Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2022

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Punkty sektorowe we wszytkich edycjach, Sektor 10 Zakres punktowy od (0) do (280)

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunkty
sekt.
Serock
2022-03-20
punkty
sekt.
Legionowo
2022-03-27
punkty
sekt.
Nowy Dwór Mazowiecki
2022-04-03
punkty
sekt.
Jabłonna
2022-04-24
punkty
sekt.
Żabia Wola
2022-05-01
punkty
sekt.
Nadarzyn
2022-05-08
punkty
sekt.
Góra Kalwaria
2022-06-05
punkty
sekt.
Perlejewo (podlaskie)
2022-06-19
punkty
sekt.
Wyszków
2022-06-26
punkty
sekt.
Ossów
2022-08-21
punkty
sekt.
Marki
2022-08-28
punkty
sekt.
Radzymin
2022-09-11
punkty
sekt.
Otwock
2022-09-25
punkty
sekt.
Wawer - Finał
2022-10-09
punkty
sekt.
1202Adamczuk MarcinPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM0.00              
2874Adaszewska AnnaVALUE ENGINEERING231.00     231        
3477Agier PawełBrójce0.00              
41481Andrijew JakubXPLUS S.A238.00            238 
5207Augustyniak DariuszOtwock0.00              
61996Banaszek SzymonWólka Radzymińska0.00              
71946Baranowski RyszardNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 264.00   250263263    203  0
8209Bartosiak-Semków PawełPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM0.00              
9174Behnke PrzemysławPłock0.00              
10407Bełzowska DelfinaLIRENE BIKE TEAM274.00264    268   278    
11408Bełzowski JanuszLIRENE BIKE TEAM278.00258    210   303 252  
12311Biernacki TadeuszWarszawa267.00282281 281288306273 242260    
1390Bilicki Paweł Płońsk0.00              
141596Bogoński ZygmuntMarki240.00          240   
15282Borowska IwonaWarszawa244.00250237          216249
161033Brocławska AnnaGlina186.00            186 
17264Brutkowski JakubUKK HURAGAN WOŁOMIN0.00              
181797Ceron KrzysztofWarszawa271.00            271 
19640Charlak PaulinaWołomin256.00   235261265   243   246
20231Chojnacka EwaAsfaltlove Dziki Ciechanów260.00260             
21294Chustecki WojtekWarszawa0.00              
221986Ciemiński ŁukaszWarszawa263.00    263262        
231004Cieślak KonradOtwock0.00            0 
241339Cywka RafałClub Bike Zwoleń233.00            233 
251103Czechowicz KingaWarszawa190.00          190   
26908Dangel JoannaBUSHIDO248.00     248        
27682Drankowski MichałLatchorzew261.00 261            
281616Duszyński PawełWarszawa0.00              
291286Dybowski RafałWYSZKÓW MOJE MIASTO276.00        276     
301461Dzienisiewicz DagmaraFalenty Nowe181.00            181 
311234Dzwonka ŁukaszWarszawa276.00              
321462FEDROWICZ TOMASZWarszawa264.00            264 
331126Fila BartłomiejOtwock213.00            213 
341042Gałka MariuszWarszawa274.00            274 
35611Gąsiewska MagdalenaWarszawa0.00              
36144Gąsiorek TadeuszKobyłka193.00166193 0          
37300Gołaszewski MarcinRadzymin0.00              
381268Górecka AleksandraGóra Kalwaria238.00      238 220     
3967Górski ZdzisławCiechanowska Grupa Rowerowa278.00287290287303312320300256266285270 265285
401906Grochowski RobertMCP BIKE TEAM0.00              
411808Groszy AlbertPRZYPAŚNIKI TEAM0.00              
421822Grzeszczak BogusławS.N. Klasyk232.00             232
4314Gulbierz SzymonWarszwa0.00              
44240Gwardiak AgnieszkaSerock164.00164             
451024Harchova AlenaWarszawa239.00            239 
46808Hofman TomaszWarszawa0.00              
471703Jabłonka GrzegorzMarki0.00              
481460Jaworski GrzegorzOtwock267.00            267 
492004JEŻAK JACEKLublin0.00              
501125Jóźwiakowska DominikaLublin280.00          256 280280
511293Kamińska MariaKK24h274.00      274       
5217Kamiński TomaszJózefosław0.00              
53663Kamola JerzyWyględy244.00 213  259 228       
541464Kapuściński MaciejWarszawa192.00            192 
551089Kiendzierski AlbertWarszawa275.00          275   
56438Klaus MonikaPiaseczno0.00              
57763Knapczyk MałgorzataNEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 0.00              
581780Kolasa Andrzej Warszwa- Wesoła237.00             237
59131Korajczyk JolantaDosin223.00236240 248258282243 203243193   
60163Korzeb NataliaDAMOVO BIKE TEAM271.00275287227264   197 243253263230278
611972Kościelniak PiotrDziekanów Polski0.00              
621081Kownacka MagdalenaKAMYK Radzymin MTB TEAM267.00         267    
631496Kozak MariuszWiązowna0.00             0
64961Kozak MarylaMARCELI TEAM0.00              
651029Krasa SebastianSPARTAN LUBLIN275.00            275 
661028Krawczyk AnitaZielona Góra0.00              
6791Krogulski KarolWarszawa0.00              
68259Krzemińska AleksandraUKK HURAGAN WOŁOMIN0.00              
691128Kubańska DorotaOtwock213.00            213 
70666Kubisiak KacperMarki0.00              
71455Kurek MirosławLOTTO0.00              
7216Kurman IzabelaWarszawa254.00              
7311Kurman ŁukaszWarszawa0.00              
741510Laskowski AndrzejNowy Dwór Mazowiecki0.00              
751475Laudańska- Tomczak MajaRembelszczyzna228.00            228 
76657Listwon GrzegorzKobyłka274.00 261269277     0    
771021Luashvili MartsinOżarów Mazowiecki0.00            0 
78214Łopaciuk KarinaSerock254.00254             
791315Łuczak PrzemysławZamość261.00            261 
801975Majewski BartoszWarszawa249.00            249 
811316Malinowski MaciejChechło Pierwsze0.00            0 
821501Maliszewska MilenaGrupa ANG0.00              
831661Marcinkowski BartoszOpypy276.00     276        
84836Matrejek EmiliaStajnia Rowerowa Team266.00   254266         
8593Mazur MikołajWIELISZEW HERON TEAM0.00              
861995Mierzejewski TomaszWarszawa0.00             0
87610Mikołajczuk ŁukaszWarszawa0.00              
881375Mikołajczyk ArturCOMP TEAM256.00            256 
891130Milczarek DorotaKobyłka0.00          0   
901228Musiałek JoannaGóra Kalwaria266.00      266       
91968Nagłowski BartłomiejLOVEROWY SKŁAD255.00   255          
921030Naumenko PolinaWarszawa189.00            189 
93403Nielepkowicz MałgorzataLIRENE BIKE TEAM277.00   277          
941549Niklewicz EwaHPE-ESKOM272.00            272 
951338Nojszewski RafałWarszawa214.00            214 
961039Nowicki MaciejWarszawa264.00            264 
971900Ochman ArkadiuszWarszawa0.00              
981997Olter KlaudiaOPEN BIKE TEAM276.0026426422924428802752370241244267230284
991559Ozimkiewicz ŁukaszRadzymin0.00              
100201Panasiuk TomaszWarszawa0.00              
1011368Patalas KlaudynaWarszawa273.00            273 
1021984Patrzałek SławomirŁomianki0.00              
1031951Pawikowska AnnaWarszawa271.00             271
1041171Pawlikowski SebastianTEAM PKO BANK POLSKI268.00      268 222     
105569Pazdan PiotrTEAM PKO BANK POLSKI280.00272    280        
106411Paziewska PatrycjaLIRENE BIKE TEAM258.00              
107122Petryszyn MartaUKK HURAGAN WOŁOMIN0.00              
108258Petryszyn MichałUKK HURAGAN WOŁOMIN0.00              
109121Petryszyn RadosławUKK HURAGAN WOŁOMIN0.00              
1101239Piskozub WiktoriaENEA KS ENERGIA KOZIENICE259.00      259       
1111521Płochocki KrzysztofSulejówek0.00              
112312Potrzebska Kalisz MartaWarszawa272.00              
1131575Przewłoka MaciejWarszawa277.00            277 
1141911Puchalski PawełPOLONIA WARSZAWA MTB234.002712772612803013082502172040215 252 
1151215Raszewski RobertWarszawa272.00   272          
116920Rogucki RobertPT MAZURY TEAM EŁK0.00              
117636Rokita KamilPłock0.00              
118404Rokowska AleksandraLIRENE BIKE TEAM257.00246  257 0  0     
1191152Rola PiotrWarszawa280.00          280 275 
1201847Rongiers PawełPRZYPAŚNIKI TEAM238.00             0
121186Sacharczuk PawełKarczew0.00              
1221095Savinovskaya OlgaWarszawa230.00          230   
1231976Serafiński KrzysztofKK24h0.00              
12499Siemiński MarcinHellmann Logistics Team Grodzisk Mazowiecki0.00              
125545Sitek WojciechReckitt Riders0.00              
1262012Skierkowski RafałKonstancin-Jeziorna0.00              
12723Skolimowski KrzysztofWarszawa - Wilanów 192.00  197205230229224217202  187193191
1281076Skołorzyński JakubOstrówek266.00         266    
129299Skórczyński MariuszWyszków0.00              
1301954Skrobiranda ŁukaszTEAM PKO BANK POLSKI278.00         278    
1311134Słowik Marek Warszawa263.00          263   
132308Stasiak WaldemarOtwock255.00              
133180Stępień PawełDAMOVO BIKE TEAM268.00268  0  257       
13426Stola PawełWarszawa0.00              
1351009Stolarski AdamFAIM270.00             270
1361026Strzeszewska NataliaMAZOWSZE WARSZAWA207.00            207 
137709Szcześ MichałWarszawa0.00    0         
1381365Szepietowski PawełKobyłka0.00         0    
139678Szlasa DamianPRZYPAŚNIKI TEAM231.00 231            
140642Szulc MarcinStajnia Rowerowa Team0.00              
1411102Szweda KatarzynaWarszawa190.00          190   
142737Szymoński JanuszWarszawa195.00   195          
143204Ślusarczyk MaciejWarszawa0.00              
144937Ślusarz ArkadiuszVALUE ENGINEERING252.00     252        
1451779Tokarska-Mączka MałgorzataWarszawa218.00              
1461112Tomasik AdamZielonka195.00          195   
1471094Tomaszkiewicz JaremiWarszawa232.00          232   
148845Toporek MagdalenaVALUE ENGINEERING233.00     233        
149434Turski PrzemysławWarszawa0.00              
1501075Urbaniak DanielLINK X-Force274.00         274    
1511515Urbański JanWarszawa243.00       243      
1521517Urbański TomaszWarszawa0.00       0      
1531043Walczyk KamilaJK7 TWINS278.00            278 
1541232Waszczuk MaksymilianKarolina262.00      262       
1551819Wewerek MariuszWarszawa253.00             253
15674Wilczek MartaReckitt Riders265.00 265            
157419Wiśniakowski JacekLIRENE BIKE TEAM271.00      271 263     
1581104Wiśniewski MariuszWarszawa195.00          195   
1591399Witek SylwesterPruszków273.00        273     
1601367Woroniecka JoannaSCANDIT236.00            236 
1611407Wróblewska AnnaMARCELI TEAM0.00              
1621022Zajda JoannaŻyrardów0.00              
1631440Zbińkowska DorotaMilanówek220.00       220      
164607Ziółek MarcinTEAM PKO BANK POLSKI0.00              
165595Żbikowska WandaPrzasnysz226.00 226            



Hosting ESKOM