7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2021

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans FAN Kategoria C3

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyJabłonna
2021-05-16
punkty
czas
Radzymin
2021-05-22
punkty
czas
Nadarzyn
2021-06-06
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2021-06-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2021-06-20
punkty
czas
Wyszków
2021-06-27
punkty
czas
Perlejewo (podlaskie)
2021-07-04
punkty
czas
Żabia Wola
2021-07-11
punkty
czas
Serock
2021-08-15
punkty
czas
Ossów
2021-08-22
punkty
czas
Marki
2021-08-29
punkty
czas
Legionowo
2021-09-12
punkty
czas
Otwock
2021-09-26
punkty
czas
Wawer - Finał
2021-10-10
punkty
czas
1428Majewski JuliuszSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team708.504181.91
00:21:42
167.96
00:18:58
190.43
00:19:44
168.20
00:17:25
          
2554Matanowski JakubPOLNA TEAM660.794160.22
00:24:38
157.18
00:20:16
181.28
00:20:43
162.11
00:18:04
          
3266Kaszewski DawidUKK HURAGAN WOŁOMIN599.893199.89
00:19:45
200.00
00:15:56
 200.00
00:14:38
          
4432Barsznica AdamSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team550.803170.89
00:23:06
 198.53
00:18:55
181.38
00:16:09
          
5262Pomiński GabrielUKK HURAGAN WOŁOMIN527.213177.10
00:22:17
171.69
00:18:33
 178.42
00:16:25
          
6431Uszyński KorneliuszSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team513.503166.13
00:23:45
 179.07
00:20:59
168.30
00:17:24
          
7504Komór AntoniSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team498.853172.54
00:22:52
166.90
00:19:05
 159.41
00:18:22
          
8269Koc FabianUKK HURAGAN WOŁOMIN470.073161.23
00:24:29
154.94
00:20:34
 153.90
00:19:02
          
9243Dąbrowski SzymonSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team433.833 131.64
00:24:12
157.75
00:23:49
144.44
00:20:17
          
10417Kwiatkowski StanisławWarszawa415.533141.07
00:27:59
 141.38
00:26:34
133.08
00:22:00
          
11532Jaśkiewicz SzymonSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team412.553142.14
00:27:46
128.06
00:24:53
 142.35
00:20:34
          
121050Hejduk JakubWarszawa401.413140.70
00:28:03
123.68
00:25:46
 137.03
00:21:22
          
13514Bicki PawełWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI399.512200.00
00:19:44
199.51
00:15:58
            
1489Wolański KsaweryWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI367.712173.62
00:22:44
 194.09
00:19:21
           
15219Koczanowicz PawełWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI352.862 167.73
00:19:00
185.13
00:20:17
           
16429Janiak FranciszekSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team346.872178.28
00:22:08
168.59
00:18:54
            
171280Mossakowski StanisławWarszawa319.412  163.84
00:22:56
155.57
00:18:50
          
18320Grądzki FranciszekSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team308.822156.46
00:25:13
152.36
00:20:55
            
19811Przybysz NikodemWarszawa304.882  159.61
00:23:32
145.27
00:20:10
          
20435Tyczyński MaksK.S "SOKÓŁ" SEROCK302.742149.92
00:26:19
152.82
00:20:51
            
21215Janik SzymonWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.001  200.00
00:18:47
           
221119Rees DanielGKK OPTY MAZOWSZE198.451  198.45
00:18:56
           
23329Dudkowski TymoteuszKAMYK Radzymin MTB TEAM194.031194.03
00:20:20
             
24714Derwojed SzymonWarszawa193.692  92.78
00:40:30
100.91
00:29:02
          
252010Lewicki JacekWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI190.031190.03
00:20:46
             
26439Tyczyński OlafK.S "SOKÓŁ" SEROCK168.001168.00
00:23:29
             
27821Jankowski MateuszJTEAM167.471  167.47
00:22:26
           
28507Dobosz AntoniWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI166.611166.61
00:23:41
             
291123Michalski TadeuszUKS KOLARZ NADARZYN161.371  161.37
00:23:17
           
30487Laskowski StanisławSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team154.361154.36
00:25:34
             
31937KRÓLAK ERYKCZĄSTKÓW POLSKI152.641   152.64
00:19:11
          
321353Orszulak MaciejGKK OPTY MAZOWSZE152.321  152.32
00:24:40
           
33416Kamenecki KrystianJabłonna148.831148.83
00:26:31
             
34363Jakubczyk PiotrGeodetic Howden Team144.441144.44
00:27:19
             
35438Tyczyński DawidK.S "SOKÓŁ" SEROCK143.831143.83
00:27:26
             
36246Malinowski AntoniMaliny143.761 143.76
00:22:10
            
37573Kwiatkowski MaciejK.S "SOKÓŁ" SEROCK133.021 133.02
00:23:57
            
38509Trukawka WiktorWarszawa132.301132.30
00:29:50
             
39721Błaszczyk DominikNowa Wola127.211  127.21
00:29:32
           
40241Jakubowski TymonSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team125.471 125.47
00:25:24
            
41859WARDAKOWSKI ALEKSANDERSTARY KRASZEW68.711   68.71
00:42:38