Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2021

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna Zimowy Poland Bike, Dystans FAN, Kategoria OPEND

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyMarki (Zimowy PBM)
2020-02-02
punkty czas
Nieporęt (Zimowy PBM)
2020-03-01
punkty czas
Kobyłka(Zimowy PBM)
2021-12-05
punkty czas
1264Klaus Kamila
D4
KAMYK Radzymin MTB TEAM400.00200.00
00:14:08
200.00
00:15:35
 
2510Dobrzyńska Natalia
D4
KAMYK Radzymin MTB TEAM399.60 199.60
00:15:37
200.00
00:15:04
3262Surdyk Alicja
D4
KAMYK Radzymin MTB TEAM356.10162.75
00:17:22
175.70
00:17:44
180.40
00:16:42
4256Dorsz Aleksandra
D3
KAMYK Radzymin MTB TEAM310.15154.23
00:18:19
155.92
00:19:59
151.44
00:19:54
586Wysocka Amelia
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI310.13154.33
00:18:19
155.80
00:20:00
 
6175Kowalik Natalia
D4
ALL TOP STAG TEAM300.53142.41
00:19:51
158.12
00:19:43
 
7293Fortuna Weronika
D4
Wołomin284.24130.52
00:21:39
153.72
00:20:16
 
895Majkowska Zuzanna
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI278.66133.10
00:21:14
145.56
00:21:25
 
9162Wysocka Emilia
D2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI275.89134.56
00:21:00
141.33
00:22:03
 
10254Kramska Julianna
D2
KAMYK Radzymin MTB TEAM274.48118.01
00:23:57
138.90
00:22:26
135.58
00:22:14
11130Kaszewska Wiktoria
D4
Wołomin248.13120.32
00:23:29
127.81
00:24:23
 
1260Ryżko Łucja
D1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI195.6294.99
00:29:45
100.63
00:30:59
 
13545Ambrożkiewicz Maria
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI181.45 181.45
00:17:10
 
14418Gruszewska Zuzanna
D4
Mława176.29 176.29
00:17:41
 
15509Gajewska Aleksandra
D3
Stare Lipiny165.59 165.59
00:18:49
 
16146Kornacka Alicja
D3
Kobyłka146.56146.56
00:19:17
  
17133Nyga Sandra
D2
Serock144.37  144.37
00:20:52
18257Gancarz Zuzanna
D3
KAMYK Radzymin MTB TEAM141.17 141.17
00:22:05
 
19338Świerczyńska Zuzanna
D1
Wodzierady139.91  139.91
00:21:32
201535Błazucka Zuzanna
D1
Blaze Technology and Design139.77  139.77
00:21:34
21438Olesiejuk Aniela
D1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI131.02 131.02
00:23:47
 
22550Majewska Julia
D2
Sklepbicykl.pl-Perfectsource127.50 127.50
00:24:27
 
2323Kuflikowska Ada
D1
Bike Fun Legionowo125.88125.88
00:22:27
  
24145Kępa Maja
D3
PATNET TEAM106.32106.32
00:26:35
  
25424Pitus Oliwia
D3
K.S "SOKÓŁ" SEROCK92.70 92.70
00:33:38
 
26416Hańczewska Helena
D2
Warszawa88.79 88.79
00:35:06
 
27536Momot Kalina
D1
Łomianki84.03 84.03
00:37:06
 
28251Gancarz Milena
D1
KAMYK Radzymin MTB TEAM74.2974.29
00:38:03
  
0.00   

Hosting ESKOM