Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2024

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans FAN Kategoria C2

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartySerock
2024-04-06
punkty
czas
Jabłonna
2024-04-28
punkty
czas
Nadarzyn
2024-05-05
punkty
czas
Góra Kalwaria
2024-05-12
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2024-06-02
punkty
czas
Radzymin
2024-06-09
punkty
czas
Wyszków
2024-06-23
punkty
czas
Perlejewo
2024-06-30
punkty
czas
Marki
2024-08-25
punkty
czas
Gmina Stoczek Łukowski
2024-09-01
punkty
czas
Pionki
2024-09-08
punkty
czas
Gmina Łaskarzew
2024-09-15
punkty
czas
Legionowo
2024-09-22
punkty
czas
Otwock
2024-09-29
punkty
czas
Żabia Wola
2024-10-06
punkty
czas
Wawer - Finał
2024-10-13
punkty
czas
1144Luszka JanWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.001200.00
00:25:05
               
2289Lange GustawPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM199.351199.35
00:25:10
               
3228Bucholc RomanINTRO ACADEMY.PL186.461186.46
00:26:55
               
41502Krzemiński PiotrWarszawa176.371176.37
00:28:27
               
5136Warowny WojciechSzybkie Byki174.151174.15
00:28:49
               
6894Siejko KrzysztofWarszawa169.771169.77
00:29:34
               
7142Podolski KacperWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI168.921168.92
00:29:42
               
8237Walczak FilipWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI166.701166.70
00:30:06
               
9692Bralski TomaszHOT WHEELS157.471157.47
00:31:52
               
101084Zabczyński FryderykMichael Strom152.621152.62
00:32:53
               
11140Neisse JanACREDITED EUROPEAN SCHOOL(AES)152.521152.52
00:32:54
               
12687Gościński AdamUKS KOLARZ NADARZYN144.111144.11
00:34:49
               
13161Bilski KrzysztofOżarów Mazowiecki143.711143.71
00:34:55
               
141093Ginalski TomaszKazoń Nowy143.381143.38
00:35:00
               
15280Mirecki CezaryHORNET TEAM141.631141.63
00:35:26
               
16936Podlaski OliwierLudwinowo Dębskie138.181138.18
00:36:19
               
17896Park EthanACREDITED EUROPEAN SCHOOL(AES)137.161137.16
00:36:35
               
18887Rucki DanielWołomin136.421136.42
00:36:47
               
19571Smejda WitoldWarszawa136.241136.24
00:36:50
               
20892Bogucki WojciechWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI129.211129.21
00:38:50
               
211007Poturnicki JanPLAY CIECHANÓW BIKE TEAM127.181127.18
00:39:28
               
221080Cucit MartinoACREDITED EUROPEAN SCHOOL(AES)111.531111.53
00:45:00
               
231750Trojan JanKamionka97.37197.37
00:51:33
               
241112Szulc KacperPKO Bank Polski95.20195.20
00:52:43
               



Hosting ESKOM