Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2024

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna DECATHLON, Dystans MINI Kategoria OPEN M

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyGóra Kalwaria
2024-05-12
punkty
czas
Radzymin
2024-06-09
punkty
czas
Piaseczno
2024-08-18
punkty
czas
Marki
2024-08-25
punkty
czas
Otwock
2024-09-29
punkty
czas
Wawer - Finał
2024-10-13
punkty
czas
1324Białek Patryk
M3
KK Catena Wyszków799.942400.00
01:10:45
399.94
01:15:02
    
21194Dąbrowski Krzysztof
MJ
KAMYK Radzymin MTB TEAM788.102399.97
01:10:46
388.13
01:17:19
    
3636Siewierski Tomasz
M4
VORTUNE EQUITY BIKE TEAM778.982378.98
01:14:41
400.00
01:15:01
    
4488Góralewski Wojciech
M4
KK Catena Wyszków776.552383.04
01:13:53
393.51
01:16:15
    
541Gardulski Adam
M4
Rafbike Cycling Team773.522386.41
01:13:15
387.11
01:17:31
    
61791Modecki Gerard
M4
VORTUNE EQUITY BIKE TEAM768.302384.32
01:13:39
383.98
01:18:09
    
7621Grenda Kamil
M2
VORTUNE EQUITY BIKE TEAM767.802384.15
01:13:41
383.65
01:18:13
    
81240Duda Sebastian
M3
TRIATHLON SIEDLCE TEAM763.032374.88
01:15:30
388.15
01:17:19
    
9270Zieliński Marek
M5
MSR & Toyota Grupa Cygan761.422377.51
01:14:58
383.91
01:18:10
    
10364Chodkiewicz Szymon
M1
GoldenBike Team757.902378.42
01:14:48
379.48
01:19:05
    
11274Tokarz Paweł
M5
Stajnia Rowerowa Team755.042373.33
01:15:49
381.71
01:18:37
    
12625Adamczyk Krzysztof
M5
VORTUNE EQUITY BIKE TEAM754.522370.76
01:16:20
383.76
01:18:12
    
1372Jarszak Jarosław
M5
BICYKL PIASECZNO738.282360.09
01:18:36
378.19
01:19:21
    
148Horecki Marcin
M4
Marceli-Rower.Biz727.012349.01
01:21:06
378.00
01:19:23
    
15961Kunka Mariusz
M5
BICYKL PIASECZNO716.102341.45
01:22:53
374.65
01:20:06
    
16328Mikołajczyk Przemysław
M4
KK Catena Wyszków714.752340.13
01:23:13
374.62
01:20:06
    
17125Koc Fabian
MJ
KAMYK Radzymin MTB TEAM714.702359.22
01:18:47
355.48
01:24:25
    
18700Dobrowolski Paweł
M3
Józefosław710.472344.64
01:22:07
365.83
01:22:02
    
19662Bogdanowicz Marcin
M4
DAMOVO BIKE TEAM709.102338.98
01:23:30
370.12
01:21:05
    
2050Wiśniewski Arkadiusz
M5
Rafbike Cycling Team698.342338.85
01:23:32
359.49
01:23:28
    
211261Kozłowski Mateusz
M3
RETRO TEAM697.822337.30
01:23:55
360.52
01:23:14
    
22102Sztylka Rafał
M4
IGT MTB TEAM696.502339.62
01:23:20
356.88
01:24:05
    
2383Tenerowicz Michał
M4
Stajnia Rowerowa Team682.172336.75
01:24:03
345.42
01:26:52
    
24684Domański Rafał
M3
Warszawa681.972336.51
01:24:06
345.46
01:26:52
    
25556Żebrowski Marcin
M4
MSR & Toyota Grupa Cygan681.402332.82
01:25:03
348.58
01:26:05
    
2658Malinowski Marcin
M4
SRS Zamienie674.472331.38
01:25:25
343.09
01:27:28
    
2718Podgórski Bartosz
M3
HORNET TEAM667.822326.28
01:26:45
341.54
01:27:52
    
284Miazgowski Piotr
M4
MSR & Toyota Grupa Cygan662.782324.42
01:27:15
338.36
01:28:41
    
29288Dzięcioł Włodzimierz
M5
KAMYK Radzymin MTB TEAM660.642322.83
01:27:40
337.81
01:28:50
    
30209Brajczewski Jarosław
M5
Warszawa659.712322.04
01:27:53
337.67
01:28:52
    
311732Rymuza Patryk
M2
Podkowa Leśna654.982324.58
01:27:12
330.40
01:30:49
    
32866Przeworski Marcin
M3
ELEKTROLUZ653.512320.14
01:28:25
333.37
01:30:01
    
33436Królewski Karol
M4
JÓZEFÓW651.952321.48
01:28:03
330.47
01:30:48
    
34627Bartosiak-Semków Paweł
M4
PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM648.182319.14
01:28:41
329.04
01:31:12
    
351511Graczyk Kamil
M4
Marceli-Rower.Biz629.482312.36
01:30:37
317.12
01:34:38
    
36650Przybysz Sebastian
M4
MSR & Toyota Grupa Cygan627.572307.09
01:32:10
320.48
01:33:38
    
37356Jarosiewicz Michał
M3
Warszawa626.002310.64
01:31:07
315.36
01:35:09
    
38238Walczak Daniel
M3
CIASTECZKOWY POTWÓR624.252302.81
01:33:28
321.44
01:33:21
    
391383Somow Norbert
M5
IGT MTB TEAM619.112307.22
01:32:08
311.89
01:36:13
    
40380Choroszczyński Bartłomiej
M3
ENERP614.862308.47
01:31:45
306.39
01:37:57
    
41227Kocki Łukasz
M4
Lublin607.642297.17
01:35:15
310.47
01:36:39
    
42778Sobański Paweł
M4
Grodzisk Mazowiecki584.722300.96
01:34:03
283.76
01:45:45
    
431312Górski Jan
M2
Marki580.232294.85
01:36:00
285.38
01:45:09
    
44355Tomaszewski Patryk
M2
Żyrardów579.712294.61
01:36:04
285.10
01:45:15
    
45455Plesiewicz Janusz
M7
Warszawa567.232282.04
01:40:21
285.19
01:45:13
    
461981Jaworski Piotr
M4
Warszawa560.562280.36
01:40:57
280.20
01:47:06
    
47525Pudło Kacper
M2
Trojanów554.552271.83
01:44:07
282.72
01:46:09
    
481991Mirecki Bartłomiej
M3
HORNET TEAM549.862308.21
01:31:50
241.65
02:04:11
    
49445Kiendzierski Albert
M4
Warszawa537.522278.01
01:41:48
259.51
01:55:38
    
50528Sobolewski Adrian
M3
Marki534.532270.95
01:44:28
263.58
01:53:51
    
511968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech
M5
PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM531.982267.13
01:45:57
264.85
01:53:18
    
52260Zieliński Tomasz
M1
UKK HURAGAN WOŁOMIN399.001399.00
01:10:56
     
531993Goszczyński Albert
M3
KK Catena Wyszków398.011398.01
01:11:07
     
541216Słupek Paweł
M4
PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM395.711 395.71
01:15:50
    
551302Skalski Kacper
M4
Rafbike Cycling Team393.551 393.55
01:16:15
    
56616Dobrzyński Michał
M4
KAMYK Radzymin MTB TEAM393.441 393.44
01:16:16
    
57326Jabłoński Cezary
M3
KK Catena Wyszków392.831 392.83
01:16:23
    
58624Żydek Paweł
M3
VORTUNE EQUITY BIKE TEAM392.791 392.79
01:16:24
    
591213Lange Marcin
M4
PLAY CIECHANÓW BIKE TEAM392.751 392.75
01:16:24
    
60604Zagórski Jan Jakub
M4
Grupa ANG386.241 386.24
01:17:41
    
611123Wilk Cezary
M2
Żyrardów383.241383.24
01:13:51
     
62363Chodkiewicz Kacper
M1
GoldenBike Team377.461 377.46
01:19:30
    
63967Górak Marcin
M4
Warszawa376.901376.90
01:15:06
     
64693Waleńdziewski Robert
M4
KURPIE TEAM372.911372.91
01:15:54
     
65609Golec Tomasz
M4
ENEA KS ENERGIA KOZIENICE370.001 370.00
01:21:06
    
6640Chojecki Michał
M4
ORANGE POLSKA369.781 369.78
01:21:09
    
67401Świderski Tadeusz
M5
TIMBUD TEAM369.691 369.69
01:21:10
    
68444Niedźwiecki Mateusz
M2
PWPW RACING TEAM369.011369.01
01:16:42
     
69505Ciskowski Marcin
M4
Bike Fun Legionowo354.271 354.27
01:24:42
    
709Kolibowski Krzysztof
M3
Łomianki350.861 350.86
01:25:32
    
711494Kita Marcin
M4
BIKE CONCEPT350.591 350.59
01:25:36
    
72234Boratyński Marcin
M4
DZIKA WATAHA350.541 350.54
01:25:36
    
73954Kucher Maksym
M2
WBD BIKE TEAM344.901 344.90
01:27:00
    
74767Folta Tomasz
M1
KAMYK Radzymin MTB TEAM343.311343.31
01:22:26
     
75398Patalan Dariusz
M4
TIMBUD TEAM340.741340.74
01:23:04
     
76126Surdyk Maciej
M4
KAMYK Radzymin MTB TEAM338.641338.64
01:23:35
     
771387Komorowski Karol
M2
ANTY_JELEŃ338.271338.27
01:23:40
     
78119Skoszkiewicz Mariusz
M4
MARIO BIKE TEAM337.631 337.63
01:28:53
    
791111Tyczyński Artur
M4
JEŹDZIMY ! RADZYMIN337.441 337.44
01:28:56
    
80522Hofman Igor
M1
KOMOBIKE SCOTT334.081 334.08
01:29:49
    
8131Podgórski Konrad
M3
Czachówek334.051334.05
01:24:44
     
82885Mucharski Krzysztof
M2
KAMYK Radzymin MTB TEAM333.021333.02
01:24:59
     
83383Pszczoła Wiktor
MJ
GoldenBike Team332.471332.47
01:25:08
     
841706Jastrzębski Piotr
M5
Brzeziny326.531 326.53
01:31:54
    
851126Zakrzewski Maciej
M4
KOHLHAUER CYCLING TEAM325.361325.36
01:26:59
     
861995Marciniuk Przemysław
M2
ANTY_JELEŃ325.311325.31
01:27:00
     
87473Nagłowski Bartłomiej
M4
TRANSPROJEKT WARSZAWA325.141 325.14
01:32:18
    
88736Wal Mariusz
M4
VORTUNE EQUITY BIKE TEAM324.651324.65
01:27:11
     
891430Sztuka Artur
M4
Wataha Grójec321.541 321.54
01:33:20
    
90562Roman Przemysław
M5
PREDATORY321.491 321.49
01:33:20
    
911481Wawrzyński Mariusz
M3
Warszawa319.431 319.43
01:33:57
    
9225Wasilewski Leszek
M4
Warszawa319.001 319.00
01:34:04
    
93101Kuflewski Piotr
M5
Warszawa316.671 316.67
01:34:46
    
94647Mamcarz Paweł
M4
Warszawa313.481 313.48
01:35:44
    
9529Charzyński Kamil
M3
KONICA MINOLTA BS TEAM313.111 313.11
01:35:50
    
96321Aleksandrowicz Aleksander
M4
Bike Fun Legionowo312.091312.09
01:30:41
     
97977Marcinkiewicz Łukasz
M3
BAGSTAR312.011 312.01
01:36:11
    
98334Popis Maciej
M4
HORNET TEAM308.921308.92
01:31:37
     
991382Kiercz Tomasz
M3
Warszawa308.091 308.09
01:37:24
    
100643Hausman Marcin
M5
TRANSPROJEKT WARSZAWA307.301307.30
01:32:06
     
101457Bernat Marek
M6
AKO Team306.971306.97
01:32:12
     
102307Orzechowski Paweł
M4
Otwock306.871306.87
01:32:14
     
10342Cywka Zbigniew
M5
Club Bike Zwoleń305.021305.02
01:32:48
     
104221Weran Artur
M5
Rusiec304.991304.99
01:32:48
     
105794Makowski Michał2
M4
Warszawa304.431304.43
01:32:58
     
106988Owczarczyk Michał
M4
BAGSTAR304.171 304.17
01:38:39
    
107425Żochowski Chrystian
M3
Bettermaker Gang Bike304.031304.03
01:33:06
     
108484Roguski Marcin
M2
Ząbki301.901 301.90
01:39:24
    
1091276Olender Kazimierz
M5
Wataha Grójec301.541301.54
01:33:52
     
110970Zienczyk Robert
M4
Komianki300.171 300.17
01:39:58
    
1111450Gryziak Adam
M4
Jabłonna300.111300.11
01:34:19
     
1121141Bąk Artur
M5
SUPERBIKE.PL298.331298.33
01:34:52
     
113341Szereda Marcin
M5
Ząbki296.181296.18
01:35:34
     
1141063Borowiec Mariusz
M5
PZU SPORT TEAM295.441 295.44
01:41:34
    
115723Kaszuba Robert
M4
Polanka294.751294.75
01:36:02
     
116677Kliś Jakub
M3
Józefów294.391294.39
01:36:09
     
1171992Pękała Mateusz
M3
Warszawa293.391293.39
01:36:28
     
11810Śliwiński Piotr
M5
Milanówek290.761290.76
01:37:21
     
1191029Nesterowicz Jakub
M3
Warszawa287.171287.17
01:38:34
     
12069Uhera Grzegorz
M1
Warszawa285.291285.29
01:39:13
     
1211282Urbański Piotr
M5
Łódź285.011 285.01
01:45:17
    
1221375Białas Jarosław
M4
Warszawa284.271284.27
01:39:34
     
123394Ciaś Przemysław
M4
Józefów281.881 281.88
01:46:28
    
124536Kozak Mariusz
M4
Marceli-Rower.Biz278.581 278.58
01:47:43
    
1252016Siemiński Marcin
M3
Hellmann Logistics Team Warszawa277.791 277.79
01:48:02
    
1261753Granica Sebastian
M4
Józefosław277.791 277.79
01:48:02
    
127779Natkański Oskar
M3
TRANSPROJEKT WARSZAWA277.731 277.73
01:48:03
    
128454Turski Przemysław
M4
MSR & Toyota Grupa Cygan277.421277.42
01:42:02
     
1291267Mróz Krzysztof
M4
Wola Mrokowska276.721276.72
01:42:17
     
130690Wójcik Sławomir
M4
STRABAG BIKE TEAM274.591274.59
01:43:05
     
1311982Karpiński Norbert
M4
Bike Fun Legionowo272.621 272.62
01:50:04
    
132526Majak Marcin
M3
ENERP272.081272.08
01:44:02
     
133316Bertowski Mirosław
M7
Warszawa271.331 271.33
01:50:36
    
134809Śpiewak Aleksander
M2
LIRENE BIKE TEAM259.681 259.68
01:55:34
    
1351304Hawrył Piotr
M4
Ząbki259.381 259.38
01:55:42
    
1361274Markowski2 Marcin
M4
WBD BIKE TEAM258.631 258.63
01:56:02
    
1375Więsik Adrian
M2
Gągolina257.211 257.21
01:56:40
    
1381527Nowak Mariusz
M5
Płock256.181256.18
01:50:29
     
1391751Zielkiewicz Michał
M4
Osowiec251.481 251.48
01:59:20
    
1401139Bijak Adam
M4
Warszawa249.381249.38
01:53:30
     
1411634Skomorowski Marek
M5
Marki244.131244.13
01:55:56
     
142333Brodzik Andrzej
M6
BIKE BOYS LUBLIN232.141232.14
02:01:56
     
1431969Onyśk Włodzimierz
M5
Kobyłka230.771 230.77
02:10:02
    
1441040Siawrys Bartłomiej
M3
Warszawa227.481 227.48
02:11:55
    
145995Bondarczuk Konrad
M4
BAGSTAR217.971 217.97
02:17:40
    
146421Gapisz Marcin
M3
LC ELEKTRONIK 206.731 206.73
02:25:10
    
1471476Duszyński Piotr
M5
ENERP189.221 189.22
02:38:36
    
1481113Tykociński Grzegorz
M2
TEAM PKO BANK POLSKI188.521188.52
02:30:09
     
149534Marcinek Krzysztof
M4
PZU SPORT TEAM186.981 186.98
02:40:30
    
150318Żurawski Mariusz
M4
Otwock0.000      
1511097Karaszewski Marek
M4
PŁOCKI KLUB KOLARSKI0.000      
1521676Liber Krzysztof
M1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI0.000      
153481Kuczyński Adrian
M3
KK Catena Wyszków0.000      
1541009Rychlik Paweł
M3
Lubochnia0.000      
1551099Góralski Piotr
M5
PŁOCKI KLUB KOLARSKI0.000      
156446Tabor Filip
M1
WIELISZEW HERON TEAM0.000      
1571717Janicki Sławomir
M5
ZERWANI Z ŁAŃCUCHA0.000      



Hosting ESKOM