Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2022

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna Zimowy PBM, DRUŻYNOWA

Lp.DrużynaPunktyMarki (Zimowy PBM)
2022-03-05
punkty
Otwock(Zimowy PBM)
2022-12-04
punkty
1NEXTIE Bike Team 1987.001987.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
149Dąbrowski Michał1995M2123MAXNEXTIE Bike Team 527.66
130Glinicki Damian1996M2194MAXNEXTIE Bike Team 512.92
175Kominek Mikołaj1973M42510MAXNEXTIE Bike Team 495.33
89Sitarski Maciej1986M34014MAXNEXTIE Bike Team 451.09
 
2KAMYK Radzymin MTB TEAM1969.661969.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
137Niebielski Bartosz2001M231MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM567.22
73Białek Tomasz1963M5143MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM521.95
67Mucharski Krzysztof1994M2336MAXKAMYK Radzymin MTB TEAM480.49
72Białek Patryk1988M311MINIKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00
 
3TIMBUD TEAM1810.621810.62
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
103Kąkol Sławomir1964M592MAXTIMBUD TEAM543.20
139Nowak Artur1973M4238MAXTIMBUD TEAM503.06
105Tomaszewska Julita1978K411MINITIMBUD TEAM400.00
86Rydzewski Tomasz1987M3128MINITIMBUD TEAM364.36
 
4DAMOVO BIKE TEAM1785.411785.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
154Żyżyńska-Galeńska Krystyna1983K311MAXDAMOVO BIKE TEAM600.00
301Mierzejewski Tomasz1981M4103MAXDAMOVO BIKE TEAM535.68
302Jankowski Dariusz1973M4226MINIDAMOVO BIKE TEAM333.97
118Zwierko Łukasz1982M33313MINIDAMOVO BIKE TEAM315.76
 
5TEAM PKO BANK POLSKI1774.381774.38
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
108Duma Patrycja1982K322MAXTEAM PKO BANK POLSKI503.48
210Grabowicz Bartosz1989M33010MAXTEAM PKO BANK POLSKI488.02
213Oszast Grzegorz1967M5375MAXTEAM PKO BANK POLSKI468.34
219Smagalski Michał1978M43412MINITEAM PKO BANK POLSKI314.54
 
6Szkółka Kolarska ŁTC Łódź1681.081681.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
32Świerczyński Tomasz1983M3228MAXSzkółka Kolarska ŁTC Łódź510.06
25Pawlak Tobiasz1986M2275MAXSzkółka Kolarska ŁTC Łódź493.01
62Kaszewski Przemysław1979M45018MAXSzkółka Kolarska ŁTC Łódź387.17
31Bojańczyk Bartosz1984M34919MINISzkółka Kolarska ŁTC Łódź290.84
 
7RETRO STORK TEAM1514.461514.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
151Kulesza Łukasz1981M452MAXRETRO STORK TEAM562.91
30Majewski Tomasz1970M561MAXRETRO STORK TEAM562.85
300Rząsowska Anna1982K332MINIRETRO STORK TEAM388.70
 
8Jeździmy! Radzymin1483.841483.84
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
51Barankiewicz Kamil1986M3187MAXJeździmy! Radzymin514.94
400Sochacki Piotr1978M42812MAXJeździmy! Radzymin491.06
123Giera Marcin1983M33513MAXJeździmy! Radzymin477.84
 
9LKK LUKS SŁAWNO1335.431335.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
293Jedynak Katarzyna2005K152MINILKK LUKS SŁAWNO379.54
292Jedynak Michał2007MJ181MINILKK LUKS SŁAWNO347.08
291Jedynak Mikołaj2003M1362MINILKK LUKS SŁAWNO308.29
290Jedynak Jakub1973M44314MINILKK LUKS SŁAWNO300.52
 
10OPEN BIKE TEAM1177.241177.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
85Kuczyński Dariusz1975M4268MINIOPEN BIKE TEAM328.37
81Mirecki Bartłomiej1991M33514MINIOPEN BIKE TEAM309.52
145Popis Maciej1978M44113MINIOPEN BIKE TEAM302.33
17Olter Klaudia1997K2152MINIOPEN BIKE TEAM237.02
 
11WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1043.481043.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
129Wyszkowski Mikołaj2005M1131MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI364.17
37Folta Tomasz2006MJ242MINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI329.05
60Woźniak Szymon2009C444FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI186.29
35Drzewiecki Franek2011C351FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI163.97
 
12ROZTOCZE CYCLING TEAM710.28710.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
132Herc Sławomir1968M5488MAXROZTOCZE CYCLING TEAM426.79
133Malec Krzysztof1963M5555MINIROZTOCZE CYCLING TEAM283.49
 
13MCP BIKE TEAM664.58664.58
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
131Kucher Maksym1994M2163MINIMCP BIKE TEAM357.06
83Żebrowski Marcin1983M33715MINIMCP BIKE TEAM307.52
 
14LOYALTY POINT RACING TEAM531.40531.40
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
36Drzewiecki Marcin1974M4114MAXLOYALTY POINT RACING TEAM531.40
 
15NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 531.11531.11
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
7Wanat Krzysztof1989M32311MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 332.36
27Baranowski Ryszard1946M7664MININEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 198.75
 
16Rafbike Cycling Team522.89522.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
58Sadowski Marcin1989M3134MAXRafbike Cycling Team522.89
 
17Bike Expo Narodowy Team486.30486.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
2Stępień Tomasz1969M5314MAXBike Expo Narodowy Team486.30
 
18ZERWANI Z ŁAŃCUCHA451.30451.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
45Bachański Rafał1977M43913MAXZERWANI Z ŁAŃCUCHA451.30
 
19PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM447.60447.60
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
74Sosnowski Arkadiusz1973M44215MAXPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM447.60
 
20STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team443.86443.86
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
61Tokarz Paweł1973M44316MAXSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team443.86
 
21HPE-ESKOM386.19386.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
96Buczel Mateusz1984M333MINIHPE-ESKOM386.19
 
22Stajnia Rowerowa Team342.24342.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
140Chyliński Michał1991M32110MINIStajnia Rowerowa Team342.24
 
23UKK HURAGAN WOŁOMIN336.35336.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
50Kaszewski Dawid2009C422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN187.84
55Pawłowski Emil2012C2103FANUKK HURAGAN WOŁOMIN148.51
 
24UKS KOLARZ NADARZYN323.14323.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
46Paziewski Krzysztof2008C433FANUKS KOLARZ NADARZYN187.84
77Paziewski Michał2013C2125FANUKS KOLARZ NADARZYN135.30
 
25WIELISZEW HERON TEAM299.26299.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
47Kaczorowski Aleksander1946M7441MINIWIELISZEW HERON TEAM299.26
 
26LIRENE BIKE TEAM262.64262.64
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
142Bojzan-Matysiak Beata1980K4135MINILIRENE BIKE TEAM262.64
 
27PRZYPAŚNIKI TEAM236.96236.96
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
125Lasota Łukasz1983M36324MINIPRZYPAŚNIKI TEAM236.96
 
28Bike Fun Legionowo177.14177.14
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
44Kuflikowska Ada2012D232FANBike Fun Legionowo177.14
 
29PATNET TEAM150.74150.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
80Kępa Maja2009D461FANPATNET TEAM150.74
 



Hosting ESKOM