Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2022

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans FAN Kategoria OPEN D

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartySerock
2022-03-20
punkty
czas
Legionowo
2022-03-27
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2022-04-03
punkty
czas
Jabłonna
2022-04-24
punkty
czas
Żabia Wola
2022-05-01
punkty
czas
Nadarzyn
2022-05-08
punkty
czas
Góra Kalwaria
2022-06-05
punkty
czas
Perlejewo (podlaskie)
2022-06-19
punkty
czas
Wyszków
2022-06-26
punkty
czas
Ossów
2022-08-21
punkty
czas
Marki
2022-08-28
punkty
czas
Radzymin
2022-09-11
punkty
czas
Otwock
2022-09-25
punkty
czas
Wawer - Finał
2022-10-09
punkty
czas
1149Nyga Sandra
D3
Serock1081.996159.04
00:27:51
187.71
00:25:04
185.33
00:17:42
184.56
00:25:03
170.03
00:25:35
195.32
00:22:59
        
2261Koc Patrycja
D2
UKK HURAGAN WOŁOMIN995.846135.34
00:32:43
166.36
00:28:18
164.31
00:19:58
178.99
00:25:49
168.25
00:25:51
182.59
00:24:35
        
3292Kuflikowska Ada
D2
Bike Fun Legionowo976.486135.46
00:32:41
171.27
00:27:29
151.21
00:21:42
180.94
00:25:33
158.81
00:27:23
178.79
00:25:06
        
4237Żurawska Alicja
D4
HOT WHEELS952.816130.03
00:34:04
161.55
00:29:08
160.12
00:20:29
170.27
00:27:09
159.10
00:27:20
171.74
00:26:08
        
5882Kępa Maja
D4
PATNET TEAM948.376120.86
00:36:39
162.58
00:28:57
163.98
00:20:00
170.15
00:27:10
156.49
00:27:48
174.31
00:25:45
        
62015Dudkowska Maja
D1
KAMYK Radzymin MTB TEAM923.546129.20
00:34:17
163.89
00:28:43
155.51
00:21:06
163.76
00:28:14
149.36
00:29:07
161.82
00:27:44
        
71809Aksamit Yavora
D1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI738.925128.66
00:34:25
146.04
00:32:14
 163.75
00:28:14
144.42
00:30:07
156.05
00:28:46
        
8216Błazucka Zuzanna
D2
CNC Warszawa Blaze Technology672.204151.68
00:29:12
 175.66
00:18:40
 152.72
00:28:29
192.14
00:23:22
        
9195Kołacz Aleksandra
D1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI635.97597.37
00:45:29
130.83
00:35:59
126.13
00:26:01
143.76
00:32:09
 137.88
00:32:33
        
10622Gancarz Zuzanna
D4
KAMYK Radzymin MTB TEAM590.393  190.39
00:17:14
200.00
00:23:07
 200.00
00:22:27
        
11462Majkowska Zuzanna
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI587.223 199.14
00:23:38
189.32
00:17:20
  198.76
00:22:35
        
12351Mularczyk Emilia
D1
Kanie574.07589.07
00:49:43
115.81
00:40:39
 124.36
00:37:10
116.09
00:37:28
128.74
00:34:52
        
13321Wróblewska Oliwia
D1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI573.554116.42
00:38:02
  158.98
00:29:05
137.63
00:31:36
160.52
00:27:58
        
14467Lesiuk Lena
D3
Warszawa502.783 169.08
00:27:50
  158.70
00:27:25
175.00
00:25:39
        
15464Polak Rita
D3
Konstancin Jeziorna473.633 149.48
00:31:29
161.74
00:20:17
  162.41
00:27:38
        
16435Kliś Zofia
D1
Józefów445.70497.95
00:45:13
114.57
00:41:05
 120.74
00:38:17
 112.44
00:39:56
        
17246Smejda Wiktoria
D3
Warszawa421.713119.83
00:36:57
   141.13
00:30:49
160.75
00:27:55
        
18593Dorsz Aleksandra
D4
KAMYK Radzymin MTB TEAM400.002 200.00
00:23:32
200.00
00:16:24
           
19217Wawer Antonina
D1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI396.243119.36
00:37:06
142.24
00:33:06
   134.64
00:33:20
        
20485Nowakowska Zuzanna
D1
Warszawa358.353 113.36
00:41:32
  110.30
00:39:26
134.69
00:33:20
        
21578Placek Jowita
D1
Pruszków349.243 106.49
00:44:12
 118.55
00:39:00
 124.20
00:36:09
        
22156Galeńska Kaja
D1
DAMOVO BIKE TEAM338.25471.29
01:02:08
88.01
00:53:29
88.59
00:37:02
 90.36
00:48:09
         
23631Panufnik Kalina
D3
Warszawa307.012  148.98
00:22:01
158.03
00:29:15
          
24458Piętka Hanna
D1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI291.262 147.99
00:31:48
143.27
00:22:54
           
25466Misiałkiewicz Hanna
D1
INVESTCARE283.782 140.00
00:33:37
  143.78
00:30:15
         
26483Kędzierska Marika
D2
TEAM PKO BANK POLSKI278.622 146.44
00:32:09
132.18
00:24:49
           
27748Węgłowska Julia
D2
KS Sokół Serock264.922   131.95
00:35:02
132.97
00:32:43
         
28159Pawlak Amelia
D1
Szkółka Kolarska ŁTC Łódź261.032117.44
00:37:43
    143.59
00:31:16
        
29644Szulc Klara
D3
POLONIA WARSZAWA MTB259.182   133.39
00:34:39
 125.79
00:35:41
        
30749Węgłowska Pola
D1
KS Sokół Serock247.182   124.44
00:37:09
122.74
00:35:26
         
31646Szulc Alicja
D1
POLONIA WARSZAWA MTB244.543   81.61
00:56:39
76.20
00:57:06
86.73
00:51:46
        
321551Gajewska Aleksandra
D4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.001    200.00
00:21:45
         
33229Pachocka Dorota
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI200.001200.00
00:22:08
             
34858Wolak Faustyna
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI194.471     194.47
00:23:05
        
35265Dzięcioł Aleksandra
D4
UKK HURAGAN WOŁOMIN189.691    189.69
00:22:56
         
361751Piętka Karolina
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI184.691  184.69
00:17:46
           
371306Podgórska Adela
D2
Pampuńcie na rowerach163.661     163.66
00:27:26
        
38230Pachocka Weronika
D3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI161.541161.54
00:27:25
             
39860Golon Izabela
D2
Kawęczynek158.031     158.03
00:28:24
        
40789Krysik Alicja
D3
Kobyłka153.341   153.34
00:30:09
          
41626Kalecińska Olga
D2
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW153.021153.02
00:28:56
             
42963Terpiłowska Lena
D3
MARCELI TEAM146.111     146.11
00:30:43
        
43806Leciejewska Blanka
D2
iFON KolarzKlub MTB144.221     144.22
00:31:08
        
44887Reichman Alicja
D2
Młochow143.321     143.32
00:31:19
        
45951Skorek Zofia
D1
CYKLON139.561     139.56
00:32:10
        
46884Tomaszewska Marta
D3
TIMBUD TEAM130.621    130.62
00:33:18
         
47819Łukasik Barbara
D1
Młochów129.021     129.02
00:34:48
        
48534Sarba Agata
D4
Osowiec128.251    128.25
00:33:55
         
49931Prokopczuk Maria
D3
-128.241     128.24
00:35:00
        
501776Pluta Maria
D1
Warszawa128.081   128.08
00:36:06
          
51907Sobiech Zuzanna
D1
Warszawa115.681     115.68
00:38:48
        
52478Nartowska Gabriela
D2
Olszewnica Stara114.561 114.56
00:41:05
            
53964Koszko Hanna
D1
Młochów98.461     98.46
00:45:36
        
54537Kowalczyk Agnieszka
D1
Osowiec98.071    98.07
00:44:21
         
55448Nowicka Aleksandra
D3
HOT WHEELS96.13196.13
00:46:04
             
56276Sakacz Zosia
D1
Warszawa72.14172.14
01:01:24
             



Hosting ESKOM