Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2021

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna Zimowy Poland Bike, Dystans FAN, Kategoria C3

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyJabłonna
2021-05-16
punkty czas
Radzymin
2021-05-22
punkty czas


punkty czas
1266Kaszewski DawidUKK HURAGAN WOŁOMIN399.89199.89
00:19:45
200.00
00:15:56
 
2514Bicki PawełWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI399.51200.00
00:19:44
199.51
00:15:58
 
3428Majewski JuliuszSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team349.87181.91
00:21:42
167.96
00:18:58
 
4262Pomiński GabrielUKK HURAGAN WOŁOMIN348.79177.10
00:22:17
171.69
00:18:33
 
5429Janiak FranciszekSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team346.87178.28
00:22:08
168.59
00:18:54
 
6504Komór AntoniSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team339.44172.54
00:22:52
166.90
00:19:05
 
7554Matanowski JakubPOLNA TEAM317.40160.22
00:24:38
157.18
00:20:16
 
8269Koc FabianUKK HURAGAN WOŁOMIN316.17161.23
00:24:29
154.94
00:20:34
 
9320Grądzki FranciszekSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team308.82156.46
00:25:13
152.36
00:20:55
 
10435Tyczyński MaksK.S "SOKÓŁ" SEROCK302.74149.92
00:26:19
152.82
00:20:51
 
11532Jaśkiewicz SzymonSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team270.20142.14
00:27:46
128.06
00:24:53
 
121050Hejduk JakubWarszawa264.38140.70
00:28:03
123.68
00:25:46
 
13329Dudkowski TymoteuszKAMYK Radzymin MTB TEAM194.03194.03
00:20:20
  
142010Lewicki JacekWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI190.03190.03
00:20:46
  
1589Wolański KsaweryWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI173.62173.62
00:22:44
  
16432Barsznica AdamSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team170.89170.89
00:23:06
  
17439Tyczyński OlafK.S "SOKÓŁ" SEROCK168.00168.00
00:23:29
  
18219Koczanowicz PawełWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI167.73 167.73
00:19:00
 
19507Dobosz AntoniWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI166.61166.61
00:23:41
  
20431Uszyński KorneliuszSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team166.13166.13
00:23:45
  
21487Laskowski StanisławSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team154.36154.36
00:25:34
  
22416Kamenecki KrystianJabłonna148.83148.83
00:26:31
  
23363Jakubczyk PiotrGeodetic Howden Team144.44144.44
00:27:19
  
24438Tyczyński DawidK.S "SOKÓŁ" SEROCK143.83143.83
00:27:26
  
25246Malinowski AntoniMaliny143.76 143.76
00:22:10
 
26417Kwiatkowski StanisławWarszawa141.07141.07
00:27:59
  
27573Kwiatkowski MaciejK.S "SOKÓŁ" SEROCK133.02 133.02
00:23:57
 
28509Trukawka WiktorWarszawa132.30132.30
00:29:50
  
29243Dąbrowski SzymonSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team131.64 131.64
00:24:12
 
30241Jakubowski TymonSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team125.47 125.47
00:25:24