Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2024

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna Zimowy Poland Bike, Dystans FAN, Kategoria OPENC

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyPBM Zima Wawer
2024-03-03
punkty czas
Wawer - Finał
2024-10-13
punkty czas
1283Krasuski Mikołaj
C4
UKS KOLARZ NADARZYN200.00200.00
00:17:02
 
2285Michalski Tadeusz
C4
UKS KOLARZ NADARZYN195.22195.22
00:17:27
 
3261Cirut Jerzy
C3
UKK HURAGAN WOŁOMIN192.00192.00
00:17:45
 
4255Pawłowski Emil
C3
UKK HURAGAN WOŁOMIN191.99191.99
00:17:45
 
521Paziewski Michał
C3
UKS KOLARZ NADARZYN191.63191.63
00:17:47
 
6183Biały Dawid
C4
BSK BIŁGORAJ187.72187.72
00:18:09
 
7196Jaśkiewicz Szymon
C4
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team186.31186.31
00:18:17
 
8195Brzozowski Adam
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team185.11185.11
00:18:25
 
9162Hawro Maciej
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI179.22179.22
00:19:01
 
10289Lange Gustaw
C2
Łomianki177.79177.79
00:19:10
 
11144Luszka Jan
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI177.77177.77
00:19:10
 
12228Bucholc Roman
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI177.54177.54
00:19:12
 
13176Klimkiewicz Stanisław
C4
UKS KOLARZ NADARZYN176.61176.61
00:19:18
 
14281Giergoń Mikołaj
C3
Łomianki176.17176.17
00:19:21
 
1512Kurman Antoni
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI172.83172.83
00:19:43
 
16242Puławski Tomasz
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI172.75172.75
00:19:44
 
17225Kliś Kacper
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI171.10171.10
00:19:55
 
18170Stępel Michał
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI170.62170.62
00:19:58
 
19290Pasik Bartłomiej
C4
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI167.15167.15
00:20:23
 
20219Bralski Aleksander
C3
HOT WHEELS165.21165.21
00:20:38
 
21214Jankowiak Jan
C3
STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team165.13165.13
00:20:38
 
22286Tomiło Lucjan
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI162.57162.57
00:20:58
 
23237Walczak Filip
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI157.98157.98
00:21:34
 
24136Warowny Wojciech
C2
Szybkie Byki157.36157.36
00:21:39
 
25275Muszyński Adam
C3
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI156.53156.53
00:21:46
 
261771Jaworski Krzysztof
C3
HOT WHEELS156.40156.40
00:21:47
 
272011Śledź Wiktor
C4
HORNET TEAM152.85152.85
00:22:18
 
28249Kałuski Damian
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI152.28152.28
00:22:23
 
291015Szreniawa-Sztajnert Marcel
C4
UKS KOLARZ NADARZYN150.06150.06
00:22:43
 
30198Gut Mikołaj
C3
Warszawa149.89149.89
00:22:44
 
31216Błazucki Stanisław
C1
CNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY149.53149.53
00:22:48
 
32244Szmigiera Maksymilian
C2
Warszawa146.16146.16
00:23:19
 
33140Neisse Jan
C2
Warszawa146.08146.08
00:23:20
 
34161Bilski Krzysztof
C2
Ożarów Mazowiecki139.37139.37
00:24:27
 
35130Rogowski Wojciech
C2
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI138.92138.92
00:24:32
 
36259Filipowicz Jan
C2
UKK HURAGAN WOŁOMIN138.78138.78
00:24:34
 
3730Dziel Filip
C1
UKS KOLARZ NADARZYN138.51138.51
00:24:36
 
38149Chowański Jan
C1
Chowańscy134.74134.74
00:25:18
 
391100Czyż Szymon
C1
Kamieńczyk134.59134.59
00:25:19
 
40158Zawadzki Krzysztof
C1
Warszawa134.37134.37
00:25:22
 
41243Puławski Tobiasz
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI132.22132.22
00:25:47
 
42239Kluz Antoni
C3
Warszawa131.68131.68
00:25:53
 
43280Mirecki Cezary
C2
HORNET TEAM130.90130.90
00:26:02
 
44188Ślusarski Michał
C1
Warszawa130.75130.75
00:26:04
 
45137Podgórski Adam
C1
Mielejowice130.60130.60
00:26:06
 
46187Olszewski Piotr
C3
Warszawa129.63129.63
00:26:17
 
472017Dobrzyński Krzysztof
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI127.67127.67
00:26:42
 
48245Woźniak Jakub
C2
Warszawa126.61126.61
00:26:55
 
49235Orłowski-Dubas Janek
C1
BAJKIDS126.22126.22
00:27:00
 
50236Brzeziński Jakub
C1
BAJKIDS126.13126.13
00:27:01
 
51291GAWRACZ Miłosz
C4
Warszawa120.64120.64
00:28:15
 
52181Szpikowski Szczepan
C1
UKS KOLARZ NADARZYN119.97119.97
00:28:25
 
53240Kluz Kacper
C2
Warszawa117.81117.81
00:28:56
 
54241Szymański Jan
C1
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI108.91108.91
00:31:18
 
55152Chowański Aleksander
C1
Chowańscy99.6899.68
00:34:12
 
56129Leszko Antoni
C1
Warszawa89.4089.40
00:38:08
 
0.00  



Hosting ESKOM