Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2021

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, DRUŻYNOWA FAN

Lp.DrużynaPunktyJabłonna
2021-05-16
punkty
Radzymin
2021-05-22
punkty
Nadarzyn
2021-06-06
punkty
Nowy Dwór Mazowiecki
2021-06-12
punkty
Góra Kalwaria
2021-06-20
punkty
Wyszków
2021-06-27
punkty
Perlejewo (podlaskie)
2021-07-04
punkty
Żabia Wola
2021-07-11
punkty
Serock
2021-08-15
punkty
Ossów
2021-08-22
punkty
Marki
2021-08-29
punkty
Legionowo
2021-09-12
punkty
Otwock
2021-09-26
punkty
Wawer - Finał
2021-10-10
punkty
1WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI4674.09596.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
200Błaszczyk Michał2007C411FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
336Pachocka Dorota2010D331FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI198.43
392Tabor Patrycja2009D342FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI198.11
583.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
392Tabor Patrycja2009D311FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
514Bicki Paweł2009C322FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI199.51
425Dobrowolski Mateusz2007C453FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI183.62
564.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
200Błaszczyk Michał2007C411FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
425Dobrowolski Mateusz2007C433FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI183.68
228Kowalik Aleksandra2009D352FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI180.79
538.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
425Dobrowolski Mateusz2007C454FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI193.38
229Pachocka Weronika2011D281FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI174.52
1406Wróblewski Adrian2011C2111FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI170.88
587.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
200Błaszczyk Michał2007C422FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI198.70
392Tabor Patrycja2009D331FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI194.84
2010Lewicki Jacek2010C342FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI193.47
580.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
392Tabor Patrycja2009D311FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
336Pachocka Dorota2010D342FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI190.12
514Bicki Paweł2009C352FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI189.94
561.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
392Tabor Patrycja2009D311FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
443Drzewiecki Franek2011C241FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI180.71
1406Wróblewski Adrian2011C263FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI180.30
592.45
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
200Błaszczyk Michał2007C411FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
392Tabor Patrycja2009D311FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
514Bicki Paweł2009C343FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI192.45
592.01
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1387Zduniak Franciszek2007C411FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.00
200Błaszczyk Michał2007C422FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI199.99
392Tabor Patrycja2009D331FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI192.02
507.76
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1406Wróblewski Adrian2011C2121FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.75
519Drągowski Piotr2012C2143FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI168.28
516Bicki Szymon2011C2154FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI167.73
554.48
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
200Błaszczyk Michał2007C422FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI193.17
892Bader-Strzała Adrianna2010D373FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI182.95
1424Wysocka Emilia2011D281FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI178.36
533.16
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1387Zduniak Franciszek2007C422FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI195.60
89Wolański Ksawery2009C3144FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI169.57
520Nowicki Tymon2012C2183FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI167.99
578.42
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
200Błaszczyk Michał2007C422FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI199.96
425Dobrowolski Mateusz2007C433FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI189.91
392Tabor Patrycja2009D331FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI188.55
558.90
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
200Błaszczyk Michał2007C455FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI194.57
392Tabor Patrycja2009D352FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI190.43
407Majkowska Zuzanna2011D281FANWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI173.90
2UKK HURAGAN WOŁOMIN4616.99523.10
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
266Kaszewski Dawid2009C332FANUKK HURAGAN WOŁOMIN194.28
262Pomiński Gabriel2009C3187FANUKK HURAGAN WOŁOMIN172.12
269Koc Fabian2009C33014FANUKK HURAGAN WOŁOMIN156.70
585.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
266Kaszewski Dawid2009C311FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
265Dzięcioł Aleksandra2008D421FANUKK HURAGAN WOŁOMIN199.56
263Fortuna Weronika2007D432FANUKK HURAGAN WOŁOMIN186.27
 583.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
265Dzięcioł Aleksandra2008D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
266Kaszewski Dawid2009C331FANUKK HURAGAN WOŁOMIN198.23
263Fortuna Weronika2007D455FANUKK HURAGAN WOŁOMIN184.97
576.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
266Kaszewski Dawid2009C331FANUKK HURAGAN WOŁOMIN193.75
1352Gajewska Aleksandra2009D342FANUKK HURAGAN WOŁOMIN192.48
265Dzięcioł Aleksandra2008D453FANUKK HURAGAN WOŁOMIN190.36
568.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
265Dzięcioł Aleksandra2008D421FANUKK HURAGAN WOŁOMIN197.92
266Kaszewski Dawid2009C341FANUKK HURAGAN WOŁOMIN190.18
263Fortuna Weronika2007D464FANUKK HURAGAN WOŁOMIN180.36
593.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1352Gajewska Aleksandra2009D322FANUKK HURAGAN WOŁOMIN199.21
266Kaszewski Dawid2009C321FANUKK HURAGAN WOŁOMIN198.36
265Dzięcioł Aleksandra2008D431FANUKK HURAGAN WOŁOMIN196.09
564.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
265Dzięcioł Aleksandra2008D421FANUKK HURAGAN WOŁOMIN198.08
266Kaszewski Dawid2009C321FANUKK HURAGAN WOŁOMIN192.95
263Fortuna Weronika2007D475FANUKK HURAGAN WOŁOMIN173.84
526.80
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
265Dzięcioł Aleksandra2008D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
266Kaszewski Dawid2009C391FANUKK HURAGAN WOŁOMIN180.03
269Koc Fabian2009C3206FANUKK HURAGAN WOŁOMIN146.77
581.13
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
265Dzięcioł Aleksandra2008D411FANUKK HURAGAN WOŁOMIN200.00
1352Gajewska Aleksandra2009D341FANUKK HURAGAN WOŁOMIN195.50
266Kaszewski Dawid2009C371FANUKK HURAGAN WOŁOMIN185.63
561.02
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1352Gajewska Aleksandra2009D331FANUKK HURAGAN WOŁOMIN195.32
265Dzięcioł Aleksandra2008D453FANUKK HURAGAN WOŁOMIN186.85
266Kaszewski Dawid2009C351FANUKK HURAGAN WOŁOMIN178.85
526.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
266Kaszewski Dawid2009C361FANUKK HURAGAN WOŁOMIN179.31
265Dzięcioł Aleksandra2008D433FANUKK HURAGAN WOŁOMIN173.71
262Pomiński Gabriel2009C3123FANUKK HURAGAN WOŁOMIN173.26
554.85
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
265Dzięcioł Aleksandra2008D422FANUKK HURAGAN WOŁOMIN188.60
1352Gajewska Aleksandra2009D342FANUKK HURAGAN WOŁOMIN188.43
266Kaszewski Dawid2009C361FANUKK HURAGAN WOŁOMIN177.82
563.25
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
265Dzięcioł Aleksandra2008D433FANUKK HURAGAN WOŁOMIN197.15
1352Gajewska Aleksandra2009D341FANUKK HURAGAN WOŁOMIN190.58
262Pomiński Gabriel2009C3122FANUKK HURAGAN WOŁOMIN175.52
3KAMYK Radzymin MTB TEAM4554.93556.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
347Surdyk Alicja2007D422FANKAMYK Radzymin MTB TEAM198.55
329Dudkowski Tymoteusz2010C363FANKAMYK Radzymin MTB TEAM188.58
328Dudkowski Leonard2012C2196FANKAMYK Radzymin MTB TEAM169.13
497.73
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
328Dudkowski Leonard2012C272FANKAMYK Radzymin MTB TEAM179.88
137Gancarz Zuzanna2008D4105FANKAMYK Radzymin MTB TEAM161.86
96Klaus Patryk2012C2248FANKAMYK Radzymin MTB TEAM155.99
 547.41
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
347Surdyk Alicja2007D422FANKAMYK Radzymin MTB TEAM199.99
916Dorsz Aleksandra2009D361FANKAMYK Radzymin MTB TEAM184.50
96Klaus Patryk2012C2164FANKAMYK Radzymin MTB TEAM162.92
535.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
347Surdyk Alicja2007D411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
328Dudkowski Leonard2012C281FANKAMYK Radzymin MTB TEAM180.09
137Gancarz Zuzanna2008D4118FANKAMYK Radzymin MTB TEAM155.27
568.39
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
347Surdyk Alicja2007D432FANKAMYK Radzymin MTB TEAM197.74
329Dudkowski Tymoteusz2010C363FANKAMYK Radzymin MTB TEAM187.32
328Dudkowski Leonard2012C282FANKAMYK Radzymin MTB TEAM183.33
542.05
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
329Dudkowski Tymoteusz2010C332FANKAMYK Radzymin MTB TEAM194.40
328Dudkowski Leonard2012C252FANKAMYK Radzymin MTB TEAM180.32
137Gancarz Zuzanna2008D442FANKAMYK Radzymin MTB TEAM167.33
  572.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
661Wścisły Cezary2007C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
598Jagodziński Mateusz2008C433FANKAMYK Radzymin MTB TEAM188.69
329Dudkowski Tymoteusz2010C393FANKAMYK Radzymin MTB TEAM183.90
589.66
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1434Wścisły Cezary2007C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
347Surdyk Alicja2007D411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
916Dorsz Aleksandra2009D342FANKAMYK Radzymin MTB TEAM189.66
578.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1489Wścisły Cezary2007C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
1490Dobrzyńska Natalia2007D411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
1423Maniecki Piotr2008C476FANKAMYK Radzymin MTB TEAM178.57
537.69
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
347Surdyk Alicja2007D411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
916Dorsz Aleksandra2009D363FANKAMYK Radzymin MTB TEAM179.72
96Klaus Patryk2012C2175FANKAMYK Radzymin MTB TEAM157.97
600.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1698Mrowiński Antoni2008C411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
1489Wścisły Cezary2007C422FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
347Surdyk Alicja2007D411FANKAMYK Radzymin MTB TEAM200.00
4K.S "SOKÓŁ" SEROCK4512.87524.78
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
146Wąsik Jan2008C4125FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK176.66
142Waśniewska Olga2007D473FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK176.56
433Pitus Oliwia2008D494FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK171.56
528.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Obrazińska Kornelia2007D443FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK183.14
146Wąsik Jan2008C4104FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK172.58
572Obraziński Marcel2008C4115FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK172.47
535.00
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Obrazińska Kornelia2007D432FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK185.95
142Waśniewska Olga2007D443FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK181.39
572Obraziński Marcel2008C4125FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK167.66
578.20
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
915Rybicki Oliwier2007C422FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK199.82
146Wąsik Jan2008C465FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK191.77
142Waśniewska Olga2007D433FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK186.61
524.83
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
142Waśniewska Olga2007D464FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK177.07
146Wąsik Jan2008C495FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK175.45
571Obrazińska Kornelia2007D486FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK172.31
  572.87
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Obrazińska Kornelia2007D432FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK197.92
142Waśniewska Olga2007D443FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK191.34
572Obraziński Marcel2008C474FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK183.61
570.36
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Obrazińska Kornelia2007D422FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK196.15
572Obraziński Marcel2008C466FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK187.63
915Rybicki Oliwier2007C477FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK186.58
587.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
142Waśniewska Olga2007D422FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK199.98
571Obrazińska Kornelia2007D433FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK199.30
915Rybicki Oliwier2007C455FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK188.24
558.97
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
571Obrazińska Kornelia2007D422FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK196.47
142Waśniewska Olga2007D464FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK186.84
915Rybicki Oliwier2007C465FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK175.66
528.09
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
915Rybicki Oliwier2007C498FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK178.27
572Obraziński Marcel2008C4109FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK177.75
571Obrazińska Kornelia2007D455FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK172.07
562.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Obraziński Marcel2008C444FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK188.94
146Wąsik Jan2008C455FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK187.23
571Obrazińska Kornelia2007D453FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK186.26
547.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
572Obraziński Marcel2008C488FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK183.60
571Obrazińska Kornelia2007D464FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK182.01
146Wąsik Jan2008C499FANK.S "SOKÓŁ" SEROCK181.91
5HOT WHEELS3002.55388.35
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
496ŻURAWSKA ALICJA2009D3187FANHOT WHEELS143.43
195Bralski Aleksander2012C25815FANHOT WHEELS122.88
493Strąk Wojciech2012C26016FANHOT WHEELS122.04
353.08
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Strąk Wojciech2012C24313FANHOT WHEELS125.03
195Bralski Aleksander2012C24816FANHOT WHEELS120.27
495Strąk Krzysztof2014C15311FANHOT WHEELS107.78
379.57
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Strąk Wojciech2012C24115FANHOT WHEELS135.66
195Bralski Aleksander2012C25418FANHOT WHEELS123.96
495Strąk Krzysztof2014C15511FANHOT WHEELS119.95
395.82
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Strąk Wojciech2012C2329FANHOT WHEELS141.28
195Bralski Aleksander2012C23713FANHOT WHEELS136.54
939Strąk Franciszek2012C24915FANHOT WHEELS118.00
352.43
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
968Nowicki Krzysztof2012C24111FANHOT WHEELS122.68
495Strąk Krzysztof2014C14610FANHOT WHEELS117.39
497Zagożdżon Szymon2012C25013FANHOT WHEELS112.36
386.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Strąk Wojciech2012C2269FANHOT WHEELS138.68
968Nowicki Krzysztof2012C23615FANHOT WHEELS124.13
195Bralski Aleksander2012C23716FANHOT WHEELS124.08
  352.52
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Strąk Wojciech2012C23210FANHOT WHEELS126.72
195Bralski Aleksander2012C23911FANHOT WHEELS118.26
497Zagożdżon Szymon2012C24412FANHOT WHEELS107.54
 315.51
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
493Strąk Wojciech2012C24415FANHOT WHEELS120.10
495Strąk Krzysztof2014C16515FANHOT WHEELS97.86
195Bralski Aleksander2012C26620FANHOT WHEELS97.55
  393.89
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
496ŻURAWSKA ALICJA2009D3155FANHOT WHEELS147.52
493Strąk Wojciech2012C26217FANHOT WHEELS123.26
195Bralski Aleksander2012C26419FANHOT WHEELS123.11
6STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team2045.65523.54
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
428Majewski Juliusz2009C3115FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team176.80
341Kępka Kamil2007C4146FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team173.47
429Janiak Franciszek2009C3166FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team173.27
504.47
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
429Janiak Franciszek2009C3144FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team168.59
428Majewski Juliusz2009C3165FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team167.96
341Kępka Kamil2007C4177FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team167.92
504.34
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
432Barsznica Adam2009C372FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team176.27
428Majewski Juliusz2009C3115FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team169.08
431Uszyński Korneliusz2009C3208FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team158.99
513.30
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
432Barsznica Adam2009C382FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team179.78
431Uszyński Korneliusz2009C3134FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team166.81
428Majewski Juliusz2009C3145FANSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team166.71
          
7UKS KOLARZ NADARZYN1898.47  428.74
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1126Klimkiewicz Antoni2007C484FANUKS KOLARZ NADARZYN176.25
1123Michalski Tadeusz2010C33211FANUKS KOLARZ NADARZYN143.28
1115Paziewski Michał2013C16816FANUKS KOLARZ NADARZYN109.21
      529.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
936Paziewski Krzysztof2008C422FANUKS KOLARZ NADARZYN198.00
1126Klimkiewicz Antoni2007C444FANUKS KOLARZ NADARZYN188.35
252Klimkiewicz Stanisław2011C2289FANUKS KOLARZ NADARZYN142.93
 488.46
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
936Paziewski Krzysztof2008C444FANUKS KOLARZ NADARZYN185.39
1126Klimkiewicz Antoni2007C487FANUKS KOLARZ NADARZYN178.42
252Klimkiewicz Stanisław2011C25418FANUKS KOLARZ NADARZYN124.65
 451.99
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1126Klimkiewicz Antoni2007C477FANUKS KOLARZ NADARZYN184.27
1115Paziewski Michał2013C1476FANUKS KOLARZ NADARZYN134.02
252Klimkiewicz Stanisław2011C24813FANUKS KOLARZ NADARZYN133.70
8CIASTECZKOWY POTWÓR1165.38     412.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1287Gruza Antek2012C2237FANCIASTECZKOWY POTWÓR145.03
1296Stępel Michał2013C1272FANCIASTECZKOWY POTWÓR138.54
1144Podwysocki Mieszko2012C23313FANCIASTECZKOWY POTWÓR128.49
 392.79
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1296Stępel Michał2013C1252FANCIASTECZKOWY POTWÓR145.49
1144Podwysocki Mieszko2012C23110FANCIASTECZKOWY POTWÓR135.68
1143Podwysocki Gustaw2014C14815FANCIASTECZKOWY POTWÓR111.62
  360.53
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1296Stępel Michał2013C1322FANCIASTECZKOWY POTWÓR131.76
1144Podwysocki Mieszko2012C23410FANCIASTECZKOWY POTWÓR128.63
1143Podwysocki Gustaw2014C16212FANCIASTECZKOWY POTWÓR100.14
   
9XD BIKE FERAJNA906.32           449.26
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1445Ołdak Leon2011C2151FANXD BIKE FERAJNA168.52
1712Boruc Aleksander2011C23712FANXD BIKE FERAJNA142.95
1711Ołdak Anatol2014C1414FANXD BIKE FERAJNA137.79
457.06
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1445Ołdak Leon2011C2123FANXD BIKE FERAJNA175.67
1712Boruc Aleksander2011C2279FANXD BIKE FERAJNA143.86
1614Majgier Dawid2011C23211FANXD BIKE FERAJNA137.53
 
10ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM866.00 441.19
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
220Mirkowski Adrian2012C283FANŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM178.45
441Chojnacki Tymon2013C1301FANŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM143.61
285Dąbkowski Aleksander2012C24917FANŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM119.13
   424.81
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1154Hawro Maciej2011C2226FANŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM145.78
441Chojnacki Tymon2013C1241FANŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM139.92
736Dąbkowski Aleksander2012C2258FANŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM139.11
        
11MCP BIKE TEAM750.83          383.59
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
1438Wejner Iwo2007C43315FANMCP BIKE TEAM131.07
1415Jabłonka Zofia2009D3215FANMCP BIKE TEAM130.73
707Gural Barbara2012D2257FANMCP BIKE TEAM121.79
367.24
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
543Walęcka Anna2007D444FANMCP BIKE TEAM173.63
707Gural Barbara2012D2277FANMCP BIKE TEAM114.45
1439Sierakowski Jan2014C17115FANMCP BIKE TEAM79.16
  
12PRO FAMILY SPORT TEAM369.28  369.28
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
720Legucki Tymoteusz2011C24517FANPRO FAMILY SPORT TEAM132.60
719Legucka Emilia2013D1194FANPRO FAMILY SPORT TEAM124.68
383Wawer Antonina2014D1267FANPRO FAMILY SPORT TEAM112.00
           
13TRANSPROJEKT WARSZAWA294.70       294.70
NrNazwisko ImięRocz.Kat.M. openM. kat.DystansTeamPunkty
918Nagłowski Tobiasz2011C2154FANTRANSPROJEKT WARSZAWA166.71
1014Nagłowska Amelia2013D1164FANTRANSPROJEKT WARSZAWA127.99
930Jasińska Zofia2010D3FANTRANSPROJEKT WARSZAWA0.00