7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MINI Kategoria M1

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
1380Włazałek AleksanderStanwex II TEAM2581.11295.95
01:38:25
324.14
01:05:51
336.12
01:05:16
312.56
01:33:02
345.47
01:16:45
317.54
01:31:39
313.45
01:24:30
335.88
01:26:31
        
21018Staniec FilipKross MTB Team2472.05322.70
01:30:16
345.08
01:01:52
349.85
01:02:42
361.70
01:20:24
397.54
01:06:42
353.28
01:22:23
341.90
01:17:28
         
31098Łukasik MikołajMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI2335.79369.84
01:18:45
 400.00
00:54:51
400.00
01:12:42
 400.00
01:12:45
370.98
01:11:23
394.97
01:13:35
        
42800Brzeziński MichałMARCELI TEAM1657.47308.58
01:34:23
313.13
01:08:10
338.34
01:04:50
 362.07
01:13:14
335.35
01:26:47
          
530Wydziałkiewicz SzymonZerwani z łańcucha1644.11240.93
02:00:54
280.75
01:16:02
284.88
01:17:01
248.00
01:57:15
 278.51
01:44:29
 311.04
01:33:26
        
6822Wyczółkowski PawełUKK HURAGAN WOŁOMIN1591.68   393.02
01:13:59
 398.66
01:13:00
400.00
01:06:13
400.00
01:12:39
        
795Matyszczak DamianKlub Kenko1589.17286.42
01:41:42
327.46
01:05:11
333.94
01:05:42
300.39
01:36:48
340.96
01:17:46
           
8665Oniśk DamianWertepowiec Łochów1545.58365.60
01:19:40
389.78
00:54:46
  391.64
01:07:42
398.56
01:13:01
          
91096Gawryluk MateuszMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI1492.81  382.93
00:57:17
  375.43
01:17:31
350.91
01:15:28
383.54
01:15:46
        
102137Walkiewicz IgorMARCELI TEAM1452.96 353.75
01:00:21
 355.64
01:21:46
384.41
01:08:59
359.16
01:21:02
          
11769Guzenda MichałIM Logistic Rafbike Cycling Team1398.44303.69
01:35:55
360.27
00:59:15
368.83
00:59:29
365.65
01:19:31
            
12355Błaszczyk JakubPłocki Klub Kolarski1033.38307.37
01:34:46
353.36
01:00:25
372.65
00:58:52
             
131169Jakubiuk MateuszMTB HURAGAN MIĘDZYRZEC PODLASKI732.59  389.45
00:56:20
  343.14
01:24:49
          
141315Niebielski BartoszKAMYK Radzymin MTB TEAM400.00 400.00
00:53:22
              
15635Kryński PiotrVolkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM400.00400.00
01:12:49
               
161591Pociask MaciejWarbud-wartobudować400.00    400.00
01:06:17
           
171186Anasiak NikodemNRF HEPU RACING399.63   399.63
01:12:46
            
181142Świerczyński SamuelRaz Na Wozie Brzeziny MTB Team394.34 394.34
00:54:08
              
19258Petryszyn MichałUKK HURAGAN WOŁOMIN394.11      394.11
01:07:12
         
20986Miazek JanSTAJNIA ROWEROWA TEAM388.01   388.01
01:14:56
            
211181Tolgay KayaMarki373.79  214.56
01:42:15
159.23
03:02:37
            
221344Kamela JanWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI366.34 366.34
00:58:16
              
23942Żołek IgorBDC NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 346.40      346.40
01:16:27
         
241824Szokałczyk WojciechUrszulin309.47       309.47
01:33:54
        
251444Siwiec HubertPlik Team292.13292.13
01:39:42
               
261107Mosiej GrzegorzWarszawa291.39291.39
01:39:58
               
27638Sotkiewicz IgorNowa Iwiczna282.49282.49
01:43:06
               
282095Spociński MichałPiaseczno250.05     250.05
01:56:23
          
291823Skrobas AdamUrszulin245.71       245.71
01:58:17
        
30956Stelmaszyński JakubMarki198.03   198.03
02:26:50
            
31964Kryszkiewicz JarekKAMYK Radzymin MTB TEAM162.72   162.72
02:58:43
            
32145Staniak MariuszINTERCARS SONIC BIKE TEAM0.00                
33543Banul KonradCryospace Olsztyn0.00                
341596Kaczanowski ArkadiuszGrodzisk Mazowiecki0.00