7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2021

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans FAN Kategoria OPEN C

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyJabłonna
2021-05-16
punkty
czas
Radzymin
2021-05-22
punkty
czas
Nadarzyn
2021-06-06
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2021-06-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2021-06-20
punkty
czas
Wyszków
2021-06-27
punkty
czas
Perlejewo (podlaskie)
2021-07-04
punkty
czas
Żabia Wola
2021-07-11
punkty
czas
Serock
2021-08-15
punkty
czas
Ossów
2021-08-22
punkty
czas
Marki
2021-08-29
punkty
czas
Legionowo
2021-09-12
punkty
czas
Otwock
2021-09-26
punkty
czas
Wawer - Finał
2021-10-10
punkty
czas
1425Dobrowolski Mateusz
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI744.764184.08
00:20:50
183.62
00:17:21
183.68
00:18:09
193.38
00:15:00
          
21406Wróblewski Adrian
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI707.994178.61
00:21:28
180.37
00:17:40
178.13
00:18:43
170.88
00:16:59
          
3428Majewski Juliusz
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team680.554176.80
00:21:42
167.96
00:18:58
169.08
00:19:44
166.71
00:17:25
          
4415Wypych Jakub
C4
K.S "SOKÓŁ" SEROCK670.304166.19
00:23:05
168.57
00:18:54
164.25
00:20:18
171.29
00:16:57
          
55Pawłowski Emil
C2
AKADEMIA ROWEROWA NOWY KRASZEW655.524168.54
00:22:45
161.07
00:19:47
158.47
00:21:03
167.44
00:17:20
          
6554Matanowski Jakub
C3
POLNA TEAM634.534155.72
00:24:38
157.18
00:20:16
160.96
00:20:43
160.67
00:18:04
          
796Klaus Patryk
C2
KAMYK Radzymin MTB TEAM629.324151.23
00:25:22
155.99
00:20:25
159.18
00:20:57
162.92
00:17:49
          
8346Kliś Kacper
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI627.664150.48
00:25:29
157.18
00:20:16
156.85
00:21:16
163.15
00:17:47
          
9441Chojnacki Tymon
C1
ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM599.164153.90
00:24:55
143.61
00:22:11
146.74
00:22:44
154.91
00:18:44
          
10266Kaszewski Dawid
C3
UKK HURAGAN WOŁOMIN592.513194.28
00:19:45
200.00
00:15:56
 198.23
00:14:38
          
11348Jedynak Michał
C4
LKK LUKS SŁAWNO582.193189.91
00:20:12
192.28
00:16:34
 200.00
00:14:31
          
12331Hofman Igor
C4
KOMOBIKE SCOTT576.663193.51
00:19:49
190.13
00:16:45
193.02
00:17:17
           
13880Świerkot Rafał
C1
K.S "SOKÓŁ" SEROCK574.984148.48
00:25:50
138.77
00:22:58
140.64
00:23:43
147.09
00:19:44
          
141840Mączka Maksymilian
C2
Warszawa572.464141.12
00:27:11
138.79
00:22:57
143.90
00:23:11
148.65
00:19:32
          
15146Wąsik Jan
C4
K.S "SOKÓŁ" SEROCK541.013176.66
00:21:43
172.58
00:18:28
 191.77
00:15:08
          
16335Majchrzak Jan
C2
MAJCHRZAKOWY KLUB SPORTOWY527.134128.99
00:29:44
124.53
00:25:35
134.97
00:24:43
138.64
00:20:56
          
17144Waśniewski Filip
C1
K.S "SOKÓŁ" SEROCK526.574133.55
00:28:43
130.45
00:24:26
127.51
00:26:10
135.06
00:21:29
          
18572Obraziński Marcel
C4
K.S "SOKÓŁ" SEROCK526.083 172.47
00:18:28
167.66
00:19:54
185.95
00:15:36
          
19493Strąk Wojciech
C2
HOT WHEELS524.014122.04
00:31:26
125.03
00:25:29
135.66
00:24:35
141.28
00:20:33
          
20432Barsznica Adam
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team522.153166.10
00:23:06
 176.27
00:18:55
179.78
00:16:09
          
21262Pomiński Gabriel
C3
UKK HURAGAN WOŁOMIN520.653172.12
00:22:17
171.69
00:18:33
 176.84
00:16:25
          
22519Drągowski Piotr
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI515.043173.41
00:22:07
175.17
00:18:11
166.46
00:20:02
           
23195Bralski Aleksander
C2
HOT WHEELS503.654122.88
00:31:13
120.27
00:26:30
123.96
00:26:55
136.54
00:21:16
          
24341Kępka Kamil
C4
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team495.763173.47
00:22:07
167.92
00:18:58
 154.37
00:18:48
          
25504Komór Antoni
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team492.603167.70
00:22:52
166.90
00:19:05
 158.00
00:18:22
          
26537Fabianowicz Jan
C1
Warszawa490.084123.27
00:31:07
121.65
00:26:11
126.06
00:26:28
119.10
00:24:22
          
27431Uszyński Korneliusz
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team487.273161.47
00:23:45
 158.99
00:20:59
166.81
00:17:24
          
28269Koc Fabian
C3
UKK HURAGAN WOŁOMIN464.173156.70
00:24:29
154.94
00:20:34
 152.53
00:19:02
          
29495Strąk Krzysztof
C1
HOT WHEELS448.414107.85
00:35:34
107.78
00:29:34
119.95
00:27:49
112.83
00:25:44
          
30568Trzciński Filip
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI435.653 139.46
00:22:51
141.94
00:23:30
154.25
00:18:49
          
31484Cieszkowski Julian
C1
RENENERGY TEAM416.583137.44
00:27:55
134.34
00:23:43
 144.80
00:20:03
          
32243Dąbrowski Szymon
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team414.863 131.64
00:24:12
140.06
00:23:49
143.16
00:20:17
          
33403Kulesza Marcel
C1
RETRO STORK TEAM409.553136.74
00:28:03
137.23
00:23:13
135.58
00:24:36
           
34532Jaśkiewicz Szymon
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team407.303138.15
00:27:46
128.06
00:24:53
 141.09
00:20:34
          
35200Błaszczyk Michał
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI400.002200.00
00:19:11
 200.00
00:16:41
           
36285Dąbkowski Aleksander
C2
ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM397.113 119.13
00:26:45
140.28
00:23:47
137.70
00:21:05
          
371050Hejduk Jakub
C3
Warszawa396.253136.75
00:28:03
123.68
00:25:46
 135.82
00:21:22
          
38417Kwiatkowski Stanisław
C3
Warszawa394.543137.11
00:27:59
 125.53
00:26:34
131.90
00:22:00
          
39514Bicki Paweł
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI393.902194.39
00:19:44
199.51
00:15:58
            
40410Janik Antoni
C1
Warszawa386.163127.59
00:30:04
 131.28
00:25:25
127.29
00:22:48
          
41443Drzewiecki Franek
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI362.642184.46
00:20:48
 178.18
00:18:43
           
42330Kołacz Piotr
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI358.423124.12
00:30:54
115.01
00:27:42
119.29
00:27:58
           
43327Kaszewski Filip
C1
Łódź353.873116.88
00:32:49
109.31
00:29:09
127.68
00:26:07
           
44328Dudkowski Leonard
C2
KAMYK Radzymin MTB TEAM349.012169.13
00:22:41
179.88
00:17:43
            
45567Trzciński Jan
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI346.443 95.82
00:33:15
127.90
00:26:05
122.72
00:23:39
          
46516Bicki Szymon
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI344.312172.57
00:22:14
171.74
00:18:33
            
47429Janiak Franciszek
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team341.862173.27
00:22:08
168.59
00:18:54
            
4889Wolański Ksawery
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI341.082168.75
00:22:44
 172.33
00:19:21
           
49497Zagożdżon Szymon
C2
HOT WHEELS335.303113.03
00:33:56
 115.25
00:28:57
107.02
00:27:08
          
50219Koczanowicz Paweł
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI332.112 167.73
00:19:00
164.38
00:20:17
           
5151Miąskiewicz Ksawery
C1
V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI328.003 107.64
00:29:36
118.81
00:28:05
101.55
00:28:35
          
521777Nowak Mikołaj
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI323.772159.36
00:24:04
 164.41
00:20:17
           
531462Giergoń Mikołaj
C2
BIKE CONCEPT316.812  158.69
00:21:01
158.12
00:18:21
          
54918Nagłowski Tobiasz
C2
TRANSPROJEKT WARSZAWA304.522157.44
00:24:22
147.08
00:21:40
            
55320Grądzki Franciszek
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team304.432152.07
00:25:13
152.36
00:20:55
            
561280Mossakowski Stanisław
C3
Warszawa299.662  145.47
00:22:56
154.19
00:18:50
          
57435Tyczyński Maks
C3
K.S "SOKÓŁ" SEROCK298.532145.71
00:26:19
152.82
00:20:51
            
58811Przybysz Nikodem
C3
Warszawa285.712  141.72
00:23:32
143.99
00:20:10
          
59564Grzywa Szymon
C2
K.S "SOKÓŁ" SEROCK283.172 132.61
00:24:02
 150.56
00:19:17
          
601287Gruza Antek
C2
CIASTECZKOWY POTWÓR281.742  141.24
00:23:37
140.50
00:20:40
          
61513Ugniewski Wiktor
C1
TIMBUD TEAM265.752131.25
00:29:14
  134.50
00:21:35
          
621296Stępel Michał
C1
CIASTECZKOWY POTWÓR262.852  128.36
00:25:59
134.49
00:21:35
          
63397Puławski Tomasz
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI248.092123.86
00:30:58
 124.23
00:26:51
           
641600Zajączkowski Antoni
C1
Łomianki Dolne239.112122.12
00:31:25
  116.99
00:24:49
          
65542Smoliński Mikołaj
C2
Warszawa235.892120.13
00:31:56
 115.76
00:28:49
           
66968Nowicki Krzysztof
C2
HOT WHEELS230.302  117.81
00:28:19
112.49
00:25:48
          
67371Maroński Roch
C2
Skrzeszew223.432104.87
00:36:35
  118.56
00:24:29
          
681115Paziewski Michał
C1
UKS KOLARZ NADARZYN221.512  109.21
00:30:33
112.30
00:25:51
          
69814Smejda Witold
C1
Warszawa208.032  102.25
00:32:37
105.78
00:27:27
          
702014Olesiejuk Krzysztof
C1
Warszawa200.312100.85
00:38:02
 99.46
00:33:32
           
71322Buchok Roman
C1
K.S "SOKÓŁ" SEROCK199.88295.69
00:40:05
104.19
00:30:35
            
72915Rybicki Oliwier
C4
K.S "SOKÓŁ" SEROCK199.821   199.82
00:14:31
          
73384Gogół Antoni
C1
DAMOVO BIKE TEAM199.422103.44
00:37:05
95.98
00:33:12
            
74491Smul Wojciech
C2
Warszawa198.87299.06
00:38:44
 99.81
00:33:25
           
75936PAZIEWSKI KRZYSZTOF
C4
UKS KOLARZ NADARZYN197.501   197.50
00:14:42
          
76329Dudkowski Tymoteusz
C3
KAMYK Radzymin MTB TEAM188.581188.58
00:20:20
             
772010Lewicki Jacek
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI184.701184.70
00:20:46
             
78714Derwojed Szymon
C3
Warszawa182.402  82.38
00:40:30
100.02
00:29:02
          
79220Mirkowski Adrian
C2
ŚWIT MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM178.451 178.45
00:17:51
            
80215Janik Szymon
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI177.581  177.58
00:18:47
           
811126Klimkiewicz Antoni
C4
UKS KOLARZ NADARZYN176.251  176.25
00:18:55
           
821119Rees Daniel
C3
GKK OPTY MAZOWSZE176.201  176.20
00:18:56
           
83520Nowicki Tymon
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI174.851174.85
00:21:56
             
84439Tyczyński Olaf
C3
K.S "SOKÓŁ" SEROCK163.291163.29
00:23:29
             
85507Dobosz Antoni
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI161.931161.93
00:23:41
             
861277Sikora Marcel
C2
Szkoła Kolarska Kielce159.161  159.16
00:20:57
           
87565Krogulec Błażej
C4
Sośniczka158.961 158.96
00:20:03
            
881276Łysko Tymoteusz
C4
Marki153.761  153.76
00:21:42
           
89725Myszkowski Kacper
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI153.391  153.39
00:21:45
           
901279Strzelec Radosław
C4
Shooter Team152.711  152.71
00:21:51
           
911271Pytlakowski Antoni
C4
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team151.981  151.98
00:21:57
           
92937KRÓLAK ERYK
C3
CZĄSTKÓW POLSKI151.291   151.29
00:19:11
          
93487Laskowski Stanisław
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team150.031150.03
00:25:34
             
94821Jankowski Mateusz
C3
JTEAM148.691  148.69
00:22:26
           
95414Szkudlarski Tymon
C2
KK TRAMWAJARZ148.081148.08
00:25:54
             
96416Kamenecki Krystian
C3
Jabłonna144.651144.65
00:26:31
             
97246Malinowski Antoni
C3
Maliny143.761 143.76
00:22:10
            
981123Michalski Tadeusz
C3
UKS KOLARZ NADARZYN143.281  143.28
00:23:17
           
99805Golon Leon
C2
Kawęczynek141.181  141.18
00:23:38
           
100363Jakubczyk Piotr
C3
Geodetic Howden Team140.381140.38
00:27:19
             
1011283Baranowski Jakub
C4
Nowa Wieś140.301  140.30
00:23:46
           
102438Tyczyński Dawid
C3
K.S "SOKÓŁ" SEROCK139.791139.79
00:27:26
             
103574Kwiatkowski Miłosz
C1
K.S "SOKÓŁ" SEROCK135.851 135.85
00:23:27
            
1041353Orszulak Maciej
C3
GKK OPTY MAZOWSZE135.251  135.25
00:24:40
           
105112Zakrzewski Fabian
C4
LOTTO134.541   134.54
00:21:35
          
106573Kwiatkowski Maciej
C3
K.S "SOKÓŁ" SEROCK133.021 133.02
00:23:57
            
107720Legucki Tymoteusz
C2
PRO FAMILY SPORT TEAM132.601  132.60
00:25:09
           
108546Kościk Szymon
C2
MCP BIKE TEAM129.051129.05
00:29:43
             
109509Trukawka Wiktor
C3
Warszawa128.591128.59
00:29:50
             
110241Jakubowski Tymon
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team125.471 125.47
00:25:24
            
111413Szkudlarski Jan
C1
KK TRAMWAJARZ121.621121.62
00:31:32
             
112224Tomaszewski Antoni
C2
MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM120.481 120.48
00:26:27
            
113531Sołkowicz Jan
C2
Legionowo120.201120.20
00:31:55
             
114449Wiśniewski Szymon
C2
Jabłonna118.281118.28
00:32:26
             
115939Strąk Franciszek
C2
HOT WHEELS118.001   118.00
00:24:36
          
116237Ziółek Aleksander
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI117.881 117.88
00:27:02
            
1171128Musz Oskar
C2
Kajetany117.671  117.67
00:28:21
           
1181011Deptuszewski Jan
C2
PRZYPAŚNIKI TEAM117.051  117.05
00:28:30
           
1191506Szymczuk Maciej
C2
Warszawa115.401  115.40
00:28:54
           
120820Jankowski Olaf
C2
JTEAM114.301  114.30
00:29:11
           
121528Górak Adam
C1
Wołomin113.151113.15
00:33:54
             
122721Błaszczyk Dominik
C3
Nowa Wola112.951  112.95
00:29:32
           
1231295Kuzysa Filip
C1
Warszawa112.431  112.43
00:29:40
           
1241106Zaraś Kuba
C1
Kajetany112.081  112.08
00:29:46
           
125919Bobowski Franciszek
C1
Warszawa110.911   110.91
00:26:10
          
126529Górak Kacper
C2
Wołomin110.141110.14
00:34:50
             
127914Barszczewski Szymon
C2
Łajska107.881   107.88
00:26:55
          
128913Strąk Stanisław
C1
HOT WHEELS106.221   106.22
00:27:20
          
1291117Kwaśniewski Franciszek
C2
Kanie105.931  105.93
00:31:29
           
130857Strąk Filip
C1
HOT WHEELS100.901   100.90
00:28:46
          
131526Łyskawka Artur
C2
Zgierz100.611100.61
00:38:08
             
1321250Kruszewski Jan
C1
Legionowo98.84198.84
00:38:49
             
133389Krajewski Kornel
C1
Legionowo98.07198.07
00:39:07
             
134342Pawikowski Michał
C1
Warszawa97.66197.66
00:39:17
             
135326Fillmann Tymon
C1
Brwinów96.99196.99
00:39:33
             
136544Purchała Łukasz
C1
Warszawa93.50193.50
00:41:02
             
137325Buda Ernest
C1
Warszawa92.15192.15
00:41:38
             
138351Podgórski Hubert
C1
Radzymin84.751 84.75
00:37:36
            
139912GALIKOWSKI WOJCIECH
C1
DZIKI W LAS76.291   76.29
00:38:03
          
140226Rutecki Nikodem
C1
Duchnice70.091 70.09
00:45:28
            
141859WARDAKOWSKI ALEKSANDER
C3
STARY KRASZEW68.101   68.10
00:42:38
          
142525Łyskawka Kacper
C1
Zgierz61.44161.44
01:02:26
             
143242Krysiak Antoni
C1
Warszawa0.000              
144809Dąbrowski Filip
C1
NAPRZÓD STARE BABICE0.000