Eskom
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2022

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MINI Kategoria M1

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartySerock
2022-03-20
punkty
czas
Legionowo
2022-03-27
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2022-04-03
punkty
czas
Jabłonna
2022-04-24
punkty
czas
Żabia Wola
2022-05-01
punkty
czas
Nadarzyn
2022-05-08
punkty
czas
Góra Kalwaria
2022-06-05
punkty
czas
Perlejewo (podlaskie)
2022-06-19
punkty
czas
Wyszków
2022-06-26
punkty
czas
Ossów
2022-08-21
punkty
czas
Marki
2022-08-28
punkty
czas
Radzymin
2022-09-11
punkty
czas
Otwock
2022-09-25
punkty
czas
Wawer - Finał
2022-10-09
punkty
czas
1572Wyszkowski MikołajWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI3200.0014400.00
01:04:45
390.78
01:27:18
389.07
00:56:50
400.00
01:00:53
400.00
00:47:29
400.00
01:06:25
396.31
01:09:50
400.00
01:17:55
361.81
01:30:39
358.91
01:00:14
400.00
00:59:55
400.00
01:22:09
400.00
01:11:45
400.00
01:04:59
2235Zuchora KacperSokół Bodzanów3141.409399.86
01:04:46
392.72
01:26:53
400.00
00:55:17
390.75
01:02:20
391.49
00:48:31
393.52
01:07:30
 383.16
01:21:21
 357.14
01:00:32
389.90
01:01:28
   
3309Mucha JacekHPE-ESKOM3093.169 362.97
01:34:00
378.57
00:58:25
377.54
01:04:31
385.36
00:49:17
392.31
01:07:43
388.48
01:11:15
392.80
01:19:21
  384.06
01:02:25
 394.04
01:12:50
 
4184Baciński SzymonDAMOVO BIKE TEAM3081.148  393.34
00:56:13
385.74
01:03:09
 385.71
01:08:52
395.90
01:09:55
391.54
01:19:36
353.78
01:32:42
   387.77
01:14:01
387.36
01:07:06
51676Liber KrzysztofWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI2918.859   345.17
01:10:34
361.08
00:52:36
374.02
01:11:02
367.87
01:15:14
  330.03
01:05:30
360.28
01:06:32
370.25
01:28:46
365.74
01:18:28
374.44
01:09:25
6562Szczepański MateuszV-MAX MIŃSK MAZOWIECKI2806.488362.87
01:11:22
363.46
01:33:52
381.47
00:57:58
365.19
01:06:42
356.61
00:53:16
     359.87
01:06:36
 387.46
01:14:04
229.55
01:53:14
7773Bolek StanisławBolo Bike Team 2700.9313325.67
01:19:32
318.47
01:47:08
318.72
01:09:23
325.09
01:14:55
330.37
00:57:29
353.63
01:15:07
349.25
01:19:15
307.85
01:41:15
 319.60
01:07:39
339.14
01:10:41
330.44
01:39:27
331.70
01:26:31
340.73
01:16:17
81391Tomaszewski JakubTIMBUD TEAM2591.057352.87
01:13:24
355.19
01:36:03
380.09
00:58:11
377.13
01:04:35
     341.01
01:03:24
  393.12
01:13:00
391.64
01:06:22
9357Sawicki MaciejZielonka2490.627355.55
01:12:51
345.44
01:38:46
   362.08
01:13:22
362.84
01:16:17
  344.75
01:02:43
  351.40
01:21:40
368.56
01:10:32
10635Ruszkowski ŁukaszMCP BIKE TEAM1833.445  380.47
00:58:08
     345.05
01:35:03
355.77
01:00:46
 373.24
01:28:03
 378.91
01:08:36
11182Stępień JakubDAMOVO BIKE TEAM1142.954   277.82
01:27:40
305.28
01:02:13
309.53
01:25:50
      250.32
01:54:39
 
121249Łepkowski WojciechWarszawa1124.953           384.76
01:25:25
357.62
01:20:15
382.57
01:07:57
13392Pazura PatrykOtwock989.693338.80
01:16:27
     337.80
01:21:56
     313.09
01:31:40
 
14197Skorupski JakubWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI765.552382.85
01:07:39
            382.70
01:07:55
151525Janowski FilipWarszawa718.562          356.26
01:07:17
  362.30
01:11:45
161147Kondracki GrzegorzDABARTI CYCLING TEAM705.022            344.70
01:23:15
360.32
01:12:08
17774Bolek KrzysztofBolo Bike Team 642.972     310.55
01:25:33
332.42
01:23:16
       
18892Luma IgorWarszawa630.012   301.32
01:20:50
328.69
00:57:47
         
191986Ciemiński ŁukaszWarszawa477.392    239.10
01:19:26
238.29
01:51:29
        
20661Łukasik MikołajMiędzyrzec Podlaski400.001 400.00
01:25:18
            
211285Surdyk FilipKAMYK Radzymin MTB TEAM400.001        400.00
01:22:00
     
221246Snopczyński MaksymilianLipków400.001      400.00
01:09:12
       
2380Petryszyn MaciejUKK HURAGAN WOŁOMIN400.001         400.00
00:54:03
    
241266Leszczyński TymoteuszSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team392.521      392.52
01:10:31
       
25260Zieliński TomaszUKK HURAGAN WOŁOMIN387.971         387.97
00:55:43
    
261096Brodziak WiktorLublin344.301            344.30
01:23:21
 
27702Wachowicz AlanStajnia Rowerowa Team344.181    344.18
00:55:11
         
281436Cieśluk JakubBiałystok337.021       337.02
01:32:29
      
29941Kisa JiriChotomów322.901     322.90
01:22:16
        
301463Węgrzynowski BartoszOtwock319.861            319.86
01:29:43
 
311557Młynik JanSłupno302.651           302.65
01:48:35
  
321142Klik JakubWołomin301.261         301.26
01:11:46
    
33287Jedynak MikołajLKK LUKS SŁAWNO298.771 298.77
01:54:12
            
341359Chycki MaciejARNICREME TEAM291.971        291.97
01:52:20
     
351019Uhera GrzegorzWarszawa260.881             260.88
01:39:38
361515Urbański JanWarszawa223.531       223.53
02:19:26
      
37678Szlasa DamianPRZYPAŚNIKI TEAM204.971 204.97
02:46:28
            
381021Luashvili MartsinOżarów Mazowiecki0.000              



Hosting ESKOM