7bulls
Pamiętaj mnie.
POLAND BIKE MARATHON - Klasyfikacja Generalna 2020

Wszelkie uwagi dotyczące wyników prosimy zgłaszać za pomocą formularza.
Aby reklamacja została uznana musi zawierać numer startowy zawodnika.
Prosimy nie podejmować dyskusji na forum,
a energię użyć na poprawne wypełnienie zgłoszenia.
Dziękujemy, Ekipa Poland Bike.

Przedstawiona poniżej forma prezentacji wyników generalnych jest kompromisem pomiędzy maksymalną ilością informacji potrzebną do pokazania w klasyfikacjach a szerokością strony.
Myślę, że cel został osiągnięty. Jeśli masz lepszy pomysł, chętnie weźmiemy go pod uwagę i spróbujemy uatrakcyjnić prezentacje wyników.


Punkty sektorowe we wszytkich edycjach, Sektor 9 Zakres punktowy od (281) do (310)

Lp.NrNazwisko ImięTeam/MiastoPunkty
sekt.
Serock
2020-05-02
punkty
sekt.
Radzymin
2020-05-10
punkty
sekt.
Nadarzyn
2020-05-24
punkty
sekt.
Nowy Dwór Mazowiecki
2020-05-30
punkty
sekt.
Jabłonna
2020-06-07
punkty
sekt.
Góra Kalwaria
2020-06-21
punkty
sekt.
Wyszków
2020-06-28
punkty
sekt.
Perlejewo (Podlaskie)
2020-07-05
punkty
sekt.
Ossów
2020-08-23
punkty
sekt.
Marki
2020-08-30
punkty
sekt.
Legionowo
2020-09-06
punkty
sekt.
Konstancin-Jeziorna
2020-09-19
punkty
sekt.
Otwock
2020-09-27
punkty
sekt.
Wawer Finał
2020-10-10
punkty
sekt.
1326Bieliński ErykWarszawa299.00              
2464Buczek RobertWarszawa307.00              
3401Goździk ArturWarszawa298.00              
4471Grzelak MonikaNowy Dwór Mazowiecki287.00              
5398Jabłoński Lech JerzyTEAM SPORT-STATION.PL285.00              
6225Jakubowski TomaszKONICA MINOLTA BS TEAM295.00              
7375Kamiński ArturWarszawa292.00              
8500Kędzierski JarosławRadzymin297.00              
9386Korzeb NataliaDAMOVO BIKE TEAM293.00              
10448Laskowska ElwiraRadzymin302.00              
11155Matuszewski DariuszSTAJNIA ROWEROWA - InterCars Team310.00              
12506Nowak IreneuszINSTAL PROJEKT309.00              
13435Piotrowska-Kloc MagdalenaArciechów283.00              
14154Sasin JarosławWołomin284.00              
15476Sitek ArturNowa Iwiczna300.00              
16310Stanisławski RomanTEAM PKO BANK POLSKI283.00              
1762Stępień PawełDAMOVO BIKE TEAM291.00              
18558Szlachetko KamilWarszawa299.00              
19568Wiśniewski MaciejWarszawa307.00              
20572Wrońska ZuzannaDAMOVO BIKE TEAM290.00              
21193Wysocki DariuszMichałów-Grabina295.00