7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MINI Kategoria M1

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyPerlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
czas
Góra Kalwaria
2020-07-12
punkty
czas
Jabłonna
2020-07-26
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-08-01
punkty
czas
Żabia Wola
2020-08-16
punkty
czas
Ossów
2020-08-23
punkty
czas
Radzymin
2020-08-30
punkty
czas
Legionowo
2020-09-06
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
czas
Otwock
2020-09-27
punkty
czas
Wyszków
2020-10-03
punkty
czas
Serock
2020-10-17
punkty
czas
Wawer Finał
2020-10-24
punkty
czas
1590Wilk WojciechŻyrardów2254.006 343.96
01:19:51
400.00
01:11:39
364.14
01:02:29
399.95
00:54:22
369.75
01:05:23
 376.20
01:21:26
     
2416Janowski AlanRowerowysquad Hoegert Technik1847.075 359.07
01:16:29
380.49
01:15:20
375.36
01:00:37
  350.84
01:10:43
381.31
01:20:20
     
3592Wilk CezaryŻyrardów1808.245 310.78
01:28:22
381.87
01:15:03
 382.93
00:56:47
361.82
01:06:49
 370.84
01:22:36
     
4239Tolgay KayaMarki1256.955222.60
02:00:53
  252.73
01:30:02
 279.56
01:26:29
248.26
01:39:56
253.80
02:00:42
     
544Socha IgorZERWANI Z ŁAŃCUCHA1239.694 316.21
01:26:51
 302.05
01:15:20
 330.68
01:13:07
290.75
01:25:20
      
61236Tomaszewski JakubTIMBUD TEAM1161.003 400.00
01:08:39
   395.71
01:01:06
365.29
01:07:55
      
7322Staniec FilipWołomin1020.083312.32
01:26:09
   400.00
00:54:22
 307.76
01:20:37
      
8955Grzelak MateuszTIMBUD TEAM800.002   400.00
00:56:53
   400.00
01:16:35
     
91159Krawczyk MakaryLKK LUKS SŁAWNO783.252     400.00
01:00:27
383.25
01:04:44
      
101160Suwalski KonradLKK LUKS SŁAWNO746.672     389.24
01:02:07
357.43
01:09:25
      
111244Wydrzyński MarcinGKK OPTY MAZOWSZE573.702      271.72
01:31:19
301.98
01:41:27
     
12445KONCA ALEKSANDEROżarów Mazowiecki555.552 276.90
01:39:11
     278.65
01:49:56
     
13182Wyczółkowski PawełPuławy400.001400.00
01:07:16
            
141166Bojarczak DawidAGR PODLASIE400.001      400.00
01:02:01
      
151233Tota MichałZielonka361.001     361.00
01:06:59
       
16745Bolek StanisławNowa Iwiczna348.891  348.89
01:22:09
          
172199Roguski MarcinZąbki334.771     334.77
01:12:14
       
181209Kusznerko KacperGRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW321.911      321.91
01:17:04
      
19949Kondraciuk Kamil Łapy305.771      305.77
01:21:08
      
20463Sujecki MichałGóra Kalwaria282.911 282.91
01:37:04
           
21144STRYJEWSKI KACPERWARSZAWA248.641248.64
01:48:14