Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2021

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans FAN Kategoria C4

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyJabłonna
2021-05-16
punkty
czas
Radzymin
2021-05-22
punkty
czas
Nadarzyn
2021-06-06
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2021-06-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2021-06-20
punkty
czas
Wyszków
2021-06-27
punkty
czas
Perlejewo (podlaskie)
2021-07-04
punkty
czas
Żabia Wola
2021-07-11
punkty
czas
Serock
2021-08-15
punkty
czas
Ossów
2021-08-22
punkty
czas
Marki
2021-08-29
punkty
czas
Legionowo
2021-09-12
punkty
czas
Otwock
2021-09-26
punkty
czas
Wawer - Finał
2021-10-10
punkty
czas
1348Jedynak MichałLKK LUKS SŁAWNO1580.529189.91
00:20:12
200.00
00:16:34
 200.00
00:14:31
200.00
00:19:30
200.00
00:23:42
200.00
00:16:44
 199.36
00:21:05
 188.52
00:19:58
191.25
00:17:15
  
2425Dobrowolski MateuszWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1480.9112184.08
00:20:50
191.00
00:17:21
183.68
00:18:09
193.38
00:15:00
185.06
00:21:04
169.18
00:28:01
166.03
00:20:09
183.77
00:20:35
190.76
00:22:02
116.63
00:35:56
165.35
00:22:46
152.94
00:21:34
  
3572Obraziński MarcelK.S "SOKÓŁ" SEROCK1440.919 179.40
00:18:28
167.66
00:19:54
185.95
00:15:36
158.83
00:24:33
  183.61
00:20:36
187.63
00:22:24
186.02
00:22:31
172.89
00:21:46
177.75
00:18:33
  
4415Wypych JakubK.S "SOKÓŁ" SEROCK1367.6610166.19
00:23:05
175.34
00:18:54
164.25
00:20:18
171.29
00:16:57
168.14
00:23:12
  172.65
00:21:54
170.23
00:24:42
173.35
00:24:10
156.03
00:24:07
170.47
00:19:21
  
5331Hofman IgorKOMOBIKE SCOTT1319.017193.51
00:19:49
197.77
00:16:45
193.02
00:17:17
 193.34
00:20:10
194.59
00:24:22
    165.34
00:22:46
181.44
00:18:11
  
6200Błaszczyk MichałWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1191.866200.00
00:19:11
 200.00
00:16:41
 198.70
00:19:38
  200.00
00:18:54
199.99
00:21:01
 193.17
00:19:29
   
7341Kępka KamilSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team1110.277173.47
00:22:07
174.67
00:18:58
 154.37
00:18:48
 168.78
00:28:05
  140.54
00:29:55
157.49
00:26:36
140.95
00:26:42
   
8146Wąsik JanK.S "SOKÓŁ" SEROCK1075.926176.66
00:21:43
179.51
00:18:28
 191.77
00:15:08
175.45
00:22:14
   184.34
00:22:48
  168.19
00:19:36
  
9915Rybicki OliwierK.S "SOKÓŁ" SEROCK1075.036   199.82
00:14:31
146.46
00:26:38
   186.58
00:22:32
188.24
00:22:16
175.66
00:21:26
178.27
00:18:30
  
10936Paziewski KrzysztofUKS KOLARZ NADARZYN774.994   197.50
00:14:42
 194.10
00:24:25
   198.00
00:21:10
 185.39
00:17:47
  
111126Klimkiewicz AntoniUKS KOLARZ NADARZYN730.224  176.25
00:18:55
    187.20
00:20:12
 188.35
00:22:15
 178.42
00:18:29
  
121777Nowak MikołajWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI636.014159.36
00:24:04
 164.41
00:20:17
 163.51
00:23:51
     148.73
00:25:18
   
131434Wścisły CezaryKAMYK Radzymin MTB TEAM600.003         200.00
00:20:57
200.00
00:18:49
200.00
00:16:29
  
14893Kokoryk FilipStare Budy550.743       183.14
00:20:39
188.66
00:22:17
178.94
00:23:25
    
151387Zduniak FranciszekWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI395.602        200.00
00:21:01
  195.60
00:16:52
  
16112Zakrzewski FabianLOTTO378.913   134.54
00:21:35
 120.93
00:39:12
 123.44
00:30:38
      
17598Jagodziński MateuszKAMYK Radzymin MTB TEAM376.882         188.69
00:22:12
188.19
00:20:00
   
181423Maniecki PiotrKAMYK Radzymin MTB TEAM351.702          173.13
00:21:44
178.57
00:18:28
  
19565Krogulec BłażejSośniczka322.162 165.35
00:20:03
  156.81
00:24:52
         
201444Szydłowski AdrianMarki281.412          135.49
00:27:47
145.92
00:22:36
  
211167Borkowski BartoszLKS MAZOWSZE TERESIN255.562     113.55
00:41:45
 142.01
00:26:38
      
221175Ogrodnik AntoniJózefów178.431     178.43
00:26:34
        
231708Kozina OskarPomiechówek167.511           167.51
00:19:41
  
24506Gładysz Szymonwarszawa158.231         158.23
00:26:29
    
251561Grądek SzymonLKS MAZOWSZE TERESIN158.081       158.08
00:23:55
      
261276Łysko TymoteuszMarki153.761  153.76
00:21:42
           
271279Strzelec RadosławShooter Team152.711  152.71
00:21:51
           
281271Pytlakowski AntoniSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team151.981  151.98
00:21:57
           
291283Baranowski JakubNowa Wieś140.301  140.30
00:23:46
           
301440Brzostek AleksanderMarki137.521          137.52
00:27:22
   
31853Sienior TymonGóra Kalwaria136.951    136.95
00:28:29
         
32981Fila FranciszekOtwock136.011    136.01
00:28:41
         
331438Wejner IwoMCP BIKE TEAM131.071          131.07
00:28:43
   
341568Przybylski DominikMarki119.561          119.56
00:31:29
   
351239KRUPA KACPERKS HERAKLES118.371        118.37
00:35:31
     
36577Nash FrankieAKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW114.641         114.64
00:36:33
    
37964Ślesicki MaciejWarszawa113.981    113.98
00:34:13
         
381447Kaim AntoniZabraniec112.341          112.34
00:33:31
   
391416Zalega NikodemWarszawa109.161          109.16
00:34:29