7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2021

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna Zimowy Poland Bike, Dystans FAN, Kategoria OPEND

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyJabłonna
2021-05-16
punkty czas
Radzymin
2021-05-22
punkty czas


punkty czas
1392Tabor Patrycja
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI398.11198.11
00:20:54
200.00
00:17:35
 
2407Majkowska Zuzanna
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI350.14169.84
00:24:23
180.30
00:19:31
 
3228Kowalik Aleksandra
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI349.29175.87
00:23:33
173.42
00:20:17
 
4142Waśniewska Olga
D4
K.S "SOKÓŁ" SEROCK344.11176.56
00:23:28
167.55
00:21:00
 
5350Kuflikowska Ada
D2
Bike Fun Legionowo328.32160.62
00:25:47
167.70
00:20:59
 
6950Piętka Karolina
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI302.82150.95
00:27:27
151.87
00:23:10
 
7882Kępa Maja
D3
PATNET TEAM283.32147.21
00:28:08
136.11
00:25:51
 
81014Nagłowska Amelia
D1
TRANSPROJEKT WARSZAWA267.14130.94
00:31:38
136.20
00:25:50
 
9541Długosz Wiktoria
D1
Warszawa266.88134.02
00:30:55
132.86
00:26:29
 
101005Panufnik Kalina
D2
Warszawa265.37128.22
00:32:18
137.15
00:25:39
 
11107Piętka Hanna
D1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI225.84120.66
00:34:20
105.18
00:33:27
 
12543Walęcka Anna
D4
MCP BIKE TEAM200.00200.00
00:20:43
  
13265Dzięcioł Aleksandra
D4
UKK HURAGAN WOŁOMIN199.56 199.56
00:17:38
 
14347Surdyk Alicja
D4
KAMYK Radzymin MTB TEAM198.55198.55
00:20:52
  
15336Pachocka Dorota
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI198.43198.43
00:20:52
  
16558Rogalska Wiktoria
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI190.61190.61
00:21:44
  
17263Fortuna Weronika
D4
UKK HURAGAN WOŁOMIN186.27 186.27
00:18:53
 
18571Obrazińska Kornelia
D4
K.S "SOKÓŁ" SEROCK183.14 183.14
00:19:13
 
19522Wolak Faustyna
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI177.54177.54
00:23:20
  
20229Pachocka Weronika
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI173.44 173.44
00:20:17
 
21433Pitus Oliwia
D4
K.S "SOKÓŁ" SEROCK171.56171.56
00:24:09
  
22116Kalecińska Olga
D1
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW166.13166.13
00:24:56
  
23137Gancarz Zuzanna
D4
KAMYK Radzymin MTB TEAM161.86 161.86
00:21:44
 
24377Lesiuk Lena
D2
Warszawa160.22160.22
00:25:51
  
251412Olesiejuk Aniela
D2
Warszawa154.57154.57
00:26:48
  
261551Nilsson Natalia
D4
Jakoobcycles BKK Team154.46154.46
00:26:49
  
27746Mierzwicka Karolina
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI152.57 152.57
00:23:04
 
28496ŻURAWSKA ALICJA
D3
HOT WHEELS143.43143.43
00:28:53
  
29133Nyga Sandra
D2
K.S "SOKÓŁ" SEROCK142.29142.29
00:29:07
  
30372Marońska Kaja
D4
Skrzeszew142.21142.21
00:29:08
  
31338Świerczyńska Zuzanna
D2
Wodzierady136.79136.79
00:30:17
  
321306Podgórska Adela
D1
Jestem Przed Tobą136.51136.51
00:30:21
  
33345Pawikowska Maria
D4
Warszawa132.20132.20
00:31:20
  
34302Misiałkiewicz Hanna
D1
INVESTCARE128.55128.55
00:32:13
  
35283Siwińska Patrycja
D2
POLSKI KLUB MTB126.78 126.78
00:27:45
 
36545Hołtyn Aleksandra
D2
Marki125.41125.41
00:33:02
  
37383Wawer Antonina
D1
PRO FAMILY SPORT TEAM121.37121.37
00:34:08
  
38245Malinowska Amelia
D2
Maliny120.35 120.35
00:29:14
 
39563Wardakowska Wiktoria
D2
Radzymin119.47 119.47
00:29:27
 
401771Aleksandrowicz Agata
D4
Bike Fun Legionowo116.84116.84
00:35:27
  
41343Pawikowska Hanna
D2
Warszawa113.79113.79
00:36:24
  
42483Cieszkowska Liwia
D1
RENENERGY TEAM101.33101.33
00:40:53
  
43548Karpińska Natalia
D1
Nowy Modlin91.4991.49
00:45:17
  
44317Mularczyk Emilia
D1
Kanie89.4189.41
00:46:20
  
45562Nowakowska Zuzanna
D1
Warszawa69.33 69.33
00:50:46