7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2019

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MINI Kategoria MJ

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyLegionowo
2019-03-31
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-04-14
punkty
czas
Serock
2019-04-28
punkty
czas
Radzymin
2019-05-05
punkty
czas
Nadarzyn
2019-05-12
punkty
czas
Góra Kalwaria
2019-05-26
punkty
czas
Wąchock
2019-06-02
punkty
czas
Urszulin koło Włodawy
2019-06-08
punkty
czas
Sitkówka-Nowiny
2019-06-30
punkty
czas
Płock
2019-07-07
punkty
czas
Perlejewo (PODLASKIE)
2019-07-14
punkty
czas
Wołomin
2019-08-25
punkty
czas
Marki
2019-09-01
punkty
czas
Ząbki
2019-09-15
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2019-09-22
punkty
czas
Warszawa Wawer Finał
2019-10-12
punkty
czas
1229Tomczak IgorLuks Dwójka Danielo Sportswear762.85362.85
01:27:46
400.00
00:58:21
              
22220Skwarek BartoszINTERCARS SONIC BIKE TEAM687.89331.45
01:36:05
356.44
01:05:29
              
344Socha IgorZerwani z łańcucha620.51293.50
01:48:31
327.01
01:11:23
              
4126Kuchcik FilipWKK605.90285.47
01:51:34
320.43
01:12:51
              
51202Nowak SzymonInstal Projekt551.73269.52
01:58:10
282.21
01:22:43
              
680Petryszyn MaciejUKK HURAGAN WOŁOMIN400.00400.00
01:19:37
               
7627Snopczyński MaksymilianWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI381.77381.77
01:23:25
               
8261Goszczyński KamilUKK HURAGAN WOŁOMIN373.39373.39
01:25:18
               
9819Godlewski DominikWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI370.01 370.01
01:03:05
              
1065Oniśk AdrianWertepowiec Łochów360.28360.28
01:28:24
               
1175Tomaszewski JakubTIMBUD TEAM353.79353.79
01:30:01
               
12429Gruszewski HadrianMława339.51339.51
01:33:48
               
13495Jedynak MikołajLKK LUKS SŁAWNO301.13301.13
01:45:46
               
141371Grzelak MateuszPomiechówek297.04 297.04
01:18:35
              
15619Pieniak JakubWarszawa289.39289.39
01:50:03