Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2024

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans FAN Kategoria C1

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartySerock
2024-04-06
punkty
czas
Jabłonna
2024-04-28
punkty
czas
Nadarzyn
2024-05-05
punkty
czas
Góra Kalwaria
2024-05-12
punkty
czas
Radzymin
2024-06-09
punkty
czas
Wyszków
2024-06-23
punkty
czas
Perlejewo
2024-06-30
punkty
czas
Marki
2024-08-25
punkty
czas
Gmina Stoczek Łukowski
2024-09-01
punkty
czas
Pionki
2024-09-08
punkty
czas
Gmina Łaskarzew
2024-09-15
punkty
czas
Legionowo
2024-09-22
punkty
czas
Otwock
2024-09-29
punkty
czas
Żabia Wola
2024-10-06
punkty
czas
Wawer - Finał
2024-10-13
punkty
czas
1249Kałuski DamianWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI792.114192.11
00:30:06
200.00
00:24:25
200.00
00:23:11
200.00
00:24:20
           
2884Przybysz AleksanderWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI751.774178.39
00:32:25
177.76
00:27:28
195.68
00:23:42
199.94
00:24:20
           
330Dziel FilipUKS KOLARZ NADARZYN710.394168.33
00:34:21
186.40
00:26:12
174.72
00:26:32
180.94
00:26:53
           
42017Dobrzyński KrzysztofWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI675.584155.77
00:37:08
170.57
00:28:38
171.88
00:26:59
177.36
00:27:26
           
5236Brzeziński JakubBAJKIDS655.394158.61
00:36:28
159.14
00:30:41
163.21
00:28:25
174.43
00:27:54
           
61011Kociszewski JakubBICYKL PIASECZNO646.684154.97
00:37:19
160.05
00:30:31
161.12
00:28:47
170.54
00:28:32
           
7286Tomiło LucjanWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI599.093200.00
00:28:55
199.43
00:24:29
199.66
00:23:13
            
8216Błazucki StanisławCNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY565.633190.61
00:30:20
 183.84
00:25:13
191.18
00:25:27
           
9235Orłowski-Dubas Janek BAJKIDS507.883164.56
00:35:09
163.92
00:29:48
 179.40
00:27:07
           
10149Chowański JanChowańscy506.833 169.56
00:28:48
171.97
00:26:58
165.30
00:29:26
           
11681Zdanowski OliwierGrupa ANG497.443162.06
00:35:41
164.13
00:29:45
 171.25
00:28:25
           
12612Buczel ErykESKOM475.083145.01
00:39:53
167.96
00:29:05
 162.11
00:30:01
           
13659Jusiński TomaszDAMOVO BIKE TEAM474.963152.73
00:37:52
160.04
00:30:31
 162.19
00:30:00
           
141092Ginalski MaciejKazań Nowy472.233159.49
00:36:16
159.93
00:30:32
152.81
00:30:21
            
15158Zawadzki KrzysztofWarszawa468.713148.22
00:39:01
161.36
00:30:16
159.13
00:29:09
            
16152Chowański AleksanderChowańscy425.043 150.39
00:32:29
143.35
00:32:21
131.30
00:37:04
           
17137Podgórski AdamMielejowice343.352  172.29
00:26:55
171.06
00:28:27
           
18796Stankiewicz MiłoszZielonki-Parcela340.792 169.32
00:28:51
171.47
00:27:03
            
19619Powroźnik JanWarszawa340.432 168.63
00:28:58
 171.80
00:28:19
           
20846Pasik MaksymilianOłtarzew329.412 164.10
00:29:46
 165.31
00:29:26
           
21751Wojdat MarcelConiew320.692 159.36
00:30:39
 161.33
00:30:10
           
22241Szymański JanWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI315.912164.41
00:35:11
151.50
00:32:14
             
23798Tondera EdekMMS Grodzisk303.362 153.15
00:31:54
150.21
00:30:52
            
24576Kwiatkowski StanisławZąbki279.632133.63
00:43:17
146.00
00:33:27
             
251006Protsiv MaksymGetReady181.601181.60
00:31:51
              
26554Woch AdamFamily164.711 164.71
00:29:39
             
271087Sarnacki LeonKK Catena Wyszków162.541162.54
00:35:35
              
281505Stasiewicz MarcelWarszawa159.431 159.43
00:30:38
             
29748Majgier AlanLegionowo159.151 159.15
00:30:41
             
301788Wójcik MiłoszPiaseczno153.881  153.88
00:30:08
            
311260Nowak PrzemekStara Wieś153.671  153.67
00:30:11
            
32760Szlachta JanWarszawa147.951 147.95
00:33:01
             
33106Wróbel BartoszTEAM PKO BANK POLSKI146.671 146.67
00:33:18
             
34919Rojek StefanCONTABLE MTB TEAM146.171 146.17
00:33:25
             
351734Pataj StanisławLEGO TEAM145.671  145.67
00:31:50
            
361787Mróz AdamKrakowiany143.931  143.93
00:32:13
            
37218Gołębiewski AntoniKK Catena Wyszków142.171  142.17
00:32:37
            
38181Szpikowski SzczepanUKS KOLARZ NADARZYN137.311  137.31
00:33:46
            
39746Adamiak MikołajWieliszew133.741 133.74
00:36:31
             
401147Popowski JanCHOJRAK JUDO131.371   131.37
00:37:02
           
411086Nowicki KarolLudwinowo Zegrzyńskie126.671126.67
00:45:39
              
42886Mucharski AleksanderKAMYK Radzymin MTB TEAM121.071121.07
00:47:46
              
431190Pawełczyk KarolKURPIE TEAM114.241   114.24
00:42:36
           
441176Pietrak FranciszekKAMYK Radzymin MTB TEAM114.041   114.04
00:42:40
           
45715Smoliński BartoszPrzasnysz114.031 114.03
00:42:50
             
46922Sosnówka JanWarszawa0.000               
471735Cynk NikodemLEGO TEAM0.000               
481790Gorzelak JeremiMłochów0.000               
491263Cucit FilippoACREDITED EUROPEAN SCHOOL(AES)0.000               
50697Kurek MarcelWołomin0.000               



Hosting ESKOM