7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Klasyfikacja generalna, Dystans MINI Kategoria OPEN M

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunktyStartyPerlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
czas
Góra Kalwaria
2020-07-12
punkty
czas
Jabłonna
2020-07-26
punkty
czas
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-08-01
punkty
czas
W trakcie ustalania.
2020-08-16
punkty
czas
Ossów
2020-08-23
punkty
czas
Marki
2020-08-30
punkty
czas
Legionowo
2020-09-06
punkty
czas
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
czas
Otwock
2020-09-27
punkty
czas
Wyszków
2020-10-03
punkty
czas
Serock
2020-10-17
punkty
czas
Wawer Finał
2020-10-24
punkty
czas
Kobyłka (Zimowy PBM)
2020-12-13
punkty
czas
1182Wyczółkowski Paweł
M1
Puławy400.001400.00
01:07:16
             
2143Balcerzak Paweł
M4
V-MAX MIŃSK MAZOWIECKI392.101392.10
01:08:37
             
3110Krupa Andrzej
M5
BIKE SALON TEAM391.591391.59
01:08:43
             
41984Myszkowski Rafał
M3
PATNET TEAM389.461389.46
01:09:05
             
542Staniewski Michał
M4
ANG SPÓŁDZIELNIA MTB389.251389.25
01:09:08
             
61255Kowalski Ireneusz
M4
ANG SPÓŁDZIELNIA MTB387.981387.98
01:09:21
             
7212Kozłowski Cezary
M3
PEK - MONT EKIPA MTB384.311384.31
01:10:01
             
839Knapczyk Piotr
M4
NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL 379.841379.84
01:10:50
             
9243Tuski Maciej
M4
AEGON CYCLING TEAM379.361379.36
01:10:56
             
1057Nowakowski Tomasz
M3
ROWEROWNIA RAINBOW TEAM378.751378.75
01:11:03
             
1184Łuczkiewicz Kamil
M3
Isover MTB Team Lublin378.221378.22
01:11:09
             
121207Błaszczyk Sławomir
M4
ARTEC PROJEKT BIKE TEAM368.761368.76
01:12:58
             
1356Nowakowski Wiktor
MJ
ROWEROWNIA RAINBOW TEAM364.041364.04
01:13:55
             
1468Świderski Tadeusz
M5
TIMBUD TEAM363.451363.45
01:14:02
             
15318Stempień Marek
M4
KK Catena Wyszków363.181363.18
01:14:05
             
16178WAL MARIUSZ
M4
Isover MTB Team Lublin362.821362.82
01:14:10
             
17142Czachor Piotr
M4
Isover MTB Team Lublin357.781357.78
01:15:12
             
18116Buczel Mateusz
M3
ESKOM-HPE-1356.071356.07
01:15:34
             
19244Gancarz Marcin
M4
KAMYK Radzymin MTB TEAM353.271353.27
01:16:10
             
203001Przybylski Paweł
M3
Warszawa353.261353.26
01:16:10
             
21251Thiel Tomasz
M3
ANG SPÓŁDZIELNIA MTB351.601351.60
01:16:32
             
22247Jóźwik Daniel
M4
Warszawa351.311351.31
01:16:36
             
23163Rychter Maciej
M3
WŚCIEKŁE IMADŁO345.761345.76
01:17:49
             
2462Stanisławski Wojciech
M4
BŁOTO344.521344.52
01:18:06
             
25170Byczyk Mariusz
M5
Lublin344.381344.38
01:18:08
             
26803Janicki Sławomir
M4
ZERWANI Z ŁAŃCUCHA344.261344.26
01:18:10
             
271033Sawicki Grzegorz
M3
LOTTO343.931343.93
01:18:14
             
28333Brodzik Andrzej
M5
BARAN CYCLING TEAM343.841343.84
01:18:15
             
29276Kobus Cezary
M4
Piaseczno343.431343.43
01:18:21
             
3041Gural Piotr
M4
KONICA MINOLTA BS TEAM342.741342.74
01:18:31
             
311001Olesiejuk Paweł
M3
Warszawa342.031342.03
01:18:40
             
3291Kucher Maksym
M2
Warszawa341.431341.43
01:18:49
             
33179Cywka Zbigniew
M5
Club Bike Zwoleń341.211341.21
01:18:52
             
3421Włazałek Aleksander
M2
AK-SPED340.291340.29
01:19:04
             
3585Kuczyński Dariusz
M4
Żyrardów337.391337.39
01:19:45
             
362007Biernacki Jakub
M5
Warszawa337.201337.20
01:19:48
             
37455Kurek Mirosław
M5
LOTTO337.131337.13
01:19:49
             
381991Mirecki Bartłomiej
M2
Bieganów336.821336.82
01:19:53
             
39326Białek Tomasz
M5
KAMYK Radzymin MTB TEAM336.531336.53
01:19:57
             
401996Banaszek Szymon
M2
Bike Fun Legionowo336.021336.02
01:20:05
             
41351Mikołajczyk Emil
M4
Brańszczyk335.311335.31
01:20:15
             
42317Borzym Rafał
M2
PGR SIEMIATYCZE332.841332.84
01:20:51
             
4352Kolibowski Krzysztof
M3
Łomianki332.151332.15
01:21:01
             
4479Ołdak Marcin
M4
ROWERY DAX LEGIONOWO326.341326.34
01:22:27
             
45137Witkowski Grzegorz
M6
LOTTO326.021326.02
01:22:32
             
46324Hunkiewicz Wojciech
M4
MCP BIKE TEAM325.801325.80
01:22:35
             
4710Śliwiński Piotr
M5
Milanówek325.281325.28
01:22:43
             
4893Florczak Arkadiusz
M2
OPEN BIKE TEAM324.921324.92
01:22:49
             
4981Ciskowski Marcin
M3
ROWERY DAX LEGIONOWO324.791324.79
01:22:51
             
50601Paradowski Jacek
M5
NOWA AMA323.111323.11
01:23:17
             
5124NOWAK JAN
M5
KAMYK Radzymin MTB TEAM323.091323.09
01:23:17
             
52133Wolak Artur
M4
Warszawa322.751322.75
01:23:22
             
532005Wejner Olgierd
M4
MCP BIKE TEAM322.541322.54
01:23:25
             
5499Kaczorowski Aleksander
M7
WIELISZEW HERON TEAM322.181322.18
01:23:31
             
55140Walczak Marek
M6
CLEAR BIKE TEAM321.501321.50
01:23:42
             
56238Bieniada Marcin
M6
WILDBORN E SYSTEM321.141321.14
01:23:47
             
5718Podgórski Bartosz
M3
Góra Kalwaria320.091320.09
01:24:04
             
58120Laskowski Andrzej
M4
Nowy Dwór Mazowiecki317.811317.81
01:24:40
             
59248Mędel Piotr
M4
Książenice315.501315.50
01:25:17
             
60310Kowalczyk Paweł
M3
PGR SIEMIATYCZE315.431315.43
01:25:18
             
61336Jarosiewicz Michał
M3
Warszawa314.111314.11
01:25:40
             
622244Kaczmarczyk Michał
M3
STRABAG BIKE TEAM312.911312.91
01:26:00
             
63322Staniec Filip
M1
Wołomin312.321312.32
01:26:09
             
641968Kurosad-Kurasiewicz Wojciech
M5
Warszawa310.261310.26
01:26:44
             
65246Stanaszek Tadeusz
M6
Super Drop310.131310.13
01:26:46
             
661300Błaszczyk Paweł
M3
STRABAG BIKE TEAM309.801309.80
01:26:51
             
671641Mazurkiewicz Piotr
M4
Kobyłka308.551308.55
01:27:12
             
682019Grabowski Jan
M4
WGR GRÓJEC307.971307.97
01:27:22
             
69131Charzyński Kamil
M2
KONICA MINOLTA BS TEAM304.261304.26
01:28:26
             
70278Śleszyński Piotr
M4
PĘTLA S8304.071304.07
01:28:30
             
71173Fila Robert
M4
Otwock303.601303.60
01:28:38
             
72152Bober Zbigniew
M7
T4B TEAM303.271303.27
01:28:44
             
73277Dzideczek Tomasz
M5
Józefów302.501302.50
01:28:57
             
7465Florczak Kamil
M3
OPEN BIKE TEAM301.141301.14
01:29:21
             
751931Szuchnik Sebastian
M3
TS MERAN OTWOCK299.941299.94
01:29:43
             
76127Figarski Łukasz
M4
JÓZEFÓW297.701297.70
01:30:23
             
77245Karski Tomasz
M4
ESKOM-HPE-1297.671297.67
01:30:24
             
781228Lasek Marcin
M4
Legionowo295.351295.35
01:31:06
             
791956Skorek Janusz
M6
Warszawa295.111295.11
01:31:11
             
80395Grocholewicz Mariusz
M4
Łódź294.381294.38
01:31:24
             
81157Moćko Daniel
M4
KAMYK Radzymin MTB TEAM294.301294.30
01:31:26
             
82252Pacuk Grzegorz
M3
ANG SPÓŁDZIELNIA MTB294.191294.19
01:31:28
             
83198Radzyński Marcin
M4
Warszawa293.131293.13
01:31:48
             
84420Jarosiewicz Tomasz
M2
Warszawa292.041292.04
01:32:08
             
85755Pędzikiewicz Tomasz
M4
NRF HENGST RACING291.511291.51
01:32:18
             
86130Patelski Paweł
M4
ARTHREX290.951290.95
01:32:29
             
872850Sawicki Maciej
MJ
Zielonka290.771290.77
01:32:33
             
88191Machula Mariusz
M4
Bike Fun Legionowo286.591286.59
01:33:53
             
89733Kayed Tarik
M4
NRF HENGST RACING285.861285.86
01:34:08
             
90109DUDKOWSKI RADOSŁAW
M3
KAMYK Radzymin MTB TEAM282.861282.86
01:35:08
             
911944Włazałek Mariusz
M4
AK-SPED282.381282.38
01:35:18
             
92305Mucha Karol
M3
Otwock279.801279.80
01:36:10
             
9353Leoniuk Mateusz
M2
PGR SIEMIATYCZE278.091278.09
01:36:46
             
94280Kobus Ireneusz
M4
Warszawa277.071277.07
01:37:07
             
95272Wojcieszak Sebastian
M3
Koryciska276.601276.60
01:37:17
             
96128KARNASZEWSKI ADAM
M3
SIEMIATYCZE276.271276.27
01:37:24
             
97307Orzechowski Paweł
M4
CODEPROUD MTB274.201274.20
01:38:08
             
981700Walczak Paweł
M3
ZERWANI Z ŁAŃCUCHA273.581273.58
01:38:21
             
9961Rutkowski Grzegorz
M5
Warszawa271.881271.88
01:38:58
             
100454Golan Bolesław
M4
Legionowo271.561271.56
01:39:05
             
101213Lemieszek Sławomir
M6
Warszawa268.401268.40
01:40:15
             
102145Ślusarczyk Konrad
M4
Warszawa267.701267.70
01:40:31
             
103149Wrzesiński Adam
M3
FIZJO - FIT265.801265.80
01:41:14
             
1042205Wydziałkiewicz Marek
M4
ZERWANI Z ŁAŃCUCHA263.511263.51
01:42:07
             
105199Dylewski Hubert
M3
Warszawa263.001263.00
01:42:19
             
1062200Bralski Piotr
M3
HOT WHEELS261.961261.96
01:42:43
             
107160Marcinek Krzysztof
M3
PZU SPORT TEAM261.071261.07
01:43:04
             
1081409Pergoł Edward
M6
Warszawa260.501260.50
01:43:18
             
1091201Knyszewski Jerzy
M6
Warszawa254.681254.68
01:45:39
             
11054Boratyński Marek
M3
PGR SIEMIATYCZE250.721250.72
01:47:20
             
111321Wasiak Tadeusz
M4
NASZ BIKE TEAM249.771249.77
01:47:44
             
1124Sudnik Grzegorz
M4
Kobyłka249.001249.00
01:48:04
             
113106Woźniak Marcin
M4
Warszawa248.701248.70
01:48:12
             
114144STRYJEWSKI KACPER
M1
WARSZAWA248.641248.64
01:48:14
             
115311Biernacki Tadeusz
M7
Warszawa242.791242.79
01:50:50
             
116274SZYPRYT KRZYSZTOF
M3
MACHNACZ240.951240.95
01:51:41
             
1171850Koziorowski Adam
M4
STRABAG BIKE TEAM238.831238.83
01:52:40
             
118107Szlendak Robert
M5
Warszawa236.571236.57
01:53:45
             
11967Górski Zdzisław
M6
T4B TEAM231.451231.45
01:56:16
             
120239Tolgay Kaya
M1
Marki222.601222.60
02:00:53
             
12123Skolimowski Krzysztof
M5
Warszawa - Wilanów 182.151182.15
02:27:44
             
122285Kłęk Piotr
M4
Warszawa0.000              
123335Piwowar Marek
M6
WYDOLNOSC PL0.000              
124181Borkowski Sylwester
M4
Isover MTB Team Lublin0.000              
1251000Szymerski Paweł
M5
PEK - MONT EKIPA MTB0.000