Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2021

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans FAN Kategoria OPEN C

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyJabłonna
2021-05-16
punkty
czas
Radzymin
2021-05-22
punkty
czas
Nadarzyn
2021-06-06
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2021-06-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2021-06-20
punkty
czas
Wyszków
2021-06-27
punkty
czas
Perlejewo (podlaskie)
2021-07-04
punkty
czas
Żabia Wola
2021-07-11
punkty
czas
Serock
2021-08-15
punkty
czas
Ossów
2021-08-22
punkty
czas
Marki
2021-08-29
punkty
czas
Legionowo
2021-09-12
punkty
czas
Otwock
2021-09-26
punkty
czas
Wawer - Finał
2021-10-10
punkty
czas
1348Jedynak Michał
C4
LKK LUKS SŁAWNO1586.6111189.91
00:20:12
192.28
00:16:34
 200.00
00:14:31
200.00
00:19:30
200.00
00:23:42
200.00
00:16:44
 199.36
00:21:05
 188.52
00:19:58
191.25
00:17:15
200.00
00:17:42
194.97
00:20:22
2200Błaszczyk Michał
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1586.398200.00
00:19:11
 200.00
00:16:41
 198.70
00:19:38
  200.00
00:18:54
199.99
00:21:01
 193.17
00:19:29
 199.96
00:17:42
194.57
00:20:24
3266Kaszewski Dawid
C3
UKK HURAGAN WOŁOMIN1553.3813194.28
00:19:45
200.00
00:15:56
 198.23
00:14:38
193.75
00:20:08
190.18
00:24:56
198.36
00:16:52
192.95
00:19:36
180.03
00:23:21
185.63
00:22:34
178.85
00:21:03
179.31
00:18:23
177.82
00:19:54
145.19
00:27:20
4331Hofman Igor
C4
KOMOBIKE SCOTT1497.518193.51
00:19:49
190.13
00:16:45
193.02
00:17:17
 193.34
00:20:10
194.59
00:24:22
    165.34
00:22:46
181.44
00:18:11
 186.14
00:21:19
5425Dobrowolski Mateusz
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1494.2614184.08
00:20:50
183.62
00:17:21
183.68
00:18:09
193.38
00:15:00
185.06
00:21:04
169.18
00:28:01
166.03
00:20:09
183.77
00:20:35
190.76
00:22:02
116.63
00:35:56
165.35
00:22:46
152.94
00:21:34
189.91
00:18:38
169.95
00:23:21
6572Obraziński Marcel
C4
K.S "SOKÓŁ" SEROCK1466.3911 172.47
00:18:28
167.66
00:19:54
185.95
00:15:36
158.83
00:24:33
  183.61
00:20:36
187.63
00:22:24
186.02
00:22:31
172.89
00:21:46
177.75
00:18:33
188.94
00:18:44
183.60
00:21:37
7329Dudkowski Tymoteusz
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM1456.148188.58
00:20:20
    187.32
00:25:19
194.40
00:17:13
 178.54
00:23:33
183.90
00:22:47
171.69
00:21:55
175.87
00:18:45
 175.84
00:22:34
8146Wąsik Jan
C4
K.S "SOKÓŁ" SEROCK1438.138176.66
00:21:43
172.58
00:18:28
 191.77
00:15:08
175.45
00:22:14
   184.34
00:22:48
  168.19
00:19:36
187.23
00:18:54
181.91
00:21:49
91406Wróblewski Adrian
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1429.3912178.61
00:21:28
180.37
00:17:40
178.13
00:18:43
170.88
00:16:59
173.41
00:22:29
182.87
00:25:55
180.30
00:18:34
178.25
00:21:13
 171.75
00:24:24
164.06
00:22:57
 177.45
00:19:57
166.03
00:23:55
10262Pomiński Gabriel
C3
UKK HURAGAN WOŁOMIN1411.6710172.12
00:22:17
171.69
00:18:33
 176.84
00:16:25
175.27
00:22:15
177.40
00:26:43
   184.10
00:22:46
163.50
00:23:01
173.26
00:19:02
177.16
00:19:59
175.52
00:22:37
11443Drzewiecki Franek
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1401.788184.46
00:20:48
 178.18
00:18:43
  183.47
00:25:50
180.71
00:18:31
 166.53
00:25:15
 164.52
00:22:53
 177.75
00:19:55
166.16
00:23:53
12328Dudkowski Leonard
C2
KAMYK Radzymin MTB TEAM1398.209169.13
00:22:41
179.88
00:17:43
  180.09
00:21:39
183.33
00:25:52
180.32
00:18:33
 165.89
00:25:21
171.06
00:24:30
164.18
00:22:55
168.50
00:19:34
  
13415Wypych Jakub
C4
K.S "SOKÓŁ" SEROCK1378.4312166.19
00:23:05
168.57
00:18:54
164.25
00:20:18
171.29
00:16:57
168.14
00:23:12
  172.65
00:21:54
170.23
00:24:42
173.35
00:24:10
156.03
00:24:07
170.47
00:19:21
177.35
00:19:57
174.52
00:22:45
1489Wolański Ksawery
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1361.9210168.75
00:22:44
 172.33
00:19:21
 169.17
00:23:03
174.67
00:27:08
167.11
00:20:02
  164.20
00:25:31
158.82
00:23:42
169.57
00:19:27
169.11
00:20:56
171.21
00:23:11
155Pawłowski Emil
C2
AKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW1319.1512168.54
00:22:45
161.07
00:19:47
158.47
00:21:03
167.44
00:17:20
 164.06
00:28:54
 161.09
00:23:28
154.41
00:27:14
155.56
00:26:56
153.12
00:24:35
160.73
00:20:31
171.64
00:20:37
164.58
00:24:07
16516Bicki Szymon
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1307.258172.57
00:22:14
171.74
00:18:33
  162.77
00:23:58
  166.74
00:22:41
 167.73
00:24:59
154.07
00:24:26
151.51
00:21:46
 160.12
00:24:47
17269Koc Fabian
C3
UKK HURAGAN WOŁOMIN1287.1813156.70
00:24:29
154.94
00:20:34
 152.53
00:19:02
153.37
00:25:26
158.32
00:29:57
154.64
00:21:38
169.92
00:22:15
146.77
00:28:39
164.04
00:25:33
153.24
00:24:34
157.73
00:20:55
161.53
00:21:55
164.00
00:24:12
18918Nagłowski Tobiasz
C2
TRANSPROJEKT WARSZAWA1277.7710157.44
00:24:22
147.08
00:21:40
  158.32
00:24:38
158.55
00:29:54
158.17
00:21:09
166.71
00:22:41
148.20
00:28:22
  162.56
00:20:17
157.90
00:22:25
158.12
00:25:06
1996Klaus Patryk
C2
KAMYK Radzymin MTB TEAM1260.969151.23
00:25:22
155.99
00:20:25
159.18
00:20:57
162.92
00:17:49
151.19
00:25:48
     139.52
00:26:59
161.36
00:20:26
157.97
00:22:24
161.12
00:24:38
20915Rybicki Oliwier
C4
K.S "SOKÓŁ" SEROCK1256.607   199.82
00:14:31
146.46
00:26:38
   186.58
00:22:32
188.24
00:22:16
175.66
00:21:26
178.27
00:18:30
 181.57
00:21:52
21341Kępka Kamil
C4
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team1251.058173.47
00:22:07
167.92
00:18:58
 154.37
00:18:48
 168.78
00:28:05
  140.54
00:29:55
157.49
00:26:36
140.95
00:26:42
 147.53
00:23:59
 
22554Matanowski Jakub
C3
POLNA TEAM1250.419155.72
00:24:38
157.18
00:20:16
160.96
00:20:43
160.67
00:18:04
 152.16
00:31:09
 149.31
00:25:20
   150.53
00:21:55
153.70
00:23:02
159.49
00:24:53
23346Kliś Kacper
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1223.6311150.48
00:25:29
157.18
00:20:16
156.85
00:21:16
163.15
00:17:47
111.30
00:35:03
  154.07
00:24:33
130.34
00:32:16
143.33
00:29:14
 147.92
00:22:18
150.65
00:23:30
141.95
00:27:58
24519Drągowski Piotr
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1188.647173.41
00:22:07
175.17
00:18:11
166.46
00:20:02
    171.70
00:22:01
 168.28
00:24:54
 167.78
00:19:39
 165.84
00:23:56
25441Chojnacki Tymon
C1
ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM1184.6411153.90
00:24:55
143.61
00:22:11
146.74
00:22:44
154.91
00:18:44
149.65
00:26:04
139.92
00:33:53
  143.26
00:29:21
149.13
00:28:06
126.73
00:29:42
140.33
00:23:30
 143.44
00:27:40
26484Cieszkowski Julian
C1
RENENERGY TEAM1168.7513137.44
00:27:55
134.34
00:23:43
 144.80
00:20:03
138.42
00:28:11
131.73
00:36:00
141.64
00:23:38
148.03
00:25:33
143.47
00:29:18
149.66
00:28:00
137.34
00:27:24
147.43
00:22:22
148.83
00:23:47
144.89
00:27:24
27219Koczanowicz Paweł
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1168.367 167.73
00:19:00
164.38
00:20:17
 172.64
00:22:35
169.52
00:27:58
     165.38
00:19:57
169.06
00:20:56
159.65
00:24:52
28880Świerkot Rafał
C1
K.S "SOKÓŁ" SEROCK1151.459148.48
00:25:50
138.77
00:22:58
140.64
00:23:43
147.09
00:19:44
150.06
00:26:00
  144.74
00:26:08
   138.82
00:23:45
136.71
00:25:53
142.85
00:27:47
29568Trzciński Filip
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1118.1710 139.46
00:22:51
141.94
00:23:30
154.25
00:18:49
138.13
00:28:14
 129.86
00:25:46
132.93
00:28:27
131.19
00:32:03
  137.93
00:23:55
142.34
00:24:52
131.08
00:30:17
30811Przybysz Nikodem
C3
Warszawa1117.498  141.72
00:23:32
143.99
00:20:10
139.38
00:27:59
   139.19
00:30:12
141.05
00:29:43
125.66
00:29:57
145.36
00:22:41
141.14
00:25:05
 
31514Bicki Paweł
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1110.666194.39
00:19:44
199.51
00:15:58
  189.23
00:20:37
189.94
00:24:58
 192.45
00:19:39
     145.14
00:27:21
32431Uszyński Korneliusz
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team1102.937161.47
00:23:45
 158.99
00:20:59
166.81
00:17:24
    157.60
00:26:41
156.43
00:26:47
147.51
00:25:31
 154.12
00:22:58
 
331296Stępel Michał
C1
CIASTECZKOWY POTWÓR1096.5510  128.36
00:25:59
134.49
00:21:35
 138.54
00:34:13
138.22
00:24:13
145.49
00:25:59
132.86
00:31:39
138.36
00:30:17
131.76
00:28:34
136.83
00:24:06
 120.53
00:32:56
34144Waśniewski Filip
C1
K.S "SOKÓŁ" SEROCK1084.6810133.55
00:28:43
130.45
00:24:26
127.51
00:26:10
135.06
00:21:29
140.98
00:27:40
  134.82
00:28:03
126.31
00:33:17
139.38
00:30:04
124.33
00:30:17
  142.93
00:27:46
35335Majchrzak Jan
C2
MAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY1066.6313128.99
00:29:44
124.53
00:25:35
134.97
00:24:43
138.64
00:20:56
123.12
00:31:41
135.77
00:34:55
135.91
00:24:37
 129.23
00:32:32
129.23
00:32:26
120.42
00:31:16
133.89
00:24:38
126.40
00:28:00
127.00
00:31:15
36493Strąk Wojciech
C2
HOT WHEELS1044.059122.04
00:31:26
125.03
00:25:29
135.66
00:24:35
141.28
00:20:33
 138.68
00:34:11
131.38
00:25:28
 126.72
00:33:11
 120.10
00:31:21
  123.26
00:32:12
37564Grzywa Szymon
C2
K.S "SOKÓŁ" SEROCK1033.287 132.61
00:24:02
 150.56
00:19:17
   157.51
00:24:00
157.94
00:26:37
149.88
00:27:57
140.49
00:26:48
144.29
00:22:51
  
38567Trzciński Jan
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI1008.1910 95.82
00:33:15
127.90
00:26:05
122.72
00:23:39
120.69
00:32:19
 123.85
00:27:01
137.69
00:27:28
123.03
00:34:11
  120.63
00:27:21
125.04
00:28:18
127.27
00:31:12
39195Bralski Aleksander
C2
HOT WHEELS996.219122.88
00:31:13
120.27
00:26:30
123.96
00:26:55
136.54
00:21:16
 124.08
00:38:13
  118.26
00:35:33
127.11
00:32:58
97.55
00:38:35
  123.11
00:32:15
401600Zajączkowski Antoni
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI985.358122.12
00:31:25
  116.99
00:24:49
 127.36
00:37:14
   120.80
00:34:41
113.39
00:33:12
128.65
00:25:38
129.68
00:27:18
126.36
00:31:25
4151Miąskiewicz Ksawery
C1
V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI966.4912 107.64
00:29:36
118.81
00:28:05
101.55
00:28:35
120.16
00:32:28
115.14
00:41:11
109.89
00:30:27
121.84
00:31:02
122.34
00:34:22
117.41
00:35:42
108.23
00:34:47
 126.45
00:28:00
124.34
00:31:56
421050Hejduk Jakub
C3
Warszawa963.669136.75
00:28:03
123.68
00:25:46
 135.82
00:21:22
109.85
00:35:31
116.31
00:40:46
    104.59
00:36:00
120.52
00:27:22
116.14
00:30:29
104.36
00:38:03
43537Fabianowicz Jan
C1
Warszawa954.708123.27
00:31:07
121.65
00:26:11
126.06
00:26:28
119.10
00:24:22
117.33
00:33:15
   113.87
00:36:56
115.89
00:36:10
  117.53
00:30:07
 
44497Zagożdżon Szymon
C2
HOT WHEELS916.629113.03
00:33:56
 115.25
00:28:57
107.02
00:27:08
112.36
00:34:43
118.20
00:40:07
  107.54
00:39:06
  118.91
00:27:44
113.08
00:31:18
118.25
00:33:34
451126Klimkiewicz Antoni
C4
UKS KOLARZ NADARZYN914.495  176.25
00:18:55
    187.20
00:20:12
 188.35
00:22:15
 178.42
00:18:29
 184.27
00:21:32
46495Strąk Krzysztof
C1
HOT WHEELS904.9310107.85
00:35:34
107.78
00:29:34
119.95
00:27:49
112.83
00:25:44
117.39
00:33:14
114.65
00:41:21
111.68
00:29:58
 100.64
00:41:47
 97.86
00:38:28
  112.80
00:35:12
471115Paziewski Michał
C1
UKS KOLARZ NADARZYN885.269  109.21
00:30:33
112.30
00:25:51
109.84
00:35:31
  112.84
00:33:31
 104.13
00:40:15
88.88
00:42:21
84.15
00:39:12
114.04
00:31:02
134.02
00:29:37
48327Kaszewski Filip
C1
Szkółka Kolarska ŁTC Łódź872.037116.88
00:32:49
109.31
00:29:09
127.68
00:26:07
    134.47
00:28:07
123.43
00:34:04
  129.33
00:25:30
130.93
00:27:02
 
49371Maroński Roch
C2
Skrzeszew865.218104.87
00:36:35
  118.56
00:24:29
 115.34
00:41:06
   106.68
00:39:17
102.96
00:36:34
110.82
00:29:46
106.22
00:33:19
99.76
00:39:48
50397Puławski Tomasz
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI858.827123.86
00:30:58
 124.23
00:26:51
      125.58
00:33:22
113.40
00:33:12
123.91
00:26:37
123.74
00:28:36
124.10
00:31:59
511434Wścisły Cezary
C4
KAMYK Radzymin MTB TEAM800.004         200.00
00:20:57
200.00
00:18:49
200.00
00:16:29
 200.00
00:19:51
52714Derwojed Szymon
C3
Warszawa776.558  82.38
00:40:30
100.02
00:29:02
97.75
00:39:54
   87.42
00:48:06
100.27
00:41:48
93.29
00:40:21
108.82
00:30:19
106.60
00:33:12
 
53936Paziewski Krzysztof
C4
UKS KOLARZ NADARZYN774.994   197.50
00:14:42
 194.10
00:24:25
   198.00
00:21:10
 185.39
00:17:47
  
541377Tyczyński Olaf
C3
K.S "SOKÓŁ" SEROCK768.675163.29
00:23:29
       154.99
00:27:08
159.92
00:26:12
133.64
00:28:10
156.83
00:21:02
  
55891Karyś Robert
C3
Szczęsne760.456       135.10
00:27:59
109.15
00:38:31
 118.39
00:31:48
131.77
00:25:02
129.20
00:27:24
136.84
00:29:01
56330Kołacz Piotr
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI754.616124.12
00:30:54
115.01
00:27:42
119.29
00:27:58
    134.59
00:28:06
    130.84
00:27:03
130.76
00:30:22
571287Gruza Antek
C2
CIASTECZKOWY POTWÓR686.015  141.24
00:23:37
140.50
00:20:40
135.99
00:28:41
145.03
00:32:41
       123.25
00:32:13
58428Majewski Juliusz
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team680.554176.80
00:21:42
167.96
00:18:58
169.08
00:19:44
166.71
00:17:25
          
59513Ugniewski Wiktor
C1
TIMBUD TEAM667.725131.25
00:29:14
  134.50
00:21:35
 137.15
00:34:34
 138.64
00:27:17
     126.18
00:31:28
60814Smejda Witold
C1
Warszawa664.997  102.25
00:32:37
105.78
00:27:27
 99.03
00:47:53
 107.14
00:35:18
86.87
00:48:24
92.63
00:45:15
71.29
00:52:48
   
61285Dąbkowski Aleksander
C2
ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM659.105 119.13
00:26:45
140.28
00:23:47
137.70
00:21:05
 139.11
00:34:05
    122.88
00:30:38
   
621777Nowak Mikołaj
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI636.014159.36
00:24:04
 164.41
00:20:17
 163.51
00:23:51
     148.73
00:25:18
   
63410Janik Antoni
C1
Warszawa624.215127.59
00:30:04
 131.28
00:25:25
127.29
00:22:48
    125.61
00:33:28
 112.44
00:33:29
   
641462Giergoń Mikołaj
C2
BIKE CONCEPT608.444  158.69
00:21:01
158.12
00:18:21
149.80
00:26:02
        141.83
00:27:59
651154Hawro Maciej
C2
ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM597.604     145.78
00:32:31
 153.07
00:24:42
   148.10
00:22:16
150.65
00:23:30
 
66435Tyczyński Maks
C3
K.S "SOKÓŁ" SEROCK575.484145.71
00:26:19
152.82
00:20:51
      151.76
00:27:42
 125.19
00:30:04
   
671840Mączka Maksymilian
C2
Warszawa572.464141.12
00:27:11
138.79
00:22:57
143.90
00:23:11
148.65
00:19:32
          
68242Krysiak Antoni
C1
Warszawa570.735    113.61
00:34:20
     104.52
00:36:01
115.46
00:28:34
113.07
00:31:18
124.07
00:32:00
69438Tyczyński Dawid
C3
K.S "SOKÓŁ" SEROCK566.524139.79
00:27:26
       144.62
00:29:04
136.96
00:30:36
 145.15
00:22:43
  
702010Lewicki Jacek
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI558.603184.70
00:20:46
   193.47
00:20:10
  180.43
00:20:57
      
71893Kokoryk Filip
C4
Stare Budy550.743       183.14
00:20:39
188.66
00:22:17
178.94
00:23:25
    
721702Abramek Jakub
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI543.964    140.82
00:27:42
     124.72
00:30:11
 136.05
00:26:01
142.37
00:27:53
73243Dąbrowski Szymon
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team539.124 131.64
00:24:12
140.06
00:23:49
143.16
00:20:17
124.26
00:31:23
         
74532Jaśkiewicz Szymon
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team536.394138.15
00:27:46
128.06
00:24:53
 141.09
00:20:34
       129.09
00:25:33
  
75432Barsznica Adam
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team522.153166.10
00:23:06
 176.27
00:18:55
179.78
00:16:09
          
76417Kwiatkowski Stanisław
C3
Warszawa516.994137.11
00:27:59
 125.53
00:26:34
131.90
00:22:00
122.45
00:31:51
         
771147Zakrzewski Michał
C2
Warszawa Wilanów514.554     132.59
00:35:46
 139.53
00:27:06
  115.18
00:32:41
127.25
00:25:55
  
781445Ołdak Leon
C2
XD BIKE FERAJNA507.833          163.64
00:23:00
168.52
00:19:34
175.67
00:20:09
 
79520Nowicki Tymon
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI504.473174.85
00:21:56
         161.63
00:23:17
167.99
00:19:38
  
80322Buchok Roman
C1
K.S "SOKÓŁ" SEROCK503.31595.69
00:40:05
104.19
00:30:35
   107.02
00:44:18
  93.11
00:45:10
   103.30
00:34:16
 
811097Ostrowski Przemysław
C1
Warszawa501.505         98.46
00:42:34
99.34
00:37:54
100.43
00:32:51
101.67
00:34:49
101.60
00:39:05
82504Komór Antoni
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team492.603167.70
00:22:52
166.90
00:19:05
 158.00
00:18:22
          
831227WAŚNIEWSKI PIOTR
C2
SEROCK478.494        88.72
00:47:24
130.01
00:32:14
122.39
00:30:45
137.37
00:24:01
  
84968Nowicki Krzysztof
C2
HOT WHEELS477.114  117.81
00:28:19
112.49
00:25:48
122.68
00:31:48
124.13
00:38:12
        
85565Krogulec Błażej
C4
Sośniczka474.073 158.96
00:20:03
  156.81
00:24:52
        158.30
00:25:05
862014Olesiejuk Krzysztof
C1
Warszawa464.485100.85
00:38:02
 99.46
00:33:32
 81.80
00:47:41
99.65
00:47:35
   82.72
00:50:40
    
871280Mossakowski Stanisław
C3
Warszawa445.563  145.47
00:22:56
154.19
00:18:50
 145.90
00:32:30
        
88363Jakubczyk Piotr
C3
Geodetic Howden Team440.903140.38
00:27:19
           147.99
00:23:55
152.53
00:26:02
891529Kwartnik Hieronim
C3
Wołomin430.483           136.88
00:24:06
147.16
00:24:03
146.44
00:27:06
90898Zembrzuski Tymon
C3
OLFIX416.013       135.38
00:27:56
141.16
00:29:47
   139.47
00:25:23
 
911143Podwysocki Gustaw
C1
CIASTECZKOWY POTWÓR412.334     103.34
00:45:53
97.23
00:34:25
111.62
00:33:53
  100.14
00:37:36
   
921614Majgier Dawid
C2
XD BIKE FERAJNA411.363           135.08
00:24:25
137.53
00:25:44
138.75
00:28:37
93403Kulesza Marcel
C1
RETRO STORK TEAM409.553136.74
00:28:03
137.23
00:23:13
135.58
00:24:36
           
94252Klimkiewicz Stanisław
C2
UKS KOLARZ NADARZYN401.283         142.93
00:29:19
 124.65
00:26:28
 133.70
00:29:41
95573Kwiatkowski Maciej
C3
K.S "SOKÓŁ" SEROCK401.183 133.02
00:23:57
  131.20
00:29:44
        136.96
00:28:59
96491Smul Wojciech
C2
Warszawa396.84499.06
00:38:44
 99.81
00:33:25
       97.32
00:38:41
 100.65
00:35:10
 
971387Zduniak Franciszek
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI395.602        200.00
00:21:01
  195.60
00:16:52
  
98574Kwiatkowski Miłosz
C1
K.S "SOKÓŁ" SEROCK395.283 135.85
00:23:27
  130.14
00:29:58
        129.29
00:30:42
991144Podwysocki Mieszko
C2
CIASTECZKOWY POTWÓR392.803     128.49
00:36:54
 135.68
00:27:52
  128.63
00:29:16
   
1001413Śledź Wiktor
C2
OPEN BIKE TEAM390.054          75.80
00:49:40
103.75
00:31:47
100.76
00:35:08
109.74
00:36:11
101720Legucki Tymoteusz
C2
PRO FAMILY SPORT TEAM384.953  132.60
00:25:09
      131.98
00:31:45
120.37
00:31:16
   
102112Zakrzewski Fabian
C4
LOTTO378.913   134.54
00:21:35
 120.93
00:39:12
 123.44
00:30:38
      
103598Jagodziński Mateusz
C4
KAMYK Radzymin MTB TEAM376.882         188.69
00:22:12
188.19
00:20:00
   
1041119Rees Daniel
C3
GKK OPTY MAZOWSZE368.922  176.20
00:18:56
    192.72
00:19:37
      
1051423Maniecki Piotr
C4
KAMYK Radzymin MTB TEAM351.702          173.13
00:21:44
178.57
00:18:28
  
106220Mirkowski Adrian
C2
ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM349.092 178.45
00:17:51
  170.64
00:22:51
         
1071811Filutowicz Wojciech
C2
Warszawa344.553     107.45
00:44:08
    110.23
00:34:09
  126.87
00:31:17
108429Janiak Franciszek
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team341.862173.27
00:22:08
168.59
00:18:54
            
109542Smoliński Mikołaj
C2
Warszawa336.363120.13
00:31:56
 115.76
00:28:49
 100.47
00:38:49
         
1101011Deptuszewski Jan
C2
PRZYPAŚNIKI TEAM333.043  117.05
00:28:30
     98.85
00:42:32
117.14
00:35:46
    
1111506Szymczuk Maciej
C2
Warszawa331.043  115.40
00:28:54
       95.04
00:39:36
120.60
00:27:21
  
112507Dobosz Antoni
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI320.452161.93
00:23:41
    158.52
00:29:55
        
1131277Sikora Marcel
C2
Szkoła Kolarska Kielce308.682  159.16
00:20:57
          149.52
00:26:33
114320Grądzki Franciszek
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team304.432152.07
00:25:13
152.36
00:20:55
            
1151712Boruc Aleksander
C2
XD BIKE FERAJNA286.812           142.95
00:23:04
143.86
00:24:36
 
1161444Szydłowski Adrian
C4
Marki281.412          135.49
00:27:47
145.92
00:22:36
  
1171353Orszulak Maciej
C3
GKK OPTY MAZOWSZE281.062  135.25
00:24:40
    145.81
00:25:56
      
118981Fila Franciszek
C4
Otwock277.742    136.01
00:28:41
       141.73
00:24:58
 
1191158Żołędowski Nataniel
C2
NASZ BIKE TEAM256.472     128.07
00:37:01
 128.40
00:29:27
      
1201167Borkowski Bartosz
C4
LKS MAZOWSZE TERESIN255.562     113.55
00:41:45
 142.01
00:26:38
      
1211473Krysik Piotr
C1
Kobyłka243.562         120.98
00:34:38
 122.58
00:26:54
  
1221389Hussey Gabriel
C1
BUSHIDO241.362        112.79
00:37:17
   128.57
00:27:32
 
123546Kościk Szymon
C2
MCP BIKE TEAM240.992129.05
00:29:43
         111.94
00:33:38
   
1241515Gawęcki Ernest
C2
Józefów239.702            118.03
00:29:59
121.67
00:32:38
1251070Skowroński Mikołaj
C1
Bielawa225.162    106.84
00:36:31
118.32
00:40:04
        
1261149Raszpla Aleksander
C1
RowerowyNarciarski.pl 221.382     100.59
00:47:08
 120.79
00:31:19
      
127883Olejnik Kacper
C1
Warszawa212.142       112.84
00:33:31
  99.30
00:37:55
   
128342Pawikowski Michał
C1
Warszawa200.80297.66
00:39:17
            103.14
00:38:29
1291698Mrowiński Antoni
C4
KAMYK Radzymin MTB TEAM200.001             200.00
00:19:51
130384Gogół Antoni
C1
DAMOVO BIKE TEAM199.422103.44
00:37:05
95.98
00:33:12
            
131919Bobowski Franciszek
C1
Warszawa197.552   110.91
00:26:10
 86.64
00:54:44
        
1321696Mucharski Fabian
C4
Warszawa194.701             194.70
00:20:23
133389Krajewski Kornel
C1
Legionowo186.18298.07
00:39:07
       88.11
00:47:43
     
134325Buda Ernest
C1
Warszawa185.29292.15
00:41:38
      93.14
00:40:36
      
1351175Ogrodnik Antoni
C4
Józefów178.431     178.43
00:26:34
        
136215Janik Szymon
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI177.581  177.58
00:18:47
           
1371539Rychalski Adam
C4
Otwock177.321            177.32
00:19:58
 
1381708Kozina Oskar
C4
Pomiechówek167.511           167.51
00:19:41
  
139982Fila Ksawery
C1
Otwock158.852    85.45
00:45:39
       73.40
00:48:14
 
140506Gładysz Szymon
C4
warszawa158.231         158.23
00:26:29
    
1411561Grądek Szymon
C4
LKS MAZOWSZE TERESIN158.081       158.08
00:23:55
      
142897Ciesielski Olaf
C3
OLFIX157.551       157.55
00:24:00
      
143958Bednarczyk Krzysztof
C1
Nowa Iwiczna156.412       93.12
00:40:37
  63.29
00:59:29
   
1441688Kaczyk Mateusz
C4
Warszawa153.821             153.82
00:25:48
1451276Łysko Tymoteusz
C4
Marki153.761  153.76
00:21:42
           
1461884Nizielski Robert
C4
Warszawa153.461             153.46
00:25:52
147725Myszkowski Kacper
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI153.391  153.39
00:21:45
           
1481279Strzelec Radosław
C4
Shooter Team152.711  152.71
00:21:51
           
1491271Pytlakowski Antoni
C4
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team151.981  151.98
00:21:57
           
150937KRÓLAK ERYK
C3
CZĄSTKÓW POLSKI151.291   151.29
00:19:11
          
151487Laskowski Stanisław
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team150.031150.03
00:25:34
             
152821Jankowski Mateusz
C3
JTEAM148.691  148.69
00:22:26
           
153414Szkudlarski Tymon
C2
KK TRAMWAJARZ148.081148.08
00:25:54
             
154416Kamenecki Krystian
C3
Jabłonna144.651144.65
00:26:31
             
155246Malinowski Antoni
C3
Maliny143.761 143.76
00:22:10
            
1561905Tomaszewski Konrad
C2
Kanie143.581         143.58
00:29:11
    
1571123Michalski Tadeusz
C3
UKS KOLARZ NADARZYN143.281  143.28
00:23:17
           
1581439Sierakowski Jan
C1
MCP BIKE TEAM142.882          63.72
00:59:05
79.16
00:41:40
  
1591053Szklarz Tomasz
C3
Warszawa141.531    141.53
00:27:34
         
160805Golon Leon
C2
Kawęczynek141.181  141.18
00:23:38
           
1611878Fijałkowski Jan
C3
Warszawa140.761             140.76
00:28:12
1621283Baranowski Jakub
C4
Nowa Wieś140.301  140.30
00:23:46
           
1631711Ołdak Anatol
C1
XD BIKE FERAJNA137.791           137.79
00:23:56
  
1641440Brzostek Aleksander
C4
Marki137.521          137.52
00:27:22
   
165988Stęplikowski Michał Sebastian
C1
Wołomin137.461         137.46
00:30:29
    
166853Sienior Tymon
C4
Góra Kalwaria136.951    136.95
00:28:29
         
1671644Wnuk Maciej
C2
Tut136.661             136.66
00:29:03
1681882Kałuża Maksym
C4
Warszawa135.001             135.00
00:29:24
1691321Kutarasiński Oskar
C2
Jasienica132.581     132.58
00:35:46
        
1701887Szostak Krystian
C4
Warszawa132.471             132.47
00:29:58
1711486Dudek Aleksander
C3
Pruszków132.091           132.09
00:24:58
  
1721533Szyszko Piotr
C4
Otwock131.781            131.78
00:26:52
 
1731464Mroczek Maksymilian
C3
Pruszków131.711           131.71
00:25:03
  
1741438Wejner Iwo
C4
MCP BIKE TEAM131.071          131.07
00:28:43
   
1751536Pazura Jan
C4
Otwock130.551            130.55
00:27:07
 
1761237PAKOSIŃSKI ANTONI
C2
KS HERAKLES130.081        130.08
00:32:19
     
177509Trukawka Wiktor
C3
Warszawa128.591128.59
00:29:50
             
1781631Chojecki Konrad
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI128.421            128.42
00:27:34
 
179957Benbenkowski Piotr
C2
Zagościniec128.341       128.34
00:29:28
      
180895Żak Leon
C2
Łódź128.311       128.31
00:29:28
      
181894Piotrowski X
C1
Magdalenka126.971       126.97
00:29:47
      
1821066Śliwiński Franciszek
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI125.851    125.85
00:31:00
         
183241Jakubowski Tymon
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team125.471 125.47
00:25:24
            
1841831Baranowicz Mateusz
C4
Warszawa123.631             123.63
00:32:07
1851012Bożek Franek
C1
Ciechanowiec123.231      123.23
00:27:09
       
186413Szkudlarski Jan
C1
KK TRAMWAJARZ121.621121.62
00:31:32
             
1871526Kowalczyk Piotr
C3
Jabłonna120.911           120.91
00:27:17
  
188224Tomaszewski Antoni
C2
MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM120.481 120.48
00:26:27
            
189531Sołkowicz Jan
C2
Legionowo120.201120.20
00:31:55
             
1901568Przybylski Dominik
C4
Marki119.561          119.56
00:31:29
   
1911161Maciak Dawid
C2
Skuszew119.481     119.48
00:39:41
        
1921054Szklarz Miłosz
C2
Warszawa118.431    118.43
00:32:56
         
1931239KRUPA KACPER
C4
KS HERAKLES118.371        118.37
00:35:31
     
194449Wiśniewski Szymon
C2
Jabłonna118.281118.28
00:32:26
             
1951327Tarasiak Stanisław
C3
Granne118.151      118.15
00:28:20
       
1961030Niedziołko Piotr
C2
Perlejewo118.111      118.11
00:28:20
       
197939Strąk Franciszek
C2
HOT WHEELS118.001   118.00
00:24:36
          
198237Ziółek Aleksander
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI117.881 117.88
00:27:02
            
1991128Musz Oskar
C2
Kajetany117.671  117.67
00:28:21
           
2001113Cendrowski Karol
C1
JANUSZE POLSKIEGO KOLARSTWA117.591         117.59
00:35:38
    
2011417Wilczyński Alan
C3
CENTURION TEAM MTB116.751          116.75
00:32:14
   
2021903Foltyn Jakub
C1
Józefosław114.661       114.66
00:32:59
      
203577Nash Frankie
C4
AKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW114.641         114.64
00:36:33
    
204820Jankowski Olaf
C2
JTEAM114.301  114.30
00:29:11
           
205964Ślesicki Maciej
C4
Warszawa113.981    113.98
00:34:13
         
206528Górak Adam
C1
Wołomin113.151113.15
00:33:54
             
2071395Błaszczyk Dominik
C3
Nowa Wola112.951  112.95
00:29:32
           
2081889Drabik Oliwier
C1
Warszawa112.791             112.79
00:35:12
2091295Kuzysa Filip
C1
Warszawa112.431  112.43
00:29:40
           
2101447Kaim Antoni
C4
Zabraniec112.341          112.34
00:33:31
   
2111640Pawłowicz Mikołaj
C2
Warszawa112.241             112.24
00:35:22
2121106Zaraś Kuba
C1
Kajetany112.081  112.08
00:29:46
           
213529Górak Kacper
C2
Wołomin110.141110.14
00:34:50
             
2141391PACIOREK IGOR
C1
PACIOREKSY110.101        110.10
00:38:11
     
2151416Zalega Nikodem
C4
Warszawa109.161          109.16
00:34:29
   
2161448Kryczka Karol
C3
Marki108.871          108.87
00:34:35
   
217914Barszczewski Szymon
C2
Łajska107.881   107.88
00:26:55
          
2181498Augustynowicz Antoni
C1
Legionowo107.731           107.73
00:30:37
  
2191829Kocięcki Piotr
C1
NEOTERIL107.711             107.71
00:36:51
2201166Deluga Szymon
C2
Wyszków107.491     107.49
00:44:07
        
2211643Aleksandrowicz Franek
C1
Wrocław106.671             106.67
00:37:13
2221740Luszka Jan
C1
Nowinki106.251             106.25
00:37:22
223913Strąk Stanisław
C1
HOT WHEELS106.221   106.22
00:27:20
          
2241117Kwaśniewski Franciszek
C2
Kanie105.931  105.93
00:31:29
           
2251437Wejner Alex
C1
Kępno104.721          104.72
00:35:57
   
226694Dąbrowski Piotr
C3
Czarna104.141         104.14
00:40:14
    
2271598Lorenc Mateusz
C2
Warszawa104.031             104.03
00:38:10
2281830Baranowicz Michał
C2
Warszawa103.771             103.77
00:38:15
2291893Wojda Karol
C3
Ossów103.121         103.12
00:40:38
    
2301033Chmurski Tymoteusz
C1
Warszawa101.771     101.77
00:46:35
        
2311508Kucharski Michał
C2
Olszewnica Stara101.531           101.53
00:32:29
  
232857Strąk Filip
C1
HOT WHEELS100.901   100.90
00:28:46
          
233526Łyskawka Artur
C2
Zgierz100.611100.61
00:38:08
             
2341904Prokopiak Max
C1
Jóżefosław99.271       99.27
00:38:06
      
2351250Kruszewski Jan
C1
Legionowo98.84198.84
00:38:49
             
236326Fillmann Tymon
C1
Brwinów96.99196.99
00:39:33
             
2371420Królak Marek
C2
Podłęcze96.951          96.95
00:38:50
   
2381729Chaba Fabian
C1
Kielce96.631             96.63
00:41:05
2391432Oborski Franek
C2
Grupetto Kampinos96.451          96.45
00:39:02
   
2401492Kruszewski Piotr
C2
HPE-ESKOM95.831           95.83
00:34:25
  
2411425Gidel Krzysztof
C3
Marki94.041          94.04
00:40:02
   
242544Purchała Łukasz
C1
Warszawa93.50193.50
00:41:02
             
243952Ręczkowski Borys
C1
Brwinów92.061       92.06
00:41:05
      
2441326Kukliński Filip
C1
Boża Wola90.471      90.47
00:37:00
       
2451008Kogut Eryk
C2
Białystok89.541      89.54
00:37:23
       
2461691Sikora Jakub
C1
Warszawa87.801             87.80
00:45:13
2471597Panasiewicz Jakub
C1
Warszawa87.151             87.15
00:45:33
248351Podgórski Hubert
C1
Radzymin84.751 84.75
00:37:36
            
2491428Nowicki Wiktor
C1
Marki78.631          78.63
00:47:53
   
2501525Kowalczyk Paweł
C1
Jabłonna77.141           77.14
00:42:46
  
251912GALIKOWSKI WOJCIECH
C1
DZIKI W LAS76.291   76.29
00:38:03
          
2521607Rek Maks
C1
Warszawa71.411           71.41
00:46:11
  
253226Rutecki Nikodem
C1
Duchnice70.091 70.09
00:45:28
            
2541141Deluga Dawid
C2
Wyszków68.281     68.28
01:09:27
        
255859WARDAKOWSKI ALEKSANDER
C3
STARY KRASZEW68.101   68.10
00:42:38
          
2561063Banach Jakub
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI64.811    64.81
01:00:12
         
257525Łyskawka Kacper
C1
Zgierz61.44161.44
01:02:26
             
2581242MACIEJEWICZ DAREK
C1
JÓZEFOSŁAW56.801        56.80
01:14:02
     
259809Dąbrowski Filip
C1
NAPRZÓD STARE BABICE0.000              
2601938Libuda Antoni
C1
Kielce0.000              
2611596Sklinda Michał
C2
Warszawa0.000              
2621009Kogut Irek
C1
Białystok0.000