
969Radziszewska Katarzyna1991K211MAXMCP BIKE TEAM600.00
1985Sierakowski Tomasz1985M33317MAXMCP BIKE TEAM534.05
79Jabłonowski Michał1979M44014MAXMCP BIKE TEAM532.41
41Gural Piotr1979M44417MAXMCP BIKE TEAM528.55
1986.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1855Kosko Magdalena1984K322MAXMCP BIKE TEAM597.08
1985Sierakowski Tomasz1985M35022MAXMCP BIKE TEAM515.58
846Dużyński Sebastian1975M46728MAXMCP BIKE TEAM492.82
1358Walęcki Michał1985M3126MINIMCP BIKE TEAM380.57
1954.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
969Radziszewska Katarzyna1991K211MAXMCP BIKE TEAM600.00
1985Sierakowski Tomasz1985M33013MAXMCP BIKE TEAM510.78
846Dużyński Sebastian1975M44922MAXMCP BIKE TEAM492.96
1550Żebrowski Marcin1983M36720MINIMCP BIKE TEAM350.27
2093.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1351Kudlak Marcin1979M4147MAXMCP BIKE TEAM569.31
1590Papis Paweł1978M42713MAXMCP BIKE TEAM542.33
1550Żebrowski Marcin1983M34520MAXMCP BIKE TEAM506.56
1985Sierakowski Tomasz1985M36426MAXMCP BIKE TEAM475.18
1541.56
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1985Sierakowski Tomasz1985M35518MAXMCP BIKE TEAM447.92
1351Kudlak Marcin1979M4104MINIMCP BIKE TEAM378.30
1151Walęcki Michał1985M32311MINIMCP BIKE TEAM366.08
940Skrzypczyk Karol1979M45217MINIMCP BIKE TEAM349.26
  
6MARCELI TEAM14671.371913.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M44015MAXMARCELI TEAM548.95
183Sobiech Łukasz1986M37629MAXMARCELI TEAM508.27
1405Wróblewski Marcin1982M39835MAXMARCELI TEAM490.05
1185Marcelewicz Barbara1978K443MINIMARCELI TEAM365.96
1640.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
222Kisson Daniel1981M33711MAXMARCELI TEAM487.53
183Sobiech Łukasz1986M34013MAXMARCELI TEAM478.14
19Walkiewicz Igor1999M2604MINIMARCELI TEAM348.21
1407Wróblewska Anna1982K3105MINIMARCELI TEAM326.88
2024.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M42210MAXMARCELI TEAM573.22
183Sobiech Łukasz1986M33614MAXMARCELI TEAM543.09
1405Wróblewski Marcin1982M34723MAXMARCELI TEAM529.70
19Walkiewicz Igor1999M2302MINIMARCELI TEAM378.80
1815.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M494MAXMARCELI TEAM578.68
183Sobiech Łukasz1986M34117MAXMARCELI TEAM501.40
1185Marcelewicz Barbara1978K453MINIMARCELI TEAM369.75
19Walkiewicz Igor1999M2262MINIMARCELI TEAM365.24
1905.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4147MAXMARCELI TEAM545.38
1081Sobiech Łukasz1986M33613MAXMARCELI TEAM497.49
1405Wróblewski Marcin1982M34416MAXMARCELI TEAM471.69
1185Marcelewicz Barbara1978K432MINIMARCELI TEAM390.91
280.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1403Bogdański Jacek1959M620110MINIMARCELI TEAM280.39
 1986.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4209MAXMARCELI TEAM567.77
1081Sobiech Łukasz1986M35221MAXMARCELI TEAM518.11
1405Wróblewski Marcin1982M36123MAXMARCELI TEAM512.99
1185Marcelewicz Barbara1978K432MINIMARCELI TEAM387.46
1418.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
19Walkiewicz Igor1999M2373MINIMARCELI TEAM358.18
1407Wróblewska Anna1982K3104MINIMARCELI TEAM357.09
1405Wróblewski Marcin1982M34112MINIMARCELI TEAM354.67
1404Czyżewski Bogdan1985M35015MINIMARCELI TEAM348.67
1521.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1405Wróblewski Marcin1982M33114MAXMARCELI TEAM510.49
19Walkiewicz Igor1999M2292MINIMARCELI TEAM367.66
868Kozak Maryla1981K3117MINIMARCELI TEAM347.51
1403Bogdański Jacek1959M61928MINIMARCELI TEAM296.13
1584.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1405Wróblewski Marcin1982M35625MAXMARCELI TEAM489.06
1185Marcelewicz Barbara1978K422MINIMARCELI TEAM387.98
1407Wróblewska Anna1982K3114MINIMARCELI TEAM359.41
19Walkiewicz Igor1999M2404MINIMARCELI TEAM348.20
1801.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1184Marcelewicz Piotr1976M4123MAXMARCELI TEAM549.80
1081Sobiech Łukasz1986M32911MAXMARCELI TEAM507.99
1185Marcelewicz Barbara1978K433MINIMARCELI TEAM379.35
1407Wróblewska Anna1982K371MINIMARCELI TEAM363.91
  
7WARSZTAT ROWEROWY14298.021610.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
680Dudzik Urszula1975K4104MAXWARSZTAT ROWEROWY450.21
679Dudzik Michał1979M413768MAXWARSZTAT ROWEROWY434.61
1010Szostakiewicz Robert1976M415074MAXWARSZTAT ROWEROWY382.80
681Sekuła Katarzyna1999K2112MINIWARSZTAT ROWEROWY342.47
1100.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
679Dudzik Michał1979M46031MAXWARSZTAT ROWEROWY413.41
681Sekuła Katarzyna1999K251MINIWARSZTAT ROWEROWY345.05
1010Szostakiewicz Robert1976M46835MAXWARSZTAT ROWEROWY341.94
1633.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
674Siczek Bernard1979M46628MAXWARSZTAT ROWEROWY502.98
1010Szostakiewicz Robert1976M410245MAXWARSZTAT ROWEROWY421.02
681Sekuła Katarzyna1999K2162MINIWARSZTAT ROWEROWY356.16
680Dudzik Urszula1975K4188MINIWARSZTAT ROWEROWY353.35
1863.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
680Dudzik Urszula1975K452MAXWARSZTAT ROWEROWY505.52
674Siczek Bernard1979M44418MAXWARSZTAT ROWEROWY494.58
679Dudzik Michał1979M45829MAXWARSZTAT ROWEROWY458.29
1010Szostakiewicz Robert1976M46532MAXWARSZTAT ROWEROWY405.37
1750.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
680Dudzik Urszula1975K462MAXWARSZTAT ROWEROWY495.07
674Siczek Bernard1979M45018MAXWARSZTAT ROWEROWY457.71
679Dudzik Michał1979M46227MAXWARSZTAT ROWEROWY423.10
1010Szostakiewicz Robert1976M47432MAXWARSZTAT ROWEROWY374.49
1799.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
680Dudzik Urszula1975K463MAXWARSZTAT ROWEROWY557.22
674Siczek Bernard1979M45326MAXWARSZTAT ROWEROWY450.99
679Dudzik Michał1979M46737MAXWARSZTAT ROWEROWY423.65
1010Szostakiewicz Robert1976M47942MAXWARSZTAT ROWEROWY367.30
961.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
681Sekuła Katarzyna1999K251MINIWARSZTAT ROWEROWY338.02
1010Szostakiewicz Robert1976M44517MAXWARSZTAT ROWEROWY327.90
674Siczek Bernard1979M47127MINIWARSZTAT ROWEROWY295.15
1962.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
680Dudzik Urszula1975K453MAXWARSZTAT ROWEROWY541.02
674Siczek Bernard1979M45524MAXWARSZTAT ROWEROWY514.60
679Dudzik Michał1979M47934MAXWARSZTAT ROWEROWY475.76
1010Szostakiewicz Robert1976M49440MAXWARSZTAT ROWEROWY430.88
1863.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
674Siczek Bernard1979M46326MAXWARSZTAT ROWEROWY496.66
680Dudzik Urszula1975K482MAXWARSZTAT ROWEROWY492.15
679Dudzik Michał1979M47934MAXWARSZTAT ROWEROWY470.54
1010Szostakiewicz Robert1976M410147MAXWARSZTAT ROWEROWY404.51
884.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
674Siczek Bernard1979M44419MAXWARSZTAT ROWEROWY497.71
1010Szostakiewicz Robert1976M47836MAXWARSZTAT ROWEROWY386.40
1815.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
680Dudzik Urszula1975K463MAXWARSZTAT ROWEROWY508.14
674Siczek Bernard1979M47033MAXWARSZTAT ROWEROWY461.47
679Dudzik Michał1979M47536MAXWARSZTAT ROWEROWY446.06
1010Szostakiewicz Robert1976M48542MAXWARSZTAT ROWEROWY399.34
395.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1010Szostakiewicz Robert1976M46630MAXWARSZTAT ROWEROWY395.81
  
8HPE-ESKOM14114.151579.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
373Trawkowski Paweł1973M42712MAXHPE-ESKOM562.06
473Buczel Mateusz1984M3177MINIHPE-ESKOM376.28
58Niklewicz Sebastian1973M42712MINIHPE-ESKOM364.70
647Karski Tomasz1974M424798MINIHPE-ESKOM276.39
1605.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1704Mrowiec Kamil1976M42611MAXHPE-ESKOM513.90
1024Buczel Mateusz1984M374MINIHPE-ESKOM382.04
58Niklewicz Sebastian1973M4179MINIHPE-ESKOM380.34
742Kowalski Krzysztof1991M2897MINIHPE-ESKOM329.59
1847.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
373Trawkowski Paweł1973M4147MAXHPE-ESKOM580.33
870Szejna Jarosław1968M5849MAXHPE-ESKOM484.91
58Niklewicz Sebastian1973M495MINIHPE-ESKOM396.35
1024Buczel Mateusz1984M3207MINIHPE-ESKOM386.08
1875.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
373Trawkowski Paweł1973M4167MAXHPE-ESKOM561.90
1704Mrowiec Kamil1976M4199MAXHPE-ESKOM557.92
1024Buczel Mateusz1984M384MINIHPE-ESKOM390.03
58Niklewicz Sebastian1973M4239MINIHPE-ESKOM365.87
1846.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
373Trawkowski Paweł1973M4198MAXHPE-ESKOM537.06
1704Mrowiec Kamil1976M42612MAXHPE-ESKOM520.81
1024Buczel Mateusz1984M382MINIHPE-ESKOM396.36
58Niklewicz Sebastian1973M4115MINIHPE-ESKOM392.27
1629.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
373Trawkowski Paweł1973M42613MAXHPE-ESKOM526.19
1024Buczel Mateusz1984M3126MINIHPE-ESKOM385.24
58Niklewicz Sebastian1973M4258MINIHPE-ESKOM368.72
742Kowalski Krzysztof1991M2534MINIHPE-ESKOM348.85
1355.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1024Buczel Mateusz1984M363MINIHPE-ESKOM381.92
58Niklewicz Sebastian1973M4176MINIHPE-ESKOM355.09
742Kowalski Krzysztof1991M2413MINIHPE-ESKOM327.92
1034Mucha Jacek1972M47932MINIHPE-ESKOM291.04
1661.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
963Pachuc Gerard1978M45625MAXHPE-ESKOM514.53
1024Buczel Mateusz1984M395MINIHPE-ESKOM399.47
58Niklewicz Sebastian1973M42811MINIHPE-ESKOM378.03
742Kowalski Krzysztof1991M2454MINIHPE-ESKOM369.39
1826.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
373Trawkowski Paweł1973M4188MAXHPE-ESKOM557.20
1716Zygner Tomasz1984M34721MAXHPE-ESKOM519.48
1024Buczel Mateusz1984M3115MINIHPE-ESKOM380.99
58Niklewicz Sebastian1973M4239MINIHPE-ESKOM368.81
1807.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
373Trawkowski Paweł1973M42111MAXHPE-ESKOM538.67
1704Mrowiec Kamil1976M42413MAXHPE-ESKOM530.10
1024Buczel Mateusz1984M3198MINIHPE-ESKOM371.47
58Niklewicz Sebastian1973M43010MINIHPE-ESKOM367.24
1619.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
373Trawkowski Paweł1973M43615MAXHPE-ESKOM526.78
1024Buczel Mateusz1984M395MINIHPE-ESKOM381.91
58Niklewicz Sebastian1973M4155MINIHPE-ESKOM364.65
742Kowalski Krzysztof1991M2435MINIHPE-ESKOM346.54
1390.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
58Niklewicz Sebastian1973M4177MINIHPE-ESKOM369.73
742Kowalski Krzysztof1991M2626MINIHPE-ESKOM346.74
1803Woźnica Małgorzata1970K5131MINIHPE-ESKOM345.17
1035Mucha Jacek2004M11206MINIHPE-ESKOM329.30
  
9TIMBUD TEAM14047.582049.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1257Ugniewski Mariusz1980M43013MAXTIMBUD TEAM558.93
1254Kąkol Sławomir1964M5381MAXTIMBUD TEAM553.05
391Ziółkowski Dariusz1980M45122MAXTIMBUD TEAM537.36
1251Tomaszewska Julita1978K411MINITIMBUD TEAM400.00
1695.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1257Ugniewski Mariusz1980M4168MAXTIMBUD TEAM553.07
1251Tomaszewska Julita1978K411MINITIMBUD TEAM400.00
1256Patalan Dariusz1976M4168MINITIMBUD TEAM380.46
1260Rozwadowski Adam1973M43920MINITIMBUD TEAM362.31
1540.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1251Tomaszewska Julita1978K411MINITIMBUD TEAM400.00
1256Patalan Dariusz1976M42210MINITIMBUD TEAM385.98
1261Strumnik Katarzyna1985K341MINITIMBUD TEAM383.18
1255Świderski Tadeusz1968M5526MINITIMBUD TEAM371.79
1949.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1254Kąkol Sławomir1964M551MAXTIMBUD TEAM579.98
856Chowaniec Sebastian1987M361MAXTIMBUD TEAM579.92
1251Tomaszewska Julita1978K411MINITIMBUD TEAM400.00
1257Ugniewski Mariusz1980M472MINITIMBUD TEAM390.05
1694.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1257Ugniewski Mariusz1980M464MAXTIMBUD TEAM563.26
1261Strumnik Katarzyna1985K311MINITIMBUD TEAM400.00
1256Patalan Dariusz1976M4168MINITIMBUD TEAM385.98
249Rydzewski Tomasz1987M37922MINITIMBUD TEAM344.84
1467.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1257Ugniewski Mariusz1980M482MINITIMBUD TEAM389.02
1254Kąkol Sławomir1964M5141MINITIMBUD TEAM382.39
1255Świderski Tadeusz1968M5454MINITIMBUD TEAM352.10
249Rydzewski Tomasz1987M36527MINITIMBUD TEAM344.31
1439.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1251Tomaszewska Julita1978K411MINITIMBUD TEAM400.00
1256Patalan Dariusz1976M4113MINITIMBUD TEAM370.56
1255Świderski Tadeusz1968M5304MINITIMBUD TEAM340.58
1252Tomaszewski Jakub2003M1392MINITIMBUD TEAM328.26
1529.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1257Ugniewski Mariusz1980M482MINITIMBUD TEAM399.49
1261Strumnik Katarzyna1985K351MINITIMBUD TEAM383.35
1256Patalan Dariusz1976M42912MINITIMBUD TEAM377.74
1255Świderski Tadeusz1968M5475MINITIMBUD TEAM369.33
1896.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1254Kąkol Sławomir1964M591MAXTIMBUD TEAM582.79
1220Skalski Mariusz1976M43813MAXTIMBUD TEAM537.03
1251Tomaszewska Julita1978K411MINITIMBUD TEAM400.00
1256Patalan Dariusz1976M4134MINITIMBUD TEAM376.91
1550.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1257Ugniewski Mariusz1980M442MINITIMBUD TEAM399.72
1251Tomaszewska Julita1978K421MINITIMBUD TEAM399.19
1261Strumnik Katarzyna1985K351MINITIMBUD TEAM376.33
1256Patalan Dariusz1976M4165MINITIMBUD TEAM374.97
1389.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1257Ugniewski Mariusz1980M4112MINITIMBUD TEAM372.84
1255Świderski Tadeusz1968M5284MINITIMBUD TEAM356.18
1217Tomaszewski Bogdan1974M47130MINITIMBUD TEAM331.69
1260Rozwadowski Adam1973M47933MINITIMBUD TEAM328.52
1670.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1254Kąkol Sławomir1964M5151MAXTIMBUD TEAM546.71
1251Tomaszewska Julita1978K411MINITIMBUD TEAM400.00
1256Patalan Dariusz1976M4279MINITIMBUD TEAM364.05
1255Świderski Tadeusz1968M5322MINITIMBUD TEAM359.72
  
10Bike Fun Legionowo13981.201912.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M35618MAXBike Fun Legionowo532.74
82Furtak Sławomir1984M35719MAXBike Fun Legionowo529.68
1982Kamiński Tomasz1982M36625MAXBike Fun Legionowo516.74
396Jabłoński Mateusz1996M2834MINIBike Fun Legionowo333.66
1587.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M3257MAXBike Fun Legionowo523.63
13Górnicki Michał1985M34412MINIBike Fun Legionowo360.28
1982Kamiński Tomasz1982M34814MINIBike Fun Legionowo358.38
396Jabłoński Mateusz1996M2675MINIBike Fun Legionowo345.08
1673.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M3196MAXBike Fun Legionowo577.33
1996Banaszek Szymon1996M2544MINIBike Fun Legionowo371.57
1304Kordowski Dariusz1985M36119MINIBike Fun Legionowo368.63
396Jabłoński Mateusz1996M2947MINIBike Fun Legionowo355.70
1642.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M3112MAXBike Fun Legionowo574.89
13Górnicki Michał1985M33712MINIBike Fun Legionowo358.11
82Furtak Sławomir1984M33813MINIBike Fun Legionowo358.00
1304Kordowski Dariusz1985M34716MINIBike Fun Legionowo351.11
1901.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M3228MAXBike Fun Legionowo527.33
82Furtak Sławomir1984M33211MAXBike Fun Legionowo507.01
1982Kamiński Tomasz1982M33312MAXBike Fun Legionowo505.58
13Górnicki Michał1985M34214MINIBike Fun Legionowo361.56
1388.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1982Kamiński Tomasz1982M34822MINIBike Fun Legionowo349.70
13Górnicki Michał1985M34923MINIBike Fun Legionowo349.69
1996Banaszek Szymon1996M2545MINIBike Fun Legionowo347.67
396Jabłoński Mateusz1996M2706MINIBike Fun Legionowo341.63
1306.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1996Banaszek Szymon1996M2252MINIBike Fun Legionowo349.88
1304Kordowski Dariusz1985M34016MINIBike Fun Legionowo328.11
1069Jankowski Robert1975M44213MINIBike Fun Legionowo326.15
1336Sidorowicz Dawid1976M46825MINIBike Fun Legionowo301.88
1475.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1996Banaszek Szymon1996M2362MINIBike Fun Legionowo375.09
1304Kordowski Dariusz1985M34614MINIBike Fun Legionowo369.34
1982Kamiński Tomasz1982M35116MINIBike Fun Legionowo369.16
396Jabłoński Mateusz1996M2585MINIBike Fun Legionowo362.07
1368.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1304Kordowski Dariusz1985M34414MINIBike Fun Legionowo351.76
1069Jankowski Robert1975M45422MINIBike Fun Legionowo348.25
1996Banaszek Szymon1996M2716MINIBike Fun Legionowo340.51
87Ochędzan Grzegorz1979M49941MINIBike Fun Legionowo327.83
1446.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M3135MINIBike Fun Legionowo379.63
1304Kordowski Dariusz1985M34014MINIBike Fun Legionowo358.37
396Jabłoński Mateusz1996M2433MINIBike Fun Legionowo357.65
1069Jankowski Robert1975M46625MINIBike Fun Legionowo351.07
2072.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M32910MAXBike Fun Legionowo541.94
82Furtak Sławomir1984M33816MAXBike Fun Legionowo519.85
13Górnicki Michał1985M34217MAXBike Fun Legionowo512.52
1982Kamiński Tomasz1982M35524MAXBike Fun Legionowo498.51
1715.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
192Stępień Paweł1982M3177MAXBike Fun Legionowo535.52
13Górnicki Michał1985M33715MAXBike Fun Legionowo491.70
396Jabłoński Mateusz1996M2281MINIBike Fun Legionowo362.06
87Ochędzan Grzegorz1979M413354MINIBike Fun Legionowo326.43
  
11KOLARSGO TEAM13855.051742.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
310Bąkowski Marcin1974M45825MAXKOLARSGO TEAM524.81
313Michnowska Katarzyna1987K384MAXKOLARSGO TEAM469.02
501Skura Katarzyna1980K422MINIKOLARSGO TEAM390.28
437Chojecka Karolina1998K251MINIKOLARSGO TEAM357.91
1442.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
310Bąkowski Marcin1974M42912MAXKOLARSGO TEAM505.11
662Marzec Marek1980M43013MAXKOLARSGO TEAM504.87
313Michnowska Katarzyna1987K372MAXKOLARSGO TEAM433.01
1923.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
662Marzec Marek1980M4188MAXKOLARSGO TEAM577.51
313Michnowska Katarzyna1987K384MAXKOLARSGO TEAM506.96
875Steć Andrzej1971M49643MAXKOLARSGO TEAM444.23
501Skura Katarzyna1980K422MINIKOLARSGO TEAM394.64
1617.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
313Michnowska Katarzyna1987K363MAXKOLARSGO TEAM488.11
501Skura Katarzyna1980K422MINIKOLARSGO TEAM396.18
830Chojecka Karolina1998K231MINIKOLARSGO TEAM385.49
309Jaroszewski Karol1975M45923MINIKOLARSGO TEAM347.23
1764.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
662Marzec Marek1980M42410MAXKOLARSGO TEAM525.86
313Michnowska Katarzyna1987K373MAXKOLARSGO TEAM485.55
501Skura Katarzyna1980K421MINIKOLARSGO TEAM398.81
309Jaroszewski Karol1975M45927MINIKOLARSGO TEAM354.16
1854.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
313Michnowska Katarzyna1987K342MAXKOLARSGO TEAM563.47
662Marzec Marek1980M42412MAXKOLARSGO TEAM529.93
501Skura Katarzyna1980K441MINIKOLARSGO TEAM382.07
875Steć Andrzej1971M47740MAXKOLARSGO TEAM378.83
687.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
501Skura Katarzyna1980K422MINIKOLARSGO TEAM369.76
309Jaroszewski Karol1975M45116MINIKOLARSGO TEAM317.41
1730.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
313Michnowska Katarzyna1987K381MAXKOLARSGO TEAM509.12
875Steć Andrzej1971M48436MAXKOLARSGO TEAM463.59
501Skura Katarzyna1980K421MINIKOLARSGO TEAM395.62
309Jaroszewski Karol1975M46026MINIKOLARSGO TEAM361.73
1091.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
501Skura Katarzyna1980K422MINIKOLARSGO TEAM395.02
309Jaroszewski Karol1975M44516MINIKOLARSGO TEAM351.52
551Skura Mikołaj2005MJ586MINIKOLARSGO TEAM345.27
1298.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1228Lasek Marcin1974M45424MAXKOLARSGO TEAM479.21
875Steć Andrzej1971M45828MAXKOLARSGO TEAM464.05
551Skura Mikołaj2005MJ485MINIKOLARSGO TEAM355.32
1680.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1228Lasek Marcin1974M46529MAXKOLARSGO TEAM468.18
313Michnowska Katarzyna1987K374MAXKOLARSGO TEAM430.59
501Skura Katarzyna1980K411MINIKOLARSGO TEAM400.00
830Chojecka Karolina1998K241MINIKOLARSGO TEAM381.68
1543.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1228Lasek Marcin1974M44921MAXKOLARSGO TEAM474.96
501Skura Katarzyna1980K422MINIKOLARSGO TEAM390.40
309Jaroszewski Karol1975M48130MINIKOLARSGO TEAM340.12
551Skura Mikołaj2005MJ905MINIKOLARSGO TEAM338.01
  
12WIELISZEW HERON TEAM13429.231481.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
190Sienkiewicz Artur1982M364MINIWIELISZEW HERON TEAM395.74
68Sarnecki Marek1973M415375MAXWIELISZEW HERON TEAM371.39
187Nowak Przemysław1991M2222MINIWIELISZEW HERON TEAM371.31
42Szaturski Artur1978M46428MINIWIELISZEW HERON TEAM342.83
874.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
68Sarnecki Marek1973M47136MAXWIELISZEW HERON TEAM315.51
419Kaczorowski Aleksander1946M71634MINIWIELISZEW HERON TEAM281.11
1949Gramann Andrzej1949M71725MINIWIELISZEW HERON TEAM278.18
1701.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
665Kado Mirosław1966M5818MAXWIELISZEW HERON TEAM487.19
1909Kado Magdalena1990K3106MAXWIELISZEW HERON TEAM437.17
68Sarnecki Marek1973M410546MAXWIELISZEW HERON TEAM400.88
42Szaturski Artur1978M44521MINIWIELISZEW HERON TEAM376.14
1472.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
190Sienkiewicz Artur1982M321MINIWIELISZEW HERON TEAM396.82
187Nowak Przemysław1991M2161MINIWIELISZEW HERON TEAM371.88
68Sarnecki Marek1973M46734MAXWIELISZEW HERON TEAM365.13
865Mazur Mikołaj1986M37724MINIWIELISZEW HERON TEAM339.11
1022.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
665Kado Mirosław1966M5516MAXWIELISZEW HERON TEAM454.04
419Kaczorowski Aleksander1946M71703MINIWIELISZEW HERON TEAM294.00
664Kado Teresa1974K42110MINIWIELISZEW HERON TEAM274.80
1690.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1810Kado Grzegorz1963M5575MAXWIELISZEW HERON TEAM450.33
665Kado Mirosław1966M5586MAXWIELISZEW HERON TEAM450.18
190Sienkiewicz Artur1982M332MINIWIELISZEW HERON TEAM400.00
1159Sobczak Magdalena1990K332MINIWIELISZEW HERON TEAM389.51
1309.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1810Kado Grzegorz1963M5274MAXWIELISZEW HERON TEAM437.76
665Kado Mirosław1966M5295MAXWIELISZEW HERON TEAM425.40
664Kado Teresa1974K4167MINIWIELISZEW HERON TEAM225.53
1949Gramann Andrzej1949M71284MINIWIELISZEW HERON TEAM220.39
1738.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
665Kado Mirosław1966M5627MAXWIELISZEW HERON TEAM512.36
1810Kado Grzegorz1963M5658MAXWIELISZEW HERON TEAM504.58
664Kado Teresa1974K4127MAXWIELISZEW HERON TEAM399.10
419Kaczorowski Aleksander1946M71572MINIWIELISZEW HERON TEAM322.60
1749.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1810Kado Grzegorz1963M5646MAXWIELISZEW HERON TEAM496.64
665Kado Mirosław1966M57610MAXWIELISZEW HERON TEAM480.13
190Sienkiewicz Artur1982M332MINIWIELISZEW HERON TEAM399.20
187Nowak Przemysław1991M2172MINIWIELISZEW HERON TEAM373.04
1681.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1810Kado Grzegorz1963M5477MAXWIELISZEW HERON TEAM493.42
665Kado Mirosław1966M5529MAXWIELISZEW HERON TEAM488.86
68Sarnecki Marek1973M48037MAXWIELISZEW HERON TEAM384.78
419Kaczorowski Aleksander1946M71542MINIWIELISZEW HERON TEAM313.95
1658.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1810Kado Grzegorz1963M5614MAXWIELISZEW HERON TEAM479.98
665Kado Mirosław1966M5696MAXWIELISZEW HERON TEAM464.47
68Sarnecki Marek1973M48743MAXWIELISZEW HERON TEAM357.97
42Szaturski Artur1978M4279MINIWIELISZEW HERON TEAM356.55
1728.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1810Kado Grzegorz1963M5273MAXWIELISZEW HERON TEAM510.36
665Kado Mirosław1966M5518MAXWIELISZEW HERON TEAM470.35
190Sienkiewicz Artur1982M332MINIWIELISZEW HERON TEAM392.99
187Nowak Przemysław1991M2423MINIWIELISZEW HERON TEAM355.23
  
13STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team12511.301796.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
466Krzyczkowski Michał1998M25510MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team533.78
1051Budny Łukasz1986M37428MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team509.43
44Zachwieja Eugeniusz1959M61323MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team446.16
670Wachowicz Alan2005MJ1495MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team306.96
1689.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1002Staniak Mariusz2000M2205MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team530.35
466Krzyczkowski Michał1998M2216MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team529.78
1499Komór Piotr1976M48338MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team335.60
340Kępka Sławomir1972M413158MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team293.93
1839.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
466Krzyczkowski Michał1998M2174MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team578.12
1002Staniak Mariusz2000M2255MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team564.42
671Wachowicz Dawid2001M11125MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team348.40
670Wachowicz Alan2005MJ1134MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team348.40
1335.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
466Krzyczkowski Michał1998M2123MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team570.67
33Łukasiewicz Łukasz1987M35620MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team466.83
340Kępka Sławomir1972M416867MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team297.98
1799.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
466Krzyczkowski Michał1998M2175MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team539.88
1002Staniak Mariusz2000M2236MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team525.93
44Zachwieja Eugeniusz1959M6632MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team422.45
340Kępka Sławomir1972M413662MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team310.74
717.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
44Zachwieja Eugeniusz1959M6693MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team420.54
340Kępka Sławomir1972M416060MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team297.15
1163.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
466Krzyczkowski Michał1998M281MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team520.80
44Zachwieja Eugeniusz1959M6402MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team372.88
340Kępka Sławomir1972M49337MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team269.71
1495.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
466Krzyczkowski Michał1998M2285MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team545.62
340Kępka Sławomir1972M47833MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team478.25
44Zachwieja Eugeniusz1959M6813MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team471.57
718.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
44Zachwieja Eugeniusz1959M61035MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team399.42
340Kępka Sławomir1972M412650MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team319.40
1392.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
33Łukasiewicz Łukasz1987M35319MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team486.58
44Zachwieja Eugeniusz1959M6642MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team455.11
340Kępka Sławomir1972M46733MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team450.97
750.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
44Zachwieja Eugeniusz1959M6783MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team443.92
340Kępka Sławomir1972M411848MINISTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team306.50
435.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
44Zachwieja Eugeniusz1959M6601MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team435.35
  
14VORTUNE EQUITY BIKE TEAM12449.651551.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
63Siewierski Tomasz1979M421MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM399.96
422Reszke Marcin1987M342MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM396.82
84Łuczkiewicz Kamil1987M3146MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM377.89
524Balcerzak Paweł1974M4156MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM377.15
1559.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
63Siewierski Tomasz1979M411MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM400.00
422Reszke Marcin1987M321MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM395.91
524Balcerzak Paweł1974M483MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM381.91
878Modecki Gerard1978M4104MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM381.19
1596.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
63Siewierski Tomasz1979M411MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM400.00
422Reszke Marcin1987M321MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM399.53
84Łuczkiewicz Kamil1987M342MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM398.63
524Balcerzak Paweł1974M453MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM398.60
1513.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
524Balcerzak Paweł1974M493MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM389.51
878Modecki Gerard1978M4115MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM384.08
427Czachor Piotr1974M4146MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM374.83
214Borkowski Sylwester1977M42711MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM365.16
1592.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
63Siewierski Tomasz1979M411MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM400.00
422Reszke Marcin1987M331MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM399.24
524Balcerzak Paweł1974M474MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM397.16
84Łuczkiewicz Kamil1987M393MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM395.71
1505.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
422Reszke Marcin1987M311MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM400.00
524Balcerzak Paweł1974M4114MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM385.92
427Czachor Piotr1974M43211MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM361.14
214Borkowski Sylwester1977M43513MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM358.51
1467.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
524Balcerzak Paweł1974M452MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM382.30
84Łuczkiewicz Kamil1987M384MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM372.08
427Czachor Piotr1974M4144MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM362.46
214Borkowski Sylwester1977M4238MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM350.29
1582.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
63Siewierski Tomasz1979M421MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM399.98
422Reszke Marcin1987M331MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM399.77
84Łuczkiewicz Kamil1987M352MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM399.71
427Czachor Piotr1974M4186MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM383.49
1539.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
63Siewierski Tomasz1979M421MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM399.55
878Modecki Gerard1978M483MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM382.63
84Łuczkiewicz Kamil1987M3104MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM382.55
524Balcerzak Paweł1974M4155MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM374.82
1513.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
422Reszke Marcin1987M321MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM399.86
524Balcerzak Paweł1974M483MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM386.22
527Adamczyk Krzysztof1971M43413MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM366.98
427Czachor Piotr1974M43814MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM360.81
1075.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
422Reszke Marcin1987M332MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM391.21
1426Borkowski Sylwester1977M44217MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM346.78
1388Wal Mariusz1977M45922MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM338.00
1468.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
63Siewierski Tomasz1979M441MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM387.88
84Łuczkiewicz Kamil1987M31910MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM368.45
878Modecki Gerard1978M4248MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM365.77
527Adamczyk Krzysztof1971M46124MINIVORTUNE EQUITY BIKE TEAM346.75
  
15KAMYK Radzymin MTB TEAM12438.351641.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
624Pietrak Marcin1986M35317MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM534.16
379Białek Patryk1988M311MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
616Białek Tomasz1963M5457MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM353.87
134Gancarz Marcin1977M44720MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM353.54
1492.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
379Białek Patryk1988M332MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM395.53
616Białek Tomasz1963M5291MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM367.05
998Klaus Albert1975M43316MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM365.68
134Gancarz Marcin1977M43417MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM364.38
1088.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
616Białek Tomasz1963M5273MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM381.56
998Klaus Albert1975M46326MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM367.62
24Nowak Jan1962M513115MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM339.34
1466.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
379Białek Patryk1988M332MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM390.87
949Goszczyński Kamil2003M1182MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM369.29
616Białek Tomasz1963M5425MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM354.99
998Klaus Albert1975M44818MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM351.11
1444.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1072Surdyk Maciej1977M42712MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM374.79
616Białek Tomasz1963M5486MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM358.14
134Gancarz Marcin1977M45122MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM356.91
998Klaus Albert1975M45826MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM355.15
1065.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
379Białek Patryk1988M364MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM396.52
616Białek Tomasz1963M5393MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM355.65
24Nowak Jan1962M512714MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM313.73
1079.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
379Białek Patryk1988M332MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM387.53
616Białek Tomasz1963M5213MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM353.12
134Gancarz Marcin1977M43112MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM338.67
1082.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
379Białek Patryk1988M32210MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM382.70
134Gancarz Marcin1977M44921MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM369.30
24Nowak Jan1962M513714MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM330.71
1619.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1396Mrowiński Adam1979M4239MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM554.38
1072Surdyk Maciej1977M4196MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM372.52
1705Romanowski Kamil1981M35316MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM348.31
616Białek Tomasz1963M5627MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM343.98
1665.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1396Mrowiński Adam1979M4178MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM541.78
379Białek Patryk1988M373MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM386.73
1072Surdyk Maciej1977M4248MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM370.80
616Białek Tomasz1963M5375MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM366.42
1434.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
379Białek Patryk1988M3106MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM378.11
1072Surdyk Maciej1977M4144MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM365.41
134Gancarz Marcin1977M43412MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM350.80
616Białek Tomasz1963M5548MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM340.03
1673.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1396Mrowiński Adam1979M42311MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM522.02
1493Surdyk Filip2005MJ11MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
379Białek Patryk1988M384MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM381.70
1072Surdyk Maciej1977M4166MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM369.90
  
16NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 12273.372062.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K332MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 583.90
643Borowik Tomasz1978M44417MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 541.09
364Brzostek Rafał1975M44819MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 539.74
639Banasik Sławomir1978M432MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 397.71
1441.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
361Knapczyk Piotr1978M4136MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 380.84
1314Balcerzak Andrzej1976M42211MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 375.31
458Strąk Jarosław1982M34713MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 358.49
362Knapczyk Małgorzata1978K4115MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 326.77
1747.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K342MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 587.93
361Knapczyk Piotr1978M4106MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 394.55
1314Balcerzak Andrzej1976M4177MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 386.47
458Strąk Jarosław1982M33311MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 378.66
695.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
458Strąk Jarosław1982M32910MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 364.69
654Wanat Krzysztof1989M39430MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 330.98
1337.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K311MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 600.00
458Strąk Jarosław1982M32910MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 374.18
361Knapczyk Piotr1978M43817MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 363.18
701.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
458Strąk Jarosław1982M32814MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 362.73
654Wanat Krzysztof1989M37730MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 338.33
1194.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
639Banasik Sławomir1978M453MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 541.32
458Strąk Jarosław1982M32710MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 345.38
654Wanat Krzysztof1989M36120MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 307.40
1117.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
458Strąk Jarosław1982M3159MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 385.83
1314Balcerzak Andrzej1976M43315MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 375.56
654Wanat Krzysztof1989M37725MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 356.46
1298.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K311MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 600.00
458Strąk Jarosław1982M33411MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 360.40
654Wanat Krzysztof1989M37622MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 337.65
1625.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K321MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 599.78
1314Balcerzak Andrzej1976M4154MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 377.58
654Wanat Krzysztof1989M35015MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 355.26
150Sterczewski Paweł1970M520026MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 292.82
1201.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K311MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 600.00
458Strąk Jarosław1982M39024MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 322.64
150Sterczewski Paweł1970M516623MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 279.14
1559.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1313Ebert Katarzyna1981K311MAXNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 600.00
458Strąk Jarosław1982M34620MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 351.40
654Wanat Krzysztof1989M313046MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 327.06
150Sterczewski Paweł1970M526828MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 280.82
  
17LIRENE BIKE TEAM10858.451609.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1454Podębski Dariusz1971M49542MAXLIRENE BIKE TEAM490.81
1456Badowski Jacek1967M512712MAXLIRENE BIKE TEAM452.39
1453Wysocki Grzegorz1957M61497MAXLIRENE BIKE TEAM409.49
1455Wiśniakowski Jacek1968M527935MINILIRENE BIKE TEAM256.40
706.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1453Wysocki Grzegorz1957M6674MAXLIRENE BIKE TEAM366.08
1454Podębski Dariusz1971M47234MINILIRENE BIKE TEAM340.84
1759.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1454Podębski Dariusz1971M45721MAXLIRENE BIKE TEAM514.75
1456Badowski Jacek1967M58710MAXLIRENE BIKE TEAM468.25
1453Wysocki Grzegorz1957M6955MAXLIRENE BIKE TEAM449.01
1451Paprocki Michał1978M416565MINILIRENE BIKE TEAM327.43
721.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1453Wysocki Grzegorz1957M6643MAXLIRENE BIKE TEAM413.12
1451Paprocki Michał1978M414259MINILIRENE BIKE TEAM308.80
1014.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1454Podębski Dariusz1971M44517MAXLIRENE BIKE TEAM466.35
1451Paprocki Michał1978M416573MINILIRENE BIKE TEAM296.57
1455Wiśniakowski Jacek1968M521527MINILIRENE BIKE TEAM251.32
445.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1454Podębski Dariusz1971M46030MAXLIRENE BIKE TEAM445.97
279.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1451Paprocki Michał1978M48636MINILIRENE BIKE TEAM279.93
803.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1454Podębski Dariusz1971M46427MAXLIRENE BIKE TEAM504.69
1450Kopycka Agata1982K32411MINILIRENE BIKE TEAM299.07
1040.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1454Podębski Dariusz1971M46829MAXLIRENE BIKE TEAM492.65
1451Paprocki Michał1978M413354MINILIRENE BIKE TEAM317.42
1455Wiśniakowski Jacek1968M522429MINILIRENE BIKE TEAM230.20
1810.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1454Podębski Dariusz1971M44621MAXLIRENE BIKE TEAM493.51
1451Paprocki Michał1978M45929MAXLIRENE BIKE TEAM458.24
1456Badowski Jacek1967M56611MAXLIRENE BIKE TEAM453.47
1453Wysocki Grzegorz1957M6753MAXLIRENE BIKE TEAM404.93
1334.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1454Podębski Dariusz1971M45725MAXLIRENE BIKE TEAM487.89
1451Paprocki Michał1978M47738MAXLIRENE BIKE TEAM444.10
1453Wysocki Grzegorz1957M6845MAXLIRENE BIKE TEAM402.62
1486.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1454Podębski Dariusz1971M44519MAXLIRENE BIKE TEAM483.22
1453Wysocki Grzegorz1957M6674MAXLIRENE BIKE TEAM387.23
1451Paprocki Michał1978M417778MINILIRENE BIKE TEAM311.91
1456Badowski Jacek1967M520718MINILIRENE BIKE TEAM304.53
  
18OPEN BIKE TEAM10692.071287.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
299Magoń Anna1979K4146MINIOPEN BIKE TEAM340.41
1991Mirecki Bartłomiej1991M21228MINIOPEN BIKE TEAM319.19
619Kuczyński Dariusz1975M413455MINIOPEN BIKE TEAM315.24
18Podgórski Bartosz1987M313845MINIOPEN BIKE TEAM312.56
1308.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
299Magoń Anna1979K463MINIOPEN BIKE TEAM343.44
1991Mirecki Bartłomiej1991M2978MINIOPEN BIKE TEAM325.77
18Podgórski Bartosz1987M39827MINIOPEN BIKE TEAM325.77
85Kuczyński Dariusz1975M410847MINIOPEN BIKE TEAM313.68
1399.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1991Mirecki Bartłomiej1991M2846MINIOPEN BIKE TEAM358.66
299Magoń Anna1979K4147MINIOPEN BIKE TEAM358.50
85Kuczyński Dariusz1975M411044MINIOPEN BIKE TEAM349.22
1931Szuchnik Sebastian1986M315247MINIOPEN BIKE TEAM333.29
1273.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1991Mirecki Bartłomiej1991M2927MINIOPEN BIKE TEAM331.63
85Kuczyński Dariusz1975M411347MINIOPEN BIKE TEAM321.77
18Podgórski Bartosz1987M312538MINIOPEN BIKE TEAM316.21
1931Szuchnik Sebastian1986M315347MINIOPEN BIKE TEAM304.01
1297.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
299Magoń Anna1979K4125MINIOPEN BIKE TEAM358.83
18Podgórski Bartosz1987M311835MINIOPEN BIKE TEAM317.80
1931Szuchnik Sebastian1986M312637MINIOPEN BIKE TEAM313.30
93Florczak Arkadiusz1993M21447MINIOPEN BIKE TEAM307.46
1263.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
85Kuczyński Dariusz1975M410538MINIOPEN BIKE TEAM324.23
18Podgórski Bartosz1987M310741MINIOPEN BIKE TEAM322.88
1991Mirecki Bartłomiej1991M21138MINIOPEN BIKE TEAM320.92
93Florczak Arkadiusz1993M216513MINIOPEN BIKE TEAM295.02
1250.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
299Magoń Anna1979K483MINIOPEN BIKE TEAM330.01
1991Mirecki Bartłomiej1991M2494MINIOPEN BIKE TEAM319.96
18Podgórski Bartosz1987M36421MINIOPEN BIKE TEAM305.84
85Kuczyński Dariusz1975M47228MINIOPEN BIKE TEAM294.80
1352.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1991Mirecki Bartłomiej1991M21018MINIOPEN BIKE TEAM346.78
18Podgórski Bartosz1987M310235MINIOPEN BIKE TEAM346.70
85Kuczyński Dariusz1975M411547MINIOPEN BIKE TEAM339.65
1931Szuchnik Sebastian1986M316753MINIOPEN BIKE TEAM319.15
1334.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
299Magoń Anna1979K493MINIOPEN BIKE TEAM363.15
1991Mirecki Bartłomiej1991M2827MINIOPEN BIKE TEAM336.36
18Podgórski Bartosz1987M312536MINIOPEN BIKE TEAM319.73
85Kuczyński Dariusz1975M413857MINIOPEN BIKE TEAM315.44
1336.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1991Mirecki Bartłomiej1991M2755MINIOPEN BIKE TEAM346.58
18Podgórski Bartosz1987M39428MINIOPEN BIKE TEAM338.91
1266Szucki Mateusz1993M21067MINIOPEN BIKE TEAM332.74
1931Szuchnik Sebastian1986M314345MINIOPEN BIKE TEAM318.73
1346.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
299Magoń Anna1979K453MINIOPEN BIKE TEAM376.85
1991Mirecki Bartłomiej1991M2767MINIOPEN BIKE TEAM329.40
18Podgórski Bartosz1987M38721MINIOPEN BIKE TEAM324.43
1266Szucki Mateusz1993M210010MINIOPEN BIKE TEAM315.95
1315.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
299Magoń Anna1979K454MINIOPEN BIKE TEAM367.94
1991Mirecki Bartłomiej1991M21398MINIOPEN BIKE TEAM324.95
1266Szucki Mateusz1993M215010MINIOPEN BIKE TEAM322.17
85Kuczyński Dariusz1975M421792MINIOPEN BIKE TEAM300.74
  
19ZERWANI Z ŁAŃCUCHA10660.311027.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
750Bielecka Magdalena1978K464MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA356.74
1800Bachański Rafał1977M47432MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA338.55
755Janicki Sławomir1971M48738MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA332.43
1329.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
755Janicki Sławomir1971M45828MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA349.06
1800Bachański Rafał1977M46932MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA344.00
750Bielecka Magdalena1978K494MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA328.56
757Kondratowicz Łukasz1989M311637MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA307.67
1045.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
755Janicki Sławomir1971M47027MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA363.79
750Bielecka Magdalena1978K4126MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA360.91
775Walczak Paweł1988M318557MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA320.43
1382.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
750Bielecka Magdalena1978K4114MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA351.44
755Janicki Sławomir1971M45119MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA349.72
1800Bachański Rafał1977M46326MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA345.92
757Kondratowicz Łukasz1989M38528MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA335.58
1391.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
755Janicki Sławomir1971M43014MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA373.68
750Bielecka Magdalena1978K483MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA368.70
1800Bachański Rafał1977M46230MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA351.85
404Wydziałkiewicz Marek1971M416271MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA297.34
1350.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
750Bielecka Magdalena1978K492MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA359.42
755Janicki Sławomir1971M45719MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA345.30
1800Bachański Rafał1977M46623MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA344.10
775Walczak Paweł1988M315053MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA301.29
1241.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
755Janicki Sławomir1971M44314MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA325.82
750Bielecka Magdalena1978K494MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA325.77
1800Bachański Rafał1977M45418MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA314.51
775Walczak Paweł1988M39029MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA275.81
 1267.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1800Bachański Rafał1977M45624MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA347.08
757Kondratowicz Łukasz1989M38124MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA336.84
775Walczak Paweł1988M314944MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA308.23
1915Socha Igor2003M12058MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA275.39
1345.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
750Bielecka Magdalena1978K442MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA378.30
755Janicki Sławomir1971M45822MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA354.63
757Kondratowicz Łukasz1989M311232MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA328.67
1915Socha Igor2003M12156MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA284.13
1351.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
750Bielecka Magdalena1978K484MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA375.75
755Janicki Sławomir1971M44116MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA347.24
1800Bachański Rafał1977M46023MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA337.23
775Walczak Paweł1988M313938MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA291.28
258.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1265Wydziałkiewicz Szymon1999M231322MINIZERWANI Z ŁAŃCUCHA258.54
  
20Bolo Bike Team 10648.301367.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M410044MAXBolo Bike Team 486.43
772Bolek Stanisław2002M11787MINIBolo Bike Team 297.40
774Bolek Krzysztof2005MJ1917MINIBolo Bike Team 293.19
778Bolek Adam1974M420682MINIBolo Bike Team 290.63
1265.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M45830MAXBolo Bike Team 416.64
774Bolek Krzysztof2005MJ1395MINIBolo Bike Team 290.20
772Bolek Stanisław2002M11585MINIBolo Bike Team 282.60
778Bolek Adam1974M417774MINIBolo Bike Team 276.41
1478.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M46729MAXBolo Bike Team 502.38
772Bolek Stanisław2002M11598MINIBolo Bike Team 330.08
774Bolek Krzysztof2005MJ1697MINIBolo Bike Team 326.37
778Bolek Adam1974M418672MINIBolo Bike Team 319.51
1238.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
774Bolek Krzysztof2005MJ1304MINIBolo Bike Team 313.90
771Bolek Remigiusz1975M413554MINIBolo Bike Team 312.07
772Bolek Stanisław2002M11409MINIBolo Bike Team 309.31
778Bolek Adam1974M415763MINIBolo Bike Team 302.85
1223.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M48944MINIBolo Bike Team 339.14
774Bolek Krzysztof2005MJ1305MINIBolo Bike Team 311.86
778Bolek Adam1974M416372MINIBolo Bike Team 296.84
772Bolek Stanisław2002M11947MINIBolo Bike Team 275.26
  1495.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M45322MAXBolo Bike Team 516.81
774Bolek Krzysztof2005MJ1347MINIBolo Bike Team 332.40
772Bolek Stanisław2002M11548MINIBolo Bike Team 323.54
778Bolek Adam1974M415961MINIBolo Bike Team 322.29
844.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M45119MAXBolo Bike Team 509.57
774Bolek Krzysztof2005MJ878MINIBolo Bike Team 334.92
1469.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M43917MAXBolo Bike Team 501.67
774Bolek Krzysztof2005MJ1116MINIBolo Bike Team 329.03
772Bolek Stanisław2002M11245MINIBolo Bike Team 324.21
778Bolek Adam1974M415263MINIBolo Bike Team 314.58
1110.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M45223MAXBolo Bike Team 500.46
772Bolek Stanisław2002M11138MINIBolo Bike Team 307.44
778Bolek Adam1974M412550MINIBolo Bike Team 302.80
1063.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
771Bolek Remigiusz1975M44217MAXBolo Bike Team 486.49
772Bolek Stanisław2002M11989MINIBolo Bike Team 306.97
778Bolek Adam1974M4295127MINIBolo Bike Team 269.62
  
21MTB 4 Riders10544.011646.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
248Mędel Piotr1971M410951MAXMTB 4 Riders477.81
1228Lasek Marcin1974M412159MAXMTB 4 Riders464.30
47Dzideczek Tomasz1968M514014MAXMTB 4 Riders426.79
73Skiba Robert1973M424397MINIMTB 4 Riders278.02
1186.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
248Mędel Piotr1971M45225MAXMTB 4 Riders447.67
1228Lasek Marcin1974M45628MAXMTB 4 Riders422.10
73Skiba Robert1973M410645MINIMTB 4 Riders317.08
1599.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
248Mędel Piotr1971M47133MAXMTB 4 Riders497.69
1228Lasek Marcin1974M47735MAXMTB 4 Riders495.01
73Skiba Robert1973M421581MINIMTB 4 Riders303.91
47Dzideczek Tomasz1968M521825MINIMTB 4 Riders302.74
1713.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
248Mędel Piotr1971M44922MAXMTB 4 Riders486.20
1228Lasek Marcin1974M45325MAXMTB 4 Riders481.71
47Dzideczek Tomasz1968M5625MAXMTB 4 Riders424.00
73Skiba Robert1973M411649MINIMTB 4 Riders321.25
1239.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
248Mędel Piotr1971M45622MAXMTB 4 Riders438.31
73Skiba Robert1973M46830MAXMTB 4 Riders400.86
1228Lasek Marcin1974M46931MAXMTB 4 Riders400.21
1052.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1228Lasek Marcin1974M45528MAXMTB 4 Riders450.65
73Skiba Robert1973M414053MINIMTB 4 Riders306.63
47Dzideczek Tomasz1968M516620MINIMTB 4 Riders294.88
619.50
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1228Lasek Marcin1974M43714MAXMTB 4 Riders375.96
47Dzideczek Tomasz1968M511211MINIMTB 4 Riders243.54
813.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1228Lasek Marcin1974M47532MAXMTB 4 Riders480.86
73Skiba Robert1973M413655MINIMTB 4 Riders332.18
1293.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
248Mędel Piotr1971M47131MAXMTB 4 Riders485.58
1230Lasek Marcin1974M47232MAXMTB 4 Riders485.24
73Skiba Robert1973M411144MINIMTB 4 Riders322.33
     
22WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI10491.901355.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
7Kuchcik Filip2004M1212MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI371.44
486Leszczyński Tymoteusz2005MJ731MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI339.24
394Tabor Filip2006MJ1142MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI322.51
593Skoszkiewicz Oliwier2006MJ1163MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI322.32
1042.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
238Węgrzyn Fryderyk2006MJ181MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI380.22
593Skoszkiewicz Oliwier2006MJ813MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI335.96
394Tabor Filip2006MJ944MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI326.72
645.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
593Skoszkiewicz Oliwier2006MJ983MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI353.64
633Bogdańska Julia2004K1361MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI292.12
669.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
593Skoszkiewicz Oliwier2006MJ661MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI344.85
394Tabor Filip2006MJ1083MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI324.79
1414.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
7Kuchcik Filip2004M1182MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI384.55
238Węgrzyn Fryderyk2006MJ332MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI368.72
593Skoszkiewicz Oliwier2006MJ713MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI346.73
1093Zdanowicz Mateusz2004M11246MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI314.03
1412.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1130Krzyczkowska Malwina2004K111MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI400.00
1160Michalczyk Jan2006MJ381MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI356.81
593Skoszkiewicz Oliwier2006MJ893MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI333.28
394Tabor Filip2006MJ1094MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI321.93
649.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
593Skoszkiewicz Oliwier2006MJ353MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI335.00
394Tabor Filip2006MJ534MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI314.90
1337.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
394Tabor Filip2006MJ983MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI346.96
81Wyszkowski Mikołaj2005MJ1114MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI341.38
593Skoszkiewicz Oliwier2006MJ1408MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI328.95
1189Zagórska Weronika2000K2212MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI320.62
1409.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
486Leszczyński Tymoteusz2005MJ282MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI362.81
593Skoszkiewicz Oliwier2006MJ403MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI355.75
394Tabor Filip2006MJ575MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI345.42
81Wyszkowski Mikołaj2005MJ597MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI345.17
589.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1130Krzyczkowska Malwina2004K131MAXWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI589.26
1459.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1575Miazek Jan2001M111MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI400.00
7Kuchcik Filip2004M1263MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI357.01
593Skoszkiewicz Oliwier2006MJ322MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI351.69
394Tabor Filip2006MJ353MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI350.73
1060.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
7Kuchcik Filip2004M1202MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI367.85
593Skoszkiewicz Oliwier2006MJ533MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI348.86
81Wyszkowski Mikołaj2005MJ714MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI344.24
  
23NIEWIADÓW BORO10113.071645.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
583Szczepański Mariusz1979M4198MAXNIEWIADÓW BORO570.06
579Szturnoga Sylwester1970M591MININIEWIADÓW BORO381.61
582Barul Sławomir1964M5263MININIEWIADÓW BORO366.81
580Mierzwa Marek1977M410044MININIEWIADÓW BORO326.69
  715.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
579Szturnoga Sylwester1970M541MININIEWIADÓW BORO390.66
578Wrzesień Robert1965M510613MININIEWIADÓW BORO325.14
1524.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
579Szturnoga Sylwester1970M551MININIEWIADÓW BORO397.40
621Szczepański Mariusz1979M463MININIEWIADÓW BORO397.33
582Barul Sławomir1964M5202MININIEWIADÓW BORO382.15
580Mierzwa Marek1977M47035MININIEWIADÓW BORO347.53
 336.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1006Chachuła Ignacy2006MJ332MININIEWIADÓW BORO336.22
1724.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
621Szczepański Mariusz1979M4104MAXNIEWIADÓW BORO581.54
579Szturnoga Sylwester1970M5111MININIEWIADÓW BORO391.22
582Barul Sławomir1964M5232MININIEWIADÓW BORO382.51
1006Chachuła Ignacy2006MJ422MININIEWIADÓW BORO369.45
1461.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
579Szturnoga Sylwester1970M541MININIEWIADÓW BORO388.84
1006Chachuła Ignacy2006MJ161MININIEWIADÓW BORO373.23
580Mierzwa Marek1977M44617MININIEWIADÓW BORO350.79
578Wrzesień Robert1965M5516MININIEWIADÓW BORO348.42
1653.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
583Szczepański Mariusz1979M4189MAXNIEWIADÓW BORO541.66
579Szturnoga Sylwester1970M551MININIEWIADÓW BORO386.98
1006Chachuła Ignacy2006MJ254MININIEWIADÓW BORO370.52
580Mierzwa Marek1977M45621MININIEWIADÓW BORO354.83
1051.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
579Szturnoga Sylwester1970M571MININIEWIADÓW BORO383.83
580Mierzwa Marek1977M45721MININIEWIADÓW BORO338.19
578Wrzesień Robert1965M57411MININIEWIADÓW BORO329.46
   
24PATNET TEAM9932.65857.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1955Kępa Marcin1977M413869MAXPATNET TEAM430.60
60Rajczyk Radosław1974M414270MAXPATNET TEAM426.49
 292.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1942Zienkiewicz Jan1946M72297MINIPATNET TEAM292.57
1241.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
390Grzelak Monika1983K3168MINIPATNET TEAM338.56
973Michalak Jacek1973M410441MINIPATNET TEAM325.57
1955Kępa Marcin1977M413856MINIPATNET TEAM309.83
1942Zienkiewicz Jan1946M72147MINIPATNET TEAM267.10
654.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
390Grzelak Monika1983K3157MINIPATNET TEAM342.99
1955Kępa Marcin1977M413359MINIPATNET TEAM311.30
1373.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
60Rajczyk Radosław1974M47539MAXPATNET TEAM395.54
973Michalak Jacek1973M48229MINIPATNET TEAM337.31
390Grzelak Monika1983K3137MINIPATNET TEAM333.92
1955Kępa Marcin1977M414154MINIPATNET TEAM306.53
1035.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1955Kępa Marcin1977M43915MAXPATNET TEAM374.12
60Rajczyk Radosław1974M44316MAXPATNET TEAM361.46
390Grzelak Monika1983K3103MINIPATNET TEAM299.46
998.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
973Michalak Jacek1973M47631MINIPATNET TEAM358.46
390Grzelak Monika1983K3146MINIPATNET TEAM352.62
1942Zienkiewicz Jan1946M72207MINIPATNET TEAM287.17
1493.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1955Kępa Marcin1977M49142MAXPATNET TEAM457.17
973Michalak Jacek1973M44819MINIPATNET TEAM349.74
390Grzelak Monika1983K3147MINIPATNET TEAM347.19
1398Rajczyk Patrycjusz1974M47330MINIPATNET TEAM339.63
1419.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1942Zienkiewicz Jan1946M6795MAXPATNET TEAM385.85
390Grzelak Monika1983K384MINIPATNET TEAM357.59
973Michalak Jacek1973M45923MINIPATNET TEAM352.34
1955Kępa Marcin1977M412552MINIPATNET TEAM324.12
1131.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1955Kępa Marcin1977M47637MAXPATNET TEAM445.66
390Grzelak Monika1983K3135MINIPATNET TEAM348.82
973Michalak Jacek1973M46224MINIPATNET TEAM337.07
1239.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
390Grzelak Monika1983K3103MINIPATNET TEAM347.91
1398Rajczyk Patrycjusz1974M49739MINIPATNET TEAM336.81
1955Kępa Marcin1977M419987MINIPATNET TEAM306.94
1942Zienkiewicz Jan1946M73266MINIPATNET TEAM248.16
  
25TEAM PKO BANK POLSKI9814.44922.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
34Wróbel Grzegorz1990M311935MINITEAM PKO BANK POLSKI320.10
1100Paterak Anna1973K4247MINITEAM PKO BANK POLSKI302.38
65Dyjas Aneta1983K32512MINITEAM PKO BANK POLSKI299.54
 1204.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
32Smagalski Michał1978M412451MINITEAM PKO BANK POLSKI343.43
756Laskowski Tomasz1986M318456MINITEAM PKO BANK POLSKI320.76
2017Rok Robert1980M419273MINITEAM PKO BANK POLSKI317.41
767Bryzik Przemysław1978M425792MINITEAM PKO BANK POLSKI222.71
607.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2017Rok Robert1980M413755MINITEAM PKO BANK POLSKI309.99
756Laskowski Tomasz1986M317152MINITEAM PKO BANK POLSKI297.42
302.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2017Rok Robert1980M415668MINITEAM PKO BANK POLSKI302.53
600.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1100Paterak Anna1973K4184MINITEAM PKO BANK POLSKI302.95
1137Stempniak Sebastian1985M315955MINITEAM PKO BANK POLSKI297.76
244.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
756Laskowski Tomasz1986M311136MINITEAM PKO BANK POLSKI244.64
1308.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1019Tararuj Edyta1978K4105MAXTEAM PKO BANK POLSKI488.02
32Smagalski Michał1978M47030MAXTEAM PKO BANK POLSKI487.37
2017Rok Robert1980M413253MINITEAM PKO BANK POLSKI332.95
1687.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1219Grabowicz Bartosz1989M36526MAXTEAM PKO BANK POLSKI496.47
32Smagalski Michał1978M49243MAXTEAM PKO BANK POLSKI457.05
1248Komorowski Robert1973M410248MAXTEAM PKO BANK POLSKI402.58
34Wróbel Grzegorz1990M39227MINITEAM PKO BANK POLSKI331.74
1554.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1219Grabowicz Bartosz1989M35118MAXTEAM PKO BANK POLSKI489.08
1248Komorowski Robert1973M47234MAXTEAM PKO BANK POLSKI419.89
34Wróbel Grzegorz1990M312036MINITEAM PKO BANK POLSKI326.15
2017Rok Robert1980M414058MINITEAM PKO BANK POLSKI319.03
1157.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
34Wróbel Grzegorz1990M39325MINITEAM PKO BANK POLSKI320.91
2017Rok Robert1980M413052MINITEAM PKO BANK POLSKI299.11
756Laskowski Tomasz1986M313837MINITEAM PKO BANK POLSKI291.39
1409Pawlikowski Sebastian1984M320556MINITEAM PKO BANK POLSKI246.07
1372.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1248Komorowski Robert1973M46932MAXTEAM PKO BANK POLSKI372.16
1219Grabowicz Bartosz1989M34418MINITEAM PKO BANK POLSKI351.81
34Wróbel Grzegorz1990M310739MINITEAM PKO BANK POLSKI332.70
1987Duda Ewelina1987K3177MINITEAM PKO BANK POLSKI316.22
  
26Geodetic Howden Team9559.712138.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
605Pałyska Kamil1986M3166MAXGeodetic Howden Team570.92
604Lipiec Dominik1983M3187MAXGeodetic Howden Team570.41
305Bakuła Marek1979M47029MAXGeodetic Howden Team512.51
888Jakubczyk Marcin1975M410347MAXGeodetic Howden Team484.52
  1092.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
925Wąsowski Tomasz1978M4105MAXGeodetic Howden Team578.40
863Demiańczuk Tomasz1982M33413MAXGeodetic Howden Team514.49
553.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
925Wąsowski Tomasz1978M496MAXGeodetic Howden Team553.08
1041.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
925Wąsowski Tomasz1978M4136MAXGeodetic Howden Team555.15
863Demiańczuk Tomasz1982M34117MAXGeodetic Howden Team486.66
511.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
925Wąsowski Tomasz1978M4105MAXGeodetic Howden Team511.29
1673.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
925Wąsowski Tomasz1978M4146MAXGeodetic Howden Team576.78
305Bakuła Marek1979M42110MAXGeodetic Howden Team563.26
863Demiańczuk Tomasz1982M33818MAXGeodetic Howden Team533.72
945.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1386Demiańczuk Tomasz1982M39529MINIGeodetic Howden Team331.14
1362Pietrasik Elżbieta1985K3179MINIGeodetic Howden Team319.79
35Lipiec Jacek1959M61768MINIGeodetic Howden Team294.52
790.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
863Demiańczuk Tomasz1982M34117MAXGeodetic Howden Team501.39
35Lipiec Jacek1959M621010MINIGeodetic Howden Team289.42
 1323.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
925Wąsowski Tomasz1978M4145MAXGeodetic Howden Team548.95
863Demiańczuk Tomasz1982M33213MAXGeodetic Howden Team500.99
35Lipiec Jacek1959M628810MINIGeodetic Howden Team273.61
  
27PZU SPORT TEAM8975.841188.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
667Kuta Jacek1987M38924MINIPZU SPORT TEAM331.23
315Gustaw Agnieszka1986K32613MINIPZU SPORT TEAM297.53
1802Dawid Tomasz1973M421786MINIPZU SPORT TEAM287.33
314Marcinek Krzysztof1980M4256103MINIPZU SPORT TEAM272.00
833.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1802Dawid Tomasz1973M412555MINIPZU SPORT TEAM299.24
315Gustaw Agnieszka1986K3148MINIPZU SPORT TEAM279.36
314Marcinek Krzysztof1980M419481MINIPZU SPORT TEAM255.26
1416.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
877Tuski Maciej1978M45324MINIPZU SPORT TEAM371.72
758Sioch Radosław1981M36622MINIPZU SPORT TEAM366.01
667Kuta Jacek1987M39934MINIPZU SPORT TEAM353.17
733Szczypek Łukasz1981M317251MINIPZU SPORT TEAM325.49
658.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
667Kuta Jacek1987M37926MINIPZU SPORT TEAM338.73
1802Dawid Tomasz1973M411950MINIPZU SPORT TEAM320.23
1226.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
667Kuta Jacek1987M39727MINIPZU SPORT TEAM333.71
1802Dawid Tomasz1973M413763MINIPZU SPORT TEAM310.56
733Szczypek Łukasz1981M314644MINIPZU SPORT TEAM306.78
985Kłoszewski Artur1973M419281MINIPZU SPORT TEAM275.50
1143.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
758Sioch Radosław1981M39537MINIPZU SPORT TEAM330.67
667Kuta Jacek1987M39939MINIPZU SPORT TEAM326.95
733Szczypek Łukasz1981M315754MINIPZU SPORT TEAM298.62
1142Łękawski Mateusz1990M324079MINIPZU SPORT TEAM187.62
 1035.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
884Langner Michał1974M48133MINIPZU SPORT TEAM355.55
758Sioch Radosław1981M38227MINIPZU SPORT TEAM354.30
1197Sokołowski Piotr1989M315249MINIPZU SPORT TEAM325.48
970.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
884Langner Michał1974M43313MINIPZU SPORT TEAM360.43
1802Dawid Tomasz1973M412048MINIPZU SPORT TEAM320.37
733Szczypek Łukasz1981M318554MINIPZU SPORT TEAM289.96
291.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1483Soszyński Wojtek1975M420484MINIPZU SPORT TEAM291.82
959.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
884Langner Michał1974M43814MINIPZU SPORT TEAM350.16
877Tuski Maciej1978M44718MINIPZU SPORT TEAM343.58
1601Kłosiński Bartosz1990M318751MINIPZU SPORT TEAM265.80
1035.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
884Langner Michał1974M43713MINIPZU SPORT TEAM356.75
877Tuski Maciej1978M45922MINIPZU SPORT TEAM347.20
667Kuta Jacek1987M311442MINIPZU SPORT TEAM331.37
  
28 KRAINADRZWI BIKE TEAM8938.71990.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Zgorzałek Daniel1982M36524MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM517.26
401Szulim Piotr1980M411655MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM473.44
 1496.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Zgorzałek Daniel1982M33111MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM545.82
401Szulim Piotr1980M46124MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM509.40
395Grocholewicz Mariusz1974M49744MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM441.63
1457.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Zgorzałek Daniel1982M33212MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM527.19
401Szulim Piotr1980M43916MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM509.96
395Grocholewicz Mariusz1974M46331MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM420.53
 372.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
395Grocholewicz Mariusz1974M47841MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM372.38
 989.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
401Szulim Piotr1980M44518MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM528.29
395Grocholewicz Mariusz1974M48637MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM460.73
981.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Zgorzałek Daniel1982M34016MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM530.90
395Grocholewicz Mariusz1974M49645MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM450.65
867.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Zgorzałek Daniel1982M32511MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM522.26
401Szulim Piotr1980M47932MINI KRAINADRZWI BIKE TEAM345.54
 1782.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
400Zgorzałek Daniel1982M3259MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM513.42
751Miękus Tomasz1976M43312MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM498.28
401Szulim Piotr1980M44820MAX KRAINADRZWI BIKE TEAM475.17
395Grocholewicz Mariusz1974M422895MINI KRAINADRZWI BIKE TEAM295.86
  
29HENGST FILTER TEAM8735.94922.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
592Kmita Robert1990M34114MAXHENGST FILTER TEAM544.38
653Kaczmarski Artur1986M3125MINIHENGST FILTER TEAM377.93
527.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
592Kmita Robert1990M3226MAXHENGST FILTER TEAM527.95
1246.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
653Kaczmarski Artur1986M3165MAXHENGST FILTER TEAM578.24
592Kmita Robert1990M363MINIHENGST FILTER TEAM398.20
899Góralewski Sławomir1969M524629MINIHENGST FILTER TEAM269.95
1283.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
653Kaczmarski Artur1986M353MINIHENGST FILTER TEAM390.54
592Kmita Robert1990M3125MINIHENGST FILTER TEAM383.26
977Koczeski Wojciech1970M521521MINIHENGST FILTER TEAM266.03
899Góralewski Sławomir1969M522325MINIHENGST FILTER TEAM243.44
535.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
977Koczeski Wojciech1970M517821MINIHENGST FILTER TEAM290.79
899Góralewski Sławomir1969M522230MINIHENGST FILTER TEAM244.53
1014.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
653Kaczmarski Artur1986M3157MINIHENGST FILTER TEAM381.33
592Kmita Robert1990M3179MINIHENGST FILTER TEAM373.36
899Góralewski Sławomir1969M522127MINIHENGST FILTER TEAM259.88
597.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
592Kmita Robert1990M395MINIHENGST FILTER TEAM371.50
977Koczeski Wojciech1970M512612MINIHENGST FILTER TEAM225.59
1419.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
653Kaczmarski Artur1986M374MINIHENGST FILTER TEAM399.54
592Kmita Robert1990M3106MINIHENGST FILTER TEAM399.40
977Koczeski Wojciech1970M517315MINIHENGST FILTER TEAM316.53
1373Koczeska Magdalena1976K4236MINIHENGST FILTER TEAM304.16
981.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
592Kmita Robert1990M393MINIHENGST FILTER TEAM382.61
977Koczeski Wojciech1970M516418MINIHENGST FILTER TEAM300.61
1373Koczeska Magdalena1976K4206MINIHENGST FILTER TEAM298.27
1014.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
653Kaczmarski Artur1986M3124MINIHENGST FILTER TEAM383.40
1366Magierski Paweł1983M310730MINIHENGST FILTER TEAM332.34
977Koczeski Wojciech1970M518924MINIHENGST FILTER TEAM298.89
853.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1366Magierski Paweł1983M38923MINIHENGST FILTER TEAM322.97
977Koczeski Wojciech1970M515920MINIHENGST FILTER TEAM283.31
899Góralewski Sławomir1969M520426MINIHENGST FILTER TEAM247.37
663.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
592Kmita Robert1990M3116MINIHENGST FILTER TEAM375.29
977Koczeski Wojciech1970M524525MINIHENGST FILTER TEAM288.20
  
30ROZTOCZE CYCLING TEAM8619.081493.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
482Herc Sławomir1968M511911MAXROZTOCZE CYCLING TEAM465.43
1565Król Paweł1983M313942MAXROZTOCZE CYCLING TEAM429.66
479Podgórska Karolina1990K32311MINIROZTOCZE CYCLING TEAM322.00
485Czereczon Sebastian1991M224520MINIROZTOCZE CYCLING TEAM276.88
1082.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
482Herc Sławomir1968M5592MAXROZTOCZE CYCLING TEAM413.73
749Kawala Sylwester2001M1643MAXROZTOCZE CYCLING TEAM391.39
479Podgórska Karolina1990K3159MINIROZTOCZE CYCLING TEAM277.74
1621.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
482Herc Sławomir1968M5757MAXROZTOCZE CYCLING TEAM495.17
1565Król Paweł1983M38528MAXROZTOCZE CYCLING TEAM480.94
479Podgórska Karolina1990K32511MINIROZTOCZE CYCLING TEAM335.61
485Czereczon Sebastian1991M220417MINIROZTOCZE CYCLING TEAM309.55
 1069.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1565Król Paweł1983M35518MAXROZTOCZE CYCLING TEAM438.62
482Herc Sławomir1968M5719MAXROZTOCZE CYCLING TEAM392.19
1055Malec Krzysztof1963M522432MINIROZTOCZE CYCLING TEAM239.05
 745.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
749Kawala Sylwester2001M1352MAXROZTOCZE CYCLING TEAM379.45
482Herc Sławomir1968M5429MAXROZTOCZE CYCLING TEAM366.23
1576.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
749Kawala Sylwester2001M1761MAXROZTOCZE CYCLING TEAM480.25
482Herc Sławomir1968M59211MAXROZTOCZE CYCLING TEAM441.85
1565Król Paweł1983M314746MINIROZTOCZE CYCLING TEAM328.22
479Podgórska Karolina1990K32010MINIROZTOCZE CYCLING TEAM325.77
  1029.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1565Król Paweł1983M37427MAXROZTOCZE CYCLING TEAM449.86
485Czereczon Sebastian1991M213711MINIROZTOCZE CYCLING TEAM291.44
479Podgórska Karolina1990K32310MINIROZTOCZE CYCLING TEAM288.05
   
31BIKE EXPO NARODOWY TEAM7719.13822.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1410Stępień Tomasz1969M511310MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM476.13
530Miroshkin Ivan1986M35417MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM346.55
694.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
225Błach Mateusz1990M35015MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM357.96
530Miroshkin Ivan1986M38023MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM336.08
739.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
386Chojnacki Artur1980M43816MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM377.92
387Troficka Klara1980K4115MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM361.76
 1191.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1410Stępień Tomasz1969M5495MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM457.74
386Chojnacki Artur1980M43215MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM370.42
387Troficka Klara1980K494MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM363.36
 968.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1410Stępień Tomasz1969M5326MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM415.41
386Chojnacki Artur1980M4197MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM353.74
1332Stolarczyk Tomasz1988M313342MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM199.06
1275.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1410Stępień Tomasz1969M5513MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM519.02
386Chojnacki Artur1980M4164MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM383.94
387Troficka Klara1980K483MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM372.50
1192.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1410Stępień Tomasz1969M5748MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM482.81
386Chojnacki Artur1980M43615MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM358.56
387Troficka Klara1980K4134MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM351.08
505.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1410Stępień Tomasz1969M5384MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM505.94
835.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1410Stępień Tomasz1969M5635MAXBIKE EXPO NARODOWY TEAM477.17
387Troficka Klara1980K4125MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM357.92
352.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
387Troficka Klara1980K495MINIBIKE EXPO NARODOWY TEAM352.05
  
32KOMBUD RADOM7682.84610.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1959Bąk Wiesław1959M6944MINIKOMBUD RADOM329.82
494Kostrzewa Maciej1949M72294MINIKOMBUD RADOM281.05
906.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1959Bąk Wiesław1959M61044MINIKOMBUD RADOM320.20
780Szymczyk Marek1955M61205MINIKOMBUD RADOM302.19
494Kostrzewa Maciej1949M71532MINIKOMBUD RADOM284.22
1349.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1959Bąk Wiesław1959M6792MINIKOMBUD RADOM360.50
780Szymczyk Marek1955M61383MINIKOMBUD RADOM338.01
738Sarwari Naser1969M516220MINIKOMBUD RADOM329.73
494Kostrzewa Maciej1949M71822MINIKOMBUD RADOM321.19
936.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
780Szymczyk Marek1955M61053MINIKOMBUD RADOM325.20
1959Bąk Wiesław1959M61154MINIKOMBUD RADOM321.39
494Kostrzewa Maciej1949M71915MINIKOMBUD RADOM290.15
962.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1959Bąk Wiesław1959M6961MINIKOMBUD RADOM334.83
780Szymczyk Marek1955M61022MINIKOMBUD RADOM329.52
494Kostrzewa Maciej1949M71601MINIKOMBUD RADOM297.91
929.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1959Bąk Wiesław1959M6873MINIKOMBUD RADOM333.46
780Szymczyk Marek1955M61266MINIKOMBUD RADOM313.76
1163Sarwari Naser1969M519426MINIKOMBUD RADOM282.50
 651.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1959Bąk Wiesław1959M61081MINIKOMBUD RADOM344.71
494Kostrzewa Maciej1949M71944MINIKOMBUD RADOM306.30
624.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
780Szymczyk Marek1955M61033MINIKOMBUD RADOM327.02
494Kostrzewa Maciej1949M71733MINIKOMBUD RADOM297.08
972.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1959Bąk Wiesław1959M6882MINIKOMBUD RADOM342.41
780Szymczyk Marek1955M61173MINIKOMBUD RADOM327.42
494Kostrzewa Maciej1949M71825MINIKOMBUD RADOM302.69
580.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1442Lasia Zbigniew1960M6842MINIKOMBUD RADOM327.84
780Szymczyk Marek1955M62018MINIKOMBUD RADOM252.34
974.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1442Lasia Zbigniew1960M61212MINIKOMBUD RADOM329.04
1959Bąk Wiesław1959M61373MINIKOMBUD RADOM325.23
780Szymczyk Marek1955M61564MINIKOMBUD RADOM320.28
  
33LINK X-Force7225.99 459.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
124Sztab Dawid1984M319658MINILINK X-Force251.33
126Pustelnik Katarzyna1987K32312MINILINK X-Force208.63
1208.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
115Chodorowski Piotr1984M310135MINILINK X-Force352.65
273Krysiak Maciej1986M312038MINILINK X-Force344.76
124Sztab Dawid1984M321064MINILINK X-Force306.75
280Moder Paweł1975M425993MINILINK X-Force203.91
629.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
273Krysiak Maciej1986M38929MINILINK X-Force333.23
124Sztab Dawid1984M317654MINILINK X-Force296.11
1178.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
273Krysiak Maciej1986M36417MINILINK X-Force350.73
115Chodorowski Piotr1984M38223MINILINK X-Force343.81
124Sztab Dawid1984M318153MINILINK X-Force288.28
126Pustelnik Katarzyna1987K33112MINILINK X-Force195.30
275.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
124Sztab Dawid1984M321069MINILINK X-Force275.20
 985.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
115Chodorowski Piotr1984M38429MINILINK X-Force352.61
273Krysiak Maciej1986M39232MINILINK X-Force348.75
126Pustelnik Katarzyna1987K33215MINILINK X-Force284.42
650.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
115Chodorowski Piotr1984M36517MINILINK X-Force343.15
124Sztab Dawid1984M315145MINILINK X-Force307.24
867.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
115Chodorowski Piotr1984M35717MINILINK X-Force354.82
126Pustelnik Katarzyna1987K32613MINILINK X-Force270.04
1091Araszkiewicz Aleksandra1980K43211MINILINK X-Force242.26
1108.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
273Krysiak Maciej1986M38119MINILINK X-Force328.09
126Pustelnik Katarzyna1987K33012MINILINK X-Force277.12
124Sztab Dawid1984M319052MINILINK X-Force263.90
1091Araszkiewicz Aleksandra1980K43514MINILINK X-Force239.08
598.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
273Krysiak Maciej1986M311543MINILINK X-Force331.02
124Sztab Dawid1984M329889MINILINK X-Force267.96
  
34Husaria LC Elektronik6746.04828.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1400Myszkowski Bartek1976M420180MINIHusaria LC Elektronik291.66
607Gapisz Marcin1985M320863MINIHusaria LC Elektronik289.95
1402Olszewski Wojciech1968M528236MINIHusaria LC Elektronik246.81
516.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1401Cykman Maciej1976M416468MINIHusaria LC Elektronik280.54
1402Olszewski Wojciech1968M520017MINIHusaria LC Elektronik235.72
290.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1402Olszewski Wojciech1968M523027MINIHusaria LC Elektronik290.44
1178.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
607Gapisz Marcin1985M312437MINIHusaria LC Elektronik316.25
1401Cykman Maciej1976M415562MINIHusaria LC Elektronik303.86
1400Myszkowski Bartek1976M417068MINIHusaria LC Elektronik297.58
1402Olszewski Wojciech1968M521823MINIHusaria LC Elektronik261.04
1167.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
607Gapisz Marcin1985M312738MINIHusaria LC Elektronik313.30
1400Myszkowski Bartek1976M415066MINIHusaria LC Elektronik305.04
1401Cykman Maciej1976M415769MINIHusaria LC Elektronik302.11
1402Olszewski Wojciech1968M521829MINIHusaria LC Elektronik246.55
245.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1402Olszewski Wojciech1968M522729MINIHusaria LC Elektronik245.88
689.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
607Gapisz Marcin1985M39532MINIHusaria LC Elektronik265.79
1400Myszkowski Bartek1976M412148MINIHusaria LC Elektronik229.07
1402Olszewski Wojciech1968M513413MINIHusaria LC Elektronik194.52
618.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
607Gapisz Marcin1985M312139MINIHusaria LC Elektronik338.59
1402Olszewski Wojciech1968M522422MINIHusaria LC Elektronik279.55
561.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1400Myszkowski Bartek1976M417267MINIHusaria LC Elektronik297.12
1402Olszewski Wojciech1968M521226MINIHusaria LC Elektronik264.46
571.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1400Myszkowski Bartek1976M417570MINIHusaria LC Elektronik304.63
1402Olszewski Wojciech1968M522628MINIHusaria LC Elektronik266.75
1131.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
17Kamiński Tomasz1973M49737MINIHusaria LC Elektronik317.80
1401Cykman Maciej1976M414660MINIHusaria LC Elektronik288.48
1400Myszkowski Bartek1976M416367MINIHusaria LC Elektronik280.53
1402Olszewski Wojciech1968M520627MINIHusaria LC Elektronik244.60
251.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1402Olszewski Wojciech1968M532233MINIHusaria LC Elektronik251.72
  
35LKK LUKS SŁAWNO6663.06946.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
349Jedynak Katarzyna2005KJ82MINILKK LUKS SŁAWNO351.49
381Jedynak Mikołaj2003M11655MINILKK LUKS SŁAWNO300.40
382Jedynak Jakub1973M418875MINILKK LUKS SŁAWNO294.62
562.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
381Jedynak Mikołaj2003M11484MINILKK LUKS SŁAWNO286.53
382Jedynak Jakub1973M417976MINILKK LUKS SŁAWNO275.54
 978.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
349Jedynak Katarzyna2005KJ72MINILKK LUKS SŁAWNO365.57
381Jedynak Mikołaj2003M11368MINILKK LUKS SŁAWNO311.46
382Jedynak Jakub1973M416465MINILKK LUKS SŁAWNO301.04
325.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
381Jedynak Mikołaj2003M11065MINILKK LUKS SŁAWNO325.76
681.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
349Jedynak Katarzyna2005KJ61MINILKK LUKS SŁAWNO366.19
381Jedynak Mikołaj2003M11242MINILKK LUKS SŁAWNO315.54
872.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
349Jedynak Katarzyna2005KJ42MINILKK LUKS SŁAWNO347.77
381Jedynak Mikołaj2003M1783MINILKK LUKS SŁAWNO292.64
382Jedynak Jakub1973M411946MINILKK LUKS SŁAWNO232.43
 986.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
349Jedynak Katarzyna2005KJ42MINILKK LUKS SŁAWNO371.71
381Jedynak Mikołaj2003M11165MINILKK LUKS SŁAWNO321.40
382Jedynak Jakub1973M417870MINILKK LUKS SŁAWNO293.42
 664.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
349Jedynak Katarzyna2005KJ61MINILKK LUKS SŁAWNO376.58
382Jedynak Jakub1973M414862MINILKK LUKS SŁAWNO287.63
971.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
349Jedynak Katarzyna2005KJ41MINILKK LUKS SŁAWNO371.86
381Jedynak Mikołaj2003M11828MINILKK LUKS SŁAWNO311.10
382Jedynak Jakub1973M4246102MINILKK LUKS SŁAWNO288.14
  
36LOTTO6539.851278.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
538Dudkiewicz Daniel1980M413366MAXLOTTO444.00
232Pogorzelski Zdzisław1970M5324MINILOTTO360.13
539Czarnowska Beata1970K5371MINILOTTO256.11
540Czarnowski Robert1970M529038MINILOTTO217.94
 670.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
455Kurek Mirosław1967M514218MINILOTTO337.50
111Zakrzewski Andrzej1976M415160MINILOTTO333.36
322.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M411145MINILOTTO322.98
674.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M49045MINILOTTO338.68
455Kurek Mirosław1967M59512MINILOTTO335.50
 289.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
455Kurek Mirosław1967M5817MINILOTTO289.43
989.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M48634MINILOTTO352.47
990Dudkiewicz Dorota1985K3178MINILOTTO338.60
538Dudkiewicz Daniel1980M420880MINILOTTO298.47
1236.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
538Dudkiewicz Daniel1980M48135MAXLOTTO462.90
540Czarnowski Robert1970M59913MAXLOTTO445.46
455Kurek Mirosław1967M510110MINILOTTO327.68
670.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M49741MINILOTTO337.69
455Kurek Mirosław1967M510514MINILOTTO333.26
328.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
111Zakrzewski Andrzej1976M48234MINILOTTO328.04
692.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
232Pogorzelski Zdzisław1970M5211MINILOTTO367.31
111Zakrzewski Andrzej1976M414260MINILOTTO324.75
  
37ENEA KS ENERGIA KOZIENICE6375.942015.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
460Wołos Anna1980K421MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE596.77
609Golec Tomasz1979M410549MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE480.38
459Bartosiewicz Mariusz1972M411153MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE476.41
610Mikołajczuk Łukasz1981M312338MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE461.69
 2127.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
460Wołos Anna1980K432MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE596.73
762Grabowski Rafał1983M35125MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE526.79
459Bartosiewicz Mariusz1972M46225MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE509.38
610Mikołajczuk Łukasz1981M37627MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE495.09
 387.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1087Wójtowicz Wojciech1988M3144MINIENEA KS ENERGIA KOZIENICE387.57
445.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
459Bartosiewicz Mariusz1972M46131MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE445.40
  461.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
459Bartosiewicz Mariusz1972M48538MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE461.03
  938.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
610Mikołajczuk Łukasz1981M34717MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE477.62
609Golec Tomasz1979M45323MAXENEA KS ENERGIA KOZIENICE461.08
  
38BIKE CONCEPT6094.83346.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
374Lachowicz Dariusz1966M5579MINIBIKE CONCEPT346.15
 886.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1281Kita Marcin1978M45922MAXBIKE CONCEPT514.42
374Lachowicz Dariusz1966M5515MINIBIKE CONCEPT371.97
669.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
374Lachowicz Dariusz1966M58010MINIBIKE CONCEPT338.14
1281Kita Marcin1978M49537MINIBIKE CONCEPT330.91
351.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
374Lachowicz Dariusz1966M5639MINIBIKE CONCEPT351.79
487.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1281Kita Marcin1978M44016MAXBIKE CONCEPT487.85
424.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1281Kita Marcin1978M43011MAXBIKE CONCEPT424.48
524.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1281Kita Marcin1978M44820MAXBIKE CONCEPT524.32
702.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
374Lachowicz Dariusz1966M5324MINIBIKE CONCEPT360.61
1281Kita Marcin1978M46827MINIBIKE CONCEPT341.75
865.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1281Kita Marcin1978M43214MAXBIKE CONCEPT510.40
374Lachowicz Dariusz1966M5549MINIBIKE CONCEPT354.94
1157.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1281Kita Marcin1978M44821MAXBIKE CONCEPT504.55
374Lachowicz Dariusz1966M5496MINIBIKE CONCEPT342.27
1586Starachowski Tomasz1963M510813MINIBIKE CONCEPT310.82
801.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1281Kita Marcin1978M44116MAXBIKE CONCEPT487.10
1586Starachowski Tomasz1963M516813MINIBIKE CONCEPT314.78
  
39POLONIA WARSZAWA MTB5698.48457.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
421Szulc Filip2005MJ2698MINIPOLONIA WARSZAWA MTB262.83
1911Puchalski Paweł1961M529340MINIPOLONIA WARSZAWA MTB195.01
185.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1911Puchalski Paweł1961M520719MINIPOLONIA WARSZAWA MTB185.91
1056.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1980Pachowski Andrzej1980M48239MAXPOLONIA WARSZAWA MTB486.42
421Szulc Filip2005MJ1998MINIPOLONIA WARSZAWA MTB312.07
1911Puchalski Paweł1961M525131MINIPOLONIA WARSZAWA MTB258.41
1016.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1980Pachowski Andrzej1980M45023MAXPOLONIA WARSZAWA MTB485.90
676Szulc Rafał1976M46835MAXPOLONIA WARSZAWA MTB329.29
1911Puchalski Paweł1961M523226MINIPOLONIA WARSZAWA MTB201.66
781.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
421Szulc Filip2005MJ1556MINIPOLONIA WARSZAWA MTB302.78
676Szulc Rafał1976M419382MINIPOLONIA WARSZAWA MTB275.48
1911Puchalski Paweł1961M523333MINIPOLONIA WARSZAWA MTB203.14
565.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
421Szulc Filip2005MJ1527MINIPOLONIA WARSZAWA MTB300.15
676Szulc Rafał1976M422079MINIPOLONIA WARSZAWA MTB264.85
473.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
421Szulc Filip2005MJ946MINIPOLONIA WARSZAWA MTB266.96
676Szulc Rafał1976M413154MINIPOLONIA WARSZAWA MTB206.97
1160.65
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1980Pachowski Andrzej1980M46628MAXPOLONIA WARSZAWA MTB502.93
421Szulc Filip2005MJ1165MINIPOLONIA WARSZAWA MTB339.61
676Szulc Rafał1976M416967MINIPOLONIA WARSZAWA MTB318.11
      
40PŁOCKI KLUB KOLARSKI5553.181160.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
412Malinowski Jacek1963M5593MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI524.00
521Krajewski Marek1957M6342MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI360.03
481Szewczyk Benedykt1948M72467MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI276.51
503.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Szewczyk Benedykt1948M71471MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI287.17
793Sowiński Edmund1942M72049MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI216.36
598.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Szewczyk Benedykt1948M71965MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI314.66
793Sowiński Edmund1942M72359MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI284.20
1554.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
412Malinowski Jacek1963M5222MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI553.89
521Krajewski Marek1957M6352MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI359.04
174Behnke Przemysław1982M36420MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI345.14
481Szewczyk Benedykt1948M71733MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI296.63
 282.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Szewczyk Benedykt1948M71933MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI282.69
 309.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Szewczyk Benedykt1948M71923MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI309.25
848.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
412Malinowski Jacek1963M5222MAXPŁOCKI KLUB KOLARSKI555.12
481Szewczyk Benedykt1948M71794MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI293.23
295.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Szewczyk Benedykt1948M71986MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI295.26
275.93
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Szewczyk Benedykt1948M71764MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI275.93
277.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
481Szewczyk Benedykt1948M72743MINIPŁOCKI KLUB KOLARSKI277.89
  
41KS HERAKLES5521.911246.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1204Ankiewicz Natalia1989K3164MINIKS HERAKLES336.97
1200Iwanicki Michał1982M313242MINIKS HERAKLES316.62
1205Skalski Marek1972M416165MINIKS HERAKLES301.09
1206Jankowski Dariusz1980M420281MINIKS HERAKLES291.51
  634.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1206Jankowski Dariusz1980M411448MINIKS HERAKLES321.74
1205Skalski Marek1972M413152MINIKS HERAKLES312.89
  567.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1200Iwanicki Michał1982M36723MINIKS HERAKLES302.91
1205Skalski Marek1972M49638MINIKS HERAKLES264.97
1422.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1200Iwanicki Michał1982M37727MAXKS HERAKLES478.84
1206Jankowski Dariusz1980M411948MINIKS HERAKLES338.72
1195Pakosiński Krzysztof1986M318357MINIKS HERAKLES314.49
1022Zajda Joanna1986K32914MINIKS HERAKLES290.69
1317.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1204Ankiewicz Natalia1989K3115MINIKS HERAKLES352.71
1200Iwanicki Michał1982M37421MINIKS HERAKLES339.60
1195Pakosiński Krzysztof1986M313538MINIKS HERAKLES316.81
1203Krupa Krzysztof1978M415061MINIKS HERAKLES307.88
333.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1206Jankowski Dariusz1980M410345MINIKS HERAKLES333.47
    
42RETRO STORK TEAM5495.52574.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
405Kulesza Łukasz1981M3103MAXRETRO STORK TEAM574.00
554.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
709Brzyski Rafał1974M4116MAXRETRO STORK TEAM554.66
1514.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
806Michalski Maciej1979M411MAXRETRO STORK TEAM600.00
405Kulesza Łukasz1981M351MAXRETRO STORK TEAM589.23
816Michalska Pola2005KJ273MINIRETRO STORK TEAM325.75
  576.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
709Brzyski Rafał1974M443MAXRETRO STORK TEAM576.17
  2275.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
709Brzyski Rafał1974M453MAXRETRO STORK TEAM589.18
405Kulesza Łukasz1981M373MAXRETRO STORK TEAM586.37
1364Michalski Maciej1979M4135MAXRETRO STORK TEAM566.80
1208Wiesiołek Magdalena1990K344MAXRETRO STORK TEAM533.36
     
43Club Bike Zwoleń5481.291251.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Cywka Zbigniew1966M510917MINIClub Bike Zwoleń324.60
659Kołodziej Łukasz1987M311231MINIClub Bike Zwoleń323.45
629Potocki Łukasz1990M314749MINIClub Bike Zwoleń307.27
628Cywka Rafał1990M317953MINIClub Bike Zwoleń296.66
901.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Cywka Zbigniew1966M58510MINIClub Bike Zwoleń333.37
629Potocki Łukasz1990M313444MINIClub Bike Zwoleń292.62
628Cywka Rafał1990M318053MINIClub Bike Zwoleń275.25
697.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Cywka Zbigniew1966M58712MINIClub Bike Zwoleń358.46
628Cywka Rafał1990M313242MINIClub Bike Zwoleń339.14
638.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Cywka Zbigniew1966M59111MINIClub Bike Zwoleń332.74
628Cywka Rafał1990M314743MINIClub Bike Zwoleń306.10
668.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Cywka Zbigniew1966M57610MINIClub Bike Zwoleń345.79
628Cywka Rafał1990M311233MINIClub Bike Zwoleń322.95
637.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Cywka Zbigniew1966M58511MINIClub Bike Zwoleń333.88
628Cywka Rafał1990M314752MINIClub Bike Zwoleń303.19
320.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Cywka Zbigniew1966M5476MINIClub Bike Zwoleń320.87
348.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Cywka Zbigniew1966M59510MINIClub Bike Zwoleń348.47
323.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Cywka Zbigniew1966M510812MINIClub Bike Zwoleń323.76
337.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Cywka Zbigniew1966M59813MINIClub Bike Zwoleń337.35
326.67
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Cywka Zbigniew1966M58612MINIClub Bike Zwoleń326.67
324.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
179Cywka Zbigniew1966M514310MINIClub Bike Zwoleń324.32
  
44CIASTECZKOWY POTWÓR5436.24  726.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1297Stępel Wojciech1981M33110MINICIASTECZKOWY POTWÓR378.77
1288Gruza Paweł1980M411647MINICIASTECZKOWY POTWÓR347.36
337.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1288Gruza Paweł1980M48332MINICIASTECZKOWY POTWÓR337.34
 999.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1297Stępel Wojciech1981M37329MINICIASTECZKOWY POTWÓR341.08
1145Podwysocki Łukasz1983M39135MINICIASTECZKOWY POTWÓR332.07
1288Gruza Paweł1980M410135MINICIASTECZKOWY POTWÓR326.79
663.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1297Stępel Wojciech1981M33412MINICIASTECZKOWY POTWÓR335.26
1145Podwysocki Łukasz1983M33815MINICIASTECZKOWY POTWÓR328.60
356.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1145Podwysocki Łukasz1983M37926MINICIASTECZKOWY POTWÓR356.14
499.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1145Podwysocki Łukasz1983M35825MAXCIASTECZKOWY POTWÓR499.92
 1166.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1145Podwysocki Łukasz1983M35022MAXCIASTECZKOWY POTWÓR502.48
1297Stępel Wojciech1981M33110MINICIASTECZKOWY POTWÓR352.01
1436Podwysocka Katarzyna1985K3178MINICIASTECZKOWY POTWÓR312.24
686.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1297Stępel Wojciech1981M34822MINICIASTECZKOWY POTWÓR351.27
1288Gruza Paweł1980M410041MINICIASTECZKOWY POTWÓR334.91
  
45Rowerowysquad Hoegert Technik5342.111058.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
655Wiśniewski Tomasz1980M410850MAXRowerowysquad Hoegert Technik477.92
657Folta Tomasz2006MJ1686MINIRowerowysquad Hoegert Technik299.51
1956Skorek Janusz1956M62317MINIRowerowysquad Hoegert Technik280.71
282.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
657Folta Tomasz2006MJ1576MINIRowerowysquad Hoegert Technik282.80
338.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
657Folta Tomasz2006MJ1365MINIRowerowysquad Hoegert Technik338.38
620.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
657Folta Tomasz2006MJ982MINIRowerowysquad Hoegert Technik328.55
1956Skorek Janusz1956M61856MINIRowerowysquad Hoegert Technik291.97
 895.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
655Wiśniewski Tomasz1980M413350MINIRowerowysquad Hoegert Technik311.73
657Folta Tomasz2006MJ1446MINIRowerowysquad Hoegert Technik303.61
1956Skorek Janusz1956M620411MINIRowerowysquad Hoegert Technik279.91
307.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
657Folta Tomasz2006MJ625MINIRowerowysquad Hoegert Technik307.12
653.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
657Folta Tomasz2006MJ1186MINIRowerowysquad Hoegert Technik338.82
1956Skorek Janusz1956M61824MINIRowerowysquad Hoegert Technik314.50
306.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1956Skorek Janusz1956M61536MINIRowerowysquad Hoegert Technik306.42
303.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1956Skorek Janusz1956M61796MINIRowerowysquad Hoegert Technik303.87
861.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
657Folta Tomasz2006MJ855MINIRowerowysquad Hoegert Technik327.49
1956Skorek Janusz1956M61804MINIRowerowysquad Hoegert Technik270.00
656Lis Adam1978M419178MINIRowerowysquad Hoegert Technik263.68
608.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
657Folta Tomasz2006MJ1286MINIRowerowysquad Hoegert Technik327.69
1760Mrówczyński Grzegorz1983M327083MINIRowerowysquad Hoegert Technik280.52
  
46GKK OPTY MAZOWSZE5275.46490.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
66Rees Robert1965M5968MAXGKK OPTY MAZOWSZE490.49
 1285.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
66Rees Robert1965M5493MAXGKK OPTY MAZOWSZE529.41
1074Orszulak Maria2006KJ31MINIGKK OPTY MAZOWSZE384.45
1354Orszulak Adam1984M35518MINIGKK OPTY MAZOWSZE371.15
 482.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
66Rees Robert1965M5413MAXGKK OPTY MAZOWSZE482.68
285.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1176Kita Marian1950M71861MINIGKK OPTY MAZOWSZE285.17
458.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
66Rees Robert1965M5232MAXGKK OPTY MAZOWSZE458.74
1288.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
66Rees Robert1965M5462MAXGKK OPTY MAZOWSZE527.28
1074Orszulak Maria2006KJ11MINIGKK OPTY MAZOWSZE400.00
1354Orszulak Adam1984M36420MINIGKK OPTY MAZOWSZE361.35
 501.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
66Rees Robert1965M5425MAXGKK OPTY MAZOWSZE501.35
 483.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
66Rees Robert1965M5446MAXGKK OPTY MAZOWSZE483.39
  
47Sklepbicykl.pl-Perfectsource4877.41683.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
499Lichocka Agata1983K392MINISklepbicykl.pl-Perfectsource346.76
1918Skalski Mirosław1971M47734MINISklepbicykl.pl-Perfectsource337.22
823.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1552Bator Marek1981M33610MAXSklepbicykl.pl-Perfectsource488.09
499Lichocka Agata1983K373MINISklepbicykl.pl-Perfectsource335.19
1089.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
826Ludian Agnieszka1986K373MINISklepbicykl.pl-Perfectsource375.09
827Majewski Maciej1985M38228MINISklepbicykl.pl-Perfectsource359.37
499Lichocka Agata1983K3176MINISklepbicykl.pl-Perfectsource354.99
343.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
499Lichocka Agata1983K3146MINISklepbicykl.pl-Perfectsource343.46
863.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1552Bator Marek1981M3289MAXSklepbicykl.pl-Perfectsource514.26
1918Skalski Mirosław1971M46631MINISklepbicykl.pl-Perfectsource349.44
363.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
499Lichocka Agata1983K383MINISklepbicykl.pl-Perfectsource363.26
333.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
499Lichocka Agata1983K361MINISklepbicykl.pl-Perfectsource333.84
365.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
499Lichocka Agata1983K3114MINISklepbicykl.pl-Perfectsource365.21
345.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
499Lichocka Agata1983K3158MINISklepbicykl.pl-Perfectsource345.07
     
48PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM4687.821983.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
206Kalicki Grzegorz1982M33512MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM554.45
508Sosnowski Arkadiusz1973M410246MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM484.56
207Augustyniak Dariusz1979M410448MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM483.01
201Panasiuk Tomasz1972M412260MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM461.72
769.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
508Sosnowski Arkadiusz1973M45124MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM453.91
210Kalicka Małgorzata1985K3137MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM316.06
  859.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
206Kalicki Grzegorz1982M3186MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM538.51
202Adamczuk Marcin1973M411352MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM321.46
783.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
508Sosnowski Arkadiusz1973M45124MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM462.55
209Bartosiak-Semków Paweł1979M411241MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM321.31
     290.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1610Śmiechurski Robert1966M523823MINIPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM290.28
  
49RADZIO ROWERY4658.22422.72
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
468Kiełbowski Włodzimierz1957M61445MAXRADZIO ROWERY422.72
264.91
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
468Kiełbowski Włodzimierz1957M61918MINIRADZIO ROWERY264.91
659.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1122Rzeczkowski Zbigniew1969M511113MINIRADZIO ROWERY348.83
468Kiełbowski Włodzimierz1957M62014MINIRADZIO ROWERY311.04
295.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
468Kiełbowski Włodzimierz1957M61805MINIRADZIO ROWERY295.35
292.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
468Kiełbowski Włodzimierz1957M61715MINIRADZIO ROWERY292.75
 238.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
468Kiełbowski Włodzimierz1957M61143MINIRADZIO ROWERY238.12
487.18
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1122Rzeczkowski Zbigniew1969M5729MAXRADZIO ROWERY487.18
298.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
468Kiełbowski Włodzimierz1957M61707MINIRADZIO ROWERY298.45
760.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1213Dziubiński Mariusz1977M45727MAXRADZIO ROWERY464.95
468Kiełbowski Włodzimierz1957M61939MINIRADZIO ROWERY295.80
504.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
30Dziubiński Przemysław1983M34921MAXRADZIO ROWERY504.02
1229.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
30Dziubiński Przemysław1983M3248MAXRADZIO ROWERY514.86
1213Dziubiński Mariusz1977M45927MAXRADZIO ROWERY437.25
468Kiełbowski Włodzimierz1957M62757MINIRADZIO ROWERY277.77
  
50PRZYPAŚNIKI TEAM4645.18664.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
6Iwański Tomasz1983M353MINIPRZYPAŚNIKI TEAM396.34
1013Kopp Przemysław1969M526332MINIPRZYPAŚNIKI TEAM268.09
 1158.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
838Wawrzynkowski Jan1981M39229MAXPRZYPAŚNIKI TEAM459.62
1013Kopp Przemysław1969M510116MAXPRZYPAŚNIKI TEAM422.67
1978Deptuszewski Irek1978M424388MINIPRZYPAŚNIKI TEAM275.75
     639.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1013Kopp Przemysław1969M510515MAXPRZYPAŚNIKI TEAM374.57
1978Deptuszewski Irek1978M421180MINIPRZYPAŚNIKI TEAM265.02
887.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1013Kopp Przemysław1969M57715MAXPRZYPAŚNIKI TEAM390.03
1309Kania Tomasz1979M423495MINIPRZYPAŚNIKI TEAM253.92
1978Deptuszewski Irek1978M424199MINIPRZYPAŚNIKI TEAM243.71
1295.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
6Iwański Tomasz1983M321MINIPRZYPAŚNIKI TEAM394.23
1013Kopp Przemysław1969M5867MAXPRZYPAŚNIKI TEAM374.20
1463Szlasa Damian2005MJ1738MINIPRZYPAŚNIKI TEAM276.55
1570Szlasa Marcin1978M420281MINIPRZYPAŚNIKI TEAM250.48
   
51LOYALTY POINT RACING TEAM4590.21570.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
445Drzewiecki Marcin1974M4177MAXLOYALTY POINT RACING TEAM570.77
 1072.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
445Drzewiecki Marcin1974M4219MAXLOYALTY POINT RACING TEAM575.82
1553Krasuski Andrzej1961M5726MAXLOYALTY POINT RACING TEAM496.77
 348.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1899Kamecki Jerzy1971M46833MINILOYALTY POINT RACING TEAM348.74
540.21
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
445Drzewiecki Marcin1974M4168MAXLOYALTY POINT RACING TEAM540.21
557.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
445Drzewiecki Marcin1974M432MAXLOYALTY POINT RACING TEAM557.19
 577.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
445Drzewiecki Marcin1974M4114MAXLOYALTY POINT RACING TEAM577.30
339.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
549Księżak Karolina1982K3138MINILOYALTY POINT RACING TEAM339.37
554.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
445Drzewiecki Marcin1974M4198MAXLOYALTY POINT RACING TEAM554.87
368.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1623Murdzia Tomasz1987M3189MINILOYALTY POINT RACING TEAM368.54
  
52TRANSPROJEKT WARSZAWA4560.21261.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
356Nagłowski Bartłomiej1982M327278MINITRANSPROJEKT WARSZAWA261.10
 327.31
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Ślusarczyk Konrad1979M416666MINITRANSPROJEKT WARSZAWA327.31
 281.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1059Kowalik Piotr1981M318957MINITRANSPROJEKT WARSZAWA281.85
775.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Ślusarczyk Konrad1979M415356MINITRANSPROJEKT WARSZAWA299.27
356Nagłowski Bartłomiej1982M322374MINITRANSPROJEKT WARSZAWA250.93
675Noskiewicz Jacek1979M423582MINITRANSPROJEKT WARSZAWA225.69
 869.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Ślusarczyk Konrad1979M417570MINITRANSPROJEKT WARSZAWA316.31
356Nagłowski Bartłomiej1982M322966MINITRANSPROJEKT WARSZAWA277.23
1348Błaszczyk Tomasz1993M223217MINITRANSPROJEKT WARSZAWA276.19
606.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Ślusarczyk Konrad1979M413253MINITRANSPROJEKT WARSZAWA317.60
356Nagłowski Bartłomiej1982M319056MINITRANSPROJEKT WARSZAWA288.51
317.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Ślusarczyk Konrad1979M414961MINITRANSPROJEKT WARSZAWA317.59
268.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
675Noskiewicz Jacek1979M418274MINITRANSPROJEKT WARSZAWA268.83
1112.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
145Ślusarczyk Konrad1979M420889MINITRANSPROJEKT WARSZAWA303.61
356Nagłowski Bartłomiej1982M325680MINITRANSPROJEKT WARSZAWA284.63
675Noskiewicz Jacek1979M4290124MINITRANSPROJEKT WARSZAWA272.10
1778Wyrzykowski Adam1980M4320137MINITRANSPROJEKT WARSZAWA252.56
  
53WGR GRÓJEC4465.39756.55
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
590Sztuka Artur1978M414572MAXWGR GRÓJEC421.29
193Erber Dariusz1970M58013MINIWGR GRÓJEC335.26
621.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
193Erber Dariusz1970M5648MINIWGR GRÓJEC345.37
194Grabowski Jan1975M417875MINIWGR GRÓJEC276.34
377.71
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
193Erber Dariusz1970M5404MINIWGR GRÓJEC377.71
655.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
193Erber Dariusz1970M5303MINIWGR GRÓJEC364.51
194Grabowski Jan1975M418875MINIWGR GRÓJEC290.58
362.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
193Erber Dariusz1970M5403MINIWGR GRÓJEC362.84
637.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
193Erber Dariusz1970M5465MINIWGR GRÓJEC352.08
194Grabowski Jan1975M418570MINIWGR GRÓJEC285.34
 375.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
193Erber Dariusz1970M5344MINIWGR GRÓJEC375.30
372.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
193Erber Dariusz1970M5212MINIWGR GRÓJEC372.00
368.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
193Erber Dariusz1970M5262MINIWGR GRÓJEC368.48
669.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
193Erber Dariusz1970M5213MINIWGR GRÓJEC362.36
590Sztuka Artur1978M411445MINIWGR GRÓJEC307.25
357.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
193Erber Dariusz1970M5363MINIWGR GRÓJEC357.85
  
54Kraft Automotive Team3968.71589.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
333Busza Marcin1973M417670MINIKraft Automotive Team297.49
808Hofman Tomasz1964M519526MINIKraft Automotive Team292.24
293.04
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
286Goluch Marcin1981M313343MINIKraft Automotive Team293.04
292.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
808Hofman Tomasz1964M522826MINIKraft Automotive Team292.74
777.07
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M35119MAXKraft Automotive Team483.30
333Busza Marcin1973M418273MINIKraft Automotive Team293.77
 298.94
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
333Busza Marcin1973M415457MINIKraft Automotive Team298.94
 316.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
333Busza Marcin1973M417771MINIKraft Automotive Team316.16
315.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
808Hofman Tomasz1964M513616MINIKraft Automotive Team315.66
318.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
808Hofman Tomasz1964M514519MINIKraft Automotive Team318.59
 1059.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
123Kwiatkowski Rafał1985M34616MAXKraft Automotive Team482.37
333Busza Marcin1973M4242101MINIKraft Automotive Team288.86
808Hofman Tomasz1964M524424MINIKraft Automotive Team288.29
  
55COMP TEAM3838.061086.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1111Tyczyński Artur1977M410345MINICOMP TEAM325.99
1701Frąckiewicz Tomasz1975M424296MINICOMP TEAM278.64
366Łysoń Grzegorz1979M4280113MINICOMP TEAM252.64
367Mikołajczy Artur1977M4289115MINICOMP TEAM228.95
285.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1701Frąckiewicz Tomasz1975M415263MINICOMP TEAM285.63
672.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1111Tyczyński Artur1977M410642MINICOMP TEAM351.52
1701Frąckiewicz Tomasz1975M418371MINICOMP TEAM321.02
294.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1701Frąckiewicz Tomasz1975M418172MINICOMP TEAM294.74
    337.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1111Tyczyński Artur1977M47931MINICOMP TEAM337.12
344.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1111Tyczyński Artur1977M48333MINICOMP TEAM344.80
 817.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1111Tyczyński Artur1977M412652MINICOMP TEAM328.26
367Mikołajczy Artur1977M4324139MINICOMP TEAM250.02
366Łysoń Grzegorz1979M4331142MINICOMP TEAM238.73
  
56POLSKI KLUB MTB3745.31360.63
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M42914MINIPOLSKI KLUB MTB360.63
359.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M44524MINIPOLSKI KLUB MTB359.17
382.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M42412MINIPOLSKI KLUB MTB382.29
366.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M4228MINIPOLSKI KLUB MTB366.66
374.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M42611MINIPOLSKI KLUB MTB374.82
362.22
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M43010MINIPOLSKI KLUB MTB362.22
 383.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M4175MINIPOLSKI KLUB MTB383.74
 367.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M4289MINIPOLSKI KLUB MTB367.68
883.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1588Bogaczyk Maciej1985M33213MAXPOLSKI KLUB MTB531.36
787Siwiński Łukasz1980M43010MINIPOLSKI KLUB MTB352.18
624.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
787Siwiński Łukasz1980M43412MINIPOLSKI KLUB MTB359.30
1544Skuza Grzegorz1984M330190MINIPOLSKI KLUB MTB265.06
  
57SKISPA3539.30 1338.17
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
710Kapuściński Jacek1956M6623MAXSKISPA394.80
703Pątek Marcin1986M310532MINISKISPA319.59
705Kapuściński Marcin1980M411048MINISKISPA313.50
704Kapuściński Maciej1985M311134MINISKISPA310.28
812.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
710Kapuściński Jacek1956M6914MAXSKISPA461.92
703Pątek Marcin1986M310937MINISKISPA350.40
 645.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
703Pątek Marcin1986M39928MINISKISPA330.69
705Kapuściński Marcin1980M412055MINISKISPA315.14
742.98
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
710Kapuściński Jacek1956M6724MAXSKISPA409.60
1131Kapuściński Maciej1985M38834MINISKISPA333.38
        
58iFON KolarzKlub MTB3525.181077.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
323Bielecki Jakub1989M34215MAXiFON KolarzKlub MTB543.30
776Perzanowski Artur1975M45424MAXiFON KolarzKlub MTB534.09
 550.75
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
776Perzanowski Artur1975M43014MAXiFON KolarzKlub MTB550.75
    532.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1023Andrzejczuk Katarzyna1971K464MAXiFON KolarzKlub MTB532.87
 318.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1023Andrzejczuk Katarzyna1971K4184MINIiFON KolarzKlub MTB318.25
 1045.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
776Perzanowski Artur1975M4166MAXiFON KolarzKlub MTB537.46
1772Pasternak Aleksy1982M32810MAXiFON KolarzKlub MTB508.46
  
59UKK HURAGAN WOŁOMIN3472.61   768.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
80Petryszyn Maciej2004M111MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
259Krzemińska Aleksandra2006KJ61MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN368.96
   783.92
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
80Petryszyn Maciej2004M111MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
259Krzemińska Aleksandra2006KJ42MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN383.92
 1167.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
259Krzemińska Aleksandra2006KJ11MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00
264Brutkowski Jakub2006MJ91MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN384.07
260Zieliński Tomasz2005MJ113MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN383.79
751.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
260Zieliński Tomasz2005MJ41MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN390.65
80Petryszyn Maciej2004M1232MINIUKK HURAGAN WOŁOMIN361.22
   
60BIKE SALON TEAM3282.152038.03
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
640Kołodziejek Paweł1980M473MAXBIKE SALON TEAM594.33
1105Krupa Emil1987M392MAXBIKE SALON TEAM574.01
1101Krupa Andrzej1963M5392MAXBIKE SALON TEAM549.38
118Golus Michał1983M311834MINIBIKE SALON TEAM320.31
572.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1105Krupa Emil1987M351MAXBIKE SALON TEAM572.62
   361.23
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
461Woźnica Dariusz1965M5312MINIBIKE SALON TEAM361.23
     310.27
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
118Golus Michał1983M318460MINIBIKE SALON TEAM310.27
  
61UKS KOLARZ NADARZYN2980.25368.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1503Posadzy Zuzanna2005KJ31MINIUKS KOLARZ NADARZYN368.02
 360.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1503Posadzy Zuzanna2005KJ132MINIUKS KOLARZ NADARZYN360.85
 381.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1503Posadzy Zuzanna2005KJ51MINIUKS KOLARZ NADARZYN381.89
364.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1503Posadzy Zuzanna2005KJ72MINIUKS KOLARZ NADARZYN364.30
357.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1503Posadzy Zuzanna2005KJ31MINIUKS KOLARZ NADARZYN357.80
367.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1503Posadzy Zuzanna2005KJ93MINIUKS KOLARZ NADARZYN367.20
381.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1503Posadzy Zuzanna2005KJ31MINIUKS KOLARZ NADARZYN381.80
390.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1503Posadzy Zuzanna2005KJ32MINIUKS KOLARZ NADARZYN390.87
 365.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1503Posadzy Zuzanna2005KJ62MINIUKS KOLARZ NADARZYN365.32
  
62Jakoobcycles BKK Team2906.38  1236.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1286Wolcendorf Jarosław1979M4126MAXJakoobcycles BKK Team586.11
1355Lipiński Artur1983M34715MINIJakoobcycles BKK Team375.08
783Wolcendorf Edward1948M724411MINIJakoobcycles BKK Team274.82
 556.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1089Wolcendorf Jakub1975M475MAXJakoobcycles BKK Team556.47
535.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1089Wolcendorf Jakub1975M4179MAXJakoobcycles BKK Team535.77
 578.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1089Wolcendorf Jakub1975M4115MAXJakoobcycles BKK Team578.13
      
63Rafbike Cycling Team2844.52         577.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1363Skalski Kacper1982M352MAXRafbike Cycling Team577.58
980.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1363Skalski Kacper1982M352MAXRafbike Cycling Team597.62
1433Roszkowski Jarosław1988M384MINIRafbike Cycling Team383.24
1286.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1363Skalski Kacper1982M353MAXRafbike Cycling Team579.03
845Sadowski Marcin1989M33917MINIRafbike Cycling Team355.62
668Gardulski Adam1983M34519MINIRafbike Cycling Team351.43
  
64Grupetto Kampinos2833.83       1513.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
942OBORSKI PAWEŁ1983M32311MAXGrupetto Kampinos561.90
1190Chmurski Michał1986M37426MAXGrupetto Kampinos481.04
1370Michalik Marek1981M38328MAXGrupetto Kampinos470.45
505.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1370Michalik Marek1981M35524MAXGrupetto Kampinos505.13
 367.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
942OBORSKI PAWEŁ1983M3127MINIGrupetto Kampinos367.69
447.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
782Smoliński Marcin1976M45625MAXGrupetto Kampinos447.62
  
65JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA2706.80671.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1700Świder Andrzej1979M47231MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA339.44
1770Cendrowski Jarosław1980M48839MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA332.42
336.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1770Cendrowski Jarosław1980M47835MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA336.64
      850.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1368Michalski Dominik1987M34318MAXJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA523.92
1367Keler Jacek1982M310631MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA326.85
847.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1770Cendrowski Jarosław1980M45525MAXJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA479.06
1368Michalski Dominik1987M32711MINIJANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA368.47
    
66ROWEROWA TEAM2162.00340.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
411Zieliński Marek1973M47130MINIROWEROWA TEAM340.34
362.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
411Zieliński Marek1973M43819MINIROWEROWA TEAM362.37
 365.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
411Zieliński Marek1973M42410MINIROWEROWA TEAM365.82
     367.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
411Zieliński Marek1973M43312MINIROWEROWA TEAM367.00
364.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
411Zieliński Marek1973M4166MINIROWEROWA TEAM364.64
361.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
411Zieliński Marek1973M43011MINIROWEROWA TEAM361.83
  
67ATOLBIKE.PL2150.73618.88
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
478Wiejak Rafał1990M38222MINIATOLBIKE.PL333.85
660Mrozik Marcin1991M222318MINIATOLBIKE.PL285.03
885.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1939Dębiński Paweł1980M4189MAXATOLBIKE.PL539.50
1971Kasprzak Grzegorz1971M46230MINIATOLBIKE.PL346.33
  291.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
660Mrozik Marcin1991M21779MINIATOLBIKE.PL291.05
    354.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1971Kasprzak Grzegorz1971M45320MINIATOLBIKE.PL354.97
    
68LKS MAZOWSZE TERESIN2144.68     846.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1174Wadecki Bogdan1965M512313MINILKS MAZOWSZE TERESIN316.07
1173Bogucki Krzysztof2006MJ1345MINILKS MAZOWSZE TERESIN310.96
1171Majewski Kamil2006MJ2378MINILKS MAZOWSZE TERESIN219.26
 1298.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1174Wadecki Bogdan1965M510011MINILKS MAZOWSZE TERESIN346.84
929Ciurzyńska Amelia2006KJ194MINILKS MAZOWSZE TERESIN333.79
1173Bogucki Krzysztof2006MJ1859MINILKS MAZOWSZE TERESIN312.20
928Makowiecki Bartosz2006MJ19810MINILKS MAZOWSZE TERESIN305.56
      
69STRABAG BIKE TEAM1773.59298.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
442Kaczmarczyk Michał1989M317452MINISTRABAG BIKE TEAM298.43
548.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
442Kaczmarczyk Michał1989M316050MINISTRABAG BIKE TEAM282.48
221Luchowski Jarosław1974M419080MINISTRABAG BIKE TEAM266.16
 214.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
442Kaczmarczyk Michał1989M322965MINISTRABAG BIKE TEAM214.26
  377.12
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
442Kaczmarczyk Michał1989M33611MAXSTRABAG BIKE TEAM377.12
335.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
442Kaczmarczyk Michał1989M312440MINISTRABAG BIKE TEAM335.14
      
70FIZJO - FIT1743.56263.44
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
631Wrzesiński Adam1984M326776MINIFIZJO - FIT263.44
278.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
631Wrzesiński Adam1984M317151MINIFIZJO - FIT278.47
303.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
631Wrzesiński Adam1984M321667MINIFIZJO - FIT303.85
290.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
631Wrzesiński Adam1984M319057MINIFIZJO - FIT290.35
298.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
631Wrzesiński Adam1984M315948MINIFIZJO - FIT298.68
    308.77
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
631Wrzesiński Adam1984M316250MINIFIZJO - FIT308.77
    
71BIKEHOLIC TEAM1626.45 352.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
791Klewaczew Andrzej1964M5546MINIBIKEHOLIC TEAM352.62
 344.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
791Klewaczew Andrzej1964M5678MINIBIKEHOLIC TEAM344.30
 344.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
791Klewaczew Andrzej1964M5627MINIBIKEHOLIC TEAM344.53
    585.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1574Nadany Mariusz1990M374MAXBIKEHOLIC TEAM585.00
   
72KONICA MINOLTA BS TEAM1585.23621.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
691Kuśmierczak Łukasz1988M310229MINIKONICA MINOLTA BS TEAM326.51
29Charzyński Kamil1990M318355MINIKONICA MINOLTA BS TEAM295.39
          963.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1605Mokrogulski Bartłomiej1977M44014MINIKONICA MINOLTA BS TEAM355.59
1606Różański Marcin1975M44115MINIKONICA MINOLTA BS TEAM355.38
1613Jakubowski Tomasz1978M4321138MINIKONICA MINOLTA BS TEAM252.36
  
73AGR PŁOŃSK1528.39540.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
591Wasążnik Marcin1991M2479MAXAGR PŁOŃSK540.41
371.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
591Wasążnik Marcin1991M2242MINIAGR PŁOŃSK371.68
       340.68
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1471Radomski Paweł1978M49338MINIAGR PŁOŃSK340.68
 275.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1494Ferski Andrzej1952M62818MINIAGR PŁOŃSK275.62
  
74KK24H1493.13        1185.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1392Podeszwa Wiesław1958M6302MAXKK24H542.58
1393Kamiński Wiesław1960M6602MINIKK24H344.49
1394Kamińska Maria1960K5191MINIKK24H298.69
  307.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
178Ziemak Grzegorz1978M419685MINIKK24H307.37
  
753S BIKE TEAM CIECHANÓW1408.81         588.15
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
408Bober Zbigniew1946M71381MINI3S BIKE TEAM CIECHANÓW319.19
67Górski Zdzisław1951M622511MINI3S BIKE TEAM CIECHANÓW268.96
 820.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1Pomaski Paweł1988M33816MINI3S BIKE TEAM CIECHANÓW355.95
67Górski Zdzisław1951M633413MINI3S BIKE TEAM CIECHANÓW233.88
408Bober Zbigniew1946M73379MINI3S BIKE TEAM CIECHANÓW230.83
  
76BŁOTO1342.94      884.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1017Stanisławski Wojciech1971M45821MINIBŁOTO311.75
1016Waszczuk Joanna1976K4115MINIBŁOTO295.90
1335Niewiarowski Karol1986M38727MINIBŁOTO276.96
 458.33
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1244Kobus Cezary1973M48940MAXBŁOTO458.33
     
77Warszawa1283.08        631.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
922Utnicki Marek1985M312134MINIWarszawa320.31
1223Patalas Klaudyna1989K31810MINIWarszawa311.26
327.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1223Patalas Klaudyna1989K31711MINIWarszawa327.08
324.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1223Patalas Klaudyna1989K3156MINIWarszawa324.43
   
78SUPER DROB1271.59508.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
461Woźnica Dariusz1965M5754MAXSUPER DROB508.73
   309.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1082Stanaszek Tadeusz1951M61403MINISUPER DROB309.37
     453.49
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1571Witkowski Andrzej1954M6722MAXSUPER DROB453.49
   
79TS MERAN OTWOCK1174.27    309.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
272Kasprzak Tomasz1965M513917MINITS MERAN OTWOCK309.90
581.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
272Kasprzak Tomasz1965M513915MINITS MERAN OTWOCK307.44
637Cywiński Marcin1983M321271MINITS MERAN OTWOCK274.32
282.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
272Kasprzak Tomasz1965M5848MINITS MERAN OTWOCK282.61
       
80Energa Informatyka i Technolog1140.37           1140.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1792Celmer Marcin1981M314551MINIEnerga Informatyka i Technolog323.58
1795Binkowski Jarosław1972M418782MINIEnerga Informatyka i Technolog309.89
1794Oniszko Marek1979M4303132MINIEnerga Informatyka i Technolog264.83
1798Zasada Przemysław1977M4329141MINIEnerga Informatyka i Technolog242.07
  
81SII CYCLING TEAM1125.37           1125.37
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1531Chalot Sebastian1978M416472MINISII CYCLING TEAM315.42
1791Dudek Artur1985M328386MINISII CYCLING TEAM274.83
1548Acewicz-Hepfner Patryk1992M228921MINISII CYCLING TEAM273.58
1549Broda Maciej1988M331295MINISII CYCLING TEAM261.54
  
82POWERADE1123.31 839.29
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
799Jabłoński Przemysław1990M311336MINIPOWERADE309.41
744Więch Mariusz1973M418779MINIPOWERADE270.43
708Kossakowski Damian1994M219214MINIPOWERADE259.45
        284.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
744Więch Mariusz1973M415565MINIPOWERADE284.02
   
83Jeździmy! Radzymin1072.67      575.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
500Sochacki Piotr1978M45217MINIJeździmy! Radzymin315.21
217Ulanowski Karol1990M310133MINIJeździmy! Radzymin259.85
 497.61
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
500Sochacki Piotr1978M46225MAXJeździmy! Radzymin497.61
     
84NASZ BIKE TEAM937.25     662.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1156Żołędowski Jacek1976M46838MAXNASZ BIKE TEAM421.20
1157Wasiak Tadeusz1975M423081MININASZ BIKE TEAM240.80
 275.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1157Wasiak Tadeusz1975M423391MININASZ BIKE TEAM275.25
      
85METTLER TOLEDO908.94       660.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1380Elies Molinero Marc1983M39532MAXMETTLER TOLEDO344.24
1381Banasiak Marcin1974M417872MINIMETTLER TOLEDO316.12
  248.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1380Elies Molinero Marc1983M320355MINIMETTLER TOLEDO248.58
   
86LIDER TEAM SKARZYSKO886.59     886.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
786Jabłoński Marcin1972M4147MAXLIDER TEAM SKARZYSKO545.48
1039Jach Rafał1975M47226MINILIDER TEAM SKARZYSKO341.11
        
87DANIELO SPORTSWEAR TEAM786.95         786.95
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
689Chądzyński Daniel1977M411MINIDANIELO SPORTSWEAR TEAM400.00
463Bittner Sebastian2004M161MINIDANIELO SPORTSWEAR TEAM386.95
    
88DSV694.52          301.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
9Karwowski Jakub1984M312934MINIDSV301.13
393.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1762Giziński Łukasz1982M321MINIDSV393.39
  
89ROWERY DAX LEGIONOWO618.00           618.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1709Ołdak Marcin1973M416169MINIROWERY DAX LEGIONOWO317.15
1615Machowicz Jakub1972M421491MINIROWERY DAX LEGIONOWO300.85
  
90WODOCIĄGI WARSZAWSKIE341.01     341.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1146Zarzycki Michał1972M47427MINIWODOCIĄGI WARSZAWSKIE341.01
        
91PGR SIEMIATYCZE309.48      309.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1015Borzym Rafał1991M2596MINIPGR SIEMIATYCZE309.48
       
92ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM287.32          287.32
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1573Mirkowski Arkadiusz1973M415164MINIŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM287.32